Lausanne Ouc. vs St. Gallen Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Stade Lausanne Ouchy
4 Αγώνες
FC St. Gallen 1879
0 Νίκη
0 Σχεδιάζω
4 Νίκη
100%
1ο ημίχρονο
1 Νίκη
1 Σχεδιάζω
2 Νίκη
25%
25%
50%
2ο ημίχρονο
0 Νίκη
0 Σχεδιάζω
4 Νίκη
100%
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
15
2
13
Σύνολο αγώνων
3
Περισσότερο - 75%
1
25% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.75
0.5
3.25
Μέσος χρόνος ανά γκολ
24'
180'
27'
Stade Lausanne Ouchy
0
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
2
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
3
46-60'
1
61-75'
5
76-90'
FC St. Gallen 1879
Στατιστικά αγώνα
Stade Lausanne Ouchy
FC St. Gallen 1879
51.5%
Κατοχή της μπάλας
48.5%
Φάουλ
Γενικά: 100
25
49
51
Γωνία
Γενικά: 35
8.75
12
23
Οφσάιντ
Γενικά: 16
4
7
9
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 17
4.25
10
7
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 2
0.5
1
1
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Stade Lausanne OuchyΕλβετία
FC St. Gallen 1879Ελβετία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Stade Lausanne Ouchy - FC St. Gallen 1879 Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
21.08.26
Challenge LeagueNeuchatel Xamax
Stade Lausanne Ouchy
1
-
-
7
4
18
17
2
4
1
2
0
2
1
0
-
-
7
4
18
17
2
4
Γουόν
16.08.26
Schweizer CupItalien
Stade Lausanne Ouchy
-
-
-
-
-
-
-
-
1
8
0
5
1
3
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
07.08.26
Challenge LeagueStade Lausanne Ouchy
Rapperswil-Jona
-
-
3
4
10
13
0
3
2
0
1
0
1
0
-
-
3
4
10
13
0
3
Γουόν
01.08.26
Challenge LeagueAarau
Stade Lausanne Ouchy
-
-
3
3
22
20
3
3
1
1
1
0
0
1
-
-
3
3
22
20
3
3
Εφιστά
24.07.26
Challenge LeagueStade Lausanne Ouchy
Stade Nyonnais
-
-
6
4
13
11
2
1
2
0
1
0
1
0
-
-
6
4
13
11
2
1
Γουόν
17.07.26
Club Friendly GamesStade Lausanne Ouchy
Servette U21
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
11.07.26
Club Friendly GamesZurich
Stade Lausanne Ouchy
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
08.07.26
Club Friendly GamesServette Geneva
Stade Lausanne Ouchy
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
27.06.26
Club Friendly GamesLuzern
Stade Lausanne Ouchy
-
-
2
1
11
5
0
1
3
2
1
2
2
0
-
-
2
1
11
5
0
1
Νικώ
Αγώνες
20.08.26
UECLNordsjaelland
St. Gallen 1879
1.43
1.92
3
5
18
21
0
3
1
0
1
0
0
0
1.43
1.92
3
5
18
21
0
3
Νικώ
16.08.26
Schweizer CupThalwil
St. Gallen 1879
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
13.08.26
UECLSt. Gallen 1879
Sheriff Tiraspol
3
1.24
6
3
15
18
1
4
5
1
2
1
3
0
3
1.24
6
3
15
18
1
4
Γουόν
09.08.26
Super LeagueSt. Gallen 1879
Luzern
3.14
1.31
6
9
8
17
2
6
2
2
1
0
1
2
3.14
1.31
6
9
8
17
2
6
Εφιστά
06.08.26
UECLSheriff Tiraspol
St. Gallen 1879
2.02
2.75
6
8
14
7
0
0
1
3
0
0
1
3
2.02
2.75
6
8
14
7
0
0
Γουόν
02.08.26
Super LeagueVaduz
St. Gallen 1879
2.03
1.82
3
9
5
12
1
1
2
3
1
1
1
2
2.03
1.82
3
9
5
12
1
1
Γουόν
30.07.26
UELBenfica Lisbon
St. Gallen 1879
1
-
-
9
2
5
12
0
1
5
0
1
0
4
0
-
-
9
2
5
12
0
1
Νικώ
26.07.26
Super LeagueSt. Gallen 1879
Zurich
1.62
1.54
4
4
13
27
1
3
2
1
0
0
2
1
1.62
1.54
4
4
13
27
1
3
Γουόν
Αποτελέσματα αγώνων
7 Νίκη
2 Σχεδιάζω
1 Νικώ
70%
20%
10%
1 μισός
2 μισός
80%
60%
0%
10%
20%
Νικώ
30%
·10 Αγώνες ·FC St. Gallen 1879
5 Νίκη
1 Σχεδιάζω
4 Βλάβες
50%
10%
40%
1 μισός
2 μισός
30%
50%
40%
20%
30%
Νικώ
30%
Στεγνός Νίκη
1
Στεγνός Νικώ
2
Νίκες με ισχυρή θέληση
2
Εκούσιες ήττες
0
Ρεκόρ γκολ
26
23
14
Γκολ στο 1ο ημίχρονο7
12
Γκολ στο 2ο ημίχρονο16
8
Σκόραρε πρώτος5
1
Δεν σκοράραμε2
Stade Lausanne Ouchy
31%
8
12%
3
12%
3
15%
4
12%
3
19%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
FC St. Gallen 1879
9%
2
9%
2
13%
3
9%
2
30%
7
30%
7
9
20
2
Γκολ στο 1ο ημίχρονο7
7
Γκολ στο 2ο ημίχρονο13
2
Χάθηκε πρώτα5
3
Δεν έχασαν1
Stade Lausanne Ouchy
67%
6
22%
2
33%
3
78%
7
22%
2
44%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
FC St. Gallen 1879
35%
7
5%
1
5%
1
35%
7
30%
6
35%
7
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
4.3
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
6
Μέσος χρόνος ανά γκολ
39'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
FC St. Gallen 1879
3.5
Όλο το ματς4.3
1.6
1ο ημίχρονο1.4
1.9
2ο ημίχρονο2.9
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
9
90%
1
10%
0.5
8
80%
2
20%
7
70%
3
30%
1.5
8
80%
2
20%
3
30%
7
70%
2.5
5
50%
5
50%
2
20%
8
80%
3.5
1
10%
9
90%
2
20%
8
80%
4.5
1
10%
9
90%
Stade Lausanne Ouchy - FC St. Gallen 1879 Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
17
18
Κόκκινες κάρτες
1
2
Αποτελέσματα αγώνων
1:1
2 ώρα20%
2:0
2 ώρα20%
0:3
1 ώρα10%
1:2
1 ώρα10%
1:3
1 ώρα10%
2:3
2 ώρα20%
0:3
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:3
1 ώρα10%
2:1
1 ώρα10%
3
3 ώρα30%
5
1 ώρα10%
4
1 ώρα10%
2
4 ώρα40%
3 Γκολ
5 Γκολ
4 Γκολ
2 Γκολ
1 Γκολ
3
2 ώρα20%
5
3 ώρα30%
4
2 ώρα20%
1
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Cup
Stal Rzeszow
Podbeskidzie
1 Σεπ
17:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
WE League, Women
INAC Kobe Leonessa (W)
Nagano Parceiro (W)
2 Σεπ
10:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Jordan Cup
Ittihad AL Ramtha
Al Aqaba
2 Σεπ
15:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Super League
Grasshopper
St. Gallen 1879
2 Σεπ
18:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
CONCACAF Caribbean Cup
Joki
Delfines Del Este
2 Σεπ
22:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Segunda Division
Deportivo Lara
Barquisimeto
2 Σεπ
23:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία