Shanghai Jiading vs Dongguan United Πρόβλεψη 20 Σεπτέμβριος 2025

    🔈Πώς θα επηρεάσουν οι διαιτητικές αποφάσεις την πορεία και την έκβαση της συνάντησης; Όλα αυτά θα τα μάθουμε κατά τη διάρκεια των 90 λεπτών του αγώνα μεταξύ των ομάδων Shanghai Jiading και Dongguan United. Η αντιπαράθεση του τουρνουά First League έχει προγραμματιστεί για τις 11:00 AM στις 20 Σεπτέμβριος. Μέχρι σήμερα, οι στοιχηματικές εταιρείες έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τις νίκες: και .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 10 Μάιος 2025 και έληξε με σκορ 0:1. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Dongguan United):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 42% vs 58%;
    • κόρνερ: 7 vs 1;
    • φάουλ: 17 vs 14;
    • κίτρινων καρτών: 0 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 2 vs 1.

    📊 Αναλυτική επισκόπηση των προηγούμενων επίσημων παιχνιδιών μεταξύ των ομάδων Shanghai Jiading και Dongguan United:

    • παίχτηκαν 5 παιχνίδια;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 1, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 1, ισοπαλίες - 3;
    • αριθμός γκολ (γηπεδούχοι/φιλοξενούμενοι) - 3 εναντίον 3;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 1.2.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Shanghai Jiading - Dongguan United

    29%
    2 Νίκες
    43%
    3 Ισοπαλίες
    29%
    2 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    7
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    1.29
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    29%
    0.57
    Μ.Ο. γκολ
    0.71
    0.57
    Κίτρινες κάρτες
    0.43
    Τελευταίοι αγώνες
    18.07.26
    First League
    Dongguan United
    Dongguan United
    Shanghai Jiading
    Shanghai Jiading
    -
    -
    5
    8
    10
    9
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    8
    10
    9
    2
    1
    20.09.25
    First League
    Shanghai Jiading
    Shanghai Jiading
    1
    Dongguan United
    Dongguan United
    0.69
    0.43
    9
    1
    10
    9
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.69
    0.43
    9
    1
    10
    9
    1
    1
    10.05.25
    First League
    Dongguan United
    Dongguan United
    Shanghai Jiading
    Shanghai Jiading
    0.77
    0.83
    7
    1
    17
    14
    0
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.77
    0.83
    7
    1
    17
    14
    0
    2
    22.10.23
    First League
    Dongguan United
    Dongguan United
    Shanghai Jiading
    Shanghai Jiading
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    09.07.23
    First League
    Shanghai Jiading
    Shanghai Jiading
    Dongguan United
    Dongguan United
    -
    -
    3
    4
    -
    -
    2
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    3
    4
    -
    -
    2
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Shanghai Jiading Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 13 Σεπτέμβριος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά First League (γηπεδούχοι - Yanbian Longding, φιλοξενούμενοι - Shanghai Jiading ). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Shanghai Jiading vs Yanbian Longding):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 50% vs 50%;
    • κόρνερ: 0 vs 7;
    • φάουλ: 11 vs 15;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 0 vs 7.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν First League, η ομάδα Shanghai Jiading έχει συμμετάσχει σε συνολικά 22 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 7 νίκες,
    • 10 ήττες,
    • 5 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Shanghai Jiading βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του First League, με ποσοστό νίκης 32% και ποσοστό ήττας 45%.

    ⚽️Η Shanghai Jiading έχει σκοράρει συνολικά 19 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Shanghai Jiading έχει δεχθεί συνολικά 27 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Shanghai Jiading

    Τελευταίοι αγώνες
    31.10.26
    First League
    Foshan Nanshi
    Foshan Nanshi
    Shanghai Jiading
    Shanghai Jiading
    -
    -
    5
    5
    12
    8
    0
    0
    1
    4
    1
    2
    0
    2
    -
    -
    5
    5
    12
    8
    0
    0
    Ν
    24.10.26
    First League
    Shijiazhuang Gongfu
    Shijiazhuang Gongfu
    Shanghai Jiading
    Shanghai Jiading
    -
    -
    2
    6
    15
    15
    1
    1
    3
    2
    3
    0
    0
    2
    -
    -
    2
    6
    15
    15
    1
    1
    Η
    17.10.26
    First League
    Shanghai Jiading
    Shanghai Jiading
    Suzhou Dongwu
    Suzhou Dongwu
    -
    -
    3
    3
    14
    18
    2
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    3
    3
    14
    18
    2
    1
    Ι
    11.10.26
    First League
    Shanghai Jiading
    Shanghai Jiading
    	Nanjing City
    Nanjing City
    -
    -
    5
    6
    15
    20
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    6
    15
    20
    1
    3
    Ι
    06.10.26
    First League
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    Shanghai Jiading
    Shanghai Jiading
    -
    -
    6
    5
    15
    20
    2
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    6
    5
    15
    20
    2
    3
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Dongguan United Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 14 Σεπτέμβριος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά First League (γηπεδούχοι - Dongguan United, φιλοξενούμενοι - Chongqing Tonglianglong). Ο αγώνας έληξε με σκορ 3:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Dongguan United vs Chongqing Tonglianglong) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 50% vs 50%;
    • κόρνερ: 2 vs 8;
    • φάουλ: 13 vs 13;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 3;
    • σουτ στον στόχο: 3 vs 6.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν First League, η ομάδα Dongguan United έχει συμμετάσχει σε συνολικά 22 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 8 νίκες,
    • 6 ήττες,
    • 8 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Dongguan United βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του First League, με ποσοστό νίκης 36% και ποσοστό ήττας 27%.

    ⚽Η Dongguan United έχει σκοράρει συνολικά 32 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Dongguan United έχει δεχθεί συνολικά 28 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Dongguan United

    Τελευταίοι αγώνες
    31.10.26
    First League
    Dongguan United
    Dongguan United
    Shenzhen Juniors
    Shenzhen Juniors
    -
    -
    5
    5
    14
    17
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    5
    14
    17
    2
    3
    Ι
    25.10.26
    First League
    Dongguan United
    Dongguan United
    Yanbian Longding
    Yanbian Longding
    -
    -
    6
    6
    22
    11
    4
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    6
    6
    22
    11
    4
    0
    Η
    17.10.26
    First League
    Wuxi Wugou
    Wuxi Wugou
    Dongguan United
    Dongguan United
    -
    -
    2
    7
    8
    16
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    2
    7
    8
    16
    2
    2
    Ν
    11.10.26
    First League
    Guangdong Guangzhou Power
    Guangdong Guangzhou Power
    Dongguan United
    Dongguan United
    -
    -
    4
    2
    8
    13
    3
    4
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    4
    2
    8
    13
    3
    4
    Η
    06.10.26
    First League
    Dongguan United
    Dongguan United
    Meizhou Hakka
    Meizhou Hakka
    -
    -
    7
    5
    14
    12
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    5
    14
    12
    1
    1
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 5;
    • νίκες γηπεδούχων - 1, νίκες φιλοξενούμενων - 1, ισοπαλίες - 3.

    Στατιστικά: Shanghai Jiading vs Dongguan United

    • αγώνων στο τουρνουά: 22 vs 22;
    • νικών: 7 vs 8;
    • ποσοστό νικών: 32% vs 36%;
    • ηττών: 10 vs 6;
    • ισοπαλιών: 5 vs 8.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 3 vs 6;
    • ηττών: 4 vs 2;
    • ισοπαλιών: 3 vs 2.
    Τάσεις
    • Shanghai Jiading δεν κερδίζει σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (First League).
    👉Πρόβλεψη: Dongguan United δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.4)

    Πρόβλεψη συνολικών γκολ

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.6, οι φιλοξενούμενοι - 0.6;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 1.2;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 2; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 2.

    Στατιστικά: Shanghai Jiading vs Dongguan United

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.09 vs 2.73;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.86 vs 1.45;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.32 vs 0.5;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.55 vs 0.95;
    • Shanghai Jiading : μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.36;
    • Dongguan United: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.91;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.8 (εντός - 1.2) vs 1.8 (εκτός - 1.17).
    Τάσεις
    • Shanghai Jiading Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Dongguan United.
    • Shanghai Jiading Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (First League).
    👉Πρόβλεψη: Shanghai Jiading Σύνολο γκολ Κάτω (1,5) (aποδόσεις: 1.36)

    Πρόβλεψη να σκοράρουν και οι δύο ομάδες

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 5;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 2 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.

    Στατιστικά: Shanghai Jiading εναντίον Dongguan United

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 22 vs 22;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 7 vs 14;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Shanghai Jiading εντός έδρας - 5 (45%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Dongguan United εκτός έδρας - 7 (64%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 4 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (Shanghai Jiading ) - 3 (60%);
    • OZ εκτός έδρας (Dongguan United) - 4 (67%).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Όχι) (aποδόσεις: 1.82)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Shanghai Jiading παιχνίδια κατάb Dongguan United.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Shanghai Jiading παιχνίδια (First League).

    Σύνολο γκολ Κάτω (2,5)
    συντελεστής-185
    Δημοσιεύθηκε: 18/09/2025, 11:24 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Shanghai Jiading - Dongguan United

    Shanghai Jiading δεν κερδίζει:
    shanghai-jiading-city-devσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (First League).
    Dongguan United δεν θα χάσει
    -250
    Dongguan United Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ:
    shanghai-jiading-city-devdongguan-guanlianσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Shanghai Jiading.
    dongguan-guanlianσε 12 της τελευταίας 13 μακριά παιχνίδια (First League).
    dongguan-guanlianσε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια.
    Dongguan United Σύνολο γκολ Κάτω (1,5)
    -278
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ:
    shanghai-jiading-city-devdongguan-guanlianσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Shanghai Jiading παιχνίδια κατάb Dongguan United.
    shanghai-jiading-city-devσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Shanghai Jiading παιχνίδια (First League).
    Σύνολο γκολ Κάτω (2,5)
    -182
    Shanghai Jiading Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ:
    shanghai-jiading-city-devdongguan-guanlianσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Dongguan United.
    shanghai-jiading-city-devσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (First League).
    Shanghai Jiading Σύνολο γκολ Κάτω (1,5)
    -278
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Shanghai Jiading - Dongguan United Θέση στον πίνακα

    China League 1 2025
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    5.
    Shijiazhuang Gongfu FC
    Shijiazhuang Gongfu FC
    301211739-3147
    6.
    Dongguan United
    Dongguan United
    301111840-3544
    7.
    Nantong Zhiyun
    Nantong Zhiyun
    301271144-3143
    11.
    Nanjing City
    Nanjing City
    30991240-4836
    12.
    Shanghai Jiading City Dev
    Shanghai Jiading City Dev
    30861626-4430
    13.
    Foshan Nanshi FC
    Foshan Nanshi FC
    30781527-4929

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    2 - Νίκες
    3 - Ισοπαλίες
    5 - Ήττες
    Νίκη - 1
    Ισοπαλίες - 3
    Ήττες - 6
    10 αγώνες
    Υπέρ - 9
    Κατά - 11
    -2
    -5
    10 - Υπέρ
    15 - Κατά
    2
    Νίκες
    1
    3
    Ισοπαλίες
    3
    5
    Ήττες
    6
    Διαφορά τερμάτων
    9
    Υπέρ
    10
    11
    Κατά
    15
    2
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.5
    0.9
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1
    1.1
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.5
    4
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    100'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    90'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία