Teplice vs Pardubice Πρόβλεψη 25 Μάιος 2025

    📢Ποιοι παίκτες μπορεί να γίνουν απρόσμενοι αστέρες του αγώνα; Η απάντηση σε αυτήν την ερώτηση θα γίνει γνωστή μετά το τέλος της αντιπαράθεσης μεταξύ των ομάδωων Teplice και Pardubice. Η συνάντηση ως μέρος του τουρνουά 1 Liga είναι προγραμματισμένη για τις 2:00 PM στις 25 Μάιος. Οι στοιχηματιστές έχουν ήδη αναγνωρίσει τον φαβορί ως την ομάδα Teplice. Οι αποδόσεις για τις νίκες είναι οι εξής - εναντίον .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 01 Μάρτιος 2025 και έληξε με σκορ 2:0. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Teplice):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 50% vs 50%;
    • κόρνερ: 4 vs 1;
    • φάουλ: 12 vs 14;
    • κίτρινων καρτών: 1 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 2 vs 1.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Teplice και Pardubice:

    • έχουν παιχτεί 15 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 5, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 8, ισοπαλίες - 2;
    • αριθμός γκολ - 17 εναντίον 19;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.07, στο 2ο ημίχρονο - 1.33;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.4.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Teplice - Pardubice

    33%
    6 Νίκες
    22%
    4 Ισοπαλίες
    44%
    8 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    18
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.28
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    39%
    1.17
    Μ.Ο. γκολ
    1.11
    2
    Κίτρινες κάρτες
    1.72
    Τελευταίοι αγώνες
    28.02.26
    1 Liga
    Pardubice
    Pardubice
    1
    Teplice
    Teplice
    1
    -
    -
    6
    2
    11
    17
    2
    4
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    6
    2
    11
    17
    2
    4
    28.09.25
    1 Liga
    Teplice
    Teplice
    Pardubice
    Pardubice
    0.37
    0.59
    2
    4
    18
    15
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.37
    0.59
    2
    4
    18
    15
    1
    1
    25.05.25
    1 Liga
    Teplice
    Teplice
    Pardubice
    Pardubice
    2.08
    1.55
    2
    6
    7
    13
    0
    2
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    2.08
    1.55
    2
    6
    7
    13
    0
    2
    01.03.25
    1. Liga
    FK Teplice
    FK Teplice
    FK Pardubice
    FK Pardubice
    0.63
    0.34
    4
    1
    12
    14
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0.63
    0.34
    4
    1
    12
    14
    1
    2
    11.01.25
    Winter League
    Pardubice
    Pardubice
    Teplice
    Teplice
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Teplice Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 17 Μάιος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά 1 Liga (γηπεδούχοι - Dynamo Ceske Budejovice, φιλοξενούμενοι - Teplice). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 0:3.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Teplice vs Dynamo Ceske Budejovice):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 50% vs 50%;
    • κόρνερ: 4 vs 2;
    • φάουλ: 20 vs 15;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 0;
    • σουτ εντός στόχου: 5 vs 6.

    📊Ωστόσο, για να κατανοήσουμε τη συνολική εικόνα, ας αξιολογήσουμε την επίδοση κατά τους τελευταίους δέκα αγώνες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η σημερινή ομάδα των γηπεδούχων ενθουσίασε τους οπαδούς της με 3 νίκες, ικανοποιήθηκε με ισοπαλία σε 3 αγώνες, και έχασε 4 φορές.

    ⚽Όσον αφορά τα γκολ σε παρόμοιο διάστημα 10 αγώνων, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώθηκαν είναι 1.3, ο μέσος όρος των γκολ στις τελευταίες 10 εντός έδρας εμφανίσεις είναι 1, και ο μέσος όρος των γκολ που δέχθηκε είναι 1.2.

    Αποτελέσματα αγώνων: Teplice

    Τελευταίοι αγώνες
    31.10.26
    1 Liga
    1. FC Slovacko
    1. FC Slovacko
    Teplice
    Teplice
    -
    -
    7
    3
    -
    -
    1
    1
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    -
    -
    7
    3
    -
    -
    1
    1
    Ν
    27.10.26
    Cup
    Slovan Liberec
    Slovan Liberec
    Teplice
    Teplice
    -
    -
    5
    4
    14
    11
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    14
    11
    1
    3
    Η
    24.10.26
    1 Liga
    Teplice
    Teplice
    SK Artis Brno
    SK Artis Brno
    -
    -
    5
    7
    13
    9
    2
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    7
    13
    9
    2
    4
    Ι
    17.10.26
    1 Liga
    Mlada
    Mlada
    Teplice
    Teplice
    -
    -
    3
    8
    5
    13
    2
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    8
    5
    13
    2
    2
    Η
    11.10.26
    1 Liga
    Teplice
    Teplice
    Sigma
    Sigma
    1
    -
    -
    7
    5
    13
    7
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    5
    13
    7
    1
    0
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Pardubice Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 17 Μάιος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά 1 Liga (γηπεδούχοι - Pardubice, φιλοξενούμενοι - Mlada). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Pardubice vs Mlada) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 50% vs 50%;
    • κόρνερ: 4 vs 8;
    • φάουλ: 9 vs 7;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 1;
    • σουτ στον στόχο: 5 vs 2.

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα Pardubice προσέφερε στους οπαδούς της 3 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 1 φορές και ολοκλήρωσε 6 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 8;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 0.8;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 1.3.

    Αποτελέσματα αγώνων: Pardubice

    Τελευταίοι αγώνες
    31.10.26
    1 Liga
    Pardubice
    Pardubice
    Slovan Liberec
    Slovan Liberec
    -
    -
    8
    3
    -
    -
    1
    1
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    8
    3
    -
    -
    1
    1
    Η
    28.10.26
    Cup
    1. FC Slovacko
    1. FC Slovacko
    Pardubice
    Pardubice
    -
    -
    5
    5
    10
    18
    2
    0
    1
    4
    1
    3
    0
    1
    -
    -
    5
    5
    10
    18
    2
    0
    Ν
    25.10.26
    1 Liga
    Viktoria Plzen
    Viktoria Plzen
    Pardubice
    Pardubice
    -
    -
    5
    9
    4
    12
    1
    3
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    5
    9
    4
    12
    1
    3
    Ν
    17.10.26
    1 Liga
    Pardubice
    Pardubice
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    -
    -
    3
    2
    15
    14
    0
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    2
    15
    14
    0
    1
    Ν
    11.10.26
    1 Liga
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    Pardubice
    Pardubice
    -
    -
    5
    6
    4
    14
    0
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    6
    4
    14
    0
    2
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 15;
    • νίκες γηπεδούχων - 5, νίκες φιλοξενούμενων - 8, ισοπαλίες - 2.
    Τάσεις
    • Pardubice Χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια (1 Liga).
    👉Πρόβλεψη: Teplice Νίκη (aποδόσεις: 1.59)

    Πρόβλεψη συνολικών γκολ

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.13, οι φιλοξενούμενοι - 1.27;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.4;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 6; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 3.

    Στατιστικά: Teplice vs Pardubice

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.39 vs 2.33;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.09 vs 0.76;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.36 vs 0.33;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.73 vs 0.42;
    • Teplice: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.31;
    • Pardubice: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.63;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.3 (εντός - 1) vs 0.8 (εκτός - 0.5).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Teplice παιχνίδια κατάb Pardubice (1 Liga).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Teplice σπίτι παιχνίδια (1 Liga).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Teplice σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Σύνολο γκολ Κάτω (2,5) (aποδόσεις: 2.14)

    Πρόβλεψη για κόρνερ

    Τάσεις
    • Teplice Εξυπηρετεί λιγότερο από 5.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια κατάb Pardubice (1 Liga).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Teplice Σύνολο λιγότερο από (5,5) (aποδόσεις: 2.05)

    Πρόβλεψη να σκοράρουν και οι δύο ομάδες

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 15;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 6 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 3 φορές.
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Όχι) (aποδόσεις: 1.85)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Teplice παιχνίδια κατάb Pardubice (1 Liga).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Teplice σπίτι παιχνίδια (1 Liga).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Teplice σπίτι παιχνίδια.

    Σύνολο γκολ Κάτω (2,5)
    Bovada
    Στοίχημα-115
    Δημοσιεύθηκε: 23/05/2025, 2:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Teplice - Pardubice

    Pardubice Χάνει το 2ο ημίχρονο:
    pardubiceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια (1 Liga).
    2ο ημίχρονο Teplice Νίκη
    Everygame
    -161
    Pardubice Χάνει:
    pardubiceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια (1 Liga).
    Teplice Νίκη
    Bovada
    -263
    Pardubice δεν κερδίζει:
    pardubiceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 15 μακριά παιχνίδια (1 Liga).
    pardubiceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια.
    Teplice δεν θα χάσει
    Everygame
    -1250
    Teplice Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    fk-teplice-2pardubiceσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια κατάb Pardubice (1 Liga).
    fk-teplice-2pardubiceσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Pardubice.
    fk-teplice-2pardubiceσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Pardubice (1 Liga).
    fk-teplice-2σε 20 της τελευταίας 21 σπίτι παιχνίδια (1 Liga).
    fk-teplice-2σε 19 της τελευταίας 20 παιχνίδια (1 Liga).
    fk-teplice-2σε 18 της τελευταίας 19 παιχνίδια.
    fk-teplice-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 σπίτι παιχνίδια.
    Teplice Σύνολο γκολ Κάτω (2,5)
    Everygame
    -200
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Teplice - Pardubice Θέση στον πίνακα

    League
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    11.
    Mlada
    Mlada
    30971440-4034
    12.
    FK Teplice
    FK Teplice
    30971432-4234
    13.
    1. FC Slovacko Uherske Hradiste
    1. FC Slovacko Uherske Hradiste
    30791425-5130
    14.
    Dukla Prague
    Dukla Prague
    30591623-4724
    15.
    FK Pardubice
    FK Pardubice
    30471922-4919
    16.
    Dynamo Ceske Budejovice
    Dynamo Ceske Budejovice
    30052514-785

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    5 - Νίκες
    2 - Ισοπαλίες
    3 - Ήττες
    Νίκες - 7
    Ισοπαλία - 1
    Ήττες - 2
    10 αγώνες
    Υπέρ - 15
    Κατά - 7
    +8
    +14
    22 - Υπέρ
    8 - Κατά
    5
    Νίκες
    7
    2
    Ισοπαλίες
    1
    3
    Ήττες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    15
    Υπέρ
    22
    7
    Κατά
    8
    2.2
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3
    1.5
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    2.2
    0.7
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    0.8
    3
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    60'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    41'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία