Club Brugge vs Oud Heverlee Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Club Brugge
16 Αγώνες
Oud Heverlee
13 Νίκη
2 Σχεδιάζω
1 Νίκη
81%
13%
6%
1ο ημίχρονο
10 Νίκη
5 Σχεδιάζω
1 Νίκη
63%
31%
6%
2ο ημίχρονο
11 Νίκη
3 Σχεδιάζω
2 Νίκη
69%
19%
13%
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
43
34
9
Σύνολο αγώνων
10
Περισσότερο - 63%
6
38% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.69
2.13
0.56
Μέσος χρόνος ανά γκολ
33'
42'
160'
Club Brugge
1
0-15'
2
16-30'
11
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
2
31-45'
HT
4
46-60'
7
61-75'
6
76-90'
3
46-60'
1
61-75'
2
76-90'
Oud Heverlee
Στατιστικά αγώνα
Φάουλ
Γενικά: 353
22.06
174
179
Γωνία
Γενικά: 198
12.38
128
70
Οφσάιντ
Γενικά: -
-
-
-
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 47
2.94
20
27
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 1
0.06
0
1
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Club BruggeΒέλγιο
Oud HeverleeΒέλγιο

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Club Brugge - Oud Heverlee Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
15.08.26
Premier DivisionOud Heverlee
Club Brugge
1.06
4.3
4
16
12
8
0
0
0
3
0
1
0
2
1.06
4.3
4
16
12
8
0
0
Γουόν
07.08.26
Premier DivisionClub Brugge
Kortrijk
3.12
0.65
7
1
6
10
1
1
3
0
1
0
2
0
3.12
0.65
7
1
6
10
1
1
Γουόν
31.07.26
Super CupClub Brugge
Union Saint-Gilloise
-
-
8
2
12
10
2
1
1
1
0
0
1
1
4
5
-
-
8
2
12
10
2
1
Νικώ
25.07.26
Club Friendly GamesStade Rennes
Club Brugge
-
-
6
6
5
12
1
0
2
1
1
0
1
1
-
-
6
6
5
12
1
0
Νικώ
17.07.26
Club Friendly GamesClub Brugge
Heerenveen
-
-
-
-
-
-
0
0
2
3
1
2
1
1
-
-
-
-
-
-
0
0
Νικώ
11.07.26
Club Friendly GamesFeyenoord Rotterdam
Club Brugge
-
-
4
4
13
13
0
2
3
1
0
0
3
1
-
-
4
4
13
13
0
2
Νικώ
04.07.26
Club Friendly GamesClub Brugge
Kortrijk
-
-
7
2
-
-
1
0
4
2
2
1
2
1
-
-
7
2
-
-
1
0
Γουόν
24.05.26
Premier DivisionClub Brugge
KAA Gent
3.28
1.84
5
8
4
11
0
1
5
0
3
0
2
0
3.28
1.84
5
8
4
11
0
1
Γουόν
Αγώνες
15.08.26
Premier DivisionOud Heverlee
Club Brugge
1.06
4.3
4
16
12
8
0
0
0
3
0
1
0
2
1.06
4.3
4
16
12
8
0
0
Νικώ
09.08.26
Premier DivisionRoyal Charleroi
Oud Heverlee
1
3.82
1.29
7
2
7
13
1
2
3
1
1
1
2
0
3.82
1.29
7
2
7
13
1
2
Νικώ
01.08.26
Club Friendly GamesOud Heverlee
Lille
-
-
2
7
-
-
2
4
3
6
2
2
1
4
-
-
2
7
-
-
2
4
Νικώ
25.07.26
Club Friendly GamesHeerenveen
Oud Heverlee
-
-
-
-
-
-
-
-
4
4
2
2
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Εφιστά
24.07.26
Club Friendly GamesCLUB NXT U23
Oud Heverlee
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
18.07.26
Club Friendly GamesOud Heverlee
Lierse
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
15.07.26
Club Friendly GamesOud Heverlee
Lommel United
-
-
-
-
-
-
-
-
5
1
0
0
5
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
11.07.26
Club Friendly GamesOlympiacos
Oud Heverlee
-
-
6
7
-
-
1
1
1
1
0
0
1
1
-
-
6
7
-
-
1
1
Εφιστά
04.07.26
Club Friendly GamesOud Heverlee
Crossing Schaerbeek Evere
-
-
6
2
-
-
0
0
7
0
4
0
3
0
-
-
6
2
-
-
0
0
Γουόν
Αποτελέσματα αγώνων
7 Νίκη
1 Σχεδιάζω
2 Νικώ
70%
10%
20%
1 μισός
2 μισός
80%
60%
20%
20%
0%
Νικώ
20%
·10 Αγώνες ·Oud Heverlee
1 Νίκη
2 Σχεδιάζω
7 Βλάβες
10%
20%
70%
1 μισός
2 μισός
40%
10%
30%
20%
30%
Νικώ
70%
Στεγνός Νίκη
1
Στεγνός Νικώ
4
Νίκες με ισχυρή θέληση
0
Εκούσιες ήττες
1
Ρεκόρ γκολ
26
10
13
Γκολ στο 1ο ημίχρονο8
13
Γκολ στο 2ο ημίχρονο2
9
Σκόραρε πρώτος4
0
Δεν σκοράραμε4
Club Brugge
8%
2
15%
4
27%
7
23%
6
12%
3
15%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Oud Heverlee
20%
2
10%
1
50%
5
10%
1
10%
1
0%
0
6
20
1
Γκολ στο 1ο ημίχρονο5
5
Γκολ στο 2ο ημίχρονο15
1
Χάθηκε πρώτα6
6
Δεν έχασαν1
Club Brugge
17%
1
33%
2
33%
2
67%
4
17%
1
83%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Oud Heverlee
15%
3
20%
4
20%
4
35%
7
30%
6
10%
2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
4
Μέσος χρόνος ανά γκολ
90'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Oud Heverlee
3.2
Όλο το ματς3
1.4
1ο ημίχρονο1.3
1.8
2ο ημίχρονο1.7
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
10
100%
0
0
0.5
6
60%
4
40%
7
70%
3
30%
1.5
2
20%
8
80%
5
50%
5
50%
2.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
3.5
0
0%
10
100%
2
20%
8
80%
4.5
0
0%
10
100%
Club Brugge - Oud Heverlee Στατιστικά αγώνα
Club Brugge
Oud Heverlee
60.2%
47%
Φάουλ
84
111
Γωνία
71
45
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
12
13
Κόκκινες κάρτες
1
1
Αποτελέσματα αγώνων
5:0
2 ώρα20%
0:3
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
1:3
1 ώρα10%
0:2
3 ώρα30%
0:3
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
1:2
1 ώρα10%
2:1
1 ώρα10%
3
3 ώρα30%
2
2 ώρα20%
4
2 ώρα20%
5
2 ώρα20%
1
1 ώρα10%
3 Γκολ
2 Γκολ
4 Γκολ
5 Γκολ
1 Γκολ
3
4 ώρα40%
2
4 ώρα40%
4
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
FA Cup
Brunei DPMM
Terengganu
1 Σεπ
12:15
Δείτε στατιστικά στοιχεία
UEFA Champions League Women
Austria Wien (W)
Brann (W)
1 Σεπ
16:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Copa de la Liga, Reserves
Union Santa Fe 2
Velez Sarsfield Reserves
1 Σεπ
18:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Serie A
Macara
Manta
2 Σεπ
19:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
CONCACAF Caribbean Cup
Salcedo FC
Mount Pleasant Fc
3 Σεπ
00:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Liga Aguila
Independiente Santa Fe
Millonarios
3 Σεπ
01:25
Δείτε στατιστικά στοιχεία