Montfermeil vs Dijon Στατιστικά H2H

Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

Montfermeil U19
Montfermeil U19
2 Αγώνες
Dijon U19
Dijon U19
1 Νίκη
1 Ισοπαλία
0 Νίκες
50%
50%
Montfermeil U19
1ο ημίχρονο
Dijon U19
1 Νίκη
1 Ισοπαλία
0 Νίκες
50%
50%
Montfermeil U19
2ο ημίχρονο
Dijon U19
0 Νίκες
2 Ισοπαλίες
0 Νίκες
100%
25.01.26
Championnat National U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
Dijon U19
Dijon U19
-
-
4
7
12
8
1
3
1
1
1
1
0
0
-
-
4
7
12
8
1
3
21.09.25
Championnat National U19
Dijon U19
Dijon U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
-
-
7
1
-
-
2
3
0
1
0
1
0
0
-
-
7
1
-
-
2
3

Γκολ

Συνολικά γκολ
3
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
1
Σύνολο αγώνων
0
Περισσότερο - 0%
2
100% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
1.5
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
0.5
Μέσος χρόνος ανά γκολ
60'
StatisticsChartSlim-left
90'
StatisticsChartSlim-left
180'
Montfermeil U19
1
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
Dijon U19

Στατιστικά αγώνα

Montfermeil U19
Dijon U19
47.5%
Κατοχή μπάλας
52.5%
Φάουλ
Γενικά: -
-
-
-
Κόρνερ
Γενικά: 19
9.5
StatisticsChartSlim-left
5
StatisticsChartSlim-left
14
Οφσάιντ
Γενικά: -
-
-
-
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 4
2
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
3
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων

Montfermeil U19Γαλλία
Dijon U19Γαλλία
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες

Montfermeil U19 - Dijon U19 Τελευταίοι αγώνες

Montfermeil U19
Montfermeil U19
Αγώνες
11.10.26
Championnat National U19
RC Strasbourg Alsace U19
RC Strasbourg Alsace U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
1
-
-
2
1
-
-
1
2
0
0
0
0
0
0
-
-
2
1
-
-
1
2
Ι
04.10.26
Championnat National U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
Pontarlier U19
Pontarlier U19
-
-
8
1
-
-
1
0
2
0
0
0
2
0
-
-
8
1
-
-
1
0
Ν
20.09.26
Championnat National U19
Estac Troyes U19
Estac Troyes U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
-
-
9
3
-
-
0
2
2
1
1
0
1
1
-
-
9
3
-
-
0
2
Η
13.09.26
Championnat National U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
Paris U19
Paris U19
-
-
4
7
-
-
1
3
1
2
0
1
1
1
-
-
4
7
-
-
1
3
Η
06.09.26
Championnat National U19
Sochaux-Montbeliard U19
Sochaux-Montbeliard U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
-
-
9
3
-
-
3
4
2
1
1
1
1
0
-
-
9
3
-
-
3
4
Η
30.08.26
Championnat National U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
Auxerre AJ U19
Auxerre AJ U19
-
-
4
2
-
-
2
2
1
0
1
0
0
0
-
-
4
2
-
-
2
2
Ν
23.08.26
Championnat National U19
Metz U19
Metz U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
-
-
7
6
-
-
1
2
0
1
0
0
0
1
-
-
7
6
-
-
1
2
Ν
10.05.26
Championnat National U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
Sochaux-Montbeliard U19
Sochaux-Montbeliard U19
-
-
11
4
8
11
0
0
1
2
0
2
1
0
-
-
11
4
8
11
0
0
Η
03.05.26
Championnat National U19
Stade de Reims U19
Stade de Reims U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
-
-
3
4
-
-
0
0
1
2
1
0
0
2
-
-
3
4
-
-
0
0
Ν
19.04.26
Championnat National U19
Montfermeil U19
Montfermeil U19
Dijon ASPTT U19
Dijon ASPTT U19
-
-
3
5
-
-
2
0
5
2
2
1
3
1
-
-
3
5
-
-
2
0
Ν
Προβολή όλων
Dijon U19
Dijon U19
Αγώνες
11.10.26
Championnat National U19
Dijon U19
Dijon U19
Stade de Reims U19
Stade de Reims U19
-
-
8
5
-
-
0
1
4
2
1
1
3
1
-
-
8
5
-
-
0
1
Ν
04.10.26
Championnat National U19
Nancy U19
Nancy U19
Dijon U19
Dijon U19
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Η
20.09.26
Championnat National U19
Angby U19
Dijon U19
Dijon U19
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Η
12.09.26
Championnat National U19
Dijon U19
Dijon U19
RC Strasbourg Alsace U19
RC Strasbourg Alsace U19
1
-
-
6
1
-
-
2
3
2
0
1
0
1
0
-
-
6
1
-
-
2
3
Ν
06.09.26
Championnat National U19
Pontarlier U19
Pontarlier U19
Dijon U19
Dijon U19
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4
0
3
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Ν
30.08.26
Championnat National U19
Dijon U19
Dijon U19
Estac Troyes U19
Estac Troyes U19
-
-
7
4
-
-
2
4
0
2
0
1
0
1
-
-
7
4
-
-
2
4
Η
23.08.26
Championnat National U19
Paris U19
Paris U19
Dijon U19
Dijon U19
-
-
9
3
-
-
1
0
1
1
1
1
0
0
-
-
9
3
-
-
1
0
Ι
10.05.26
Championnat National U19
Dijon U19
Dijon U19
Auxerre AJ U19
Auxerre AJ U19
-
-
5
2
13
18
3
0
3
1
2
1
1
0
-
-
5
2
13
18
3
0
Ν
03.05.26
Championnat National U19
SC Schiltigheim U19
SC Schiltigheim U19
Dijon U19
Dijon U19
-
-
4
9
-
-
1
1
1
3
1
1
0
2
-
-
4
9
-
-
1
1
Ν
19.04.26
Championnat National U19
Dijon U19
Dijon U19
Sochaux-Montbeliard U19
Sochaux-Montbeliard U19
-
-
11
4
-
-
2
2
1
2
0
2
1
0
-
-
11
4
-
-
2
2
Η
Προβολή όλων

Αποτελέσματα αγώνων

Montfermeil U19Montfermeil U19· 10 Αγώνες
5 Νίκες
1 Ισοπαλία
4 Ήττες
50%
10%
40%
1 μισός
2 μισός
20%
50%
40%
40%
40%
Ήττες
10%
·10 Αγώνες ·Dijon U19Dijon U19
5 Νίκες
1 Ισοπαλία
4 Ήττες
50%
10%
40%
1 μισός
2 μισός
30%
60%
50%
10%
20%
Ήττες
30%
Νίκες χωρίς παθητικό
3
2
Ήττες χωρίς γκολ
0
3
Νίκες με ανατροπή
0
1
Εκούσιες ήττες
0
0

Ρεκόρ γκολ

15
Φραγμένος
18
Φραγμένος
4
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
9
11
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
9
-
Σκόραρε πρώτος
-
1
Δεν σκόραρε
3
Montfermeil U19
7%
1
20%
3
0%
0
13%
2
33%
5
13%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Dijon U19
17%
3
6%
1
6%
1
6%
1
11%
2
17%
3
11
Χάσει
11
Χάσει
7
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
7
4
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
4
-
Χάθηκε πρώτα
-
4
Δεν έχασαν
2
Montfermeil U19
18%
2
36%
4
9%
1
9%
1
36%
4
9%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Dijon U19
36%
4
18%
2
9%
1
0%
0
9%
1
18%
2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.6
2.9
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
5
6
Μέσος χρόνος ανά γκολ
60'
50'

Συνολικά γκολ στον αγώνα

Montfermeil U19Montfermeil U19
Μ.Ο. γκολ
Dijon U19Dijon U19
2.6
Όλο το ματς
2.9
1.1
1ο ημίχρονο
1.6
1.5
2ο ημίχρονο
1.3

Σύνολα ομάδας

Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Montfermeil U19 - Dijon U19 Στατιστικά αγώνα

Κίτρινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0
Κόκκινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

Αποτελέσματα αγώνων

Montfermeil U19
Ακριβές σκορ
Dijon U19
1:2
3 ώρα
30%
2:1
2 ώρα
20%
0:0
1 ώρα
10%
0:1
1 ώρα
10%
1:0
1 ώρα
10%
1:0
2 ώρα
20%
0:2
1 ώρα
10%
0:4
1 ώρα
10%
1:1
1 ώρα
10%
1:2
1 ώρα
10%
Montfermeil U19
Ακριβής αριθμός γκολ
Dijon U19
3
5 ώρα
50%
1
2 ώρα
20%
2
1 ώρα
10%
3 Γκολ
1 Γκολ
2 Γκολ
4 Γκολ
6 Γκολ
3
1 ώρα
10%
1
2 ώρα
20%
2
3 ώρα
30%
4
3 ώρα
30%
6
1 ώρα
10%