Maccabi Haifa vs Maccabi Netanya Πρόβλεψη 18 Οκτώβριος 2025

    🔊Πώς θα επηρεάσουν οι καιρικές συνθήκες και η κατάσταση του γηπέδου το παιχνίδι; Σήμερα συναντιούνται οι ομάδες Maccabi Haifa και Maccabi Netanya. Η έναρξη του αγώνα είναι προγραμματισμένη για τις 5:00 PM. Ο αγώνας του τουρνουά Premier League θα πραγματοποιηθεί στην πόλη Haifa στο γήπεδο Sammy Ofer Stadium. Οι πιθανότητες για τις νίκες των ομάδων έχουν καθοριστεί από τους στοιχηματιστές σε και αντίστοιχα, με την ομάδα Maccabi Haifa να είναι ο φαβορί του αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 24 Μάιος 2025 και έληξε με σκορ 2:3. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Maccabi Netanya):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 45% vs 55%;
    • κόρνερ: 5 vs 6;
    • φάουλ: 4 vs 6;
    • κίτρινων καρτών: 0 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 4 vs 9.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Maccabi Haifa και Maccabi Netanya:

    • έχουν παιχτεί 53 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 34, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 12, ισοπαλίες - 7;
    • αριθμός γκολ - 99 εναντίον 50;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.28, στο 2ο ημίχρονο - 1.53;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.81.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Maccabi Haifa - Maccabi Netanya

    62%
    34 Νίκες
    13%
    7 Ισοπαλίες
    25%
    14 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    55
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.89
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    53%
    1.85
    Μ.Ο. γκολ
    1.04
    0.98
    Κίτρινες κάρτες
    1.2
    Τελευταίοι αγώνες
    24.01.26
    Premier League (Israel)
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    1
    -
    -
    6
    5
    15
    14
    4
    2
    4
    1
    2
    1
    2
    0
    -
    -
    6
    5
    15
    14
    4
    2
    18.10.25
    Premier League (Israel)
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    2.54
    3.3
    5
    6
    11
    12
    3
    1
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    2.54
    3.3
    5
    6
    11
    12
    3
    1
    24.05.25
    Premier League (Israel)
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    1.18
    1.87
    5
    6
    4
    6
    0
    2
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    1.18
    1.87
    5
    6
    4
    6
    0
    2
    20.04.25
    Premier League (Israel)
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    0.68
    0.86
    7
    6
    14
    7
    4
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.68
    0.86
    7
    6
    14
    7
    4
    1
    14.01.25
    Cup
    Maccabi Haifa FC
    Maccabi Haifa FC
    Maccabi Netanya FC
    Maccabi Netanya FC
    -
    -
    3
    4
    -
    -
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    4
    -
    -
    3
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Maccabi Haifa Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 5 Οκτώβριος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Premier League (γηπεδούχοι - Maccabi Tel Aviv, φιλοξενούμενοι - Maccabi Haifa). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Maccabi Haifa vs Maccabi Tel Aviv):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 51% vs 49%;
    • κόρνερ: 2 vs 6;
    • φάουλ: 22 vs 16;
    • κίτρινες κάρτες: 4 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 5 vs 6.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Premier League, η ομάδα Maccabi Haifa έχει συμμετάσχει σε συνολικά 6 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 2 νίκες,
    • 1 ήττες,
    • 3 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Maccabi Haifa βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Premier League, με ποσοστό νίκης 33% και ποσοστό ήττας 17%.

    ⚽️Η Maccabi Haifa έχει σκοράρει συνολικά 11 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Maccabi Haifa έχει δεχθεί συνολικά 4 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Maccabi Haifa

    Τελευταίοι αγώνες
    02.11.26
    Premier League (Israel)
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    -
    -
    2
    5
    14
    16
    3
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    5
    14
    16
    3
    3
    Η
    26.10.26
    Premier League (Israel)
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    1
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    -
    -
    9
    7
    14
    12
    4
    3
    2
    5
    0
    0
    2
    5
    -
    -
    9
    7
    14
    12
    4
    3
    Η
    17.10.26
    Premier League (Israel)
    Maccabi Petah Tikva
    Maccabi Petah Tikva
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    -
    -
    2
    7
    8
    17
    1
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    2
    7
    8
    17
    1
    2
    Ν
    12.10.26
    Premier League (Israel)
    Hapoel Jerusalem
    Hapoel Jerusalem
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    -
    -
    2
    6
    15
    14
    2
    2
    1
    4
    1
    2
    0
    2
    -
    -
    2
    6
    15
    14
    2
    2
    Ν
    19.09.26
    Premier League (Israel)
    Maccabi Haifa
    Maccabi Haifa
    Ironi Tiberias
    Ironi Tiberias
    -
    -
    6
    2
    15
    6
    3
    0
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    -
    -
    6
    2
    15
    6
    3
    0
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Maccabi Netanya Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 5 Οκτώβριος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Premier League (γηπεδούχοι - Maccabi Netanya, φιλοξενούμενοι - Bnei Sakhnin). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:2.

    Η στατιστική του αγώνα (Maccabi Netanya vs Bnei Sakhnin) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 57% vs 43%;
    • κόρνερ: 6 vs 4;
    • φάουλ: 20 vs 16;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 6 vs 5.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Premier League, η ομάδα Maccabi Netanya έχει συμμετάσχει σε συνολικά 6 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 2 νίκες,
    • 4 ήττες,
    • 0 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Maccabi Netanya βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Premier League, με ποσοστό νίκης 33% και ποσοστό ήττας 67%.

    ⚽Η Maccabi Netanya έχει σκοράρει συνολικά 11 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Maccabi Netanya έχει δεχθεί συνολικά 16 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Maccabi Netanya

    Τελευταίοι αγώνες
    31.10.26
    Premier League (Israel)
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    1
    Hapoel Jerusalem
    Hapoel Jerusalem
    -
    -
    8
    5
    10
    10
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    8
    5
    10
    10
    1
    1
    Ι
    24.10.26
    Premier League (Israel)
    Ironi Tiberias
    Ironi Tiberias
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    -
    -
    4
    10
    3
    12
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    10
    3
    12
    1
    2
    Ι
    17.10.26
    Premier League (Israel)
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    Hapoel Kiryat Shmona
    Hapoel Kiryat Shmona
    -
    -
    3
    6
    17
    15
    2
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    6
    17
    15
    2
    2
    Ν
    10.10.26
    Premier League (Israel)
    Hapoel Petah Tikva
    Hapoel Petah Tikva
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    -
    -
    1
    5
    11
    20
    0
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    1
    5
    11
    20
    0
    3
    Ι
    19.09.26
    Premier League (Israel)
    Maccabi Netanya
    Maccabi Netanya
    Maccabi Tel Aviv
    Maccabi Tel Aviv
    -
    -
    8
    5
    10
    11
    2
    5
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    8
    5
    10
    11
    2
    5
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 53;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 11; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 6; αριθμός ισοπαλιών - 9;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.28;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.77, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.51.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Maccabi Haifa (εντός) vs Maccabi Netanya (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 3 vs 3;
    • νικών: 2 (66.67%) vs 0 (0%);
    • ηττών: 0 (0%) vs 3 (100%);
    • ισοπαλιών: 1 (33.33%) vs 0 (0%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.33 vs 1.67;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.33 vs 1.67.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 3 vs 0;
    • ηττών: 2 vs 8;
    • ισοπαλιών: 5 vs 2;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1 (σκοράρισμα - 0.6, δεχθέντα - 0.4) vs 1.4 (σκοράρισμα - 0.2, δεχθέντα - 1.2).
    Τάσεις
    • Maccabi Netanya δέχεται γκολ στο 1ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια (Premier League).
    • Maccabi Netanya δέχεται γκολ στο 1ο ημίχρονο σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια.
    • Maccabi Netanya δέχεται γκολ στο 1ο ημίχρονο σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Premier League).
    • Maccabi Netanya δέχεται γκολ στο 1ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Maccabi Haifa θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.43)

    Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 53;
    • νίκες γηπεδούχων - 34, νίκες φιλοξενούμενων - 12, ισοπαλίες - 7.

    Στατιστικά: Maccabi Haifa vs Maccabi Netanya

    • αγώνων στο τουρνουά: 6 vs 6;
    • νικών: 2 vs 2;
    • ποσοστό νικών: 33% vs 33%;
    • ηττών: 1 vs 4;
    • ισοπαλιών: 3 vs 0.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 4 vs 5;
    • ηττών: 3 vs 5;
    • ισοπαλιών: 3 vs 0.
    Τάσεις
    • Maccabi Netanya κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Premier League).
    • Maccabi Netanya κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Maccabi Netanya Χάντικαπ (+2,5) (aποδόσεις: 1.3)

    Πρόβλεψη συνολικών γκολ

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.87, οι φιλοξενούμενοι - 0.94;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.81;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 27; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 13.

    Στατιστικά: Maccabi Haifa vs Maccabi Netanya

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.5 vs 4.5;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.83 vs 1.83;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.67 vs 0.33;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1.17 vs 1.5;
    • Maccabi Haifa: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 3;
    • Maccabi Netanya: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.5 (εντός - 2) vs 1.8 (εκτός - 1.2).
    Τάσεις
    • Maccabi Netanya Αποτελέσματα σε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια (Premier League).
    👉Πρόβλεψη: Maccabi Netanya θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.49)

    Πρόβλεψη για κόρνερ

    Maccabi Haifa: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 6.17; στο γήπεδο του σπιτιού - 6.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.9; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.

    Maccabi Netanya: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.17, εκτός - 3.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.3; εκτός - 3.8.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (9,5) (aποδόσεις: 1.96)

    Πρόβλεψη να σκοράρουν και οι δύο ομάδες

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 53;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 27 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 13 φορές.

    Στατιστικά: Maccabi Haifa εναντίον Maccabi Netanya

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 6 vs 6;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 3 vs 5;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Maccabi Haifa εντός έδρας - 1 (33%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Maccabi Netanya εκτός έδρας - 2 (67%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 3 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (Maccabi Haifa) - 1 (17%);
    • OZ εκτός έδρας (Maccabi Netanya) - 3 (60%).
    Τάσεις
    • Maccabi Netanya Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Premier League).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι) (aποδόσεις: 1.62)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Maccabi Netanya Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Premier League).

    Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι)
    συντελεστής-175
    Δημοσιεύθηκε: 16/10/2025, 5:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Maccabi Haifa - Maccabi Netanya

    Maccabi Netanya Χάνει το 1ο ημίχρονο:
    maccabi-netanyaσε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια.
    maccabi-netanyaσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Premier League).
    maccabi-netanyaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια (Premier League).
    1ο ημίχρονο Maccabi Haifa Νίκη
    Bovada
    -114
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 4.5 γκολ:
    maccabi-haifa-1σε 11 της τελευταίας 12 Maccabi Haifa παιχνίδια.
    maccabi-haifa-1σε 6 της τελευταίας 7 Maccabi Haifa σπίτι παιχνίδια.
    maccabi-netanyaσε 10 της τελευταίας 11 Maccabi Netanya μακριά παιχνίδια (Premier League).
    maccabi-netanyaσε 6 της τελευταίας 7 Maccabi Netanya μακριά παιχνίδια.
    σε 11 της τελευταίας 12 Snir Levi παιχνίδια.
    σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 Snir Levi παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (4,5)
    -345
    Maccabi Haifa Σκοράρει λιγότερο από 3.5 γκολ:
    maccabi-haifa-1σε 30 της τελευταίας 32 παιχνίδια.
    maccabi-haifa-1σε 22 της τελευταίας 24 παιχνίδια (Premier League).
    maccabi-haifa-1σε 15 της τελευταίας 17 σπίτι παιχνίδια.
    Maccabi Haifa Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -400
    Maccabi Netanya Χάνει:
    maccabi-netanyaσε 16 της τελευταίας 17 παιχνίδια (Premier League).
    maccabi-netanyaσε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια.
    Maccabi Haifa θα κερδίσει γκολ
    -2000
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Maccabi Haifa - Maccabi Netanya Θέση στον πίνακα

    Premier League 25/26
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    4.
    Maccabi Tel Aviv FC
    Maccabi Tel Aviv FC
    25137552-3246
    5.
    Maccabi Haifa FC
    Maccabi Haifa FC
    26119650-2842
    6.
    Hapoel Petah Tikva
    Hapoel Petah Tikva
    26910741-3637
    7.
    Maccabi Netanya FC
    Maccabi Netanya FC
    261051145-5535
    8.
    Bnei Sakhnin FC
    Bnei Sakhnin FC
    26881027-3532

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    6 - Νίκες
    0 - Ισοπαλίες
    4 - Ήττες
    Νίκες - 2
    Ισοπαλίες - 5
    Ήττες - 3
    10 αγώνες
    Υπέρ - 21
    Κατά - 17
    +4
    0
    10 - Υπέρ
    10 - Κατά
    6
    Νίκες
    2
    0
    Ισοπαλίες
    5
    4
    Ήττες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    21
    Υπέρ
    10
    17
    Κατά
    10
    3.8
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2
    2.1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1
    1.7
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1
    8
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    43'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    90'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία