Fakel vs Orenburg Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Fakel Voronezh
20 Αγώνες
Orenburg
5 Νίκη
4 Σχεδιάζω
11 Νίκη
25%
20%
55%
1ο ημίχρονο
3 Νίκη
9 Σχεδιάζω
8 Νίκη
15%
45%
40%
2ο ημίχρονο
4 Νίκη
8 Σχεδιάζω
8 Νίκη
20%
40%
40%
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
40
13
27
Σύνολο αγώνων
7
Περισσότερο - 35%
13
65% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2
0.65
1.35
Μέσος χρόνος ανά γκολ
45'
138'
66'
Fakel Voronezh
0
0-15'
2
16-30'
3
31-45'
4
0-15'
5
16-30'
5
31-45'
HT
3
46-60'
2
61-75'
4
76-90'
3
46-60'
1
61-75'
10
76-90'
Orenburg
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 90
4.5
41
49
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 4
0.2
1
3
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Fakel VoronezhΡωσία
OrenburgΡωσία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Fakel Voronezh - Orenburg Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
22.08.26
RPLFakel Voronezh
Orenburg
0.00
0.44
6
4
12
18
1
3
0
0
0
0
0
0
0.00
0.44
6
4
12
18
1
3
Εφιστά
18.08.26
Russian CupAkhmat Grozny
Fakel Voronezh
-
-
11
7
4
16
0
1
2
1
2
0
0
1
-
-
11
7
4
16
0
1
Νικώ
15.08.26
RPLCSKA Moscow
Fakel Voronezh
1.04
0.61
7
3
14
12
3
3
1
0
0
0
1
0
1.04
0.61
7
3
14
12
3
3
Νικώ
10.08.26
RPLFakel Voronezh
Akhmat Grozny
1.51
0.76
10
4
11
14
2
1
0
0
0
0
0
0
1.51
0.76
10
4
11
14
2
1
Εφιστά
05.08.26
Russian CupFakel Voronezh
Dynamo Moscow
-
-
4
6
12
11
1
1
0
1
0
0
0
1
-
-
4
6
12
11
1
1
Νικώ
02.08.26
RPLKrasnodar
Fakel Voronezh
0.85
1.88
2
4
11
10
4
0
3
2
2
0
1
2
0.85
1.88
2
4
11
10
4
0
Νικώ
25.07.26
RPLFakel Voronezh
Dynamo-Makhachkala
1.08
0.85
8
2
16
10
0
1
1
2
1
1
0
1
1.08
0.85
8
2
16
10
0
1
Νικώ
15.07.26
Club Friendly GamesRostov
Fakel Voronezh
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
2
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
11.07.26
Club Friendly GamesAkron Tolyatti
Fakel Voronezh
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Εφιστά
Αγώνες
22.08.26
RPLFakel Voronezh
Orenburg
0.00
0.44
6
4
12
18
1
3
0
0
0
0
0
0
0.00
0.44
6
4
12
18
1
3
Εφιστά
18.08.26
Russian CupRodina Moscow
1
Orenburg
-
-
4
10
7
16
3
1
1
4
1
2
0
2
-
-
4
10
7
16
3
1
Γουόν
14.08.26
RPLOrenburg
Lokomotiv Moscow
2.60
0.33
6
2
12
18
2
1
1
1
0
1
1
0
2.60
0.33
6
2
12
18
2
1
Εφιστά
09.08.26
RPLRubin Kazan
Orenburg
0.39
0.71
7
1
13
14
2
1
1
1
0
0
1
1
0.39
0.71
7
1
13
14
2
1
Εφιστά
05.08.26
Russian CupSpartak Moscow
Orenburg
-
-
13
4
6
17
0
3
5
1
2
0
3
1
-
-
13
4
6
17
0
3
Νικώ
02.08.26
RPLOrenburg
Zenit Saint Petersburg
1.02
0.54
5
2
18
11
3
1
0
3
0
1
0
2
1.02
0.54
5
2
18
11
3
1
Νικώ
26.07.26
RPLOrenburg
1
Rostov
0.70
0.70
3
6
13
16
2
6
2
1
0
0
2
1
0.70
0.70
3
6
13
16
2
6
Γουόν
11.07.26
Club Friendly GamesOrenburg
CSKA Moscow
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
07.07.26
Club Friendly GamesDynamo Moscow
Orenburg
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
Αποτελέσματα αγώνων
1 Νίκη
3 Σχεδιάζω
6 Νικώ
10%
30%
60%
1 μισός
2 μισός
0%
30%
80%
30%
20%
Νικώ
40%
·10 Αγώνες ·Orenburg
3 Νίκη
4 Σχεδιάζω
3 Βλάβες
30%
40%
30%
1 μισός
2 μισός
20%
30%
40%
40%
40%
Νικώ
30%
Στεγνός Νίκη
1
Στεγνός Νικώ
2
Νίκες με ισχυρή θέληση
1
Εκούσιες ήττες
0
Ρεκόρ γκολ
7
11
1
Γκολ στο 1ο ημίχρονο3
6
Γκολ στο 2ο ημίχρονο8
2
Σκόραρε πρώτος4
6
Δεν σκοράραμε3
Fakel Voronezh
0%
0
14%
1
0%
0
0%
0
14%
1
71%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Orenburg
9%
1
9%
1
9%
1
9%
1
18%
2
45%
5
10
16
5
Γκολ στο 1ο ημίχρονο6
5
Γκολ στο 2ο ημίχρονο10
5
Χάθηκε πρώτα5
4
Δεν έχασαν2
Fakel Voronezh
20%
2
20%
2
10%
1
10%
1
20%
2
80%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Orenburg
19%
3
6%
1
25%
4
31%
5
19%
3
44%
7
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.7
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
3
Μέσος χρόνος ανά γκολ
81'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Orenburg
1.7
Όλο το ματς2.7
0.6
1ο ημίχρονο0.9
1.1
2ο ημίχρονο1.8
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
4
40%
6
60%
0.5
7
70%
3
30%
2
20%
8
80%
1.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Fakel Voronezh - Orenburg Στατιστικά αγώνα
Fakel Voronezh
Orenburg
48.2%
38.4%
Φάουλ
-
-
Γωνία
51
40
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
11
29
Κόκκινες κάρτες
0
1
Αποτελέσματα αγώνων
0:0
3 ώρα30%
0:1
2 ώρα20%
0:3
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:2
1 ώρα10%
1:1
3 ώρα30%
0:0
1 ώρα10%
0:3
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:4
1 ώρα10%
3
3 ώρα30%
1
3 ώρα30%
5
1 ώρα10%
3 Γκολ
1 Γκολ
5 Γκολ
2 Γκολ
6 Γκολ
3
3 ώρα30%
1
1 ώρα10%
5
1 ώρα10%
2
3 ώρα30%
6
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Division 3
Fana
Brann 2
31 Αυγ
16:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
NB II
Szeged-Csanad Grosics Akademia
Kazincbarcikai
31 Αυγ
17:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Northern Ireland Reserve League
Broadbeach United Reserve
Coleraine Reserves
31 Αυγ
19:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Primera Division
Club Deportivo Unión La Calera
Deportes La Serena
31 Αυγ
22:15
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Cup
Nomme United
Parnu JK Vaprus
2 Σεπ
14:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
CFL
Vitkovice
Unex Unicov
2 Σεπ
14:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία