Kilmarnock vs Falkirk Πρόβλεψη 20 Δεκέμβριος 2025

    🔊 Στον επερχόμενο αγώνα μεταξύ Κιλμάρνοκ και Φάλκιρκ, η προσοχή εστιάζεται στη μάχη για βελτίωση των θέσεων στη βαθμολογία. Οι Κιλμάρνοκ, που βρίσκονται στην 11η θέση, χρειάζονται βαθμούς για να βγουν από τη ζώνη κινδύνου. Η φόρμα τους προκαλεί ανησυχία: στους τελευταίους δέκα αγώνες έχουν μόνο δύο ισοπαλίες και οκτώ ήττες. Αντιμετωπίζουν δυσκολίες στην επίθεση, κάτι που επιβεβαιώνεται από τον χαμηλό μέσο όρο των γκολ που πετυχαίνουν. Από την άλλη πλευρά, οι Φάλκιρκ βρίσκονται στο μέσο της βαθμολογίας και παρουσιάζουν πιο σταθερά αποτελέσματα. Και οι δύο σύλλογοι θα επιδιώξουν τη νίκη για να ενισχύσουν τις θέσεις τους.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 01 Νοέμβριος 2025 και έληξε με σκορ 3:1. Ακολουθεί συγκριτική στατιστική εκείνης της αναμέτρησης (γηπεδούχος - Falkirk):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 49% έναντι 51%;
    • κόρνερ: 2 έναντι 6;
    • φάουλ: 15 έναντι 14;
    • κίτρινες κάρτες: 0 έναντι 1;
    • σουτ στον στόχο: 7 έναντι 5.

    📊 Αναλυτική επισκόπηση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ Κιλμάρνοκ και Φάλκιρκ:

    • έχουν διεξαχθεί 6 αγώνες;
    • νίκες γηπεδούχων - 3, νίκες φιλοξενούμενων - 3, ισοπαλίες - 0;
    • γκολ (γηπεδούχοι/φιλοξενούμενοι) - 9 έναντι 8;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ ανά αγώνα - 2.83.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Kilmarnock - Falkirk

    38%
    3 Νίκες
    0%
    0 Ισοπαλίες
    63%
    5 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    8
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    3
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    38%
    1.25
    Μ.Ο. γκολ
    1.75
    1
    Κίτρινες κάρτες
    0.88
    Τελευταίοι αγώνες
    28.02.26
    Premiership
    Falkirk
    Falkirk
    Kilmarnock
    Kilmarnock
    3.53
    0.32
    3
    2
    10
    14
    3
    2
    5
    1
    3
    1
    2
    0
    3.53
    0.32
    3
    2
    10
    14
    3
    2
    20.12.25
    Premiership
    Kilmarnock
    Kilmarnock
    Falkirk
    Falkirk
    1.43
    1.8
    2
    2
    11
    12
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.43
    1.8
    2
    2
    11
    12
    2
    1
    01.11.25
    Premiership
    Falkirk
    Falkirk
    Kilmarnock
    Kilmarnock
    1.39
    1.13
    2
    6
    15
    14
    0
    1
    3
    1
    3
    0
    0
    1
    1.39
    1.13
    2
    6
    15
    14
    0
    1
    04.09.21
    Challenge Cup
    Kilmarnock
    Kilmarnock
    Falkirk
    Falkirk
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    06.10.20
    League Cup
    Falkirk
    Falkirk
    Kilmarnock
    Kilmarnock
    3
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Kilmarnock Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις στο πλαίσιο της Premier League (γηπεδούχοι - Αμπερντίν, φιλοξενούμενοι - Κιλμάρνοκ). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:1.

    Η στατιστική του παιχνιδιού ήταν ως εξής (Κιλμάρνοκ vs Αμπερντίν):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 31% vs 69%;
    • κόρνερ: 3 vs 9;
    • φάουλ: 14 vs 10;
    • κίτρινες κάρτες: 5 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 5 vs 7.

    🔵 Η Κιλμάρνοκ διανύει δύσκολες στιγμές αυτή τη σεζόν, έχοντας κερδίσει μόλις δύο φορές σε 17 αγώνες και μετρώντας εννέα ήττες. Στα τελευταία δέκα ματς έχουν αποσπάσει δύο ισοπαλίες και οκτώ ήττες, κάτι που υποδηλώνει προβλήματα τόσο στην επίθεση όσο και στην άμυνα. Παρά ταύτα, οι "Κίλι" μπορούν να καυχηθούν για μια αξιοπρεπή άμυνα στο γήπεδό τους, αλλά η έλλειψη νικηφόρας πορείας δείχνει την απουσία αυτοπεποίθησης στην ομάδα.

    Αποτελέσματα αγώνων: Kilmarnock

    Τελευταίοι αγώνες
    17.10.26
    Premiership
    Kilmarnock
    Kilmarnock
    Motherwell
    Motherwell
    1.87
    3.34
    5
    3
    9
    8
    1
    0
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    1.87
    3.34
    5
    3
    9
    8
    1
    0
    Ν
    10.10.26
    Premiership
    Rangers
    Rangers
    Kilmarnock
    Kilmarnock
    1.68
    1.3
    8
    3
    15
    13
    1
    1
    3
    1
    3
    0
    0
    1
    1.68
    1.3
    8
    3
    15
    13
    1
    1
    Η
    19.09.26
    Premiership
    Kilmarnock
    Kilmarnock
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    0.42
    1.92
    2
    6
    13
    17
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.42
    1.92
    2
    6
    13
    17
    2
    2
    Ι
    15.09.26
    Premiership
    Hibernian
    Hibernian
    Kilmarnock
    Kilmarnock
    1
    1.65
    1.61
    15
    7
    8
    10
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.65
    1.61
    15
    7
    8
    10
    0
    1
    Ν
    12.09.26
    League Cup
    Kilmarnock
    Kilmarnock
    Aberdeen
    Aberdeen
    1
    -
    -
    7
    8
    8
    12
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    3
    -
    -
    7
    8
    8
    12
    1
    1
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Falkirk Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο της Πρέμιερ Λιγκ (γηπεδούχοι - Φάλκιρκ, φιλοξενούμενοι - Χαρτς). Ο αγώνας έληξε με σκορ 0:2.

    Η στατιστική του αγώνα ήταν η εξής (Φάλκιρκ vs Χαρτς):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 47% vs 53%;
    • κόρνερ: 3 vs 7;
    • φάουλ: 11 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 1 vs 5.

    ⚫ Η Φάλκιρκ επιδεικνύει μεγαλύτερη σταθερότητα, καταλαμβάνοντας την 7η θέση με πέντε νίκες και έξι ισοπαλίες σε 17 αγώνες της σεζόν. Στις τελευταίες δέκα αναμετρήσεις, οι "παιδιά" σημείωσαν τέσσερις νίκες και τρεις ήττες, δείχνοντας δυνατή απόδοση ιδιαίτερα απέναντι σε ομάδες από το κάτω μέρος του πίνακα. Η επίθεσή τους είναι ικανή να δημιουργεί ευκαιρίες ακόμη και υπό την πίεση των αντιπάλων, ενώ η πρόσφατη αναμέτρηση της 11ης αγωνιστικής με την Κιλμάρνοκ κατέληξε σε πειστική εντός έδρας νίκη με σκορ 3-1.

    Αποτελέσματα αγώνων: Falkirk

    Τελευταίοι αγώνες
    17.10.26
    Premiership
    Hibernian
    Hibernian
    Falkirk
    Falkirk
    1.5
    0.67
    6
    3
    5
    20
    1
    3
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1.5
    0.67
    6
    3
    5
    20
    1
    3
    Ν
    10.10.26
    Premiership
    Falkirk
    Falkirk
    Dundee
    Dundee
    2.36
    2.35
    3
    10
    12
    11
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    2.36
    2.35
    3
    10
    12
    11
    0
    0
    Η
    19.09.26
    Premiership
    St. Johnstone
    St. Johnstone
    1
    Falkirk
    Falkirk
    0.61
    1.16
    3
    8
    12
    17
    2
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.61
    1.16
    3
    8
    12
    17
    2
    0
    Ι
    15.09.26
    Premiership
    Falkirk
    Falkirk
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    1.55
    1.8
    3
    4
    15
    13
    4
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.55
    1.8
    3
    4
    15
    13
    4
    3
    Ν
    05.09.26
    Premiership
    Dundee United
    Dundee United
    Falkirk
    Falkirk
    2.44
    0.95
    14
    5
    13
    8
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.44
    0.95
    14
    5
    13
    8
    3
    2
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη Αποτελέσματος

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 6;
    • νίκες γηπεδούχων - 3, φιλοξενούμενων - 3, ισοπαλίες - 0.

    Στατιστικά: Κιλμάρνοκ vs Φάλκιρκ

    • αγώνες στο τουρνουά: 17 vs 17;
    • νίκες: 2 vs 5;
    • ποσοστό νικών: 12% vs 29%;
    • ήττες: 9 vs 6;
    • ισοπαλίες: 6 vs 6.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νίκες: 0 vs 4;
    • ήττες: 8 vs 3;
    • ισοπαλίες: 2 vs 3.
    Τάσεις
    • Η Κιλμάρνοκ δεν κερδίζει σε 10 συνεχόμενους αγώνες (Πρέμιερ Λιγκ).
    • Η Κιλμάρνοκ δεν κερδίζει εντός έδρας σε 9 από τους τελευταίους 10 αγώνες (Πρέμιερ Λιγκ).
    • Η Κιλμάρνοκ δεν κερδίζει εντός έδρας σε 8 από τους τελευταίους 9 αγώνες.
    👉Πρόβλεψη: Falkirk δεν θα χάσει(απόδοση: 1.5)

    Πρόβλεψη για Σύνολο Γκολ

    Αναμετρήσεις:

    • σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν - 1.5, φιλοξενούμενοι - 1.33;
    • μέσος όρος γκολ στις αναμετρήσεις - 2.83;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 2 φορές; στην έδρα της γηπεδούχου - 1 φορά.

    Στατιστικά: Κιλμάρνοκ vs Φάλκιρκ

    • μέσος όρος στο τουρνουά: 2.88 έναντι 2.65;
    • μέσος όρος γκολ: 1 έναντι 1.12;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.59 έναντι 0.41;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.41 έναντι 0.71;
    • Κιλμάρνοκ: μέσος όρος εντός έδρας στο τουρνουά - 0.78;
    • Φάλκιρκ: μέσος όρος εκτός έδρας στο τουρνουά - 0.88;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.6 (εντός - 0.4) έναντι 1.1 (εκτός - 1).
    Τάσεις
    • Η Κιλμάρνοκ σκοράρει λιγότερα από 1.5 γκολ σε 10 συνεχόμενους αγώνες (Πρέμιερ Λιγκ).
    • Η Κιλμάρνοκ σκοράρει λιγότερα από 1.5 γκολ εντός έδρας σε 5 συνεχόμενους αγώνες (Πρέμιερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Kilmarnock Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)(απόδοση: 1.53)

    Πρόβλεψη για Κόρνερ

    Κιλμάρνοκ: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 4.47; εντός έδρας - 4.89;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 4.3; εντός έδρας - 4.8.

    Φάλκιρκ: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 4.53, εκτός έδρας - 4.63;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 4.3; εκτός έδρας - 4.2.
    Τάσεις
    • Το σύνολο κάτω από 10.5 κόρνερ εμφανίστηκε σε 5 συνεχόμενους εντός έδρας αγώνες της Κιλμάρνοκ (Πρέμιερ Λιγκ).
    • Το σύνολο κάτω από 10.5 κόρνερ εμφανίστηκε σε 9 από τους τελευταίους 10 αγώνες της Φάλκιρκ (Πρέμιερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (10,5)(απόδοση: 1.85)

    Πρόβλεψη για Και Οι Δύο Θα Σκοράρουν

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 6;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 2 φορές;
    • στην έδρα της γηπεδούχου - 1 φορά.

    Στατιστικά: Κιλμάρνοκ εναντίον Φάλκιρκ

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 17 vs 17;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (εφεξής - ΟΖ): 10 vs 9;
    • αριθμός ΟΖ για την Κιλμάρνοκ εντός έδρας - 4 (44%);
    • αριθμός ΟΖ για τη Φάλκιρκ εκτός έδρας - 2 (25%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός αγώνων με ΟΖ: 6 vs 4;
    • αριθμός ΟΖ για την Κιλμάρνοκ εντός έδρας - 2 (40%);
    • αριθμός ΟΖ για τη Φάλκιρκ εκτός έδρας - 1 (20%).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Όχι)(απόδοση: 2.05)

    Πρόβλεψη για Ακριβές Σκορ

    Στατιστικά συχνών αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στο τουρνουά: 1:1 (12/99, 12.1%);
    • Η Κιλμάρνοκ συχνότερα τελειώνει εντός έδρας αγώνες με σκορ: 0:3 (2/9, 22.2%);
    • Η Φάλκιρκ εκτός έδρας συχνότερα παίζει με σκορ: 3:0 (2/8, 25%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανότητας, ο αλγόριθμος προβλέπει τα κορυφαία τρία αποτελέσματα:

    1:1 - 12.53% (απόδοση 6.5)
    1:0 - 9.12% (απόδοση 9)
    0:1 - 8.48% (απόδοση 9.5)

    👉Πρόβλεψη: Ακριβές σκορ (1:1)(απόδοση: 6.5)

    ⭐ Προβλέψεις της συντακτικής ομάδας

    Λαμβάνοντας υπόψη την τρέχουσα φόρμα και τις στατιστικές των τελευταίων αγώνων και των δύο ομάδων, η Φάλκιρκ φαίνεται πιο προτιμητέα λόγω της σταθερότητάς της και της αποτελεσματικότητάς της στην επίθεση. Δεδομένων των προβλημάτων των γηπεδούχων με το σκοράρισμα, η πιο λογική επιλογή είναι το under 1.5 goals για την Κιλμάρνοκ - αυτό το αποτέλεσμα έχει επιβεβαιωθεί στους 10 τελευταίους αγώνες που συμμετείχε η "Κίλι". Είναι απίθανο η Φάλκιρκ να φύγει από το "Ράγκμπι Παρκ" χωρίς βαθμό.

    Kilmarnock Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)
    Everygame
    Στοίχημα-189
    Δημοσιεύθηκε: 18/12/2025, 3:02 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Kilmarnock - Falkirk

    Kilmarnock δεν κερδίζει:
    kilmarnock-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια (Premiership).
    kilmarnock-fcσε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια (Premiership).
    kilmarnock-fcσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια.
    Falkirk δεν θα χάσει
    -189
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    kilmarnock-fcσε 14 της τελευταίας 15 Kilmarnock παιχνίδια.
    kilmarnock-fcσε 13 της τελευταίας 14 Kilmarnock παιχνίδια (Premiership).
    kilmarnock-fcσε 7 της τελευταίας 8 Kilmarnock σπίτι παιχνίδια.
    kilmarnock-fcσε 6 της τελευταίας 7 Kilmarnock σπίτι παιχνίδια (Premiership).
    falkirk-fc-1σε 12 της τελευταίας 14 Falkirk παιχνίδια (Premiership).
    σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Ryan Lee παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    -303
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    kilmarnock-fcσε 7 της τελευταίας 8 Kilmarnock σπίτι παιχνίδια (Premiership).
    falkirk-fc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Falkirk παιχνίδια (Premiership).
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    -345
    Kilmarnock Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ:
    kilmarnock-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια (Premiership).
    kilmarnock-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια (Premiership).
    Kilmarnock Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)
    Everygame
    -189
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Kilmarnock - Falkirk Θέση στον πίνακα

    Championship Group
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    1.
    Celtic Glasgow
    Celtic Glasgow
    38264873-4182
    2.
    Heart of Midlothian FC
    Heart of Midlothian FC
    38248667-3480
    3.
    Glasgow Rangers
    Glasgow Rangers
    382012676-4372
    4.
    Motherwell FC
    Motherwell FC
    381613959-3661
    5.
    Hibernian FC
    Hibernian FC
    3815121158-4457
    6.
    Falkirk
    Falkirk
    381471750-6249

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκες
    2 - Ισοπαλίες
    5 - Ήττες
    Νίκες - 3
    Ισοπαλίες - 3
    Ήττες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 11
    Χάσει - 19
    -8
    0
    12 - Φραγμένος
    12 - Χάσει
    3
    Νίκες
    3
    2
    Ισοπαλίες
    3
    5
    Ήττες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    11
    Φραγμένος
    12
    19
    Χάσει
    12
    3
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.4
    1.1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.2
    1.9
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.2
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    85'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    75'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία