Viborg vs Midtjylland Πρόβλεψη 22 Μάρτιος 2026

    💥 Στον επερχόμενο αγώνα μεταξύ Viborg και Midtjylland, αναμένεται μια συναρπαστική μάχη. Και οι δύο ομάδες επιδεικνύουν καλές επιδόσεις στα τελευταία τους παιχνίδια, υπογραμμίζοντας τις φιλοδοξίες τους για υψηλές θέσεις στη βαθμολογία. Η Viborg στην έδρα της επιτίθεται ενεργά, αλλά συχνά κάνει λάθη στην άμυνα. Η Midtjylland αισθάνεται σίγουρη εκτός έδρας, όπως αποδεικνύουν οι πρόσφατες νίκες τους μακριά από το σπίτι.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων έληξε με σκορ 3-3. Ας δούμε τα συγκριτικά στατιστικά από εκείνη την αναμέτρηση (γηπεδούχοι - Viborg):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 39% vs 61%;
    • κόρνερ: 2 vs 9;
    • φάουλ: 16 vs 14;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 4;
    • σουτ εντός εστίας: 3 vs 5.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση για τις επίσημες αναμετρήσεις μεταξύ των ομάδων Viborg και Midtjylland:

    • έχουν διεξαχθεί 14 αγώνες;
    • νίκες γηπεδούχων - 2, φιλοξενούμενων - 7, ισοπαλίες - 5;
    • σύνολο τερμάτων - 13 έναντι 27;
    • μέσος όρος τερμάτων στο 1ο ημίχρονο - 1.29, στο 2ο - 1.57;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα - 2.86.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Viborg - Midtjylland

    13%
    2 Νίκες
    44%
    7 Ισοπαλίες
    44%
    7 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    16
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    3
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    56%
    1.06
    Μ.Ο. γκολ
    1.94
    1.88
    Κίτρινες κάρτες
    2
    Τελευταίοι αγώνες
    04.05.26
    Superligaen
    Midtjylland
    Midtjylland
    Viborg
    Viborg
    1.38
    1.76
    8
    0
    17
    12
    2
    1
    3
    3
    2
    2
    1
    1
    1.38
    1.76
    8
    0
    17
    12
    2
    1
    22.03.26
    Superligaen
    Viborg
    Viborg
    Midtjylland
    Midtjylland
    1.05
    1.47
    5
    6
    13
    20
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.05
    1.47
    5
    6
    13
    20
    2
    2
    07.12.25
    Superligaen
    Viborg
    Viborg
    Midtjylland
    Midtjylland
    1.38
    1.74
    2
    9
    16
    14
    2
    4
    3
    3
    2
    0
    1
    3
    1.38
    1.74
    2
    9
    16
    14
    2
    4
    20.09.25
    Superligaen
    Midtjylland
    Midtjylland
    Viborg
    Viborg
    1.7
    0.27
    5
    3
    16
    16
    4
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.7
    0.27
    5
    3
    16
    16
    4
    2
    10.11.24
    Superligaen
    Viborg
    Viborg
    Midtjylland
    Midtjylland
    1.62
    1.51
    3
    10
    11
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.62
    1.51
    3
    10
    11
    4
    2
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Viborg Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στο πλαίσιο του πρωταθλήματος Σούπερ Λιγκ (γηπεδούχοι - Μπρόντμπι, φιλοξενούμενοι - Βίμποργκ). Ο αγώνας έληξε με σκορ 0:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Βίμποργκ vs Μπρόντμπι):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 54% vs 46%;
    • κόρνερ: 10 vs 5;
    • φάουλ: 11 vs 11;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 0;
    • σουτ εντός εστίας: 5 vs 1.

    Η Viborg επιδεικνύει καλή φόρμα με τρεις νίκες στους τελευταίους πέντε αγώνες. Η ομάδα βρίσκεται στην πέμπτη θέση της λίγκας και επιδιώκει να εδραιώσει τη θέση της ανάμεσα στους ηγέτες. Ωστόσο, ο αριθμός των γκολ που δέχονται παραμένει πρόβλημα για αυτούς - 1.52 ανά αγώνα κατά μέσο όρο στη σεζόν. Στους εντός έδρας αγώνες, η ομάδα τείνει να συμμετέχει σε παραγωγικά παιχνίδια, συχνά σκοράροντας αλλά και δεχόμενη γκολ.

    Αποτελέσματα αγώνων: Viborg

    Τελευταίοι αγώνες
    11.10.26
    Superligaen
    Randers
    Randers
    Viborg
    Viborg
    1.08
    2.14
    4
    7
    10
    11
    3
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.08
    2.14
    4
    7
    10
    11
    3
    1
    Ν
    03.10.26
    Club Friendlies
    Holstein Kiel
    Holstein Kiel
    Viborg
    Viborg
    -
    -
    4
    4
    -
    -
    1
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    -
    -
    4
    4
    -
    -
    1
    2
    Η
    20.09.26
    Superligaen
    Viborg
    Viborg
    Nordsjaelland
    Nordsjaelland
    2.58
    1.45
    4
    5
    9
    10
    0
    2
    4
    1
    3
    1
    1
    0
    2.58
    1.45
    4
    5
    9
    10
    0
    2
    Ν
    16.09.26
    Cup
    Brabrand
    Brabrand
    Viborg
    Viborg
    -
    -
    2
    10
    -
    -
    1
    0
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    10
    -
    -
    1
    0
    Η
    13.09.26
    Superligaen
    Silkeborg
    Silkeborg
    Viborg
    Viborg
    1.07
    1.02
    4
    6
    5
    15
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.07
    1.02
    4
    6
    5
    15
    1
    1
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Midtjylland Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων διεξήχθη στο πλαίσιο του Europa League (γηπεδούχοι - Μίντιλαντ, φιλοξενούμενοι - Νότιγχαμ Φόρεστ). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1-2.

    Η στατιστική του παιχνιδιού είναι η εξής (Μίντιλαντ vs Νότιγχαμ Φόρεστ):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 52% vs 48%;
    • κόρνερ: 3 vs 11;
    • φάουλ: 18 vs 13;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 2 vs 8.

    Η Μίντιλαντ καταλαμβάνει τη δεύτερη θέση και συγκεντρώνει σταθερά βαθμούς χάρη στην αξιόπιστη άμυνα και την αποτελεσματική επίθεσή της. Η τρέχουσα φόρμα τους είναι εντυπωσιακή - έξι νίκες στα δέκα τελευταία παιχνίδια με μόλις δύο ήττες το επιβεβαιώνουν. Εκτός έδρας, κερδίζουν τέσσερις συνεχόμενους αγώνες, δείχνοντας εξαιρετική κατανόηση του παιχνιδιού και τακτική ευελιξία.

    Αποτελέσματα αγώνων: Midtjylland

    Τελευταίοι αγώνες
    15.10.26
    UECL
    Egnatia Rrogozhine
    Egnatia Rrogozhine
    Midtjylland
    Midtjylland
    0.63
    1.17
    2
    6
    12
    14
    1
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    0.63
    1.17
    2
    6
    12
    14
    1
    0
    Ι
    11.10.26
    Superligaen
    Midtjylland
    Midtjylland
    Copenhagen
    Copenhagen
    1.33
    1.94
    4
    2
    9
    14
    1
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.33
    1.94
    4
    2
    9
    14
    1
    3
    Ν
    19.09.26
    Superligaen
    Odense Boldklub
    Odense Boldklub
    Midtjylland
    Midtjylland
    1
    2.43
    0.52
    9
    2
    19
    10
    2
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.43
    0.52
    9
    2
    19
    10
    2
    1
    Ι
    14.09.26
    Superligaen
    Midtjylland
    Midtjylland
    Broendby
    Broendby
    1
    1.59
    0.85
    6
    2
    14
    13
    1
    3
    4
    1
    2
    0
    2
    1
    1.59
    0.85
    6
    2
    14
    13
    1
    3
    Ν
    10.09.26
    Cup
    Sundby
    Sundby
    Midtjylland
    Midtjylland
    -
    -
    2
    6
    13
    5
    1
    0
    0
    7
    0
    5
    0
    2
    -
    -
    2
    6
    13
    5
    1
    0
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 14;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 3; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1; αριθμός ισοπαλιών - 4;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.29;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.71, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.57.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Viborg (εντός) vs Midtjylland (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 11 vs 11;
    • νικών: 6 (54.55%) vs 4 (36.36%);
    • ηττών: 1 (9.09%) vs 2 (18.18%);
    • ισοπαλιών: 4 (36.36%) vs 5 (45.45%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 2.36 vs 1.18;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.82 vs 0.36.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 4 vs 2;
    • ηττών: 1 vs 1;
    • ισοπαλιών: 5 vs 7;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1 (σκοράρισμα - 0.7, δεχθέντα - 0.3) vs 0.6 (σκοράρισμα - 0.5, δεχθέντα - 0.1).
    Τάσεις
    • Viborg Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 13 σπίτι παιχνίδια.
    • Viborg Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 11 σπίτι παιχνίδια (Superligaen).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Viborg θα κερδίσει γκολ(aποδόσεις: 2.07)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 14;
    • νίκες γηπεδούχων - 2, νίκες φιλοξενούμενων - 7, ισοπαλίες - 5.

    Στατιστικά: Viborg vs Midtjylland

    • αγώνων στο τουρνουά: 22 vs 22;
    • νικών: 11 vs 13;
    • ποσοστό νικών: 48% vs 57%;
    • ηττών: 9 vs 3;
    • ισοπαλιών: 3 vs 7.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 5 vs 6;
    • ηττών: 4 vs 2;
    • ισοπαλιών: 1 vs 2.
    Τάσεις
    • Viborg κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 21 σπίτι παιχνίδια.
    • Viborg κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 19 της τελευταίας 20 παιχνίδια.
    • Viborg κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 18 σπίτι παιχνίδια (Superligaen).
    • Viborg κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια (Superligaen).
    👉Πρόβλεψη: Viborg Χάντικαπ (+1,5)(aποδόσεις: 1.22)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.93, οι φιλοξενούμενοι - 1.93;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.86;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 7; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 3.

    Στατιστικά: Viborg vs Midtjylland

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3.17 vs 3.57;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.65 vs 2.52;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.87 vs 1.09;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.78 vs 1.43;
    • Viborg: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 2.09;
    • Midtjylland: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 2.18;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.6 (εντός - 2.2) vs 1.6 (εκτός - 2.5).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Viborg παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)(aποδόσεις: 1.5)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Viborg: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5; στο γήπεδο του σπιτιού - 4.91;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.8; στο γήπεδο του σπιτιού - 3.4.

    Midtjylland: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.26, εκτός - 4.27;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.6; εκτός - 4.5.
    Τάσεις
    • Viborg Εξυπηρετεί λιγότερο από 4.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια κατάb Midtjylland (Superligaen).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Viborg Σύνολο λιγότερο από (4,5)(aποδόσεις: 1.82)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 14;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 7 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 3 φορές.

    Στατιστικά: Viborg εναντίον Midtjylland

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 22 vs 22;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 14 vs 13;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Viborg εντός έδρας - 9 (82%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Midtjylland εκτός έδρας - 5 (45%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 4;
    • OZ εντός έδρας (Viborg) - 4 (80%);
    • OZ εκτός έδρας (Midtjylland) - 1 (25%).
    Τάσεις
    • Viborg Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια.
    • Viborg Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια (Superligaen).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι)(aποδόσεις: 1.51)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 2:1 (16/137, 11.7%);
    • η Viborg εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 1:0 , 1:2 , 2:1 , 2:3 (2/11, 18.2%);
    • η Midtjylland εκτός έδρας συνήθως παίζει: 0:2 , 0:4 (2/11, 18.2%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 11.1% (aποδόσεις 7)
    1:2 - 8.29% (aποδόσεις 8)
    2:2 - 7.36% (aποδόσεις 11)

    👉Πρόβλεψη: Ακριβές σκορ (1:1)(aποδόσεις: 7)

    ⭐ Προγνωστικά Συντακτικής Ομάδας

    Λαμβάνοντας υπόψη την τάση για σύνολο κάτω από 3.5 γκολ και την σταθερή άμυνα της Μίντιλαντ, προβλέπουμε χαμηλή παραγωγικότητα στο σκοράρισμα. Αναμένεται ένας αγώνας με έμφαση στην άμυνα και από τις δύο ομάδες, χωρίς πολλές ευκαιρίες για γκολ. Πιθανό σκορ σε αυτή τη συνάντηση είναι 1:1.

    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    Στοίχημα-200
    Δημοσιεύθηκε: 20/03/2026, 10:27 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Viborg - Midtjylland

    Midtjylland Νίκες:
    fc-midtjylland-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 4 μακριά παιχνίδια.
    Midtjylland Νίκη
    Everygame
    +110
    Viborg δεν χάνει:
    viborg-ffσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια (Superligaen).
    Viborg δεν θα χάσει
    Everygame
    -147
    Viborg δεν κερδίζει:
    viborg-fffc-midtjylland-1σε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια κατάb Midtjylland (Superligaen).
    viborg-fffc-midtjylland-1σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Midtjylland.
    viborg-fffc-midtjylland-1σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Midtjylland (Superligaen).
    Midtjylland δεν χάνει:
    fc-midtjylland-1σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (Superligaen).
    fc-midtjylland-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια.
    Midtjylland δεν θα χάσει
    Everygame
    -294
    Viborg Χάνει:
    viborg-fffc-midtjylland-1σε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια κατάb Midtjylland.
    viborg-fffc-midtjylland-1σε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια κατάb Midtjylland (Superligaen).
    viborg-ffσε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια.
    viborg-ffσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια (Superligaen).
    Midtjylland Αποτελέσματα:
    fc-midtjylland-1σε 29 της τελευταίας 31 παιχνίδια.
    fc-midtjylland-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 14 μακριά παιχνίδια.
    fc-midtjylland-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια (Superligaen).
    Midtjylland θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -625
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Viborg - Midtjylland Θέση στον πίνακα

    Championship Round
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    1.
    AGF Aarhus
    AGF Aarhus
    1045116-967
    2.
    FC Midtjylland
    FC Midtjylland
    1035214-1360
    3.
    FC Nordsjaelland
    FC Nordsjaelland
    1054114-750
    4.
    Broendby IF
    Broendby IF
    1032513-1345
    5.
    Viborg FF
    Viborg FF
    1032512-1644
    6.
    Soenderjyske
    Soenderjyske
    1022610-2144

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    5 - Νίκες
    2 - Ισοπαλίες
    3 - Ήττες
    Νίκες - 6
    Ισοπαλίες - 4
    Ήττες - 0
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 17
    Χάσει - 10
    +7
    +17
    25 - Φραγμένος
    8 - Χάσει
    5
    Νίκες
    6
    2
    Ισοπαλίες
    4
    3
    Ήττες
    0
    Διαφορά τερμάτων
    17
    Φραγμένος
    25
    10
    Χάσει
    8
    2.7
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.3
    1.7
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    2.5
    1
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    0.8
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    53'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    36'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία