Fleetwood vs Shrewsbury Πρόβλεψη 22 Νοέμβριος 2025

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων Fleetwood και Shrewsbury Town. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 3:00 PM 22 Νοέμβριος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Highbury Stadium στην πόλη Fleetwood. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 01 Ιανουάριος 2024 και έληξε με σκορ 3:1. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Shrewsbury Town):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 45% vs 55%;
    • κόρνερ: 4 vs 8;
    • φάουλ: 20 vs 10;
    • κίτρινων καρτών: 4 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 5 vs 4.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Fleetwood και Shrewsbury Town:

    • έχουν παιχτεί 21 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 9, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 6, ισοπαλίες - 6;
    • αριθμός γκολ - 26 εναντίον 19;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 0.9, στο 2ο ημίχρονο - 1.24;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.14.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Fleetwood - Shrewsbury

    46%
    11 Νίκη
    29%
    7 Σχεδιάζω
    25%
    6 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    24
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.38
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    42%
    1.46
    Μέσο σύνολο
    0.92
    1.21
    Κίτρινες κάρτες
    1.79
    Τελευταίοι αγώνες
    25.08.26
    EFL Cup
    Fleetwood
    Fleetwood
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    0.72
    0.78
    3
    7
    8
    12
    1
    3
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    0.72
    0.78
    3
    7
    8
    12
    1
    3
    25.04.26
    EFL League Two
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    Fleetwood
    Fleetwood
    1.01
    0.45
    5
    2
    10
    12
    1
    2
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    1.01
    0.45
    5
    2
    10
    12
    1
    2
    22.11.25
    EFL League Two
    Fleetwood
    Fleetwood
    1
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    0.96
    0.79
    3
    2
    8
    6
    0
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    0.96
    0.79
    3
    2
    8
    6
    0
    1
    01.01.24
    League One
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    Fleetwood
    Fleetwood
    -
    -
    4
    8
    20
    10
    4
    2
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    8
    20
    10
    4
    2
    26.08.23
    League One
    Fleetwood
    Fleetwood
    4
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    -
    -
    9
    1
    13
    12
    1
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    9
    1
    13
    12
    1
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Fleetwood Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 15 Νοέμβριος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά EFL League Two (γηπεδούχοι - Fleetwood, φιλοξενούμενοι - Swindon Town). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Fleetwood vs Swindon Town):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 43% vs 57%;
    • κόρνερ: 9 vs 6;
    • φάουλ: 11 vs 18;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 3;
    • σουτ εντός στόχου: 2 vs 6.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν EFL League Two, η ομάδα Fleetwood έχει συμμετάσχει σε συνολικά 16 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 6 νίκες,
    • 5 ήττες,
    • 5 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Fleetwood βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του EFL League Two, με ποσοστό νίκης 38% και ποσοστό ήττας 31%.

    ⚽️Η Fleetwood έχει σκοράρει συνολικά 23 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Fleetwood έχει δεχθεί συνολικά 23 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Fleetwood

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    EFL League Two
    Grimsby Town
    Grimsby Town
    Fleetwood
    Fleetwood
    2.4
    1.18
    7
    5
    15
    11
    2
    4
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.4
    1.18
    7
    5
    15
    11
    2
    4
    Εφιστά
    25.08.26
    EFL Cup
    Fleetwood
    Fleetwood
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    0.72
    0.78
    3
    7
    8
    12
    1
    3
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    0.72
    0.78
    3
    7
    8
    12
    1
    3
    Γουόν
    22.08.26
    EFL League Two
    Fleetwood
    Fleetwood
    Gillingham
    Gillingham
    0.82
    1.15
    10
    2
    13
    15
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.82
    1.15
    10
    2
    13
    15
    1
    2
    Εφιστά
    15.08.26
    EFL League Two
    Chesterfield
    Chesterfield
    Fleetwood
    Fleetwood
    2.15
    1.35
    5
    1
    8
    14
    1
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    2.15
    1.35
    5
    1
    8
    14
    1
    3
    Γουόν
    08.08.26
    EFL Cup
    Fleetwood
    Fleetwood
    Chesterfield
    Chesterfield
    0.28
    1.62
    7
    9
    21
    8
    3
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.28
    1.62
    7
    9
    21
    8
    3
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Shrewsbury Town Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 15 Νοέμβριος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά EFL League Two (γηπεδούχοι - Shrewsbury Town, φιλοξενούμενοι - Newport). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:0.

    Η στατιστική του αγώνα (Shrewsbury Town vs Newport) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 49% vs 51%;
    • κόρνερ: 8 vs 4;
    • φάουλ: 14 vs 11;
    • κίτρινες κάρτες: 4 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 4 vs 1.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν EFL League Two, η ομάδα Shrewsbury Town έχει συμμετάσχει σε συνολικά 16 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 4 νίκες,
    • 8 ήττες,
    • 4 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Shrewsbury Town βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του EFL League Two, με ποσοστό νίκης 25% και ποσοστό ήττας 50%.

    ⚽Η Shrewsbury Town έχει σκοράρει συνολικά 14 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Shrewsbury Town έχει δεχθεί συνολικά 25 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Shrewsbury Town

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    EFL League Two
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    Salford City
    Salford City
    1
    0.74
    5
    3
    13
    11
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0.74
    5
    3
    13
    11
    1
    0
    Γουόν
    25.08.26
    EFL Cup
    Fleetwood
    Fleetwood
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    0.72
    0.78
    3
    7
    8
    12
    1
    3
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    0.72
    0.78
    3
    7
    8
    12
    1
    3
    Νικώ
    22.08.26
    EFL League Two
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    Barnet
    Barnet
    1.23
    1.38
    7
    9
    14
    14
    1
    0
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1.23
    1.38
    7
    9
    14
    14
    1
    0
    Νικώ
    15.08.26
    EFL League Two
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    1.2
    1.83
    3
    5
    15
    11
    3
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.2
    1.83
    3
    5
    15
    11
    3
    2
    Νικώ
    08.08.26
    EFL Cup
    Salford City
    Salford City
    1
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    1
    2.42
    0.96
    8
    2
    10
    17
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    3
    4
    2.42
    0.96
    8
    2
    10
    17
    2
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 21;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 3; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 6; αριθμός ισοπαλιών - 2;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 0.9;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.48, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.43.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Fleetwood (εντός) vs Shrewsbury Town (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 8 vs 8;
    • νικών: 1 (12.5%) vs 1 (12.5%);
    • ηττών: 3 (37.5%) vs 3 (37.5%);
    • ισοπαλιών: 4 (50%) vs 4 (50%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 2 vs 1.5;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 1.13 vs 0.88.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 3 vs 2;
    • ηττών: 3 vs 1;
    • ισοπαλιών: 4 vs 7;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.5 (σκοράρισμα - 0.8, δεχθέντα - 0.7) vs 1.1 (σκοράρισμα - 0.7, δεχθέντα - 0.4).
    Τάσεις
    • Fleetwood Σκορ και γκολ στο 1ο ημίχρονο σε 5 της τελευταίας 6 σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Άντερ γκολ πάνω από (1.5) (aποδόσεις: 2.52)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 21;
    • νίκες γηπεδούχων - 9, νίκες φιλοξενούμενων - 6, ισοπαλίες - 6.

    Στατιστικά: Fleetwood vs Shrewsbury Town

    • αγώνων στο τουρνουά: 16 vs 16;
    • νικών: 6 vs 4;
    • ποσοστό νικών: 38% vs 25%;
    • ηττών: 5 vs 8;
    • ισοπαλιών: 5 vs 4.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 6 vs 4;
    • ηττών: 2 vs 4;
    • ισοπαλιών: 2 vs 2.
    Τάσεις
    • Fleetwood δεν χάνει σε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    • Fleetwood δεν χάνει σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    • Shrewsbury Town δεν κερδίζει σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (EFL League Two).
    👉Πρόβλεψη: Fleetwood δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.37)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.24, οι φιλοξενούμενοι - 0.9;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.14;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 8; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 5.

    Στατιστικά: Fleetwood vs Shrewsbury Town

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.88 vs 2.44;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.44 vs 0.88;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.69 vs 0.44;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.75 vs 0.44;
    • Fleetwood: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.88;
    • Shrewsbury Town: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 2.1 (εντός - 2.67) vs 1.2 (εκτός - 1.17).
    Τάσεις
    • Fleetwood Χάνει σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια κατάb Shrewsbury Town.
    • Fleetwood Χάνει σε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια.
    • Fleetwood Χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια (EFL League Two).
    • Fleetwood Χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    • Shrewsbury Town Αποτελέσματα σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Shrewsbury Town θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.31)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Fleetwood: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.63; στο γήπεδο του σπιτιού - 4.63;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.9; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.83.

    Shrewsbury Town: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.56, εκτός - 4;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.8; εκτός - 4.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (9,5) (aποδόσεις: 2)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 21;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 8 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 5 φορές.

    Στατιστικά: Fleetwood εναντίον Shrewsbury Town

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 16 vs 16;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 12 vs 7;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Fleetwood εντός έδρας - 8 (100%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Shrewsbury Town εκτός έδρας - 5 (63%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 8 vs 5;
    • OZ εντός έδρας (Fleetwood) - 5 (83%);
    • OZ εκτός έδρας (Shrewsbury Town) - 4 (67%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.79)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Fleetwood Χάνει σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια κατάb Shrewsbury Town.
    • Fleetwood Χάνει σε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια.
    • Fleetwood Χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια (EFL League Two).
    • Fleetwood Χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    • Shrewsbury Town Αποτελέσματα σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια.

    Shrewsbury Town θα κερδίσει γκολ
    Δημοσιεύθηκε: 20/11/2025, 3:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Fleetwood - Shrewsbury Town

    Fleetwood δεν χάνει:
    fleetwood-townσε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    fleetwood-townσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    Shrewsbury Town δεν κερδίζει:
    shrewsbury-townσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (EFL League Two).
    Fleetwood δεν θα χάσει
    Everygame
    -250
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    fleetwood-townshrewsbury-townσε 7 της τελευταίας 8 Fleetwood παιχνίδια κατάb Shrewsbury Town.
    fleetwood-townshrewsbury-townσε 6 της τελευταίας 7 Fleetwood σπίτι παιχνίδια κατάb Shrewsbury Town.
    σε 17 της τελευταίας 19 Martin Coy παιχνίδια.
    σε 15 της τελευταίας 16 Martin Coy παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -278
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    fleetwood-townσε κάθε ένα από τα τελευταία 12 Fleetwood παιχνίδια.
    fleetwood-townσε κάθε ένα από τα τελευταία 9 Fleetwood παιχνίδια (EFL League Two).
    shrewsbury-townσε 13 της τελευταίας 14 Shrewsbury Town μακριά παιχνίδια.
    shrewsbury-townσε 7 της τελευταίας 8 Shrewsbury Town μακριά παιχνίδια (EFL League Two).
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -400
    Fleetwood Χάνει:
    fleetwood-townshrewsbury-townσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια κατάb Shrewsbury Town.
    fleetwood-townσε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια.
    fleetwood-townσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια (EFL League Two).
    fleetwood-townσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    Shrewsbury Town Αποτελέσματα:
    shrewsbury-townσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια.
    Shrewsbury Town θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -333
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Fleetwood - Shrewsbury Town Θέση στον πίνακα

    League Two 25/26
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    14.
    Bristol Rovers
    Bristol Rovers
    461952256-6562
    15.
    Fleetwood
    Fleetwood
    4615161557-5861
    16.
    Accrington Stanley
    Accrington Stanley
    4614112147-5853
    18.
    Cheltenham Town
    Cheltenham Town
    4614102253-7952
    19.
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    4613102342-6949
    20.
    Newport County
    Newport County
    461272748-7743

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    5 - Σχεδιάζω
    1 - Νικώ
    Νίκη - 3
    Σχεδιάζω - 2
    Βλάβες - 5
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 16
    Χάσει - 12
    +4
    -8
    7 - Φραγμένος
    15 - Χάσει
    4
    Νίκη
    3
    5
    Σχεδιάζω
    2
    1
    Βλάβες
    5
    Διαφορά τερμάτων
    16
    Φραγμένος
    7
    12
    Χάσει
    15
    2.8
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.2
    1.6
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    0.7
    1.2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.5
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    56'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    129'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία