Rapid Wien vs Wolfsberger Πρόβλεψη 21 Φεβρουάριος 2026

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων Rapid Wien και Wolfsberg. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 4:00 PM 21 Φεβρουάριος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Allianz Stadion στην πόλη Vienna. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 24 Αύγουστος 2025 και έληξε με σκορ 1:2. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Wolfsberg):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 66% vs 34%;
    • κόρνερ: 4 vs 2;
    • φάουλ: 13 vs 14;
    • κίτρινων καρτών: 3 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 2 vs 4.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Rapid Wien και Wolfsberg:

    • έχουν παιχτεί 50 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 20, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 18, ισοπαλίες - 12;
    • αριθμός γκολ - 93 εναντίον 71;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.3, στο 2ο ημίχρονο - 1.98;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.28.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Rapid Wien - Wolfsberger

    41%
    21 Νίκη
    24%
    12 Σχεδιάζω
    35%
    18 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    51
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.25
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    65%
    1.86
    Μέσο σύνολο
    1.39
    1.63
    Κίτρινες κάρτες
    1.67
    Τελευταίοι αγώνες
    21.02.26
    Bundesliga
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Wolfsberger
    Wolfsberger
    0
    0.14
    2
    2
    0
    1
    5
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    0
    0.14
    2
    2
    0
    1
    5
    2
    24.08.25
    Bundesliga
    Wolfsberger
    Wolfsberger
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    1.34
    1.2
    4
    2
    13
    14
    3
    2
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    1.34
    1.2
    4
    2
    13
    14
    3
    2
    04.05.25
    Bundesliga
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Wolfsberger
    Wolfsberger
    0.96
    0.59
    14
    4
    10
    12
    3
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.96
    0.59
    14
    4
    10
    12
    3
    2
    20.04.25
    Bundesliga
    Wolfsberger
    Wolfsberger
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    1
    4.35
    1.2
    5
    5
    7
    10
    2
    2
    5
    1
    1
    1
    4
    0
    4.35
    1.2
    5
    5
    7
    10
    2
    2
    08.02.25
    Bundesliga
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Wolfsberg
    Wolfsberg
    0.62
    1.08
    3
    7
    10
    16
    1
    3
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    0.62
    1.08
    3
    7
    10
    16
    1
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Rapid Wien Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά Bundesliga (γηπεδούχοι - Austria Wien, φιλοξενούμενοι - Rapid Wien). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Rapid Wien vs Austria Wien):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 59% vs 41%;
    • κόρνερ: 3 vs 4;
    • φάουλ: 8 vs 19;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 1;
    • σουτ εντός στόχου: 1 vs 4.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Bundesliga, η ομάδα Rapid Wien έχει συμμετάσχει σε συνολικά 19 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 7 νίκες,
    • 7 ήττες,
    • 5 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Rapid Wien βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Bundesliga, με ποσοστό νίκης 37% και ποσοστό ήττας 37%.

    ⚽️Η Rapid Wien έχει σκοράρει συνολικά 22 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Rapid Wien έχει δεχθεί συνολικά 24 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Rapid Wien

    Τελευταίοι αγώνες
    05.09.26
    OFB Cup
    Austria Klagenfurt
    Austria Klagenfurt
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    -
    -
    0
    4
    -
    -
    2
    0
    2
    5
    1
    2
    1
    3
    -
    -
    0
    4
    -
    -
    2
    0
    Γουόν
    02.09.26
    Bundesliga
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    2.57
    1.14
    2
    7
    8
    8
    0
    1
    5
    1
    3
    0
    2
    1
    2.57
    1.14
    2
    7
    8
    8
    0
    1
    Νικώ
    30.08.26
    Bundesliga
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Sturm Graz
    Sturm Graz
    1
    2.16
    0.77
    6
    4
    5
    11
    2
    3
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    2.16
    0.77
    6
    4
    5
    11
    2
    3
    Γουόν
    26.08.26
    UECL
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    1
    2.53
    1.52
    13
    6
    20
    18
    3
    3
    2
    2
    1
    0
    0
    1
    1
    1
    3
    4
    2.53
    1.52
    13
    6
    20
    18
    3
    3
    Νικώ
    20.08.26
    UECL
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    0.97
    1.13
    4
    5
    8
    17
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    0.97
    1.13
    4
    5
    8
    17
    1
    3
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Wolfsberger Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά Bundesliga (γηπεδούχοι - Blau Weiss, φιλοξενούμενοι - Wolfsberger). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Wolfsberg vs Blau Weiss) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 65% vs 35%;
    • κόρνερ: 4 vs 2;
    • φάουλ: 10 vs 13;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 5;
    • σουτ στον στόχο: 5 vs 5.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Bundesliga, η ομάδα Wolfsberg έχει συμμετάσχει σε συνολικά 19 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 7 νίκες,
    • 8 ήττες,
    • 4 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Wolfsberg βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Bundesliga, με ποσοστό νίκης 37% και ποσοστό ήττας 42%.

    ⚽Η Wolfsberg έχει σκοράρει συνολικά 28 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Wolfsberg έχει δεχθεί συνολικά 25 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Wolfsberger

    Τελευταίοι αγώνες
    01.09.26
    Bundesliga
    Wolfsberger
    Wolfsberger
    1
    LASK
    LASK
    0.3
    2.36
    1
    14
    5
    12
    1
    3
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    0.3
    2.36
    1
    14
    5
    12
    1
    3
    Νικώ
    29.08.26
    Bundesliga
    Liebherr Grazer AK
    Liebherr Grazer AK
    Wolfsberger
    Wolfsberger
    1
    1.67
    0.16
    11
    4
    14
    12
    3
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.67
    0.16
    11
    4
    14
    12
    3
    3
    Εφιστά
    15.08.26
    Bundesliga
    Austria Lustenau
    Austria Lustenau
    Wolfsberger
    Wolfsberger
    2.84
    0.87
    6
    4
    11
    11
    2
    1
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    2.84
    0.87
    6
    4
    11
    11
    2
    1
    Νικώ
    09.08.26
    Bundesliga
    Wolfsberger
    Wolfsberger
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    0.75
    2.43
    4
    8
    19
    2
    5
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.75
    2.43
    4
    8
    19
    2
    5
    1
    Εφιστά
    02.08.26
    Bundesliga
    Wolfsberger
    Wolfsberger
    Austria Wien
    Austria Wien
    2.35
    0.32
    5
    3
    10
    10
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    2.35
    0.32
    5
    3
    10
    10
    1
    1
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 50;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 14; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 3; αριθμός ισοπαλιών - 6;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.3;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.88, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.42.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Rapid Wien (εντός) vs Wolfsberg (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 9 vs 9;
    • νικών: 2 (22.22%) vs 3 (33.33%);
    • ηττών: 4 (44.44%) vs 2 (22.22%);
    • ισοπαλιών: 3 (33.33%) vs 4 (44.44%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.11 vs 1.78;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.67 vs 0.67.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 1 vs 1;
    • ηττών: 6 vs 5;
    • ισοπαλιών: 3 vs 4;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.3 (σκοράρισμα - 0.3, δεχθέντα - 1) vs 1.3 (σκοράρισμα - 0.5, δεχθέντα - 0.8).
    Τάσεις
    • Rapid Wien Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Wolfsberger (Bundesliga).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Rapid Wien θα κερδίσει γκολ(aποδόσεις: 1.75)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 50;
    • νίκες γηπεδούχων - 20, νίκες φιλοξενούμενων - 18, ισοπαλίες - 12.

    Στατιστικά: Rapid Wien vs Wolfsberg

    • αγώνων στο τουρνουά: 19 vs 19;
    • νικών: 7 vs 7;
    • ποσοστό νικών: 37% vs 37%;
    • ηττών: 7 vs 8;
    • ισοπαλιών: 5 vs 4.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 0 vs 2;
    • ηττών: 7 vs 6;
    • ισοπαλιών: 3 vs 2.
    Τάσεις
    • Wolfsberger κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 10 της τελευταίας 11 μακριά παιχνίδια κατάb Rapid Wien (Bundesliga).
    • Wolfsberger κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 24 της τελευταίας 25 παιχνίδια.
    • Wolfsberger κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 18 της τελευταίας 19 μακριά παιχνίδια (Bundesliga).
    • Wolfsberger κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 17 της τελευταίας 18 παιχνίδια (Bundesliga).
    👉Πρόβλεψη: Wolfsberger Χάντικαπ (+1,5)(aποδόσεις: 1.3)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.86, οι φιλοξενούμενοι - 1.42;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.28;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 33; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 12.

    Στατιστικά: Rapid Wien vs Wolfsberg

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.42 vs 2.79;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.16 vs 1.47;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.58 vs 0.95;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.58 vs 0.53;
    • Rapid Wien: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.22;
    • Wolfsberg: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.56;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.6 (εντός - 0.75) vs 1.1 (εκτός - 1.2).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Rapid Wien σπίτι παιχνίδια κατάb Wolfsberger (Bundesliga).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Wolfsberger μακριά παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Wolfsberger παιχνίδια (Bundesliga).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ πάνω από (2,5)(aποδόσεις: 1.77)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Rapid Wien: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 6.58; στο γήπεδο του σπιτιού - 6.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.9; στο γήπεδο του σπιτιού - 6.75.

    Wolfsberg: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 3.84, εκτός - 3.11;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.2; εκτός - 3.
    Τάσεις
    • Wolfsberger Εξυπηρετεί πάνω από 3.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 μακριά παιχνίδια κατάb Rapid Wien (Bundesliga).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (9,5)(aποδόσεις: 1.65)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 50;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 33 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 12 φορές.

    Στατιστικά: Rapid Wien εναντίον Wolfsberg

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 19 vs 19;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 12 vs 13;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Rapid Wien εντός έδρας - 6 (67%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Wolfsberg εκτός έδρας - 7 (78%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 7;
    • OZ εντός έδρας (Rapid Wien) - 3 (75%);
    • OZ εκτός έδρας (Wolfsberg) - 4 (80%).
    Τάσεις
    • Rapid Wien Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Bundesliga).
    • Wolfsberger Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Bundesliga).
    • Wolfsberger Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (Bundesliga).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)(aποδόσεις: 1.61)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:0 (14/114, 12.3%);
    • η Rapid Wien εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 1:2 (2/9, 22.2%);
    • η Wolfsberg εκτός έδρας συνήθως παίζει: 1:3 , 2:1 (2/9, 22.2%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 10.77% (aποδόσεις 6.12)
    1:0 - 9.49% (aποδόσεις 6.74)
    2:1 - 9.01% (aποδόσεις 6.81)

    👉Πρόβλεψη: Ακριβές σκορ (1:1)(aποδόσεις: 6.12)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Rapid Wien σπίτι παιχνίδια κατάb Wolfsberger (Bundesliga).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Wolfsberger μακριά παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Wolfsberger παιχνίδια (Bundesliga).

    Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)
    Δημοσιεύθηκε: 19/02/2026, 1:13 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Rapid Wien - Wolfsberger

    Rapid Wien Χάνει το 2ο ημίχρονο:
    sk-rapid-viennawolfsberger-acσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Wolfsberger (Bundesliga).
    2ο ημίχρονο Wolfsberger Νίκη
    Everygame
    +245
    Wolfsberger δεν κερδίζει:
    wolfsberger-acσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
    wolfsberger-acσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Bundesliga).
    Rapid Wien δεν θα χάσει
    Everygame
    -370
    Rapid Wien δεν κερδίζει:
    sk-rapid-viennaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 12 παιχνίδια.
    sk-rapid-viennaσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια.
    sk-rapid-viennaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Bundesliga).
    Wolfsberger δεν θα χάσει
    Everygame
    -133
    Rapid Wien Αποτελέσματα:
    sk-rapid-viennawolfsberger-acσε 23 της τελευταίας 24 παιχνίδια κατάb Wolfsberger.
    sk-rapid-viennawolfsberger-acσε 21 της τελευταίας 22 παιχνίδια κατάb Wolfsberger (Bundesliga).
    sk-rapid-viennawolfsberger-acσε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια κατάb Wolfsberger (Bundesliga).
    Wolfsberger Χάνει:
    wolfsberger-acσε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια.
    wolfsberger-acσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 μακριά παιχνίδια (Bundesliga).
    wolfsberger-acσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Bundesliga).
    Rapid Wien θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -500
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Rapid Wien - Wolfsberger Θέση στον πίνακα

    Championship Playoffs
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    LASK
    LASK
    1063124-1239
    2.
    SK Sturm Graz
    SK Sturm Graz
    1046018-937
    3.
    FC Salzburg
    FC Salzburg
    1032514-1529
    4.
    FK Austria Wien
    FK Austria Wien
    1032511-2029
    5.
    SK Rapid Wien
    SK Rapid Wien
    1032510-1627
    6.
    TSV Hartberg
    TSV Hartberg
    1023511-1625

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    7 - Νίκη
    1 - Σχεδιάζω
    2 - Βλάβες
    Νίκη - 5
    Σχεδιάζω - 2
    Βλάβες - 3
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 30
    Χάσει - 14
    +16
    +9
    19 - Φραγμένος
    10 - Χάσει
    7
    Νίκη
    5
    1
    Σχεδιάζω
    2
    2
    Βλάβες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    30
    Φραγμένος
    19
    14
    Χάσει
    10
    4.4
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.9
    3
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.9
    1.4
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1
    7
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    31'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    47'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία