Hearts vs Aberdeen Πρόβλεψη 28 Φεβρουάριος 2026

    🔊 Ο αγώνας μεταξύ Χαρτς και Αμπερντίν υπόσχεται να είναι μια ενδιαφέρουσα αναμέτρηση, λαμβάνοντας υπόψη την τρέχουσα φόρμα των ομάδων. Οι Χαρτς, που βρίσκονται στην κορυφή της βαθμολογίας, παρουσιάζουν σταθερά αποτελέσματα εντός έδρας. Από την άλλη, η Αμπερντίν βρίσκεται στην όγδοη θέση και αντιμετωπίζει δυσκολίες στην αποδοτικότητα εκτός έδρας. Και οι δύο ομάδες θα προσπαθήσουν να βελτιώσουν τις θέσεις τους στο πρωτάθλημα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων έλαβε χώρα στις 23 Νοέμβριος 2025 και ολοκληρώθηκε με σκορ 1-0. Ακολουθεί η συγκριτική στατιστική εκείνης της αναμέτρησης (γηπεδούχοι - Αμπερντίν):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 40% έναντι 60%;
    • κόρνερ: 6 έναντι 3;
    • φάουλ: 20 έναντι 15;
    • κίτρινες κάρτες: 3 έναντι 4;
    • σουτ εντός στόχου: 2 έναντι 4.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αναμετρήσεων μεταξύ Χαρτς και Αμπερντίν:

    • 49 αγώνες έχουν διεξαχθεί;
    • νίκες για τους γηπεδούχους - 19, για τους φιλοξενούμενους - 18, ισοπαλίες - 12;
    • συνολικά γκολ - 60 έναντι 50;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1, στο 2ο - 1.24;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ ανά αγώνα - 2.24.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Hearts - Aberdeen

    39%
    20 Νίκη
    24%
    12 Σχεδιάζω
    37%
    19 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    51
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.24
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    41%
    1.22
    Μέσο σύνολο
    1.02
    2.39
    Κίτρινες κάρτες
    2.04
    Τελευταίοι αγώνες
    01.08.26
    Premiership
    Aberdeen
    Aberdeen
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    1
    2.85
    1.39
    4
    6
    10
    17
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    2.85
    1.39
    4
    6
    10
    17
    2
    2
    28.02.26
    Premiership
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    Aberdeen
    Aberdeen
    1.8
    0.58
    7
    4
    7
    16
    3
    5
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.8
    0.58
    7
    4
    7
    16
    3
    5
    23.11.25
    Premiership
    Aberdeen
    Aberdeen
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    0.51
    1.52
    6
    3
    20
    15
    3
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.51
    1.52
    6
    3
    20
    15
    3
    4
    04.08.25
    Premiership
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    Aberdeen
    Aberdeen
    0.94
    1.57
    3
    3
    19
    18
    3
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0.94
    1.57
    3
    3
    19
    18
    3
    2
    19.04.25
    Scottish Cup
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    2
    Aberdeen
    Aberdeen
    0.29
    0.13
    4
    10
    13
    16
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0.29
    0.13
    4
    10
    13
    16
    2
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Heart of Midlothian Επισκόπηση ομάδας

    Η τελευταία επίσημη αναμέτρηση της ομάδας πραγματοποιήθηκε στις στο πλαίσιο της Premier League (γηπεδούχοι - Χαρτς, φιλοξενούμενοι - Φάλκιρκ). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1-0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Χαρτς vs Φάλκιρκ):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 65% vs 35%;
    • κόρνερ: 8 vs 4;
    • φάουλ: 0 vs 1;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 3;
    • σουτ εντός εστίας: 0 vs 1.

    🔴 Η Hearts επιδεικνύει εντυπωσιακή φόρμα αυτή τη σεζόν, ειδικά στην έδρα της. Η ομάδα έχει κερδίσει τρεις από τους τελευταίους πέντε αγώνες της, με την επίθεσή της να σημειώνει κατά μέσο όρο 1.82 γκολ ανά παιχνίδι. Στα τελευταία δέκα ματς, έχουν υποστεί μόλις τρεις ήττες και έχουν σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ εντός έδρας σε έξι από τις επτά προηγούμενες αναμετρήσεις με την Aberdeen. Οι "Hearts" νιώθουν αυτοπεποίθηση στο γήπεδό τους χάρη στην ισχυρή άμυνα και την οργανωμένη τους απόδοση.

    Αποτελέσματα αγώνων: Heart of Midlothian

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Premiership
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    St. Johnstone
    St. Johnstone
    1.62
    0.92
    8
    4
    11
    14
    0
    0
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    1.62
    0.92
    8
    4
    11
    14
    0
    0
    Γουόν
    26.08.26
    UECL
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    1
    2.53
    1.52
    13
    6
    20
    18
    3
    3
    2
    2
    1
    0
    0
    1
    1
    1
    3
    4
    2.53
    1.52
    13
    6
    20
    18
    3
    3
    Γουόν
    20.08.26
    UECL
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    0.97
    1.13
    4
    5
    8
    17
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    0.97
    1.13
    4
    5
    8
    17
    1
    3
    Εφιστά
    16.08.26
    League Cup
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    Inverness
    Inverness
    -
    -
    8
    3
    9
    6
    1
    2
    6
    2
    1
    0
    5
    2
    -
    -
    8
    3
    9
    6
    1
    2
    Γουόν
    13.08.26
    UEL
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    Benfica Lisbon
    Benfica Lisbon
    0.66
    1.39
    0
    11
    5
    13
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.66
    1.39
    0
    11
    5
    13
    1
    0
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Aberdeen Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων διεξήχθη στις για το τουρνουά της Premier League (γηπεδούχοι - Νταντί Γιουνάιτεντ, φιλοξενούμενοι - Αμπερντίν). Ο αγώνας έληξε με σκορ 0-0.

    Η στατιστική του αγώνα είναι η εξής (Αμπερντίν vs Νταντί Γιουνάιτεντ):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 58% vs 42%;
    • κόρνερ: 6 vs 4;
    • φάουλ: 6 vs 13;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 0;
    • σουτ εντός στόχου: 2 vs 2.

    🔴 Η Αμπερντίν αντιμετωπίζει προβλήματα απόδοσης εκτός έδρας, καθώς δεν έχει σκοράρει στα τελευταία έξι εκτός έδρας ματς στην Πρέμιερ Λιγκ. Η φόρμα τους είναι ασταθής: μία νίκη, μία ισοπαλία και τρεις ήττες στα τελευταία πέντε παιχνίδια υποδηλώνουν δυσκολίες τόσο στην άμυνα όσο και στην επίθεση. Ο μέσος όρος γκολ, λίγο πάνω από ένα ανά αγώνα, δείχνει την ανάγκη για βελτιώσεις στην επιθετική γραμμή ώστε να επιτύχουν καλύτερα αποτελέσματα.

    Αποτελέσματα αγώνων: Aberdeen

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Premiership
    Aberdeen
    Aberdeen
    Rangers
    Rangers
    0.52
    1.94
    6
    6
    21
    15
    6
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.52
    1.94
    6
    6
    21
    15
    6
    3
    Νικώ
    15.08.26
    League Cup
    Aberdeen
    Aberdeen
    Dundee
    Dundee
    -
    -
    7
    10
    10
    12
    2
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    7
    10
    10
    12
    2
    0
    Γουόν
    08.08.26
    Premiership
    Dundee
    Dundee
    Aberdeen
    Aberdeen
    2.35
    0.84
    5
    4
    9
    12
    1
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    2.35
    0.84
    5
    4
    9
    12
    1
    3
    Νικώ
    01.08.26
    Premiership
    Aberdeen
    Aberdeen
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    1
    2.85
    1.39
    4
    6
    10
    17
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    2.85
    1.39
    4
    6
    10
    17
    2
    2
    Γουόν
    25.07.26
    League Cup
    Aberdeen
    Aberdeen
    Kelty Hearts
    Kelty Hearts
    -
    -
    13
    0
    11
    13
    0
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    13
    0
    11
    13
    0
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικά ματς - 49;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους - 12; για τους φιλοξενούμενους - 5; ισοπαλίες - 9;
    • μέσος όρος γκολ 1ου ημιχρόνου: 1;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.53 γκολ, οι φιλοξενούμενοι - 0.47.

    Στατιστικά 1ου ημιχρόνου: Χαρτς (εντός) vs Αμπερντίν (εκτός)

    • αγώνες στο πρωτάθλημα: 14 vs 14;
    • νίκες: 6 (42.86%) vs 2 (14.29%);
    • ήττες: 2 (14.29%) vs 6 (42.86%);
    • ισοπαλίες: 6 (42.86%) vs 6 (42.86%);
    • μέσος όρος γκολ υπέρ: 1.07 vs 0.79;
    • μέσος όρος γκολ κατά: 0.29 vs 0.57.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • νίκες: 4 vs 3;
    • ήττες: 1 vs 5;
    • ισοπαλίες: 5 vs 2;
    • μέσος όρος γκολ 1ου ημιχρόνου: 1 (υπέρ - 0.7, κατά - 0.3) vs 1.6 (υπέρ - 0.6, κατά - 1).
    Τάσεις
    • Η Αμπερντίν δέχεται γκολ στο 1ο ημίχρονο σε 6 από τους τελευταίους 7 αγώνες της (Πρέμιερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Heart of Midlothian θα κερδίσει γκολ(απόδοση: 1.49)

    Πρόβλεψη Αποτελέσματος

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικά - 49;
    • νίκες γηπεδούχων - 19, φιλοξενούμενων - 18, ισοπαλίες - 12.

    Στατιστικά: Hearts vs Aberdeen

    • αγώνες στο πρωτάθλημα: 28 vs 27;
    • νίκες: 18 vs 8;
    • % νικών: 64% vs 30%;
    • ήττες: 4 vs 14;
    • ισοπαλίες: 6 vs 5.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νίκες: 6 vs 3;
    • ήττες: 3 vs 6;
    • ισοπαλίες: 1 vs 1.
    Τάσεις
    • Οι Hearts κερδίζουν εντός έδρας σε 6 από τις 7 τελευταίες αναμετρήσεις αυτών των ομάδων (Πρέμιερ Λιγκ).
    • Η Aberdeen χάνει εκτός έδρας σε 7 από τους 8 τελευταίους αγώνες.
    • Η Aberdeen χάνει εκτός έδρας σε 6 από τους 7 τελευταίους αγώνες (Πρέμιερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Heart of Midlothian Νίκη(απόδοση: 1.38)

    Πρόβλεψη για το Σύνολο

    Αναμετρήσεις (μέσος όρος συνόλου):

    • γηπεδούχοι - 1.22, φιλοξενούμενοι - 1.02;
    • στις αναμετρήσεις - 2.24;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 20 φορές; στην έδρα των γηπεδούχων - 13 φορές.

    Στατιστικά μέσου συνόλου: Hearts vs Aberdeen

    • στο πρωτάθλημα: 2.68 εναντίον 2.44;
    • γκολ: 1.82 εναντίον 1.04;
    • στο πρώτο ημίχρονο: 0.79 εναντίον 0.41;
    • στο δεύτερο ημίχρονο: 1.04 εναντίον 0.63;
    • Hearts: εντός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.93;
    • Aberdeen: εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: 1.4 (εντός - 1.33) εναντίον 1.1 (εκτός - 0).
    Τάσεις
    • Οι Hearts σκοράρουν πάνω από 1.5 γκολ εντός έδρας σε 6 από τις 7 τελευταίες αναμετρήσεις αυτών των ομάδων (Πρέμιερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Heart of Midlothian Άντερ γκολ πάνω από (1,5)(απόδοση: 1.51)

    Πρόβλεψη για Κόρνερ

    Hearts: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος συνόλου στο πρωτάθλημα - 5.39; εντός - 5.64;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος συνόλου - 4.3; εντός - 4.67.

    Aberdeen: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος συνόλου στο πρωτάθλημα - 4.81, εκτός - 3.57;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος συνόλου - 5.1; εκτός - 3.8.
    Τάσεις
    • Το σύνολο κάτω από 10.5 κόρνερ εμφανίστηκε σε 6 από τις 7 τελευταίες αναμετρήσεις αυτών των ομάδων στην έδρα των γηπεδούχων (Πρέμιερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (10,5)(απόδοση: 1.93)

    Πρόβλεψη για Και οι Δύο Σκοράρουν

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικά - 49;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 20 φορές;
    • στην έδρα των γηπεδούχων - 13 φορές.

    Στατιστικά: Hearts εναντίον Aberdeen

    • αγώνες στο πρωτάθλημα: 28 vs 27;
    • αγώνες σεζόν, όπου και οι δύο σκόραραν (ΟΖ): 12 vs 9;
    • Hearts: ΟΖ εντός - 6 (43%);
    • Aberdeen: ΟΖ εκτός - 2 (14%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αγώνες με ΟΖ: 3 vs 2;
    • Hearts: ΟΖ εντός - 2 (33%);
    • Aberdeen: ΟΖ εκτός - 0 (0%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι)(απόδοση: 1.76)

    Πρόβλεψη για Ακριβές Σκορ

    Στατιστικά συχνών αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στο πρωτάθλημα: 1:1 (19/165, 11.5%);
    • Hearts εντός έδρας πιο συχνά τελειώνει αγώνες με σκορ: 1:0 (4/14, 28.6%);
    • Aberdeen εκτός έδρας πιο συχνά παίζει με σκορ: 2:0 (6/14, 42.9%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τις τρεις κορυφαίες πιθανότητες:

    1:0 - 18.89% (απόδοση 6.5)
    2:0 - 14.98% (απόδοση 6.5)
    0:0 - 9.16% (απόδοση 12)

    Τάσεις
    • Οι Hearts κερδίζουν με σκορ 2:0 εντός έδρας σε 3 από τις τελευταίες 4 αναμετρήσεις αυτών των ομάδων (Πρέμιερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Ακριβές σκορ (2:0)(απόδοση: 6.5)

    ⭐ Προβλέψεις της συντακτικής ομάδας

    Λαμβάνοντας υπόψη ότι η Αμπερντίν δεν έχει σκοράρει εκτός έδρας για έξι συνεχόμενους αγώνες, αναμένεται χαμηλή παραγωγικότητα από τους φιλοξενούμενους. Ταυτόχρονα, οι Χαρτς επιδεικνύουν σταθερά καλό επίπεδο παιχνιδιού εντός έδρας, συχνά ξεπερνώντας το όριο των 1.5 γκολ απέναντι σε αντιπάλους ανάλογης ποιότητας. Επομένως, το στοίχημα στο ατομικό σύνολο των Χαρτς πάνω από 1.5 γκολ φαίνεται καλά θεμελιωμένο, με βάση τις τρέχουσες τάσεις των δύο ομάδων.

    Heart of Midlothian Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    Στοίχημα-200
    Δημοσιεύθηκε: 26/02/2026, 2:37 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Heart of Midlothian - Aberdeen

    Heart of Midlothian Νίκες 2ου ημιχρόνου:
    heart-of-midlothianaberdeen-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Aberdeen (Premiership).
    2ο ημίχρονο Heart of Midlothian Νίκη
    Everygame
    -143
    Heart of Midlothian Νίκες:
    heart-of-midlothianaberdeen-fcσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Aberdeen (Premiership).
    Aberdeen Χάνει:
    aberdeen-fcσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια.
    aberdeen-fcσε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (Premiership).
    Heart of Midlothian Νίκη
    Bovada
    -233
    Heart of Midlothian δεν χάνει:
    heart-of-midlothianaberdeen-fcσε 14 της τελευταίας 15 σπίτι παιχνίδια κατάb Aberdeen.
    heart-of-midlothianaberdeen-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 13 σπίτι παιχνίδια κατάb Aberdeen (Premiership).
    heart-of-midlothianσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 19 σπίτι παιχνίδια.
    heart-of-midlothianσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 16 σπίτι παιχνίδια (Premiership).
    Aberdeen δεν κερδίζει:
    aberdeen-fcσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια (Premiership).
    aberdeen-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 μακριά παιχνίδια.
    aberdeen-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια (Premiership).
    Heart of Midlothian δεν θα χάσει
    Everygame
    -1000
    Heart of Midlothian Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    heart-of-midlothianaberdeen-fcσε 36 της τελευταίας 37 παιχνίδια κατάb Aberdeen.
    heart-of-midlothianaberdeen-fcσε 33 της τελευταίας 34 παιχνίδια κατάb Aberdeen (Premiership).
    heart-of-midlothianaberdeen-fcσε 22 της τελευταίας 23 σπίτι παιχνίδια κατάb Aberdeen.
    heart-of-midlothianaberdeen-fcσε 19 της τελευταίας 20 σπίτι παιχνίδια κατάb Aberdeen (Premiership).
    heart-of-midlothianσε 17 της τελευταίας 18 παιχνίδια.
    heart-of-midlothianσε 16 της τελευταίας 17 παιχνίδια (Premiership).
    heart-of-midlothianσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 σπίτι παιχνίδια.
    heart-of-midlothianσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 σπίτι παιχνίδια (Premiership).
    Heart of Midlothian Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Everygame
    -222
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Heart of Midlothian - Aberdeen Θέση στον πίνακα

    Championship Group
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    Celtic Glasgow
    Celtic Glasgow
    38264873-4182
    2.
    Heart of Midlothian FC
    Heart of Midlothian FC
    38248667-3480
    3.
    Glasgow Rangers
    Glasgow Rangers
    382012676-4372
    4.
    Motherwell FC
    Motherwell FC
    381613959-3661
    5.
    Hibernian FC
    Hibernian FC
    3815121158-4457
    6.
    Falkirk
    Falkirk
    381471750-6249

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    2 - Σχεδιάζω
    4 - Βλάβες
    Νίκη - 6
    Σχεδιάζω - 0
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 19
    Χάσει - 22
    -3
    +7
    18 - Φραγμένος
    11 - Χάσει
    4
    Νίκη
    6
    2
    Σχεδιάζω
    0
    4
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    19
    Φραγμένος
    18
    22
    Χάσει
    11
    4.1
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.9
    1.9
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.8
    2.2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.1
    7
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    49'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    50'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία