Cham vs Atsv 1898 Erlangen Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Asv Cham
12 Αγώνες
Atsv 1898 Erlangen
5 Νίκες
3 Ισοπαλίες
4 Νίκες
42%
25%
33%
01.08.25
OberligaAsv Cham
Atsv 1898 Erlangen
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
Γκολ
Συνολικά γκολ
39
20
19
Σύνολο αγώνων
6
Περισσότερο - 50%
6
50% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.25
1.67
1.58
Μέσος χρόνος ανά γκολ
27'
54'
57'
Asv Cham
3
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
2
46-60'
1
61-75'
2
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Atsv 1898 Erlangen
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Asv ChamΓερμανία
Atsv 1898 ErlangenΓερμανία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Asv Cham - Atsv 1898 Erlangen Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
09.10.26
OberligaAsv Cham
Don Bosco Bamberg
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Ν
03.10.26
OberligaGrossbardorf
Asv Cham
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Ν
26.09.26
OberligaEintracht Bamberg
Asv Cham
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Ν
18.09.26
OberligaAsv Cham
Neudrossenfeld
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Ν
13.09.26
OberligaIngolstadt II
Asv Cham
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
2
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Ι
05.09.26
OberligaAsv Cham
1861 Nordlingen
-
-
-
-
-
-
-
-
4
1
1
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Ν
29.08.26
OberligaWurzburger
Asv Cham
-
-
-
-
-
-
-
-
2
3
1
0
1
3
-
-
-
-
-
-
-
-
Ν
21.08.26
OberligaAsv Cham
Viktoria Aschaffenburg
-
-
-
-
-
-
-
-
4
1
2
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Ν
18.08.26
OberligaSSV Jahn Regensburg II
Asv Cham
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
0
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Ν
Atsv 1898 Erlangen
Αγώνες
02.07.26
Club Friendly GamesAtsv 1898 Erlangen
SpVgg Ansbach
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Ι
25.05.26
OberligaAtsv 1898 Erlangen
1
Grossbardorf
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Η
21.05.26
OberligaGrossbardorf
Atsv 1898 Erlangen
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Η
16.05.26
OberligaAtsv 1898 Erlangen
Bayern Hof
-
-
-
-
-
-
-
-
3
3
2
2
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Ι
08.05.26
OberligaSSV Jahn Regensburg II
Atsv 1898 Erlangen
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Η
25.04.26
OberligaFSV Stadeln
Atsv 1898 Erlangen
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Η
21.04.26
OberligaAtsv 1898 Erlangen
Asv Cham
-
-
-
-
-
-
-
-
2
4
1
1
1
3
-
-
-
-
-
-
-
-
Η
17.04.26
OberligaAtsv 1898 Erlangen
Grosschwarzenlohe
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Ν
11.04.26
OberligaEintracht Bamberg
Atsv 1898 Erlangen
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Ι
06.04.26
OberligaAtsv 1898 Erlangen
ASV Neumarkt
-
-
-
-
-
-
-
-
2
3
2
1
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Η
Αποτελέσματα αγώνων
9 Νίκες
1 Ισοπαλία
0 Ήττες
90%
10%
1 μισός
2 μισός
50%
90%
30%
10%
20%
Ήττες
0%
·10 Αγώνες ·Atsv 1898 Erlangen
1 Νίκη
2 Ισοπαλίες
7 Ήττες
10%
20%
70%
1 μισός
2 μισός
10%
10%
50%
30%
40%
Ήττες
60%
Νίκες χωρίς παθητικό
0
Ήττες χωρίς γκολ
4
Νίκες με ανατροπή
1
Εκούσιες ήττες
2
Ρεκόρ γκολ
25
12
7
Γκολ στο 1ο ημίχρονο7
18
Γκολ στο 2ο ημίχρονο5
-
Σκόραρε πρώτος-
0
Δεν σκόραρε4
Asv Cham
4%
1
8%
2
16%
4
16%
4
28%
7
20%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Atsv 1898 Erlangen
0%
0
8%
1
50%
6
8%
1
17%
2
17%
2
7
21
4
Γκολ στο 1ο ημίχρονο10
3
Γκολ στο 2ο ημίχρονο11
-
Χάθηκε πρώτα-
5
Δεν έχασαν0
Asv Cham
43%
3
14%
1
29%
2
57%
4
57%
4
43%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Atsv 1898 Erlangen
19%
4
14%
3
19%
4
10%
2
19%
4
29%
6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.3
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
5
Μέσος χρόνος ανά γκολ
75'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Atsv 1898 Erlangen
3.2
Όλο το ματς3.3
1.1
1ο ημίχρονο1.7
2.1
2ο ημίχρονο1.6
Σύνολα ομάδας
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
10
100%
0
0
0.5
6
60%
4
40%
9
90%
1
10%
1.5
5
50%
5
50%
4
40%
6
60%
2.5
1
10%
9
90%
2
20%
8
80%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Αποτελέσματα αγώνων
0:2
3 ώρα30%
4:1
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
2:1
1 ώρα10%
2:2
1 ώρα10%
2:0
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
2:1
1 ώρα10%
2
3 ώρα30%
5
3 ώρα30%
1
1 ώρα10%
3
2 ώρα20%
2 Γκολ
5 Γκολ
1 Γκολ
3 Γκολ
6 Γκολ
2
3 ώρα30%
5
2 ώρα20%
1
2 ώρα20%
3
1 ώρα10%
6
2 ώρα20%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Oberliga
Altonaer FC Von 1893
Etsv Hamburg
20 Οκτ
17:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Pernambucano
Jaguar PE
Ipojuca Atletico Clube PE
20 Οκτ
18:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
League One
Blackpool
Milton Keynes Dons
20 Οκτ
18:45
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Tercera Division
Villaverde Norte
Union Sur Yaiza
21 Οκτ
15:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Coppa Italia Serie D
Ternana Calcio
Recanatese
21 Οκτ
16:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
U17 European Championship QF
Moldova U17
Belarus U17
22 Οκτ
10:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία