Juventus vs Lyon Πρόβλεψη 19 Νοέμβριος 2025

    📢 Ο επερχόμενος αγώνας μεταξύ της Γιουβέντους και της Λυών θα διεξαχθεί στο πλαίσιο της φάσης ομίλων του γυναικείου Champions League. Υπόσχεται να αποτελέσει πραγματική δοκιμασία για αμφότερες τις ομάδες. Η Γιουβέντους, που βρίσκεται στην έβδομη θέση του πίνακα, επιδιώκει να βελτιώσει τη θέση της και να επιβεβαιώσει το στάτους της ως ισχυρού μεσαίου συλλόγου. Η Λυών, με εντυπωσιακή σειρά νικών χωρίς ήττα σε δέκα συνεχόμενα παιχνίδια, κατέχει με σιγουριά τη δεύτερη θέση. Τι μπορούμε να περιμένουμε από την μεταξύ τους αναμέτρηση; Διαβάστε την πρόβλεψη παρακάτω.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 21 Δεκέμβριος 2022 και έληξε με σκορ 0:0. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική αυτής της αναμέτρησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι -  OL Lyonnes (W)):

    • κόρνερ: 0 vs 0;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 1.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων συναντήσεων μεταξύ των ομάδων Γιουβέντους και Λυών:

    • έχουν διεξαχθεί 6 αγώνες;
    • οι νίκες των γηπεδούχων είναι 1, των φιλοξενούμενων 3, ισοπαλίες 2;
    • ο αριθμός των γκολ είναι 6 έναντι 11;
    • ο μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο είναι 1.33, στο 2ο ημίχρονο 1.5;
    • ο μέσος όρος συνολικών γκολ ανά αγώνα είναι 2.83.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Juventus - Lyon

    14%
    1 Νίκη
    43%
    3 Ισοπαλίες
    43%
    3 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    7
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    3.29
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    71%
    1.29
    Μ.Ο. γκολ
    2
    0.71
    Κίτρινες κάρτες
    1.57
    Τελευταίοι αγώνες
    19.11.25
    UEFA Champions League Women
    Juventus Turin (W)
    Juventus Turin (W)
    OL Lyonnes (W)
    OL Lyonnes (W)
    1.27
    2.76
    0
    13
    12
    10
    2
    1
    3
    3
    3
    0
    0
    3
    1.27
    2.76
    0
    13
    12
    10
    2
    1
    21.12.22
    UEFA Champions League Women
    Olympique Lyon (W)
    Olympique Lyon (W)
    Juventus (W)
    Juventus (W)
    -
    -
    0
    0
    -
    -
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    0
    0
    -
    -
    2
    1
    27.10.22
    UEFA Champions League Women
    Juventus (W)
    Juventus (W)
    Olympique Lyon (W)
    Olympique Lyon (W)
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    31.03.22
    UEFA Champions League Women
    Olympique Lyon (W)
    Olympique Lyon (W)
    Juventus (W)
    Juventus (W)
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    2
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    2
    23.03.22
    UEFA Champions League Women
    Juventus (W)
    Juventus (W)
    Olympique Lyon (W)
    Olympique Lyon (W)
    1
    -
    -
    1
    5
    12
    11
    2
    0
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    1
    5
    12
    11
    2
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Juventus Turin (W) Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στο πλαίσιο του πρωταθλήματος Serie A Γυναικών (γηπεδούχοι - Γιουβέντους (Γ), φιλοξενούμενοι - Τζένοα (Γ)). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2-0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Γιουβέντους (Γ) vs Τζένοα (Γ)):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 59% vs 41%;
    • κόρνερ: 11 vs 2;
    • φάουλ: 7 vs 7;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 6 vs 3.

    Η Γιουβέντους, γνωστή ως "μπιανκονέρι", διανύει μια καλή περίοδο - η ομάδα έχει κερδίσει τέσσερις από τους τελευταίους πέντε αγώνες της. Αυτή τη στιγμή, ο σύλλογος βρίσκεται στην έβδομη θέση του πίνακα και επιδιώκει να ανέβει ψηλότερα. Στα τελευταία δέκα παιχνίδια, η Γιουβέντους έχει πετύχει έξι νίκες με μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα και δέχεται κατά μέσο όρο 1 γκολ. 

    Αποτελέσματα αγώνων: Juventus Turin (W)

    Τελευταίοι αγώνες
    07.11.26
    Serie A, Women
    Juventus Turin (W)
    Juventus Turin (W)
    Sassuolo Calcio (W)
    Sassuolo Calcio (W)
    -
    -
    14
    1
    2
    8
    0
    0
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    14
    1
    2
    8
    0
    0
    Ν
    02.11.26
    Serie A, Women
    Fiorentina (W)
    Fiorentina (W)
    Juventus Turin (W)
    Juventus Turin (W)
    -
    -
    3
    1
    5
    10
    0
    0
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    3
    1
    5
    10
    0
    0
    Ν
    29.10.26
    uwcl
    Austria Wien (W)
    Austria Wien (W)
    Juventus Turin (W)
    Juventus Turin (W)
    -
    -
    6
    4
    13
    18
    2
    1
    1
    4
    0
    1
    1
    3
    -
    -
    6
    4
    13
    18
    2
    1
    Ν
    24.10.26
    Serie A, Women
    Juventus Turin (W)
    Juventus Turin (W)
    Roma (W)
    Roma (W)
    -
    -
    11
    3
    9
    5
    2
    0
    2
    5
    0
    4
    2
    1
    -
    -
    11
    3
    9
    5
    2
    0
    Η
    18.10.26
    Serie A, Women
    Juventus Turin (W)
    Juventus Turin (W)
    Como 2000 (w)
    Como 2000 (w)
    -
    -
    9
    2
    15
    11
    4
    1
    2
    4
    0
    1
    2
    3
    -
    -
    9
    2
    15
    11
    4
    1
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    OL Lyonnes (W) Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο του τουρνουά UEFA Women's Champions League, με γηπεδούχους τη Λιόν (Γ) και φιλοξενούμενους τη Βόλφσμπουργκ (Γ). Ο αγώνας έληξε με σκορ 3-1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Λιόν (Γ) vs Βόλφσμπουργκ (Γ)):

    • ποσοστό κατοχής της μπάλας: 71% vs 29%;
    • κόρνερ: 10 vs 0;
    • φάουλ: 11 vs 16;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 1;
    • σουτ στον στόχο: 7 vs 1.

    Η Λυών επιδεικνύει εξαιρετική φόρμα: πέντε συνεχόμενες νίκες με εντυπωσιακή συνολική διαφορά τερμάτων. Η ομάδα δείχνει κυριαρχία όχι μόνο στην επίθεση, όπου η μέση αποδοτικότητα φτάνει σχεδόν τα 4 γκολ ανά παιχνίδι, αλλά και στην άμυνα με ελάχιστα δεχόμενα τέρματα - μόλις 0.7 ανά αγώνα κατά τη διάρκεια των τελευταίων δέκα παιχνιδιών. Η δεύτερη θέση στον βαθμολογικό πίνακα επιβεβαιώνει τις φιλοδοξίες του συλλόγου για τη διεκδίκηση του τίτλου του πρωταθλητή της λίγκας αυτή τη σεζόν. 

    Αποτελέσματα αγώνων: OL Lyonnes (W)

    Τελευταίοι αγώνες
    07.11.26
    Division 1 Women
    Lens (W)
    Lens (W)
    OL Lyonnes (W)
    OL Lyonnes (W)
    -
    -
    0
    9
    5
    10
    2
    3
    1
    7
    1
    5
    0
    2
    -
    -
    0
    9
    5
    10
    2
    3
    Ν
    31.10.26
    Division 1 Women
    Montpellier (W)
    Montpellier (W)
    1
    OL Lyonnes (W)
    OL Lyonnes (W)
    -
    -
    1
    5
    9
    12
    0
    3
    2
    5
    1
    0
    1
    5
    -
    -
    1
    5
    9
    12
    0
    3
    Ν
    28.10.26
    uwcl
    OL Lyonnes (W)
    OL Lyonnes (W)
    Inter (W)
    Inter (W)
    -
    -
    3
    2
    7
    7
    0
    1
    6
    0
    2
    0
    4
    0
    -
    -
    3
    2
    7
    7
    0
    1
    Ν
    24.10.26
    Division 1 Women
    OL Lyonnes (W)
    OL Lyonnes (W)
    Olympique Marseille (W)
    Olympique Marseille (W)
    -
    -
    10
    2
    16
    12
    2
    2
    5
    0
    4
    0
    1
    0
    -
    -
    10
    2
    16
    12
    2
    2
    Ν
    17.10.26
    Division 1 Women
    PSG (W)
    PSG (W)
    OL Lyonnes (W)
    OL Lyonnes (W)
    -
    -
    3
    7
    11
    11
    1
    1
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    -
    -
    3
    7
    11
    11
    1
    1
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 6;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 1; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 2; ισοπαλίες - 0;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.33;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.33 γκολ, οι φιλοξενούμενοι - 1.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Γιουβέντους (Γ) (εντός) vs Λυών (Γ) (εκτός)

    • αγώνες στο τουρνουά: 1 vs 1;
    • νίκες: 0 (0%) vs 1 (100%);
    • ήττες: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • ισοπαλίες: 1 (100%) vs 0 (0%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 2 vs 3;
    • μέσος όρος γκολ που δέχθηκαν: 1 vs 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • νίκες: 2 vs 8;
    • ήττες: 0 vs 0;
    • ισοπαλίες: 8 vs 2;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.3 (σκοράρισαν - 0.8, δέχθηκαν - 0.5) vs 2.1 (σκοράρισαν - 1.8, δέχθηκαν - 0.3).
    Τάσεις
    • Η Λυών (Γ) κερδίζει το 1ο ημίχρονο εκτός έδρας σε 11 συνεχόμενους αγώνες.
    • Η Λυών (Γ) κερδίζει το 1ο ημίχρονο εκτός έδρας σε 6 συνεχόμενους αγώνες (UEFA Women's Champions League).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο OL Lyonnes (W) Νίκη(απόδοση: 1.5)

    Πρόβλεψη Αποτελέσματος

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 6;
    • νίκες γηπεδούχων - 1, φιλοξενούμενων - 3, ισοπαλίες - 2.

    Στατιστικά: Γιουβέντους (Γ) vs Λυών (Γ)

    • αγώνες στο τουρνουά: 3 vs 3;
    • νίκες: 2 vs 3;
    • ποσοστό νικών: 67% vs 100%;
    • ήττες: 1 vs 0;
    • ισοπαλίες: 0 vs 0.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νίκες: 6 vs 10;
    • ήττες: 3 vs 0;
    • ισοπαλίες: 1 vs 0.
    Τάσεις
    • Η Λυών (Γ) κερδίζει σε 13 συνεχόμενους αγώνες.
    • Η Λυών (Γ) κερδίζει σε 12 από τους τελευταίους 13 αγώνες (UEFA Champions League, γυναίκες).
    • Η Λυών (Γ) κερδίζει εκτός έδρας σε 11 συνεχόμενους αγώνες.
    • Η Λυών (Γ) κερδίζει εκτός έδρας σε 7 συνεχόμενους αγώνες (UEFA Champions League, γυναίκες).
    👉Πρόβλεψη: Juventus Turin (W) Χάντικαπ (+2,5)(απόδοση: 1.15)

    Πρόβλεψη για Σύνολο Γκολ

    Αναμετρήσεις:

    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο - 1, οι φιλοξενούμενοι - 1.83;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στις αναμετρήσεις - 2.83;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 4 φορές; στην έδρα των γηπεδούχων - 3 φορές.

    Στατιστικά: Γιουβέντους (Γ) vs Λυών (Γ)

    • μέσος όρος στο τουρνουά: 3 vs 3.33;
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.67 vs 2.67;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 1 vs 2;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.67 vs 0.67;
    • Γιουβέντους (Γ): μέσος όρος στην έδρα της στο τουρνουά - 2;
    • Λυών (Γ): μέσος όρος εκτός έδρας στο τουρνουά - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.4 (εντός - 1.5) vs 3.9 (εκτός - 4.25).
    Τάσεις
    • Πάνω από 2.5 γκολ έχουν επιτευχθεί σε 5 συνεχόμενους αγώνες της Γιουβέντους (Γ) (UEFA Champions League, γυναίκες).
    • Πάνω από 2.5 γκολ έχουν επιτευχθεί σε 7 από τους τελευταίους 8 αγώνες της Λυών (Γ).
    • Πάνω από 2.5 γκολ έχουν επιτευχθεί σε 6 συνεχόμενους αγώνες της Λυών (Γ) (UEFA Champions League, γυναίκες).
    👉Πρόβλεψη: Σύνολο γκολ Πάνω (2,5)(απόδοση: 1.47)

    Πρόβλεψη για Κόρνερ

    Γιουβέντους (Γ): Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 5; εντός έδρας - 8;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 6.7; εντός έδρας - 8.5.

    Λυών (Γ): Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 11.33, εκτός έδρας - 5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 8.3; εκτός έδρας - 7.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (14,5)

    Πρόβλεψη για Κάρτες

    Αναμετρήσεις

    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στις αναμετρήσεις - 1 (0.5 για τους γηπεδούχους και 0.5 για τους φιλοξενούμενους);
    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στην έδρα των γηπεδούχων - 2.34 (0.67 για τους γηπεδούχους και 1.67 για τους φιλοξενούμενους).

    Γιουβέντους (Γ): Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 1.67; εντός έδρας - 0;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 1.4; εντός έδρας - 1.

    Λυών (Γ): Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 0.67, εκτός έδρας - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 0.9; εκτός έδρας - 1.25.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (2,5)

    Πρόβλεψη για Και οι Δύο Ομάδες να Σκοράρουν

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 6;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 4 φορές;
    • στην έδρα των γηπεδούχων - 3 φορές.

    Στατιστικά: Γιουβέντους (Γ) εναντίον Λυών (Γ)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 3 vs 3;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (εφεξής - ΟΖ): 3 vs 2;
    • αριθμός ΟΖ της Γιουβέντους (Γ) εντός έδρας - 1 (100%);
    • αριθμός ΟΖ της Λυών (Γ) εκτός έδρας - 1 (100%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός αγώνων με ΟΖ: 6 vs 7;
    • αριθμός ΟΖ της Γιουβέντους (Γ) εντός έδρας - 2 (50%);
    • αριθμός ΟΖ της Λυών (Γ) εκτός έδρας - 3 (75%).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι)(απόδοση: 2.18)

    ⭐ Πρόβλεψη της Σύνταξης

    Αναμφισβήτητα, οι ποδοσφαιρίστριες από τη Γαλλία φαίνονται ως τα φαβορί για την επερχόμενη αναμέτρηση. Ωστόσο, δεν πρέπει να περιμένουμε έναν πραγματικό γιορτινό αγώνα όσον αφορά τα γκολ. Η Γιουβέντους πιθανότατα θα προσπαθήσει να παίξει με χαμηλό μπλοκ, ώστε να μειώσει τις ευκαιρίες κοντά στην εστία της και να δράσει με αντεπιθέσεις. Επομένως, το στοίχημα για σύνολο κάτω από 3.5 γκολ είναι αρκετά λογικό. Ένα σκορ 1:2 είναι πιθανό.

    Σύνολο γκολ Κάτω (3,5)
    συντελεστής-172
    Δημοσιεύθηκε: 18/11/2025, 9:46 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Juventus Turin (W) - OL Lyonnes (W)

    OL Lyonnes (W) Νίκες:
    olympique-lyon-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 13 παιχνίδια.
    olympique-lyon-2σε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια (UEFA Champions League Women).
    olympique-lyon-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 11 μακριά παιχνίδια.
    olympique-lyon-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια (UEFA Champions League Women).
    OL Lyonnes (W) Νίκη
    -625
    OL Lyonnes (W) Νίκες 1ου ημιχρόνου:
    olympique-lyon-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 11 μακριά παιχνίδια.
    olympique-lyon-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 μακριά παιχνίδια (UEFA Champions League Women).
    1ο ημίχρονο OL Lyonnes (W) Νίκη
    -208
    OL Lyonnes (W) δεν χάνει:
    olympique-lyon-2σε 44 της τελευταίας 45 παιχνίδια.
    olympique-lyon-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 21 μακριά παιχνίδια.
    olympique-lyon-2σε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια (UEFA Champions League Women).
    olympique-lyon-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια (UEFA Champions League Women).
    OL Lyonnes (W) δεν θα χάσει
    -1667
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 4.5 γκολ:
    juventus-women-1olympique-lyon-2σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Juventus Turin (W) παιχνίδια κατάb OL Lyonnes (W) (UEFA Champions League Women).
    juventus-women-1σε κάθε ένα από τα τελευταία 10 Juventus Turin (W) παιχνίδια (UEFA Champions League Women).
    Σύνολο γκολ Κάτω (4,5)
    -233
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Juventus Turin (W) - OL Lyonnes (W) Θέση στον πίνακα

    UEFA Champions League Women 25/26
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    1.
    FC Barcelona
    FC Barcelona
    651020-316
    2.
    Olympique Lyon
    Olympique Lyon
    651018-516
    3.
    Chelsea FC
    Chelsea FC
    642020-314
    7.
    Real Madrid
    Real Madrid
    632113-711
    8.
    Juventus Turin
    Juventus Turin
    631213-810
    9.
    VfL Wolfsburg
    VfL Wolfsburg
    630313-109

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    6 - Νίκες
    0 - Ισοπαλίες
    4 - Ήττες
    Νίκες - 9
    Ισοπαλία - 1
    Ήττες - 0
    10 αγώνες
    Υπέρ - 22
    Κατά - 19
    +3
    +50
    55 - Υπέρ
    5 - Κατά
    6
    Νίκες
    9
    0
    Ισοπαλίες
    1
    4
    Ήττες
    0
    Διαφορά τερμάτων
    22
    Υπέρ
    55
    19
    Κατά
    5
    4.1
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    6
    2.2
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    5.5
    1.9
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    0.5
    9
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    41'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    16'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία