Rangers vs St Mirren Στατιστικά H2H

Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

Rangers
Rangers
58 Αγώνες
St. Mirren
St. Mirren
46 Νίκες
7 Ισοπαλίες
5 Νίκες
79%
12%
9%
Rangers
1ο ημίχρονο
St. Mirren
33 Νίκες
21 Ισοπαλίες
4 Νίκες
57%
36%
7%
Rangers
2ο ημίχρονο
St. Mirren
32 Νίκες
21 Ισοπαλίες
5 Νίκες
55%
36%
9%
09.09.26
Premiership
Rangers
Rangers
St. Mirren
St. Mirren
2.13
1.01
12
0
13
13
1
1
1
0
0
0
1
0
2.13
1.01
12
0
13
13
1
1
16.08.26
League Cup
Rangers
Rangers
St. Mirren
St. Mirren
-
-
8
3
11
7
2
1
5
1
2
1
3
0
-
-
8
3
11
7
2
1
15.03.26
Premiership
St. Mirren
St. Mirren
Rangers
Rangers
0.31
2.28
1
11
7
11
0
1
0
1
0
1
0
0
0.31
2.28
1
11
7
11
0
1
30.12.25
Premiership
Rangers
Rangers
St. Mirren
St. Mirren
1.59
1.98
5
4
8
14
1
2
2
1
1
0
1
1
1.59
1.98
5
4
8
14
1
2
24.08.25
Premiership
St. Mirren
St. Mirren
Rangers
Rangers
0.88
1.76
6
6
17
8
3
3
1
1
1
0
0
1
0.88
1.76
6
6
17
8
3
3

Γκολ

Συνολικά γκολ
163
StatisticsChartSlim-left
126
StatisticsChartSlim-left
37
Σύνολο αγώνων
33
Περισσότερο - 57%
25
43% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.81
StatisticsChartSlim-left
2.17
StatisticsChartSlim-left
0.64
Μέσος χρόνος ανά γκολ
32'
StatisticsChartSlim-left
41'
StatisticsChartSlim-left
141'
Rangers
20
0-15'
18
16-30'
16
31-45'
3
0-15'
4
16-30'
9
31-45'
HT
19
46-60'
11
61-75'
27
76-90'
5
46-60'
3
61-75'
9
76-90'
St. Mirren

Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων

RangersΣκωτία
St. MirrenΣκωτία
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες

Rangers - St. Mirren Τελευταίοι αγώνες

Rangers
Rangers
Αγώνες
10.10.26
Premiership
Rangers
Rangers
Kilmarnock
Kilmarnock
1.68
1.3
8
3
15
13
1
1
3
1
3
0
0
1
1.68
1.3
8
3
15
13
1
1
Ν
20.09.26
Premiership
Celtic
Celtic
Rangers
Rangers
0.69
1.08
8
4
16
19
2
3
0
1
0
1
0
0
0.69
1.08
8
4
16
19
2
3
Ν
13.09.26
League Cup
Rangers
Rangers
Celtic
Celtic
-
-
5
3
12
14
2
3
3
0
1
0
2
0
-
-
5
3
12
14
2
3
Ν
09.09.26
Premiership
Rangers
Rangers
St. Mirren
St. Mirren
2.13
1.01
12
0
13
13
1
1
1
0
0
0
1
0
2.13
1.01
12
0
13
13
1
1
Ν
05.09.26
Premiership
Rangers
Rangers
Motherwell
Motherwell
3.84
0.78
7
5
5
10
0
0
1
0
1
0
0
0
3.84
0.78
7
5
5
10
0
0
Ν
02.09.26
Premiership
Falkirk
Falkirk
Rangers
Rangers
1.11
1.42
5
6
12
16
2
1
1
2
1
1
0
1
1.11
1.42
5
6
12
16
2
1
Ν
30.08.26
Premiership
Aberdeen
Aberdeen
Rangers
Rangers
0.52
1.94
6
6
21
15
6
3
0
1
0
0
0
1
0.52
1.94
6
6
21
15
6
3
Ν
27.08.26
UECL
Jablonec
Jablonec
Rangers
Rangers
4.91
4.66
5
4
16
17
2
1
1
0
0
0
1
0
0
0
4
3
4.91
4.66
5
4
16
17
2
1
Η
20.08.26
UECL
Rangers
Rangers
1
Jablonec
Jablonec
2.03
0.24
3
3
18
10
2
2
1
0
0
0
1
0
2.03
0.24
3
3
18
10
2
2
Ν
16.08.26
League Cup
Rangers
Rangers
St. Mirren
St. Mirren
-
-
8
3
11
7
2
1
5
1
2
1
3
0
-
-
8
3
11
7
2
1
Ν
Προβολή όλων
St. Mirren
St. Mirren
Αγώνες
10.10.26
Premiership
Heart of Midlothian
Heart of Midlothian
St. Mirren
St. Mirren
3.15
0.71
6
2
16
18
2
3
5
0
2
0
3
0
3.15
0.71
6
2
16
18
2
3
Η
19.09.26
Premiership
St. Mirren
St. Mirren
Dundee United
Dundee United
1.22
1.56
4
7
12
13
2
2
0
3
0
3
0
0
1.22
1.56
4
7
12
13
2
2
Η
09.09.26
Premiership
Rangers
Rangers
St. Mirren
St. Mirren
2.13
1.01
12
0
13
13
1
1
1
0
0
0
1
0
2.13
1.01
12
0
13
13
1
1
Η
05.09.26
Premiership
St. Mirren
St. Mirren
Celtic
Celtic
2.12
2.86
6
10
6
12
4
1
1
2
1
0
0
2
2.12
2.86
6
10
6
12
4
1
Η
02.09.26
Premiership
Kilmarnock
Kilmarnock
St. Mirren
St. Mirren
0.7
1.15
7
3
12
10
2
2
0
1
0
1
0
0
0.7
1.15
7
3
12
10
2
2
Ν
30.08.26
Premiership
St. Mirren
St. Mirren
Motherwell
Motherwell
2.06
1.94
7
7
14
12
2
2
3
3
3
2
0
1
2.06
1.94
7
7
14
12
2
2
Ι
16.08.26
League Cup
Rangers
Rangers
St. Mirren
St. Mirren
-
-
8
3
11
7
2
1
5
1
2
1
3
0
-
-
8
3
11
7
2
1
Η
08.08.26
Premiership
St. Mirren
St. Mirren
St. Johnstone
St. Johnstone
1.52
1.34
5
2
11
8
2
1
1
0
0
0
1
0
1.52
1.34
5
2
11
8
2
1
Ν
01.08.26
Premiership
Falkirk
Falkirk
St. Mirren
St. Mirren
0.84
1.64
7
7
18
18
0
4
0
2
0
1
0
1
0.84
1.64
7
7
18
18
0
4
Ν
26.07.26
League Cup
St. Mirren
St. Mirren
Dunfermline
Dunfermline
-
-
8
5
13
14
2
4
0
1
0
0
0
1
-
-
8
5
13
14
2
4
Η
Προβολή όλων

Αποτελέσματα αγώνων

RangersRangers· 10 Αγώνες
9 Νίκες
0 Ισοπαλίες
1 Ήττες
90%
10%
1 μισός
2 μισός
50%
60%
50%
20%
0%
Ήττες
20%
·10 Αγώνες ·St. MirrenSt. Mirren
3 Νίκες
1 Ισοπαλία
6 Ήττες
30%
10%
60%
1 μισός
2 μισός
40%
20%
30%
20%
30%
Ήττες
60%
Νίκες χωρίς παθητικό
6
3
Ήττες χωρίς γκολ
1
4
Νίκες με ανατροπή
0
0
Εκούσιες ήττες
0
1

Ρεκόρ γκολ

18
Φραγμένος
9
Φραγμένος
9
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
7
9
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
2
9
Σκόραρε πρώτος
4
1
Δεν σκόραρε
4
Rangers
22%
4
17%
3
11%
2
22%
4
17%
3
11%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
St. Mirren
22%
2
22%
2
33%
3
0%
0
11%
1
11%
1
4
Χάσει
20
Χάσει
2
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
9
2
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
11
1
Χάθηκε πρώτα
6
6
Δεν έχασαν
3
Rangers
25%
1
25%
1
50%
2
0%
0
50%
2
50%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
St. Mirren
30%
6
20%
4
10%
2
25%
5
10%
2
25%
5
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.2
2.9
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
3
3
Μέσος χρόνος ανά γκολ
51'
100'

Συνολικά γκολ στον αγώνα

RangersRangers
Μ.Ο. γκολ
St. MirrenSt. Mirren
2.2
Όλο το ματς
2.9
1.1
1ο ημίχρονο
1.6
1.1
2ο ημίχρονο
1.3

Σύνολα ομάδας

Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Rangers - St. Mirren Στατιστικά αγώνα

Rangers
St. Mirren
51.7%
Κατοχή μπάλας
48.7%
Φάουλ
StatisticsChartSlim-left
141
StatisticsChartSlim-left
122
Κόρνερ
StatisticsChartSlim-left
63
StatisticsChartSlim-left
45
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
17
StatisticsChartSlim-left
23
Κόκκινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
0

Αποτελέσματα αγώνων

Rangers
Ακριβές σκορ
St. Mirren
1:0
4 ώρα
40%
0:1
2 ώρα
20%
1:2
1 ώρα
10%
3:0
1 ώρα
10%
3:1
1 ώρα
10%
0:1
2 ώρα
20%
1:0
2 ώρα
20%
0:2
1 ώρα
10%
0:3
1 ώρα
10%
1:2
1 ώρα
10%
Rangers
Ακριβής αριθμός γκολ
St. Mirren
1
6 ώρα
60%
3
2 ώρα
20%
6
1 ώρα
10%
4
1 ώρα
10%
1 Γκολ
3 Γκολ
6 Γκολ
2 Γκολ
4 Γκολ
1
4 ώρα
40%
3
2 ώρα
20%
6
2 ώρα
20%
2
1 ώρα
10%