ETO FC Gyor vs Ferencvarosi Πρόβλεψη 19 Απρίλιος 2026

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων WKW ETO FC Gyor και Ferencvarosi. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 5:30 PM 19 Απρίλιος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Gyori Eto στην πόλη Gyor. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 25 Ιανουάριος 2026 και έληξε με σκορ 1:3. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Ferencvarosi):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 53% vs 47%;
    • κόρνερ: 1 vs 3;
    • φάουλ: 7 vs 17;
    • κίτρινων καρτών: 1 vs 3;
    • σουτ εντός εστίας: 5 vs 5.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων WKW ETO FC Gyor και Ferencvarosi:

    • έχουν παιχτεί 7 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 1, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 4, ισοπαλίες - 2;
    • αριθμός γκολ - 11 εναντίον 16;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.29, στο 2ο ημίχρονο - 2.57;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.86.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων ETO FC Gyor - Ferencvarosi

    22%
    2 Νίκη
    22%
    2 Σχεδιάζω
    56%
    5 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    9
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.56
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    78%
    1.56
    Μέσο σύνολο
    2
    3.22
    Γωνία
    5.67
    1.67
    Κίτρινες κάρτες
    1.67
    7.33
    Φάουλ
    8.11
    Τελευταίοι αγώνες
    22.04.26
    Hungary Cup
    Ferencvarosi
    Ferencvarosi
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    -
    -
    4
    1
    9
    6
    3
    2
    2
    2
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    3
    2
    -
    -
    4
    1
    9
    6
    3
    2
    19.04.26
    Premier league
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    Ferencvarosi
    Ferencvarosi
    -
    -
    6
    6
    4
    15
    4
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    6
    6
    4
    15
    4
    5
    25.01.26
    Premier league
    Ferencvarosi
    Ferencvarosi
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    -
    -
    1
    3
    7
    17
    1
    3
    1
    3
    0
    0
    1
    3
    -
    -
    1
    3
    7
    17
    1
    3
    28.09.25
    Premier league
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    Ferencvarosi
    Ferencvarosi
    0.58
    1.21
    5
    4
    10
    6
    2
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.58
    1.21
    5
    4
    10
    6
    2
    2
    24.05.25
    Premier league
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    Ferencvarosi
    Ferencvarosi
    0.86
    1.26
    8
    5
    2
    13
    4
    1
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    0.86
    1.26
    8
    5
    2
    13
    4
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    WKW ETO FC Gyor Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 10 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Premier league (γηπεδούχοι - Puskas Akademia, φιλοξενούμενοι - WKW ETO FC Gyor). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:4.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (WKW ETO FC Gyor vs Puskas Akademia):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 58% vs 42%;
    • κόρνερ: 7 vs 4;
    • φάουλ: 4 vs 11;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 1;
    • σουτ εντός στόχου: 7 vs 5.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Premier league, η ομάδα WKW ETO FC Gyor έχει συμμετάσχει σε συνολικά 29 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 17 νίκες,
    • 4 ήττες,
    • 8 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η WKW ETO FC Gyor βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Premier league, με ποσοστό νίκης 57% και ποσοστό ήττας 14%.

    ⚽️Η WKW ETO FC Gyor έχει σκοράρει συνολικά 58 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η WKW ETO FC Gyor έχει δεχθεί συνολικά 29 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: WKW ETO FC Gyor

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    -
    -
    8
    3
    15
    10
    2
    4
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    8
    3
    15
    10
    2
    4
    Εφιστά
    23.08.26
    Premier league
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    Zalaegerszegi
    Zalaegerszegi
    -
    -
    2
    7
    13
    10
    3
    4
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    2
    7
    13
    10
    3
    4
    Γουόν
    16.08.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    Εφιστά
    13.08.26
    UECL
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    Riga
    Riga
    2.23
    1.87
    2
    11
    9
    12
    2
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    2.23
    1.87
    2
    11
    9
    12
    2
    3
    Εφιστά
    06.08.26
    UECL
    Riga
    Riga
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    1.81
    0.23
    8
    1
    18
    15
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.81
    0.23
    8
    1
    18
    15
    2
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Ferencvarosi Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 14 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Premier league (γηπεδούχοι - Ferencvarosi, φιλοξενούμενοι - Puskas Akademia). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Ferencvarosi vs Puskas Akademia) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 69% vs 31%;
    • κόρνερ: 3 vs 5;
    • φάουλ: 5 vs 19;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 3;
    • σουτ στον στόχο: 5 vs 1.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Premier league, η ομάδα Ferencvarosi έχει συμμετάσχει σε συνολικά 29 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 18 νίκες,
    • 6 ήττες,
    • 5 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Ferencvarosi βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Premier league, με ποσοστό νίκης 61% και ποσοστό ήττας 21%.

    ⚽Η Ferencvarosi έχει σκοράρει συνολικά 57 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Ferencvarosi έχει δεχθεί συνολικά 30 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Ferencvarosi

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Premier league
    Puskas Akademia
    Puskas Akademia
    Ferencvarosi
    Ferencvarosi
    -
    -
    2
    5
    14
    14
    2
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    2
    5
    14
    14
    2
    3
    Γουόν
    27.08.26
    UEL
    Ferencvarosi
    Ferencvarosi
    Trabzonspor
    Trabzonspor
    2
    3.83
    0.4
    9
    4
    10
    14
    1
    3
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    3.83
    0.4
    9
    4
    10
    14
    1
    3
    Γουόν
    20.08.26
    UEL
    Trabzonspor
    Trabzonspor
    1
    Ferencvarosi
    Ferencvarosi
    1.45
    1.91
    7
    5
    3
    24
    0
    5
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.45
    1.91
    7
    5
    3
    24
    0
    5
    Γουόν
    17.08.26
    Premier league
    Zalaegerszegi
    Zalaegerszegi
    Ferencvarosi
    Ferencvarosi
    -
    -
    2
    1
    12
    12
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    1
    12
    12
    2
    2
    Γουόν
    13.08.26
    UEL
    Gornik
    Gornik
    Ferencvarosi
    Ferencvarosi
    2.17
    1.17
    9
    6
    11
    12
    0
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    2.17
    1.17
    9
    6
    11
    12
    0
    2
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 7;
    • νίκες γηπεδούχων - 1, νίκες φιλοξενούμενων - 4, ισοπαλίες - 2.

    Στατιστικά: WKW ETO FC Gyor vs Ferencvarosi

    • αγώνων στο τουρνουά: 29 vs 29;
    • νικών: 16 vs 17;
    • ποσοστό νικών: 57% vs 61%;
    • ηττών: 4 vs 6;
    • ισοπαλιών: 8 vs 5.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 8 vs 8;
    • ηττών: 1 vs 1;
    • ισοπαλιών: 1 vs 1.
    Τάσεις
    • WKW ETO FC Gyor κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 38 της τελευταίας 39 παιχνίδια (Premier league).
    • WKW ETO FC Gyor κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 25 παιχνίδια.
    • WKW ETO FC Gyor κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 18 της τελευταίας 19 σπίτι παιχνίδια (Premier league).
    👉Πρόβλεψη: WKW ETO FC Gyor Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.19)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.57, οι φιλοξενούμενοι - 2.29;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.86;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 6; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 4.

    Στατιστικά: WKW ETO FC Gyor vs Ferencvarosi

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3 vs 3.07;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.96 vs 2;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.93 vs 1.04;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1.04 vs 0.96;
    • WKW ETO FC Gyor: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.23;
    • Ferencvarosi: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 2.1 (εντός - 1.5) vs 2.2 (εκτός - 2.2).
    Τάσεις
    • Ferencvarosi Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (Premier league).
    👉Πρόβλεψη: FerencvarosiΆντερ περισσότερο (1,5) (aποδόσεις: 1.96)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κόρνερ σε απευθείας αναμετρήσεις - 9 (3.14 - για την ομάδα εντός έδρας και 5.86 - για την ομάδα εκτός έδρας);
    • μέσος όρος Σύνολο κόρνερ στην έδρα της ομάδας - 9.6 (3.4 - για την ομάδα εντός έδρας και 6.2 - για την ομάδα εκτός έδρας).

    WKW ETO FC Gyor: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.57; στην έδρα της ομάδας - 6.38;
    • τελευταία 10 ματς: μέσος όρος Σύνολο - 8; στην έδρα της ομάδας - 9.5.

    Ferencvarosi: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 6.75, εκτός έδρας - 4.93;
    • τελευταία 10 ματς: μέσος όρος Σύνολο - 5.8; εκτός έδρας - 4.6.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (12,5) (aποδόσεις: 1.83)

    Πρόβλεψη κίτρινων καρτών

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 5.72 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.86 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2.86);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 4.2 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.6 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.6).

    WKW ETO FC Gyor: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2.18; στην έδρα - 2.31;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.3; στην έδρα - 2.5.

    Ferencvarosi: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2, εκτός έδρας - 2.21;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.8; εκτός έδρας - 2.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (4,5) (aποδόσεις: 1.6)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 7;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 6 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 4 φορές.

    Στατιστικά: WKW ETO FC Gyor εναντίον Ferencvarosi

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 29 vs 29;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 17 vs 19;
    • αριθμός OZ για την ομάδα WKW ETO FC Gyor εντός έδρας - 5 (38%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Ferencvarosi εκτός έδρας - 9 (64%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 5;
    • OZ εντός έδρας (WKW ETO FC Gyor) - 2 (33%);
    • OZ εκτός έδρας (Ferencvarosi) - 2 (40%).
    Τάσεις
    • WKW ETO FC Gyor Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Ferencvarosi.
    • Ferencvarosi Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Premier league).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.91)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:1 (23/172, 13.4%);
    • η WKW ETO FC Gyor εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 1:0 (3/13, 23.1%);
    • η Ferencvarosi εκτός έδρας συνήθως παίζει: 1:1 , 1:3 (3/14, 21.4%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 10.93% (aποδόσεις 7.5)
    0:1 - 9.56% (aποδόσεις 9.5)
    1:2 - 9.37% (aποδόσεις 8)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • WKW ETO FC Gyor Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Ferencvarosi.
    • Ferencvarosi Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Premier league).

    Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)
    Δημοσιεύθηκε: 17/04/2026, 6:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: WKW ETO FC Gyor - Ferencvarosi

    Ferencvarosi Νίκες:
    ferencvarosi-tc-1σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (Premier league).
    Ferencvarosi Νίκη
    Everygame
    +140
    WKW ETO FC Gyor δεν κερδίζει:
    fc-gyori-etoferencvarosi-tc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια κατάb Ferencvarosi.
    Ferencvarosi δεν χάνει:
    ferencvarosi-tc-1σε 13 της τελευταίας 14 μακριά παιχνίδια (Premier league).
    ferencvarosi-tc-1σε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια.
    ferencvarosi-tc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Premier league).
    Ferencvarosi δεν θα χάσει
    Everygame
    -263
    WKW ETO FC Gyor δεν χάνει:
    fc-gyori-etoσε 17 της τελευταίας 18 παιχνίδια.
    fc-gyori-etoσε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια (Premier league).
    fc-gyori-etoσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 σπίτι παιχνίδια.
    fc-gyori-etoσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 σπίτι παιχνίδια (Premier league).
    WKW ETO FC Gyor δεν θα χάσει
    Everygame
    -200
    WKW ETO FC Gyor Χάνει:
    fc-gyori-etoferencvarosi-tc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια κατάb Ferencvarosi.
    Ferencvarosi Αποτελέσματα:
    ferencvarosi-tc-1σε 27 της τελευταίας 28 παιχνίδια (Premier league).
    ferencvarosi-tc-1σε 15 της τελευταίας 16 παιχνίδια.
    ferencvarosi-tc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 14 μακριά παιχνίδια (Premier league).
    ferencvarosi-tc-1σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια.
    Ferencvarosi θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -556
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    WKW ETO FC Gyor - Ferencvarosi Θέση στον πίνακα

    NB I 25/26
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    WKW ETO FC Gyor
    WKW ETO FC Gyor
    33209465-3069
    2.
    Ferencvarosi Budapest
    Ferencvarosi Budapest
    33215767-3168
    3.
    Paksi FC
    Paksi FC
    331581063-4653
    4.
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    331411851-4153
    5.
    Zalaegerszeg TE
    Zalaegerszeg TE
    331391149-4348
    6.
    Puskas Akademia FC Felcsut
    Puskas Akademia FC Felcsut
    331371343-4346

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκη
    6 - Σχεδιάζω
    1 - Νικώ
    Νίκη - 6
    Σχεδιάζω - 3
    Νικώ - 1
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 21
    Χάσει - 11
    +10
    +7
    16 - Φραγμένος
    9 - Χάσει
    3
    Νίκη
    6
    6
    Σχεδιάζω
    3
    1
    Νικώ
    1
    Διαφορά τερμάτων
    21
    Φραγμένος
    16
    11
    Χάσει
    9
    3.2
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.5
    2.1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.6
    1.1
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    0.9
    7
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    43'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    56'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία