Mechelen vs Cercle Brugge Πρόβλεψη 21 Σεπτέμβριος 2025

    🔈Πώς θα επηρεάσουν οι διαιτητικές αποφάσεις την πορεία και την έκβαση της συνάντησης; Όλα αυτά θα τα μάθουμε κατά τη διάρκεια των 90 λεπτών του αγώνα μεταξύ των ομάδων Mechelen και Cercle Brugge. Η αντιπαράθεση του τουρνουά Premier Division έχει προγραμματιστεί για τις 5:15 PM στις 21 Σεπτέμβριος. Μέχρι σήμερα, οι στοιχηματικές εταιρείες έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τις νίκες: και .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 12 Ιανουάριος 2025 και έληξε με σκορ 1:0. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Cercle Brugge):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 35% vs 65%;
    • κόρνερ: 7 vs 4;
    • φάουλ: 15 vs 11;
    • κίτρινων καρτών: 0 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 7 vs 5.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Mechelen και Cercle Brugge:

    • έχουν παιχτεί 15 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 6, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 5, ισοπαλίες - 4;
    • αριθμός γκολ - 23 εναντίον 22;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.33, στο 2ο ημίχρονο - 1.67;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Mechelen - Cercle Brugge

    41%
    7 Νίκη
    29%
    5 Σχεδιάζω
    29%
    5 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    17
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.94
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    65%
    1.53
    Μέσο σύνολο
    1.41
    1.71
    Κίτρινες κάρτες
    2.18
    Τελευταίοι αγώνες
    13.12.25
    Premier Division
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    Mechelen
    Mechelen
    2.09
    1.44
    6
    9
    12
    15
    1
    2
    2
    3
    0
    2
    2
    1
    2.09
    1.44
    6
    9
    12
    15
    1
    2
    21.09.25
    Premier Division
    Mechelen
    Mechelen
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    1.09
    1.69
    7
    7
    6
    17
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.09
    1.69
    7
    7
    6
    17
    1
    3
    12.01.25
    Premier Division
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    Mechelen
    Mechelen
    1.47
    0.71
    7
    4
    15
    11
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.47
    0.71
    7
    4
    15
    11
    0
    1
    22.09.24
    Premier Division
    Mechelen
    Mechelen
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    -
    -
    2
    4
    14
    10
    2
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    4
    14
    10
    2
    2
    02.03.24
    Premier Division
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    Mechelen
    Mechelen
    -
    -
    7
    6
    8
    9
    1
    2
    2
    3
    2
    2
    0
    1
    -
    -
    7
    6
    8
    9
    1
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Mechelen Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά Premier Division (γηπεδούχοι - Standard Liege, φιλοξενούμενοι - Mechelen). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Mechelen vs Standard Liege):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 46% vs 54%;
    • κόρνερ: 5 vs 12;
    • φάουλ: 8 vs 10;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 3;
    • σουτ εντός στόχου: 6 vs 4.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Premier Division, η ομάδα Mechelen έχει συμμετάσχει σε συνολικά 7 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 3 νίκες,
    • 1 ήττες,
    • 3 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Mechelen βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Premier Division, με ποσοστό νίκης 43% και ποσοστό ήττας 14%.

    ⚽️Η Mechelen έχει σκοράρει συνολικά 10 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Mechelen έχει δεχθεί συνολικά 8 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Mechelen

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Premier Division
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    Mechelen
    Mechelen
    2.01
    2
    1
    6
    10
    8
    2
    2
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2.01
    2
    1
    6
    10
    8
    2
    2
    Εφιστά
    22.08.26
    Premier Division
    Royal Charleroi
    Royal Charleroi
    Mechelen
    Mechelen
    1.42
    0.26
    3
    2
    8
    15
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.42
    0.26
    3
    2
    8
    15
    0
    0
    Νικώ
    16.08.26
    Premier Division
    Mechelen
    Mechelen
    Standard Liege
    Standard Liege
    2.6
    1.77
    5
    2
    8
    17
    0
    3
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    2.6
    1.77
    5
    2
    8
    17
    0
    3
    Εφιστά
    09.08.26
    Premier Division
    KAA Gent
    KAA Gent
    Mechelen
    Mechelen
    1.48
    0.44
    4
    1
    11
    11
    0
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    1.48
    0.44
    4
    1
    11
    11
    0
    1
    Νικώ
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Mechelen
    Mechelen
    Dunkerque
    Dunkerque
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Cercle Brugge Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά Premier Division (γηπεδούχοι - Cercle Brugge, φιλοξενούμενοι - Royal Charleroi). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2:3.

    Η στατιστική του αγώνα (Cercle Brugge vs Royal Charleroi) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 57% vs 43%;
    • κόρνερ: 4 vs 3;
    • φάουλ: 7 vs 12;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 2 vs 4.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Premier Division, η ομάδα Cercle Brugge έχει συμμετάσχει σε συνολικά 7 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 2 νίκες,
    • 3 ήττες,
    • 2 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Cercle Brugge βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Premier Division, με ποσοστό νίκης 29% και ποσοστό ήττας 43%.

    ⚽Η Cercle Brugge έχει σκοράρει συνολικά 10 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Cercle Brugge έχει δεχθεί συνολικά 9 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Cercle Brugge

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Premier Division
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    Lommel
    Lommel
    1.58
    1.67
    9
    4
    10
    10
    2
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.58
    1.67
    9
    4
    10
    10
    2
    3
    Νικώ
    23.08.26
    Premier Division
    Club Brugge
    Club Brugge
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    1.86
    0.89
    9
    4
    3
    14
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.86
    0.89
    9
    4
    3
    14
    0
    1
    Νικώ
    14.08.26
    Premier Division
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    3.21
    1.48
    10
    3
    7
    9
    0
    3
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    3.21
    1.48
    10
    3
    7
    9
    0
    3
    Εφιστά
    08.08.26
    Premier Division
    Standard Liege
    Standard Liege
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    2.46
    1.42
    7
    11
    9
    13
    1
    1
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.46
    1.42
    7
    11
    9
    13
    1
    1
    Εφιστά
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Monaco
    Monaco
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 15;
    • νίκες γηπεδούχων - 6, νίκες φιλοξενούμενων - 5, ισοπαλίες - 4.

    Στατιστικά: Mechelen vs Cercle Brugge

    • αγώνων στο τουρνουά: 7 vs 7;
    • νικών: 3 vs 2;
    • ποσοστό νικών: 43% vs 29%;
    • ηττών: 1 vs 3;
    • ισοπαλιών: 3 vs 2.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 3 vs 4;
    • ηττών: 1 vs 4;
    • ισοπαλιών: 6 vs 2.
    Τάσεις
    • Mechelen δεν χάνει σε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια (Premier Division).
    • Mechelen δεν χάνει σε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια (Premier Division).
    👉Πρόβλεψη: Mechelen δεν θα χάσει(aποδόσεις: 1.48)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.53, οι φιλοξενούμενοι - 1.47;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 10; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 6.

    Στατιστικά: Mechelen vs Cercle Brugge

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.57 vs 2.71;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.43 vs 1.43;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.71 vs 1;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.71 vs 0.43;
    • Mechelen: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 2;
    • Cercle Brugge: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.3 (εντός - 1.4) vs 2 (εκτός - 2).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Mechelen παιχνίδια (Premier Division).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)(aποδόσεις: 1.41)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Mechelen: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.29; στο γήπεδο του σπιτιού - 2.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 6; στο γήπεδο του σπιτιού - 6.2.

    Cercle Brugge: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 3.43, εκτός - 3.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4; εκτός - 4.8.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (9,5)

    Πρόβλεψη για τις κάρτες

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 3.46 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.73 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.73);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 5.01 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.88 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 3.13).

    Mechelen: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2.57; στην έδρα - 2.33;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.1; στην έδρα - 2.

    Cercle Brugge: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2, εκτός έδρας - 2.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.7; εκτός έδρας - 2.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (4,5)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 15;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 10 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 6 φορές.

    Στατιστικά: Mechelen εναντίον Cercle Brugge

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 7 vs 7;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 6 vs 3;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Mechelen εντός έδρας - 3 (100%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Cercle Brugge εκτός έδρας - 0 (0%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 8 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (Mechelen) - 4 (80%);
    • OZ εκτός έδρας (Cercle Brugge) - 2 (40%).
    Τάσεις
    • Mechelen Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια (Premier Division).
    • Mechelen Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Premier Division).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)(aποδόσεις: 1.55)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Mechelen Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια (Premier Division).
    • Mechelen Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Premier Division).

    Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)
    Δημοσιεύθηκε: 19/09/2025, 1:53 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Mechelen - Cercle Brugge

    Mechelen δεν χάνει:
    yellow-red-kv-mechelenσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια (Premier Division).
    yellow-red-kv-mechelenσε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια (Premier Division).
    Mechelen δεν θα χάσει
    Everygame
    -270
    Mechelen Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    yellow-red-kv-mechelencercle-bruggeσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια κατάb Cercle Brugge.
    yellow-red-kv-mechelencercle-bruggeσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια κατάb Cercle Brugge (Premier Division).
    yellow-red-kv-mechelencercle-bruggeσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια κατάb Cercle Brugge.
    yellow-red-kv-mechelencercle-bruggeσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια κατάb Cercle Brugge (Premier Division).
    yellow-red-kv-mechelenσε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια (Premier Division).
    yellow-red-kv-mechelenσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Premier Division).
    Mechelen Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Everygame
    -455
    Mechelen Χάνει:
    yellow-red-kv-mechelencercle-bruggeσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια κατάb Cercle Brugge.
    yellow-red-kv-mechelenσε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια (Premier Division).
    yellow-red-kv-mechelenσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Premier Division).
    Cercle Brugge θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -357
    Mechelen Αποτελέσματα:
    yellow-red-kv-mechelenσε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια (Premier Division).
    yellow-red-kv-mechelenσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια (Premier Division).
    Mechelen θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -556
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Mechelen - Cercle Brugge Θέση στον πίνακα

    Champions' Play-offs
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    Club Brugge
    Club Brugge
    1081132-957
    2.
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    1062216-1053
    3.
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1042414-1143
    4.
    RSC Anderlecht
    RSC Anderlecht
    1032516-2333
    5.
    Mechelen
    Mechelen
    101369-2429
    6.
    KAA Gent
    KAA Gent
    100644-1429

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    1 - Νίκη
    4 - Σχεδιάζω
    5 - Βλάβες
    Νίκη - 3
    Σχεδιάζω - 3
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 11
    Χάσει - 23
    -12
    +1
    19 - Φραγμένος
    18 - Χάσει
    1
    Νίκη
    3
    4
    Σχεδιάζω
    3
    5
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    11
    Φραγμένος
    19
    23
    Χάσει
    18
    3.4
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.7
    1.1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.9
    2.3
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.8
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    82'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    47'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία