Urawa vs Avispa Fukuoka Πρόβλεψη 27 Ιούλιος 2025

    Στον επερχόμενο αγώνα της J-League 1, οι Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς υποδέχονται την Άβισπα Φουκουόκα. Οι Ουράβα, με πρόσφατη πτώση στη φόρμα τους, επιδιώκουν να επιστρέψουν στις νίκες μετά από αρκετές ήττες. Παρά ταύτα, η ομάδα παρουσιάζει επιθετικό παιχνίδι, συχνά σκοράροντας και δεχόμενη γκολ στους αγώνες της. Η Άβισπα, από την άλλη πλευρά, βρίσκεται σε καλύτερη φόρμα, παραμένοντας αήττητη στους τελευταίους 3 αγώνες και επιδεικνύοντας αξιόπιστη άμυνα. Και οι δύο ομάδες βρίσκονται στη μέση του πίνακα και έχουν φιλοδοξίες να βελτιώσουν τις θέσεις τους. Θα είναι ενδιαφέρον να δούμε τις τακτικές αποφάσεις των προπονητών: το πιο επιθετικό παιχνίδι των γηπεδούχων ενάντια στην οργανωμένη άμυνα των φιλοξενούμενων.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 06 Απρίλιος 2025 και έληξε με σκορ 1-0. Ας δούμε τα συγκριτικά στατιστικά εκείνης της αναμέτρησης (γηπεδούχοι - Avispa Fukuoka):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 44% έναντι 56%;
    • κόρνερ: 2 έναντι 4;
    • φάουλ: 13 έναντι 10;
    • κίτρινες κάρτες: 1 έναντι 1;
    • σουτ στον στόχο: 3 έναντι 6.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση για τις επίσημες αναμετρήσεις μεταξύ των ομάδων Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς και Άβισπα Φουκουόκα:

    • έχουν διεξαχθεί 11 αγώνες;
    • οι νίκες των γηπεδούχων είναι 3, των φιλοξενούμενων 5, ισοπαλίες 3;
    • τα γκολ είναι 11 έναντι 11;
    • ο μέσος όρος τερμάτων στο 1ο ημίχρονο είναι 0.73, στο 2ο ημίχρονο 1.27;
    • ο μέσος όρος συνολικών γκολ ανά αγώνα είναι 2.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Urawa - Avispa Fukuoka

    25%
    3 Νίκη
    33%
    4 Σχεδιάζω
    42%
    5 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    12
    Γκολ που σημειώθηκαν
    1.83
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    33%
    0.92
    Μέσο σύνολο
    0.92
    0.75
    Κίτρινες κάρτες
    1.25
    Τελευταίοι αγώνες
    27.07.25
    J1 League
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    0.46
    0.7
    4
    4
    6
    8
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.46
    0.7
    4
    4
    6
    8
    1
    0
    06.04.25
    J1 League
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    1
    0.78
    2
    4
    13
    10
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0.78
    2
    4
    13
    10
    1
    1
    30.11.24
    J1 League
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    0.8
    1.26
    4
    1
    15
    6
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.8
    1.26
    4
    1
    15
    6
    2
    0
    30.03.24
    J1 League
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    -
    -
    7
    4
    7
    15
    0
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    7
    4
    7
    15
    0
    2
    25.11.23
    J1 League
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    -
    -
    6
    1
    10
    22
    4
    2
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    -
    -
    6
    1
    10
    22
    4
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Urawa Red Diamonds Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας πραγματοποιήθηκε στις στο πλαίσιο του πρωταθλήματος J-League 1 (γηπεδούχοι οι Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς, φιλοξενούμενοι οι Σενάν Μπελμάρε). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 4-1.

    Η στατιστική του παιχνιδιού έχει ως εξής (Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς vs Σενάν Μπελμάρε):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 50% vs 50%;
    • κόρνερ: 5 vs 7;
    • φάουλ: 11 vs 11;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 0;
    • σουτ εντός εστίας: 5 vs 3.

    Η Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς είναι μία από τις πιο επιτυχημένες ομάδες της Ιαπωνίας, αλλά η τρέχουσα σεζόν δεν εξελίσσεται εύκολα για αυτούς. Καταλαμβάνοντας την 8η θέση στον πίνακα μετά από 23 αγώνες, έχουν κερδίσει μόνο 3 από τα τελευταία 10 ματς. Οι "Κόκκινοι Διαμάντια" είναι γνωστοί για το επιθετικό τους παιχνίδι με υψηλό αριθμό γκολ: ο μέσος όρος τους είναι 1.39 γκολ ανά αγώνα, ενώ δέχονται κατά μέσο όρο 1.04 γκολ ανά ματς. Ωστόσο, η άμυνά τους χρειάζεται βελτίωση, όπως φαίνεται από τον αριθμό των γκολ που έχουν δεχτεί στους τελευταίους αγώνες. Στην τελευταία τους αναμέτρηση με την Αβίσπα, πέτυχαν μια ελάχιστη νίκη με σκορ 1-0.

    Αποτελέσματα αγώνων: Urawa Red Diamonds

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    J1 League
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    Yokohama Marinos
    Yokohama Marinos
    2.62
    1.31
    4
    3
    17
    17
    1
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    2.62
    1.31
    4
    3
    17
    17
    1
    3
    Γουόν
    26.08.26
    Emperor Cup
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    Yamanashi Gakuin Uni Orions
    Yamanashi Gakuin Uni Orions
    -
    -
    4
    4
    11
    8
    1
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    11
    8
    1
    2
    Γουόν
    23.08.26
    J1 League
    Machida Zelvia
    Machida Zelvia
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    1.22
    2.82
    1
    3
    10
    9
    0
    1
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    1.22
    2.82
    1
    3
    10
    9
    0
    1
    Νικώ
    15.08.26
    J1 League
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    0.34
    3.41
    1
    11
    17
    7
    2
    1
    1
    4
    1
    2
    0
    2
    0.34
    3.41
    1
    11
    17
    7
    2
    1
    Νικώ
    07.08.26
    J1 League
    Gamba Osaka
    Gamba Osaka
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    1
    1.06
    2.61
    5
    6
    11
    12
    0
    5
    4
    3
    2
    1
    2
    2
    1.06
    2.61
    5
    6
    11
    12
    0
    5
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Avispa Fukuoka Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο της J-League 1 (γηπεδούχοι - Avispa Fukuoka, φιλοξενούμενοι - Kyoto Sanga). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2-2.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Avispa Fukuoka vs Kyoto Sanga):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 55% vs 45%;
    • κόρνερ: 7 vs 3;
    • φάουλ: 8 vs 13;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 7 vs 3.

    Η Avispa Fukuoka διανύει μια σταθερή σεζόν, καταλαμβάνοντας την 11η θέση μετά από 23 αγωνιστικές στην J-League 1. Η ομάδα βρίσκεται σε ανοδική πορεία - στις τελευταίες 5 αναμετρήσεις έχουν κατακτήσει 2 σημαντικές νίκες και έχουν αποσπάσει 3 ισοπαλίες, υπογραμμίζοντας την ικανότητά τους να ανταγωνίζονται ακόμα και τους πιο ισχυρούς αντιπάλους. Οι "Σφήκες" προτιμούν να αγωνίζονται με έμφαση στις αντεπιθέσεις και την αξιόπιστη άμυνα· ο μέσος όρος τερμάτων τους είναι μόλις ένα ανά αγώνα, ενώ έχουν δεχθεί λιγότερο από ένα γκολ (0.8) κατά μέσο όρο στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις.

    Αποτελέσματα αγώνων: Avispa Fukuoka

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    J1 League
    Kyoto Sanga
    Kyoto Sanga
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    1.09
    1.29
    1
    6
    7
    11
    1
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.09
    1.29
    1
    6
    7
    11
    1
    3
    Νικώ
    26.08.26
    Emperor Cup
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    Verspah Oita
    Verspah Oita
    -
    -
    7
    4
    -
    -
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    5
    4
    -
    -
    7
    4
    -
    -
    1
    2
    Γουόν
    22.08.26
    J1 League
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    1.26
    1.35
    2
    8
    8
    10
    1
    1
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    1.26
    1.35
    2
    8
    8
    10
    1
    1
    Νικώ
    15.08.26
    J1 League
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    Cerezo Osaka
    Cerezo Osaka
    1.44
    0.56
    4
    2
    11
    11
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.44
    0.56
    4
    2
    11
    11
    1
    0
    Γουόν
    08.08.26
    J1 League
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    Vissel Kobe
    Vissel Kobe
    0.59
    0.97
    3
    1
    22
    5
    2
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.59
    0.97
    3
    1
    22
    5
    2
    1
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αγώνων - 11;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 1; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1; ισοπαλίες - 3;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 0.73;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.18 γκολ, οι φιλοξενούμενοι - 0.55.

    Στατιστικά 1ου ημιχρόνου: Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς (εντός) vs Αβίσπα Φουκουόκα (εκτός)

    • αγώνες στο πρωτάθλημα: 12 vs 10;
    • νίκες: 5 (41.67%) vs 1 (10%);
    • ήττες: 2 (16.67%) vs 2 (20%);
    • ισοπαλίες: 5 (41.67%) vs 7 (70%);
    • μέσος όρος γκολ υπέρ: 1 vs 0.6;
    • μέσος όρος γκολ κατά: 0.33 vs 0.4.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νίκες: 3 vs 1;
    • ήττες: 3 vs 1;
    • ισοπαλίες: 4 vs 8;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.5 (υπέρ - 0.7, κατά - 0.8) vs 0.6 (υπέρ - 0.3, κατά - 0.3).
    Τάσεις
    • Η Αβίσπα Φουκουόκα φέρνει ισοπαλία στο 1ο ημίχρονο σε 7 από τους τελευταίους 8 αγώνες της (J-League 1).
    • Η Αβίσπα Φουκουόκα φέρνει ισοπαλία στο 1ο ημίχρονο εκτός έδρας σε 5 συνεχόμενους αγώνες (J-League 1).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Σχεδιάζω(απόδοση: 1.96)

    Πρόβλεψη για το Αποτέλεσμα

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αγώνων - 11;
    • νίκες γηπεδούχων - 3, φιλοξενούμενων - 5, ισοπαλίες - 3.

    Στατιστικά: Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς vs Άβισπα Φουκουόκα

    • αγώνες στο πρωτάθλημα: 23 vs 23;
    • νίκες: 10 vs 8;
    • ποσοστό νικών: 43% vs 35%;
    • ήττες: 6 vs 8;
    • ισοπαλίες: 7 vs 7.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νίκες: 3 vs 5;
    • ήττες: 5 vs 2;
    • ισοπαλίες: 2 vs 3.
    👉Πρόβλεψη: Avispa Fukuoka Χάντικαπ (+1)(απόδοση: 1.28)

    Πρόβλεψη για το Σύνολο

    Αναμετρήσεις:

    • οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν - 1, οι φιλοξενούμενοι - 1;
    • μέσος όρος τερμάτων στις αναμετρήσεις - 2;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 4 φορές; στην έδρα των γηπεδούχων - 3 φορές.

    Στατιστικά: Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς vs Άβισπα Φουκουόκα

    • μέσος όρος στο πρωτάθλημα: 2.43 vs 1.91;
    • μέσος όρος γκολ: 1.39 vs 0.91;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.61 vs 0.39;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.78 vs 0.52;
    • Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς: μέσος όρος εντός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.67;
    • Άβισπα Φουκουόκα: μέσος όρος εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.7;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.6 (εντός - 1.8) vs 1 (εκτός - 0.67).
    Τάσεις
    • Το σύνολο πάνω από 1.5 γκολ επιτεύχθηκε σε 5 συνεχόμενες αναμετρήσεις αυτών των ομάδων στην έδρα των γηπεδούχων.
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ πάνω από (1,5)(απόδοση: 1.43)

    Πρόβλεψη για Κόρνερ

    Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο πρωτάθλημα - 4.96; εντός έδρας - 5.5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 4.6; εντός έδρας - 6.8.

    Άβισπα Φουκουόκα: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο πρωτάθλημα - 3.87, εκτός έδρας - 4;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 6.8; εκτός έδρας - 6.
    Τάσεις
    • Η Άβισπα Φουκουόκα εκτελεί λιγότερα από 4.5 κόρνερ σε 8 από τις τελευταίες 9 αναμετρήσεις αυτών των ομάδων (J-League 1).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Avispa Fukuoka Σύνολο λιγότερο από (4,5)(απόδοση: 1.91)

    Πρόβλεψη για Κάρτες

    Αναμετρήσεις

    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στις αναμετρήσεις - 1.46 (0.73 για τους γηπεδούχους και 0.73 για τους φιλοξενούμενους);
    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στην έδρα των γηπεδούχων - 2.4 (1 για τους γηπεδούχους και 1.4 για τους φιλοξενούμενους).

    Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο πρωτάθλημα - 0.7; εντός έδρας - 0.58;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 1.1; εντός έδρας - 0.4.

    Άβισπα Φουκουόκα: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο πρωτάθλημα - 1.22, εκτός έδρας - 0.9;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 1.4; εκτός έδρας - 2.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (2,5)

    Πρόβλεψη για το Αμφίσκορο

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αγώνων - 11;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 4 φορές;
    • στην έδρα των γηπεδούχων - 3 φορές.

    Στατιστικά: Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς εναντίον Άβισπα Φουκουόκα

    • αριθμός αγώνων στο πρωτάθλημα: 23 vs 23;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (εφεξής - Αμφίσκορο): 14 vs 10;
    • αριθμός Αμφίσκορου της Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς εντός έδρας - 6 (50%);
    • αριθμός Αμφίσκορου της Άβισπα Φουκουόκα εκτός έδρας - 3 (30%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός αγώνων με Αμφίσκορο: 8 vs 3;
    • αριθμός Αμφίσκορου της Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς εντός έδρας - 3 (60%);
    • αριθμός Αμφίσκορου της Άβισπα Φουκουόκα εκτός έδρας - 1 (33%).
    Τάσεις
    • Η Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς σκοράρει και δέχεται γκολ σε 7 από τους τελευταίους 8 αγώνες (J-League 1).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)(απόδοση: 2.02)

    ⭐ Προγνωστικό Συντακτών

    Λαμβάνοντας υπόψη την τρέχουσα φόρμα και το στυλ παιχνιδιού των δύο ομάδων, μπορούμε να περιμένουμε μια προσεκτική έναρξη από την πλευρά της Αβίσπα, ενώ η Ουράβα θα προσπαθήσει να εκμεταλλευτεί την έδρα της για να πετύχει αποτέλεσμα μέσω επιθετικών ενεργειών, πιέζοντας τον αντίπαλο με τις επιθέσεις της. Ωστόσο, οι χαμηλές αποδόσεις για νίκη των γηπεδούχων μας οδηγούν να εξετάσουμε εναλλακτικά στοιχήματα πιο προσεκτικά - όπως το individual total over 1 για τους γηπεδούχους, καθώς αυτό το στοίχημα καλύπτει ένα πιθανό σενάριο επιτυχίας της Ουράβα χωρίς τον κίνδυνο να χάσουμε εντελώς την πρόβλεψη.

    Urawa Red Diamonds Άντερ γκολ πάνω από (1)
    Δημοσιεύθηκε: 25/07/2025, 8:59 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Urawa Red Diamonds - Avispa Fukuoka

    Avispa Fukuoka Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    avispa-fukuokaσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (J1 League).
    avispa-fukuokaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια (J1 League).
    1ο ημίχρονο Σχεδιάζω
    Bovada
    -101
    Urawa Red Diamonds δεν χάνει:
    urawa-red-diamonds-1σε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια (J1 League).
    Urawa Red Diamonds δεν θα χάσει
    Everygame
    -400
    Urawa Red Diamonds δεν κερδίζει:
    urawa-red-diamonds-1avispa-fukuokaσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Avispa Fukuoka.
    Avispa Fukuoka δεν χάνει:
    avispa-fukuokaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια.
    Avispa Fukuoka δεν θα χάσει
    Everygame
    -132
    Avispa Fukuoka Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ:
    urawa-red-diamonds-1avispa-fukuokaσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Urawa Red Diamonds (J1 League).
    avispa-fukuokaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 15 μακριά παιχνίδια (J1 League).
    avispa-fukuokaσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια.
    Avispa Fukuoka Άντερ λιγότερος (1,5)
    Everygame
    -455
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Urawa Red Diamonds - Avispa Fukuoka Θέση στον πίνακα

    J.League 2025
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    6.
    Machida Zelvia
    Machida Zelvia
    381791252-3860
    7.
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    3816111145-3959
    8.
    Kawasaki Frontale
    Kawasaki Frontale
    3815121167-5757
    11.
    FC Tokyo
    FC Tokyo
    3813111441-4850
    12.
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    3812121434-3848
    13.
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    381291734-4345

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκη
    1 - Σχεδιάζω
    6 - Βλάβες
    Νίκη - 4
    Σχεδιάζω - 1
    Βλάβες - 5
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 16
    Χάσει - 18
    -2
    0
    12 - Φραγμένος
    12 - Χάσει
    3
    Νίκη
    4
    1
    Σχεδιάζω
    1
    6
    Βλάβες
    5
    Διαφορά τερμάτων
    16
    Φραγμένος
    12
    18
    Χάσει
    12
    3.4
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.4
    1.6
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.2
    1.8
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.2
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    58'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    78'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία