Viggbyholms IK vs Kungsangens If Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Viggbyholms IK
8 Αγώνες
Kungsangens If
4 Νίκη
4 Σχεδιάζω
0 Νίκη
50%
50%
1ο ημίχρονο
5 Νίκη
3 Σχεδιάζω
0 Νίκη
63%
38%
2ο ημίχρονο
2 Νίκη
5 Σχεδιάζω
1 Νίκη
25%
63%
13%
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
17
14
3
Σύνολο αγώνων
2
Περισσότερο - 25%
6
75% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.13
1.75
0.38
Μέσος χρόνος ανά γκολ
42'
51'
240'
Viggbyholms IK
1
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
3
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
2
76-90'
Kungsangens If
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 4
0.5
2
2
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Viggbyholms IKΚόσμος
Kungsangens IfΣουηδία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Viggbyholms IK - Kungsangens If Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
15.08.26
Second divisionIFK Lidingo
Viggbyholms IK
-
-
9
6
5
15
2
1
0
3
0
1
0
2
-
-
9
6
5
15
2
1
Γουόν
08.08.26
Second divisionViggbyholms IK
Skiljebo
-
-
5
3
13
8
1
0
1
2
1
1
0
1
-
-
5
3
13
8
1
0
Νικώ
02.08.26
Second divisionSunnersta AIF
Viggbyholms IK
-
-
13
1
13
11
2
2
2
0
1
0
1
0
-
-
13
1
13
11
2
2
Νικώ
27.06.26
Second divisionIK Franke
Viggbyholms IK
1
-
-
8
2
-
-
1
3
1
2
1
0
0
2
-
-
8
2
-
-
1
3
Γουόν
18.06.26
Second divisionViggbyholms IK
Angby IF
-
-
0
3
-
-
1
0
0
2
0
1
0
1
-
-
0
3
-
-
1
0
Νικώ
13.06.26
Second divisionBollstanas SK
Viggbyholms IK
-
-
5
1
2
15
0
1
0
0
0
0
0
0
-
-
5
1
2
15
0
1
Εφιστά
07.06.26
Second divisionViggbyholms IK
IFK Lidingo
-
-
4
7
10
10
1
4
2
2
1
1
1
1
-
-
4
7
10
10
1
4
Εφιστά
03.06.26
Svenska CupViggbyholms IK
Sollentuna
-
-
4
13
14
8
0
2
0
5
0
3
0
2
-
-
4
13
14
8
0
2
Νικώ
31.05.26
Second divisionKarlslunds IF HFK
Viggbyholms IK
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
Αγώνες
15.08.26
Second divisionAngby IF
Kungsangens If
-
-
4
3
-
-
1
2
1
1
0
0
1
1
-
-
4
3
-
-
1
2
Εφιστά
07.08.26
Second divisionKungsangens If
IFK Lidingo
-
-
2
6
-
-
2
0
0
1
0
1
0
0
-
-
2
6
-
-
2
0
Νικώ
01.08.26
Second divisionGute
Kungsangens If
-
-
-
-
-
-
-
-
4
1
1
1
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
26.06.26
Second divisionKungsangens If
Skiljebo
-
-
3
3
11
9
2
0
1
3
1
1
0
2
-
-
3
3
11
9
2
0
Νικώ
21.06.26
Second divisionIFK Lidingo
Kungsangens If
-
-
3
8
-
-
1
0
1
1
1
1
0
0
-
-
3
8
-
-
1
0
Εφιστά
13.06.26
Second divisionKungsangens If
Gute
-
-
3
2
-
-
0
1
1
1
0
1
1
0
-
-
3
2
-
-
0
1
Εφιστά
07.06.26
Second divisionHelges
Kungsangens If
-
-
6
6
-
-
0
0
1
4
0
2
1
2
-
-
6
6
-
-
0
0
Γουόν
29.05.26
Second divisionKungsangens If
IK Franke
-
-
6
4
15
13
1
2
1
1
0
1
1
0
-
-
6
4
15
13
1
2
Εφιστά
24.05.26
Second divisionSunnersta AIF
Kungsangens If
-
-
3
3
11
14
0
4
4
1
3
1
1
0
-
-
3
3
11
14
0
4
Νικώ
Αποτελέσματα αγώνων
3 Νίκη
3 Σχεδιάζω
4 Νικώ
30%
30%
40%
1 μισός
2 μισός
20%
30%
40%
20%
40%
Νικώ
50%
·10 Αγώνες ·Kungsangens If
1 Νίκη
5 Σχεδιάζω
4 Βλάβες
10%
50%
40%
1 μισός
2 μισός
10%
40%
40%
30%
50%
Νικώ
30%
Στεγνός Νίκη
0
Στεγνός Νικώ
1
Νίκες με ισχυρή θέληση
0
Εκούσιες ήττες
1
Ρεκόρ γκολ
10
12
4
Γκολ στο 1ο ημίχρονο6
6
Γκολ στο 2ο ημίχρονο6
4
Σκόραρε πρώτος-
4
Δεν σκοράραμε1
Viggbyholms IK
0%
0
0%
0
40%
4
20%
2
30%
3
10%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Kungsangens If
8%
1
8%
1
25%
3
17%
2
17%
2
17%
2
15
18
8
Γκολ στο 1ο ημίχρονο10
7
Γκολ στο 2ο ημίχρονο8
5
Χάθηκε πρώτα-
3
Δεν έχασαν0
Viggbyholms IK
7%
1
13%
2
40%
6
13%
2
20%
3
47%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Kungsangens If
17%
3
28%
5
33%
6
17%
3
17%
3
22%
4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
4
Μέσος χρόνος ανά γκολ
75'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Kungsangens If
2.5
Όλο το ματς3
1.2
1ο ημίχρονο1.6
1.3
2ο ημίχρονο1.4
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
6
60%
4
40%
0.5
9
90%
1
10%
3
30%
7
70%
1.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Viggbyholms IK - Kungsangens If Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
11
8
Κόκκινες κάρτες
1
0
Αποτελέσματα αγώνων
1:2
2 ώρα20%
0:0
1 ώρα10%
0:1
1 ώρα10%
0:2
1 ώρα10%
0:3
1 ώρα10%
1:1
5 ώρα50%
4:1
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
1:3
1 ώρα10%
1:4
1 ώρα10%
2
3 ώρα30%
5
1 ώρα10%
1
1 ώρα10%
4
1 ώρα10%
3
3 ώρα30%
2 Γκολ
5 Γκολ
1 Γκολ
4 Γκολ
3 Γκολ
2
5 ώρα50%
5
3 ώρα30%
1
1 ώρα10%
4
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Second division
Enskede IK
Viggbyholms IK
29 Αυγ
11:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Second division
Fittja IF
Orebro
29 Αυγ
12:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Second division
Ahlafors
IFK Kumla
29 Αυγ
12:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Second division
IFK Karlshamn
Nosaby
29 Αυγ
12:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Second division
Lidkopings
Skara
29 Αυγ
14:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Second division
Jonsereds IF
Astrio
30 Αυγ
11:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία