Farense vs Rio Ave Πρόβλεψη 25 Ιανουάριος 2025

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων Farense και Rio Ave. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 3:30 PM 25 Ιανουάριος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Estadio de Sao Luis στην πόλη Faro. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Farense και Rio Ave:

    • έχουν παιχτεί 8 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 1, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 5, ισοπαλίες - 2;
    • αριθμός γκολ - 8 εναντίον 13;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.5, στο 2ο ημίχρονο - 1.13;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.63.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Farense - Rio Ave

    11%
    1 Νίκη
    22%
    2 Σχεδιάζω
    67%
    6 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    9
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.67
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    67%
    1
    Μέσο σύνολο
    1.67
    6.67
    Γωνία
    5
    2.67
    Κίτρινες κάρτες
    2.56
    Τελευταίοι αγώνες
    25.01.25
    Primeira Liga
    Farense
    Farense
    Rio Ave
    Rio Ave
    2.08
    1.39
    9
    2
    16
    10
    5
    4
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    2.08
    1.39
    9
    2
    16
    10
    5
    4
    17.08.24
    Примейра-лига
    Rio Ave
    Rio Ave
    Farense
    Farense
    -
    -
    7
    14
    8
    14
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    14
    8
    14
    0
    1
    16.03.24
    Примейра-лига
    Farense
    Farense
    Rio Ave
    Rio Ave
    -
    -
    5
    2
    17
    16
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    2
    17
    16
    2
    1
    29.10.23
    Примейра-лига
    Rio Ave
    Rio Ave
    Farense
    Farense
    -
    -
    5
    6
    15
    9
    3
    3
    3
    4
    2
    2
    1
    2
    -
    -
    5
    6
    15
    9
    3
    3
    13.12.22
    League Cup
    Rio Ave
    Rio Ave
    Farense
    Farense
    1
    -
    -
    6
    4
    -
    -
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    4
    -
    -
    2
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Farense Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Primeira Liga, η ομάδα Farense έχει συμμετάσχει σε συνολικά 18 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 3 νίκες,
    • 9 ήττες,
    • 6 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Farense βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Primeira Liga, με ποσοστό νίκης 17% και ποσοστό ήττας 50%.

    ⚽️Η Farense έχει σκοράρει συνολικά 11 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Farense έχει δεχθεί συνολικά 23 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Farense

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Segunda Liga
    Sporting (B)
    Sporting (B)
    1
    Farense
    Farense
    2
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    3
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    3
    3
    Νικώ
    24.08.26
    Segunda Liga
    Farense
    Farense
    Felgueiras
    Felgueiras
    -
    -
    8
    3
    9
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    3
    9
    11
    2
    3
    Εφιστά
    16.08.26
    Segunda Liga
    Porto U23
    Porto U23
    Farense
    Farense
    -
    -
    1
    9
    5
    8
    3
    1
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    1
    9
    5
    8
    3
    1
    Γουόν
    09.08.26
    Segunda Liga
    Farense
    Farense
    SCU Torreense
    SCU Torreense
    -
    -
    10
    3
    10
    7
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    10
    3
    10
    7
    1
    1
    Γουόν
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Farense
    Farense
    Fulham
    Fulham
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Rio Ave Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Primeira Liga, η ομάδα Rio Ave έχει συμμετάσχει σε συνολικά 18 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 5 νίκες,
    • 8 ήττες,
    • 5 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Rio Ave βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Primeira Liga, με ποσοστό νίκης 28% και ποσοστό ήττας 44%.

    ⚽Η Rio Ave έχει σκοράρει συνολικά 18 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Rio Ave έχει δεχθεί συνολικά 31 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Rio Ave

    Τελευταίοι αγώνες
    28.08.26
    liga portugal
    Rio Ave
    Rio Ave
    Sporting Lisbon
    Sporting Lisbon
    0.53
    1.36
    2
    3
    7
    14
    1
    1
    0
    4
    0
    4
    0
    0
    0.53
    1.36
    2
    3
    7
    14
    1
    1
    Νικώ
    22.08.26
    liga portugal
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    Rio Ave
    Rio Ave
    1.56
    0.7
    6
    3
    11
    14
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.56
    0.7
    6
    3
    11
    14
    1
    1
    Γουόν
    15.08.26
    liga portugal
    Rio Ave
    Rio Ave
    Porto
    Porto
    0.78
    1.99
    6
    6
    1
    10
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.78
    1.99
    6
    6
    1
    10
    0
    0
    Νικώ
    09.08.26
    liga portugal
    Gil Vicente Barcelos
    Gil Vicente Barcelos
    Rio Ave
    Rio Ave
    1
    1.6
    0.18
    5
    2
    14
    9
    1
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.6
    0.18
    5
    2
    14
    9
    1
    3
    Νικώ
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Rio Ave
    Rio Ave
    Tondela
    Tondela
    -
    -
    0
    4
    -
    -
    0
    0
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    -
    -
    0
    4
    -
    -
    0
    0
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 8;
    • νίκες γηπεδούχων - 1, νίκες φιλοξενούμενων - 5, ισοπαλίες - 2.

    Στατιστικά: Farense vs Rio Ave

    • αγώνων στο τουρνουά: 18 vs 18;
    • νικών: 3 vs 5;
    • ποσοστό νικών: 17% vs 28%;
    • ηττών: 9 vs 8;
    • ισοπαλιών: 6 vs 5.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 3 vs 5;
    • ηττών: 2 vs 3;
    • ισοπαλιών: 5 vs 2.
    👉Πρόβλεψη: Rio Ave Χάντικαπ (+1) (aποδόσεις: 1.56)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1, οι φιλοξενούμενοι - 1.63;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.63;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 5; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 2.

    Στατιστικά: Farense vs Rio Ave

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 1.89 vs 2.72;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.61 vs 1;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.28 vs 0.56;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.33 vs 0.44;
    • Farense: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 0.75;
    • Rio Ave: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.44;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1 (εντός - 1) vs 1.5 (εκτός - 1.33).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (2,5) (aποδόσεις: 1.5)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    H2H
    • μέσος όρος συνολικών γκολ σε απευθείας αναμετρήσεις - 11.76 (6.38 - για την ομάδα φιλοξενίας και 5.38 - για την ομάδα εκτός έδρας);
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 9 (5.33 - για την ομάδα φιλοξενίας και 3.67 - για την ομάδα εκτός έδρας).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 9.5 γωνία σε 6 της τελευταίας 7 Farense παιχνίδια κατάb Rio Ave.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (9,5) (aποδόσεις: 1.65)

    Πρόβλεψη κίτρινων καρτών

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 4.76 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.38 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2.38);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 6.66 (για την ομάδα του γηπεδούχου 3.33 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 3.33).

    Farense: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2.39; στην έδρα - 2.13;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.2; στην έδρα - 1.75.

    Rio Ave: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.83, εκτός έδρας - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.5; εκτός έδρας - 1.67.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ περισσότερο (3,5) (aποδόσεις: 1.41)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 8;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 5 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.

    Στατιστικά: Farense εναντίον Rio Ave

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 18 vs 18;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 7 vs 8;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Farense εντός έδρας - 3 (38%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Rio Ave εκτός έδρας - 2 (22%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (Farense) - 2 (50%);
    • OZ εκτός έδρας (Rio Ave) - 3 (50%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 2.01)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Farense παιχνίδια κατάb Rio Ave.
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ σε 14 της τελευταίας 16 Rio Ave παιχνίδια.

    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    Στοίχημα-222
    Δημοσιεύθηκε: 23/01/2025, 4:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Farense - Rio Ave

    Farense δεν κερδίζει:
    sporting-farenserio-ave-fc-1σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Rio Ave.
    Rio Ave δεν θα χάσει
    Everygame
    -182
    Farense δεν χάνει:
    sporting-farenseσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Primeira Liga).
    Rio Ave δεν κερδίζει:
    rio-ave-fc-1σε 22 της τελευταίας 23 μακριά παιχνίδια (Primeira Liga).
    Farense δεν θα χάσει
    Everygame
    -286
    Farense Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ:
    sporting-farenserio-ave-fc-1σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Rio Ave.
    sporting-farenseσε 18 της τελευταίας 20 παιχνίδια (Primeira Liga).
    sporting-farenseσε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια.
    sporting-farenseσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια (Primeira Liga).
    Farense Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)
    Everygame
    -200
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    sporting-farenserio-ave-fc-1σε 6 της τελευταίας 7 Farense παιχνίδια κατάb Rio Ave.
    rio-ave-fc-1σε 14 της τελευταίας 16 Rio Ave παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -278
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Farense - Rio Ave Θέση στον πίνακα

    Liga Portugal 24/25
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    10.
    Moreirense FC
    Moreirense FC
    3410101442-5040
    11.
    Rio Ave FC
    Rio Ave FC
    349111439-5538
    12.
    FC Arouca
    FC Arouca
    349111435-4938
    16.
    Avs Futebol Sad
    Avs Futebol Sad
    345121725-6027
    17.
    SC Farense
    SC Farense
    34691925-4627
    18.
    Boavista Porto
    Boavista Porto
    34662224-5924

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    4 - Σχεδιάζω
    2 - Βλάβες
    Νίκη - 2
    Σχεδιάζω - 3
    Βλάβες - 5
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 12
    Χάσει - 7
    +5
    -8
    8 - Φραγμένος
    16 - Χάσει
    4
    Νίκη
    2
    4
    Σχεδιάζω
    3
    2
    Βλάβες
    5
    Διαφορά τερμάτων
    12
    Φραγμένος
    8
    7
    Χάσει
    16
    1.9
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.4
    1.2
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    0.8
    0.7
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.6
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    3
    75'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    113'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία