Blackpool vs Stockport County Πρόβλεψη 27 Ιανουάριος 2026

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων Blackpool και Stockport County. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 7:45 PM 27 Ιανουάριος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Bloomfield Road στην πόλη Blackpool. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 11 Οκτώβριος 2025 και έληξε με σκορ 1:0. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Stockport County):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 56% vs 44%;
    • κόρνερ: 4 vs 4;
    • φάουλ: 9 vs 9;
    • κίτρινων καρτών: 0 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 5 vs 2.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Blackpool και Stockport County:

    • έχουν παιχτεί 4 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 1, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 3, ισοπαλίες - 0;
    • αριθμός γκολ - 2 εναντίον 6;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 0.25, στο 2ο ημίχρονο - 1.75;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Blackpool - Stockport County

    33%
    2 Νίκες
    0%
    0 Ισοπαλίες
    67%
    4 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    6
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.33
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    50%
    0.83
    Μ.Ο. γκολ
    1.5
    1.5
    Κίτρινες κάρτες
    1.17
    Τελευταίοι αγώνες
    22.08.26
    League One
    Stockport County
    Stockport County
    Blackpool
    Blackpool
    3.01
    1.85
    14
    2
    8
    7
    2
    1
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    3.01
    1.85
    14
    2
    8
    7
    2
    1
    27.01.26
    League One
    Blackpool
    Blackpool
    Stockport County
    Stockport County
    0.82
    2.09
    2
    10
    11
    12
    1
    1
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    0.82
    2.09
    2
    10
    11
    12
    1
    1
    11.10.25
    League One
    Stockport County
    Stockport County
    Blackpool
    Blackpool
    1.65
    0.52
    4
    4
    9
    9
    0
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.65
    0.52
    4
    4
    9
    9
    0
    2
    01.03.25
    League One
    Stockport County FC
    Stockport County FC
    Blackpool
    Blackpool
    1.21
    0.87
    4
    3
    13
    15
    3
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.21
    0.87
    4
    3
    13
    15
    3
    2
    17.08.24
    League One
    Blackpool
    Blackpool
    Stockport County
    Stockport County
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    1
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Blackpool Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 24 Ιανουάριος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά League One (γηπεδούχοι - Blackpool, φιλοξενούμενοι - Northampton). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Blackpool vs Northampton):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 54% vs 46%;
    • κόρνερ: 4 vs 3;
    • φάουλ: 18 vs 12;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 1;
    • σουτ εντός στόχου: 5 vs 3.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν League One, η ομάδα Blackpool έχει συμμετάσχει σε συνολικά 27 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 9 νίκες,
    • 13 ήττες,
    • 5 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Blackpool βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του League One, με ποσοστό νίκης 33% και ποσοστό ήττας 48%.

    ⚽️Η Blackpool έχει σκοράρει συνολικά 34 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Blackpool έχει δεχθεί συνολικά 39 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Blackpool

    Τελευταίοι αγώνες
    10.10.26
    League One
    Cambridge United
    Cambridge United
    Blackpool
    Blackpool
    1
    2.37
    1.14
    13
    6
    9
    14
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.37
    1.14
    13
    6
    9
    14
    1
    2
    Η
    06.10.26
    Football League Trophy
    Blackpool
    Blackpool
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    5.98
    4.32
    9
    5
    11
    11
    0
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    4
    2
    5.98
    4.32
    9
    5
    11
    11
    0
    3
    Ν
    22.09.26
    Football League Trophy
    Wigan
    Wigan
    Blackpool
    Blackpool
    1.58
    2.52
    3
    3
    9
    17
    2
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    1.58
    2.52
    3
    3
    9
    17
    2
    2
    Η
    19.09.26
    League One
    Blackpool
    Blackpool
    Plymouth
    Plymouth
    0.72
    2.37
    3
    8
    13
    7
    3
    0
    2
    4
    1
    1
    1
    3
    0.72
    2.37
    3
    8
    13
    7
    3
    0
    Η
    12.09.26
    League One
    Blackpool
    Blackpool
    Bromley
    Bromley
    1.71
    1.32
    12
    6
    13
    14
    0
    1
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    1.71
    1.32
    12
    6
    13
    14
    0
    1
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Stockport County Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 24 Ιανουάριος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά League One (γηπεδούχοι - Cardiff , φιλοξενούμενοι - Stockport County). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Stockport County vs Cardiff ) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 39% vs 61%;
    • κόρνερ: 1 vs 9;
    • φάουλ: 17 vs 11;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 3;
    • σουτ στον στόχο: 2 vs 3.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν League One, η ομάδα Stockport County έχει συμμετάσχει σε συνολικά 27 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 13 νίκες,
    • 7 ήττες,
    • 7 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Stockport County βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του League One, με ποσοστό νίκης 48% και ποσοστό ήττας 26%.

    ⚽Η Stockport County έχει σκοράρει συνολικά 38 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Stockport County έχει δεχθεί συνολικά 33 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Stockport County

    Τελευταίοι αγώνες
    10.10.26
    League One
    Stockport County
    Stockport County
    Barnsley
    Barnsley
    2.12
    1.35
    11
    6
    5
    12
    1
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    2.12
    1.35
    11
    6
    5
    12
    1
    2
    Ν
    06.10.26
    Football League Trophy
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    Stockport County
    Stockport County
    0.41
    1.35
    2
    8
    10
    7
    1
    0
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0.41
    1.35
    2
    8
    10
    7
    1
    0
    Ν
    26.09.26
    League One
    Stockport County
    Stockport County
    Peterborough
    Peterborough
    2.12
    1.06
    6
    4
    8
    8
    1
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.12
    1.06
    6
    4
    8
    8
    1
    3
    Ν
    19.09.26
    League One
    Sheffield Wednesday
    Sheffield Wednesday
    Stockport County
    Stockport County
    1.15
    1.62
    4
    5
    14
    9
    3
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.15
    1.62
    4
    5
    14
    9
    3
    1
    Ι
    12.09.26
    League One
    Stockport County
    Stockport County
    Leicester City
    Leicester City
    2.4
    0.85
    8
    1
    7
    10
    2
    1
    3
    4
    1
    2
    2
    2
    2.4
    0.85
    8
    1
    7
    10
    2
    1
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 4;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 0; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0; αριθμός ισοπαλιών - 1;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 0.25;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.25, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Blackpool (εντός) vs Stockport County (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 14 vs 13;
    • νικών: 7 (50%) vs 5 (38.46%);
    • ηττών: 5 (35.71%) vs 2 (15.38%);
    • ισοπαλιών: 2 (14.29%) vs 6 (46.15%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.5 vs 1.31;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.64 vs 0.46.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 5 vs 0;
    • ηττών: 4 vs 2;
    • ισοπαλιών: 1 vs 8;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.3 (σκοράρισμα - 0.8, δεχθέντα - 0.5) vs 1 (σκοράρισμα - 0.4, δεχθέντα - 0.6).
    Τάσεις
    • Stockport County Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια.
    • Stockport County Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια (League One).
    • Stockport County Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια (League One).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Ισοπαλία (aποδόσεις: 2.08)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 4;
    • νίκες γηπεδούχων - 1, νίκες φιλοξενούμενων - 3, ισοπαλίες - 0.

    Στατιστικά: Blackpool vs Stockport County

    • αγώνων στο τουρνουά: 27 vs 27;
    • νικών: 9 vs 13;
    • ποσοστό νικών: 33% vs 48%;
    • ηττών: 13 vs 7;
    • ισοπαλιών: 5 vs 7.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 5 vs 5;
    • ηττών: 4 vs 3;
    • ισοπαλιών: 1 vs 2.
    👉Πρόβλεψη: Stockport County δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.38)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.5, οι φιλοξενούμενοι - 1.5;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 1; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 0.

    Στατιστικά: Blackpool vs Stockport County

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.7 vs 2.63;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.26 vs 1.41;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.63 vs 0.67;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.63 vs 0.74;
    • Blackpool: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.64;
    • Stockport County: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.38;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.8 (εντός - 2) vs 1.5 (εκτός - 0.75).
    Τάσεις
    • Blackpool Αποτελέσματα σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 12 παιχνίδια.
    • Blackpool Αποτελέσματα σε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια.
    • Blackpool Αποτελέσματα σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια (League One).
    👉Πρόβλεψη: Blackpool θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.38)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 4;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 1 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 0 φορές.

    Στατιστικά: Blackpool εναντίον Stockport County

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 27 vs 27;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 13 vs 16;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Blackpool εντός έδρας - 8 (57%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Stockport County εκτός έδρας - 7 (54%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 5 vs 7;
    • OZ εντός έδρας (Blackpool) - 2 (40%);
    • OZ εκτός έδρας (Stockport County) - 2 (50%).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι) (aποδόσεις: 1.74)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:1 (41/316, 13%);
    • η Blackpool εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 1:0 , 1:1 , 2:2 (2/14, 14.3%);
    • η Stockport County εκτός έδρας συνήθως παίζει: 1:2 (3/13, 23.1%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 13.08% (aποδόσεις 5.9)
    0:1 - 10.54% (aποδόσεις 7.6)
    1:2 - 8.84% (aποδόσεις 8.6)

    Τάσεις
    • Blackpool χάνει 1:2 σε 3 της τελευταίας 4 παιχνίδια.

    Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Bovada
    Στοίχημα-118
    Δημοσιεύθηκε: 25/01/2026, 8:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Blackpool - Stockport County

    Stockport County Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    stockport-countyσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια.
    stockport-countyσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια (League One).
    stockport-countyσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια (League One).
    1ο ημίχρονο Ισοπαλία
    Bovada
    +115
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    blackpoolσε 13 της τελευταίας 14 Blackpool παιχνίδια.
    blackpoolσε 10 της τελευταίας 11 Blackpool παιχνίδια (League One).
    blackpoolσε 9 της τελευταίας 10 Blackpool σπίτι παιχνίδια (League One).
    blackpoolσε 7 της τελευταίας 8 Blackpool σπίτι παιχνίδια.
    σε 7 της τελευταίας 8 Benjamin Speedie παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -357
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    stockport-countyσε κάθε ένα από τα τελευταία 9 Stockport County μακριά παιχνίδια (League One).
    stockport-countyσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Stockport County μακριά παιχνίδια.
    σε 12 της τελευταίας 13 Benjamin Speedie παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -357
    Blackpool Αποτελέσματα:
    blackpoolσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 12 παιχνίδια.
    blackpoolσε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια.
    blackpoolσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια (League One).
    Blackpool θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -250
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Blackpool - Stockport County Θέση στον πίνακα

    League One 25/26
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    2.
    Cardiff City
    Cardiff City
    462710990-5091
    3.
    Stockport County FC
    Stockport County FC
    4622111371-5877
    4.
    Bradford City
    Bradford City
    4622111358-5177
    12.
    Reading
    Reading
    4616151564-6063
    13.
    Blackpool
    Blackpool
    461792054-6560
    14.
    Doncaster Rovers
    Doncaster Rovers
    461792050-6960

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκες
    1 - Ισοπαλία
    6 - Ήττες
    Νίκες - 6
    Ισοπαλία - 1
    Ήττες - 3
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 17
    Χάσει - 22
    -5
    +12
    25 - Φραγμένος
    13 - Χάσει
    3
    Νίκες
    6
    1
    Ισοπαλία
    1
    6
    Ήττες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    17
    Φραγμένος
    25
    22
    Χάσει
    13
    3.9
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.8
    1.7
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    2.5
    2.2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.3
    8
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    53'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    36'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία