Dundee Un. vs Motherwell Πρόβλεψη 22 Φεβρουάριος 2025

    📢Ποιοι παίκτες μπορεί να γίνουν απρόσμενοι αστέρες του αγώνα; Η απάντηση σε αυτήν την ερώτηση θα γίνει γνωστή μετά το τέλος της αντιπαράθεσης μεταξύ των ομάδωων Dundee United και Motherwell. Η συνάντηση ως μέρος του τουρνουά Premiership είναι προγραμματισμένη για τις 3:00 PM στις 22 Φεβρουάριος. Οι στοιχηματιστές έχουν ήδη αναγνωρίσει τον φαβορί ως την ομάδα Dundee United. Οι αποδόσεις για τις νίκες είναι οι εξής - εναντίον .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Dundee United και Motherwell:

    • έχουν παιχτεί 19 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 6, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 9, ισοπαλίες - 4;
    • αριθμός γκολ - 23 εναντίον 27;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.32, στο 2ο ημίχρονο - 1.32;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.63.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Dundee Un. - Motherwell

    29%
    7 Νίκες
    21%
    5 Ισοπαλίες
    50%
    12 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    24
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.42
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    46%
    1
    Μ.Ο. γκολ
    1.42
    Τελευταίοι αγώνες
    02.09.26
    Premiership
    Motherwell
    Motherwell
    Dundee United
    Dundee United
    1
    2.3
    0.25
    9
    3
    5
    3
    1
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    2.3
    0.25
    9
    3
    5
    3
    1
    0
    28.02.26
    Premiership
    Motherwell
    Motherwell
    Dundee United
    Dundee United
    1.86
    0.43
    5
    3
    6
    13
    2
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.86
    0.43
    5
    3
    6
    13
    2
    3
    13.12.25
    Premiership
    Dundee United
    Dundee United
    Motherwell
    Motherwell
    0.61
    0.96
    1
    4
    19
    13
    3
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.61
    0.96
    1
    4
    19
    13
    3
    3
    29.10.25
    Premiership
    Motherwell
    Motherwell
    Dundee United
    Dundee United
    1.29
    0.59
    4
    2
    9
    21
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.29
    0.59
    4
    2
    9
    21
    1
    2
    22.02.25
    Premiership
    Dundee United
    Dundee United
    Motherwell FC
    Motherwell FC
    1.24
    1.16
    2
    7
    20
    15
    0
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.24
    1.16
    2
    7
    20
    15
    0
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Dundee United Επισκόπηση ομάδας

    📊Ωστόσο, για να κατανοήσουμε τη συνολική εικόνα, ας αξιολογήσουμε την επίδοση κατά τους τελευταίους δέκα αγώνες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η σημερινή ομάδα των γηπεδούχων ενθουσίασε τους οπαδούς της με 4 νίκες, ικανοποιήθηκε με ισοπαλία σε 0 αγώνες, και έχασε 6 φορές.

    ⚽Όσον αφορά τα γκολ σε παρόμοιο διάστημα 10 αγώνων, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώθηκαν είναι 0.7, ο μέσος όρος των γκολ στις τελευταίες 10 εντός έδρας εμφανίσεις είναι 0.67, και ο μέσος όρος των γκολ που δέχθηκε είναι 1.3.

    Αποτελέσματα αγώνων: Dundee United

    Τελευταίοι αγώνες
    28.10.26
    Premiership
    Celtic
    Celtic
    Dundee United
    Dundee United
    2
    0.94
    13
    5
    12
    6
    2
    2
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    2
    0.94
    13
    5
    12
    6
    2
    2
    Ι
    24.10.26
    Premiership
    Dundee United
    Dundee United
    Aberdeen
    Aberdeen
    2.1
    2.06
    3
    8
    6
    7
    0
    1
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    2.1
    2.06
    3
    8
    6
    7
    0
    1
    Ν
    17.10.26
    Premiership
    St. Johnstone
    St. Johnstone
    Dundee United
    Dundee United
    1.43
    1.42
    4
    7
    11
    15
    2
    4
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.43
    1.42
    4
    7
    11
    15
    2
    4
    Ι
    10.10.26
    Premiership
    Dundee United
    Dundee United
    Hibernian
    Hibernian
    1
    2.23
    1.21
    8
    3
    13
    14
    4
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    2.23
    1.21
    8
    3
    13
    14
    4
    2
    Ν
    19.09.26
    Premiership
    St. Mirren
    St. Mirren
    Dundee United
    Dundee United
    1.22
    1.56
    4
    7
    12
    13
    2
    2
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    1.22
    1.56
    4
    7
    12
    13
    2
    2
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Motherwell FC Επισκόπηση ομάδας

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα Motherwell προσέφερε στους οπαδούς της 1 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 2 φορές και ολοκλήρωσε 7 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 7;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 0.7;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 1.9.

    Αποτελέσματα αγώνων: Motherwell FC

    Τελευταίοι αγώνες
    31.10.26
    Premiership
    Motherwell
    Motherwell
    St. Mirren
    St. Mirren
    0.53
    0
    2
    0
    3
    3
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.53
    0
    2
    0
    3
    3
    0
    0
    Ν
    28.10.26
    Premiership
    St. Johnstone
    St. Johnstone
    Motherwell
    Motherwell
    1.83
    1.41
    2
    8
    9
    15
    1
    2
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    1.83
    1.41
    2
    8
    9
    15
    1
    2
    Ι
    25.10.26
    Premiership
    Motherwell
    Motherwell
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    1.55
    0.88
    6
    5
    15
    10
    3
    5
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.55
    0.88
    6
    5
    15
    10
    3
    5
    Η
    17.10.26
    Premiership
    Kilmarnock
    Kilmarnock
    Motherwell
    Motherwell
    1.87
    3.34
    5
    3
    9
    8
    1
    0
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    1.87
    3.34
    5
    3
    9
    8
    1
    0
    Η
    11.10.26
    Premiership
    Motherwell
    Motherwell
    Celtic
    Celtic
    1.69
    3.56
    2
    9
    3
    4
    1
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.69
    3.56
    2
    9
    3
    4
    1
    2
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 19;
    • νίκες γηπεδούχων - 6, νίκες φιλοξενούμενων - 9, ισοπαλίες - 4.
    👉Πρόβλεψη: Dundee United Νίκη (aποδόσεις: 1.71)

    Πρόβλεψη συνολικών γκολ

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.21, οι φιλοξενούμενοι - 1.42;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.63;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 11; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 5.

    Στατιστικά: Dundee United vs Motherwell

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.42 vs 2.88;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.23 vs 1.15;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.31 vs 0.73;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.92 vs 0.42;
    • Dundee United: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.33;
    • Motherwell: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.7 (εντός - 0.67) vs 0.7 (εκτός - 0.33).
    👉Πρόβλεψη: Σύνολο γκολ Κάτω (2,5) (aποδόσεις: 1.94)

    Πρόβλεψη για κίτρινες κάρτες

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 2.42 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.21 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.21);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 3.88 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.5 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2.38).

    Dundee United: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2.23; στην έδρα - 2.42;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.5; στην έδρα - 2.67.

    Motherwell: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.38, εκτός έδρας - 1.77;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 0.8; εκτός έδρας - 0.83.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (3,5) (aποδόσεις: 1.67)

    Πρόβλεψη να σκοράρουν και οι δύο ομάδες

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 19;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 11 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 5 φορές.
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Όχι) (aποδόσεις: 1.96)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Dundee United Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Motherwell FC.

    Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι)
    συντελεστής-125
    Δημοσιεύθηκε: 20/02/2025, 3:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Dundee United - Motherwell FC

    Dundee United Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    dundee-united-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 σπίτι παιχνίδια (Premiership).
    1ο ημίχρονο Ισοπαλία
    Bovada
    +125
    Dundee United Χάνει:
    dundee-united-1σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια.
    Motherwell FC Νίκη
    Everygame
    +400
    Motherwell FC Χάνει:
    motherwell-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια.
    Dundee United Νίκη
    Bovada
    -141
    Motherwell FC δεν κερδίζει:
    motherwell-fcσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια.
    motherwell-fcσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (Premiership).
    motherwell-fcσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Premiership).
    motherwell-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 μακριά παιχνίδια.
    Dundee United δεν θα χάσει
    Everygame
    -625
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Dundee United - Motherwell FC Θέση στον πίνακα

    Championship Group
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    1.
    Celtic Glasgow
    Celtic Glasgow
    532015-492
    2.
    Glasgow Rangers
    Glasgow Rangers
    523012-675
    3.
    Hibernian FC
    Hibernian FC
    51228-958
    4.
    Aberdeen FC
    Aberdeen FC
    51043-1253
    5.
    Dundee United
    Dundee United
    51044-1453
    6.
    St Mirren FC
    St Mirren FC
    52308-550

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκες
    3 - Ισοπαλίες
    3 - Ήττες
    Νίκες - 2
    Ισοπαλίες - 2
    Ήττες - 6
    10 αγώνες
    Υπέρ - 15
    Κατά - 15
    0
    -7
    12 - Υπέρ
    19 - Κατά
    4
    Νίκες
    2
    3
    Ισοπαλίες
    2
    3
    Ήττες
    6
    Διαφορά τερμάτων
    15
    Υπέρ
    12
    15
    Κατά
    19
    3
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.1
    1.5
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.2
    1.5
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.9
    4
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    60'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    75'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία