Caracas vs UCV FC Πρόβλεψη 22 Φεβρουάριος 2026

    Πώς θα αντιμετωπίσουν οι νέοι παίκτες την πίεση αυτού του αγώνα; Το προπονητικό προσωπικό μπορεί να περιστρέψει την ομάδα, έτσι το παιχνίδι των ομάδων Caracas και UCV μπορεί να διαφέρει από το συνηθισμένο. Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο στάδιο "Estadio Olimpico de la UCV" στην πόλη Caracas ως μέρος του τουρνουά Liga FUTVE. Ο αγώνας έχει προγραμματιστεί για 9:30 PM 22 Φεβρουάριος.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 05 Οκτώβριος 2025 και έληξε με σκορ 1:5. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Caracas):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 45% vs 55%;
    • κόρνερ: 2 vs 4;
    • φάουλ: 20 vs 7;
    • κίτρινων καρτών: 3 vs 0;
    • σουτ εντός εστίας: 4 vs 7.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Caracas και UCV:

    • έχουν παιχτεί 12 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 6, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 3, ισοπαλίες - 3;
    • αριθμός γκολ - 20 εναντίον 16;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.42, στο 2ο ημίχρονο - 1.58;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Caracas - UCV FC

    50%
    7 Νίκη
    21%
    3 Σχεδιάζω
    29%
    4 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    14
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.86
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    64%
    1.57
    Μέσο σύνολο
    1.29
    1.07
    Κίτρινες κάρτες
    0.86
    Τελευταίοι αγώνες
    15.08.26
    FUTVE
    UCV
    UCV
    Caracas
    Caracas
    1
    -
    -
    4
    3
    8
    14
    3
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    8
    14
    3
    3
    22.02.26
    FUTVE
    Caracas
    Caracas
    UCV
    UCV
    -
    -
    4
    2
    10
    12
    2
    5
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    -
    -
    4
    2
    10
    12
    2
    5
    05.10.25
    FUTVE
    Caracas
    Caracas
    1
    UCV
    UCV
    2.42
    3.03
    2
    4
    20
    7
    3
    0
    1
    5
    0
    2
    1
    3
    2.42
    3.03
    2
    4
    20
    7
    3
    0
    27.04.25
    FUTVE
    UCV
    UCV
    1
    Caracas
    Caracas
    0.75
    3.32
    0
    5
    9
    6
    5
    6
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    0.75
    3.32
    0
    5
    9
    6
    5
    6
    13.10.24
    FUTVE
    UCV
    UCV
    Caracas
    Caracas
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Caracas Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 14 Φεβρουάριος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Liga FUTVE (γηπεδούχοι - Deportivo La Guaira, φιλοξενούμενοι - Caracas). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Caracas vs Deportivo La Guaira):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 43% vs 57%;
    • κόρνερ: 0 vs 4;
    • φάουλ: 18 vs 10;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 4;
    • σουτ εντός στόχου: 0 vs 4.

    ✅Η ομάδα Caracas έχει ήδη ξεκινήσει την απόδοσή της στο πρωτάθλημα, αλλά είναι πολύ νωρίς για να μιλήσουμε για στατιστικά στοιχεία. Ας δούμε λοιπόν τα αποτελέσματα των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων (συμπεριλαμβανομένων των αγώνων της σεζόν).

    Σε αυτό το διάστημα, η ομάδα έχει κερδίσει 2 νίκες, έχει φέρει 5 ισοπαλίες και έχει υποστεί 3 ήττες. Κατάφερε να ευχαριστήσει το κοινό με 11 γκολ, με μέσο όρο 1.1 γκολ ανά αγώνα. Αξίζει να σημειωθεί ότι στην έδρα της, η ομάδα σημειώνει κατά μέσο όρο 0.6 γκολ ανά αγώνα. Όσον αφορά τα γκολ που δέχθηκε, ο μέσος όρος είναι 1.7 γκολ την ίδια περίοδο.

    Αποτελέσματα αγώνων: Caracas

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    FUTVE
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    Caracas
    Caracas
    2
    -
    -
    3
    3
    11
    15
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    11
    15
    2
    2
    Εφιστά
    26.08.26
    Copa Venezuela
    Caracas
    Caracas
    Barquisimeto
    Barquisimeto
    -
    -
    4
    0
    24
    6
    3
    0
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    4
    0
    24
    6
    3
    0
    Γουόν
    21.08.26
    FUTVE
    Caracas
    Caracas
    Carabobo
    Carabobo
    -
    -
    4
    9
    15
    11
    4
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    9
    15
    11
    4
    1
    Εφιστά
    18.08.26
    Copa Venezuela
    Yaracuyanos
    Yaracuyanos
    Caracas
    Caracas
    -
    -
    8
    3
    -
    -
    4
    3
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    -
    -
    8
    3
    -
    -
    4
    3
    Γουόν
    15.08.26
    FUTVE
    UCV
    UCV
    Caracas
    Caracas
    1
    -
    -
    4
    3
    8
    14
    3
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    8
    14
    3
    3
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    UCV Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 13 Φεβρουάριος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Liga FUTVE (γηπεδούχοι - UCV, φιλοξενούμενοι - Metropolitanos). Ο αγώνας έληξε με σκορ 3:2.

    Η στατιστική του αγώνα (UCV vs Metropolitanos) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 61% vs 39%;
    • κόρνερ: 6 vs 6;
    • φάουλ: 3 vs 3;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 3;
    • σουτ στον στόχο: 5 vs 4.

    ⚠️Η φιλοξενούμενη ομάδα είναι η UCV. Δεν είχαν πολλούς αγώνες αυτή τη σεζόν, οπότε ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων.

    Κατά τη διάρκεια αυτού του χρόνου, η ομάδα είχε 7 νίκες και 1 ήττες, και 2 ισοπαλίες. Μέσος όρος γκολ: σκοράρουν κατά μέσο όρο 2 γκολ ανά αγώνα (εκτός έδρας - 2.5), και δέχονται κατά μέσο όρο 0.8 γκολ.

    Αποτελέσματα αγώνων: UCV

    Τελευταίοι αγώνες
    31.08.26
    FUTVE
    UCV
    UCV
    Rayo Zuliano
    Rayo Zuliano
    1
    -
    -
    6
    4
    7
    15
    3
    5
    4
    1
    0
    1
    4
    0
    -
    -
    6
    4
    7
    15
    3
    5
    Γουόν
    22.08.26
    FUTVE
    Zamora
    Zamora
    UCV
    UCV
    -
    -
    3
    11
    20
    18
    4
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    11
    20
    18
    4
    1
    Νικώ
    15.08.26
    FUTVE
    UCV
    UCV
    Caracas
    Caracas
    1
    -
    -
    4
    3
    8
    14
    3
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    8
    14
    3
    3
    Νικώ
    09.08.26
    FUTVE
    Metropolitanos
    Metropolitanos
    UCV
    UCV
    -
    -
    1
    4
    17
    10
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    1
    4
    17
    10
    3
    2
    Νικώ
    04.08.26
    FUTVE
    UCV
    UCV
    Monagas
    Monagas
    -
    -
    6
    2
    13
    8
    2
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    6
    2
    13
    8
    2
    1
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 12;
    • νίκες γηπεδούχων - 6, νίκες φιλοξενούμενων - 3, ισοπαλίες - 3.

    Στατιστικά: Caracas vs UCV

    • αγώνων στο τουρνουά: 3 vs 3;
    • νικών: 0 vs 3;
    • ποσοστό νικών: 0% vs 100%;
    • ηττών: 1 vs 0;
    • ισοπαλιών: 2 vs 0.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 2 vs 7;
    • ηττών: 3 vs 1;
    • ισοπαλιών: 5 vs 2.
    Τάσεις
    • Caracas Εφιστά σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 4 σπίτι παιχνίδια (Liga FUTVE).
    👉Πρόβλεψη: Σχεδιάζω (aποδόσεις: 3.04)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.67, οι φιλοξενούμενοι - 1.33;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 8; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 4.

    Στατιστικά: Caracas vs UCV

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.67 vs 3.33;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1 vs 2.67;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.67 vs 1.33;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.33 vs 1.33;
    • Caracas: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1;
    • UCV: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 3;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.1 (εντός - 0.6) vs 2 (εκτός - 2.5).
    Τάσεις
    • Caracas Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια (Liga FUTVE).
    👉Πρόβλεψη: Caracas Άντερ γκολ λιγότερος (1,5) (aποδόσεις: 1.4)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 12;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 8 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 4 φορές.

    Στατιστικά: Caracas εναντίον UCV

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 3 vs 3;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 2 vs 1;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Caracas εντός έδρας - 1 (100%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα UCV εκτός έδρας - 0 (0%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 4;
    • OZ εντός έδρας (Caracas) - 3 (60%);
    • OZ εκτός έδρας (UCV) - 1 (25%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι) (aποδόσεις: 1.89)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 2:0 (4/21, 19%);
    • η Caracas εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 1:1 (1/1, 100%);
    • η UCV εκτός έδρας συνήθως παίζει: 0:3 (1/1, 100%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    0:2 - 15.33%
    0:1 - 15.04%
    0:3 - 10.42%

    Άντερ γκολ πάνω από (2,5)
    Δημοσιεύθηκε: 20/02/2026, 9:24 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Caracas - UCV

    Caracas Εφιστά:
    caracas-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 4 σπίτι παιχνίδια (Liga FUTVE).
    Σχεδιάζω
    Bovada
    +195
    UCV Νίκες:
    ucv-fc-3σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (Liga FUTVE).
    UCV Νίκη
    Bovada
    +140
    Caracas δεν χάνει:
    caracas-fcσε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια.
    caracas-fcσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια (Liga FUTVE).
    Caracas δεν θα χάσει
    -233
    Caracas δεν κερδίζει:
    caracas-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια (Liga FUTVE).
    caracas-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια (Liga FUTVE).
    UCV δεν χάνει:
    ucv-fc-3σε 14 της τελευταίας 16 μακριά παιχνίδια (Liga FUTVE).
    ucv-fc-3σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια.
    ucv-fc-3σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Liga FUTVE).
    ucv-fc-3σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια.
    UCV δεν θα χάσει
    -250
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Caracas - UCV Θέση στον πίνακα

    Primera Division 2026
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    3.
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    1373317-1224
    4.
    UCV FC
    UCV FC
    1372424-2023
    5.
    Portuguesa FC
    Portuguesa FC
    1355320-1220
    9.
    Zamora FC
    Zamora FC
    1345414-1417
    10.
    Caracas FC
    Caracas FC
    1336415-1715
    11.
    Rayo Zuliano
    Rayo Zuliano
    1342713-2314

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκη
    3 - Σχεδιάζω
    4 - Βλάβες
    Νίκη - 3
    Σχεδιάζω - 0
    Βλάβες - 7
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 12
    Χάσει - 16
    -4
    -7
    13 - Φραγμένος
    20 - Χάσει
    3
    Νίκη
    3
    3
    Σχεδιάζω
    0
    4
    Βλάβες
    7
    Διαφορά τερμάτων
    12
    Φραγμένος
    13
    16
    Χάσει
    20
    2.8
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.3
    1.2
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.3
    1.6
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    2
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    75'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    69'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία