Maastricht vs Jong Utrecht Πρόβλεψη 18 Απρίλιος 2025

    📢Ποιοι παίκτες μπορεί να γίνουν απρόσμενοι αστέρες του αγώνα; Η απάντηση σε αυτήν την ερώτηση θα γίνει γνωστή μετά το τέλος της αντιπαράθεσης μεταξύ των ομάδωων Maastricht και Jong Utrecht. Η συνάντηση ως μέρος του τουρνουά Eerste Divisie είναι προγραμματισμένη για τις 6:00 PM στις 18 Απρίλιος. Οι στοιχηματιστές έχουν ήδη αναγνωρίσει τον φαβορί ως την ομάδα Maastricht. Οι αποδόσεις για τις νίκες είναι οι εξής - εναντίον .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Maastricht και Jong Utrecht:

    • έχουν παιχτεί 16 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 8, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 5, ισοπαλίες - 3;
    • αριθμός γκολ - 27 εναντίον 22;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.25, στο 2ο ημίχρονο - 1.81;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.06.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Maastricht - Jong Utrecht

    50%
    10 Νίκη
    20%
    4 Σχεδιάζω
    30%
    6 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    20
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.25
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    60%
    1.85
    Μέσο σύνολο
    1.4
    1.5
    Κίτρινες κάρτες
    1.4
    Τελευταίοι αγώνες
    09.08.26
    Eerste Divisie
    Maastricht
    Maastricht
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    1.32
    1.03
    3
    5
    12
    12
    1
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.32
    1.03
    3
    5
    12
    12
    1
    1
    23.01.26
    Eerste Divisie
    Maastricht
    Maastricht
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    1
    1.97
    2.49
    5
    1
    13
    14
    1
    0
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    1.97
    2.49
    5
    1
    13
    14
    1
    0
    17.10.25
    Eerste Divisie
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    Maastricht
    Maastricht
    1.89
    1.42
    3
    7
    12
    13
    0
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1.89
    1.42
    3
    7
    12
    13
    0
    2
    18.04.25
    Eerste Divisie
    Maastricht
    Maastricht
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    2.4
    0.6
    8
    2
    6
    7
    0
    1
    5
    0
    3
    0
    2
    0
    2.4
    0.6
    8
    2
    6
    7
    0
    1
    04.11.24
    Eerste Divisie
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    Maastricht
    Maastricht
    2.8
    1.05
    -
    -
    -
    -
    1
    3
    4
    3
    2
    0
    2
    3
    2.8
    1.05
    -
    -
    -
    -
    1
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Maastricht Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Eerste Divisie, η ομάδα Maastricht έχει συμμετάσχει σε συνολικά 34 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 8 νίκες,
    • 16 ήττες,
    • 10 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Maastricht βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Eerste Divisie, με ποσοστό νίκης 24% και ποσοστό ήττας 47%.

    ⚽️Η Maastricht έχει σκοράρει συνολικά 46 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Maastricht έχει δεχθεί συνολικά 55 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Maastricht

    Τελευταίοι αγώνες
    28.08.26
    Eerste Divisie
    Jong AZ Alkmaar
    Jong AZ Alkmaar
    Maastricht
    Maastricht
    0.4
    0.28
    5
    4
    10
    12
    1
    0
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    0.4
    0.28
    5
    4
    10
    12
    1
    0
    Γουόν
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Genk U23
    Genk U23
    Maastricht
    Maastricht
    6
    0
    0
    0
    6
    0
    Νικώ
    21.08.26
    Eerste Divisie
    Maastricht
    Maastricht
    Volendam
    Volendam
    1.25
    1.06
    5
    2
    14
    15
    2
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.25
    1.06
    5
    2
    14
    15
    2
    4
    Γουόν
    14.08.26
    Eerste Divisie
    Eindhoven
    Eindhoven
    Maastricht
    Maastricht
    1.43
    2
    6
    2
    9
    7
    0
    1
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    1.43
    2
    6
    2
    9
    7
    0
    1
    Γουόν
    09.08.26
    Eerste Divisie
    Maastricht
    Maastricht
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    1.32
    1.03
    3
    5
    12
    12
    1
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.32
    1.03
    3
    5
    12
    12
    1
    1
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Jong Utrecht Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Eerste Divisie, η ομάδα Jong Utrecht έχει συμμετάσχει σε συνολικά 34 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 3 νίκες,
    • 20 ήττες,
    • 11 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Jong Utrecht βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Eerste Divisie, με ποσοστό νίκης 9% και ποσοστό ήττας 59%.

    ⚽Η Jong Utrecht έχει σκοράρει συνολικά 27 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Jong Utrecht έχει δεχθεί συνολικά 71 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Jong Utrecht

    Τελευταίοι αγώνες
    31.08.26
    Eerste Divisie
    Jong AZ Alkmaar
    Jong AZ Alkmaar
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    2.13
    1.35
    7
    6
    14
    12
    1
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    2.13
    1.35
    7
    6
    14
    12
    1
    3
    Νικώ
    28.08.26
    Eerste Divisie
    Oss
    Oss
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    1.48
    1.53
    7
    6
    15
    14
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.48
    1.53
    7
    6
    15
    14
    1
    1
    Νικώ
    24.08.26
    Eerste Divisie
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    Heracles Almelo
    Heracles Almelo
    1.54
    2.45
    2
    7
    10
    15
    0
    1
    1
    6
    0
    5
    1
    1
    1.54
    2.45
    2
    7
    10
    15
    0
    1
    Νικώ
    17.08.26
    Eerste Divisie
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    1
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    0.52
    2.81
    3
    3
    15
    7
    0
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    0.52
    2.81
    3
    3
    15
    7
    0
    2
    Νικώ
    09.08.26
    Eerste Divisie
    Maastricht
    Maastricht
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    1.32
    1.03
    3
    5
    12
    12
    1
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.32
    1.03
    3
    5
    12
    12
    1
    1
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 16;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 2; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 2; αριθμός ισοπαλιών - 4;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.25;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.63, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.63.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Maastricht (εντός) vs Jong Utrecht (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 17 vs 17;
    • νικών: 5 (0.29%) vs 0 (0%);
    • ηττών: 4 (0.24%) vs 9 (0.53%);
    • ισοπαλιών: 8 (0.47%) vs 8 (0.47%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.41 vs 1.24;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.65 vs 0.94.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 2 vs 1;
    • ηττών: 3 vs 6;
    • ισοπαλιών: 5 vs 3;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.3 (σκοράρισμα - 0.4, δεχθέντα - 0.9) vs 1.3 (σκοράρισμα - 0.3, δεχθέντα - 1).
    Τάσεις
    • Jong Utrecht δέχεται γκολ στο 1ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 μακριά παιχνίδια (Eerste Divisie).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Maastricht θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.6)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 16;
    • νίκες γηπεδούχων - 8, νίκες φιλοξενούμενων - 5, ισοπαλίες - 3.

    Στατιστικά: Maastricht vs Jong Utrecht

    • αγώνων στο τουρνουά: 34 vs 34;
    • νικών: 8 vs 3;
    • ποσοστό νικών: 24% vs 9%;
    • ηττών: 16 vs 20;
    • ισοπαλιών: 10 vs 11.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 1 vs 1;
    • ηττών: 7 vs 6;
    • ισοπαλιών: 2 vs 3.
    👉Πρόβλεψη: Maastricht Νίκη (aποδόσεις: 1.63)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.69, οι φιλοξενούμενοι - 1.38;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.06;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 9; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 5.

    Στατιστικά: Maastricht vs Jong Utrecht

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.97 vs 2.88;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.35 vs 0.79;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.53 vs 0.35;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.82 vs 0.44;
    • Maastricht: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.88;
    • Jong Utrecht: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.76;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.7 (εντός - 1) vs 0.7 (εκτός - 0.8).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5) (aποδόσεις: 1.6)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 16;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 9 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 5 φορές.

    Στατιστικά: Maastricht εναντίον Jong Utrecht

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 34 vs 34;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 19 vs 19;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Maastricht εντός έδρας - 11 (65%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Jong Utrecht εκτός έδρας - 10 (59%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 4 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (Maastricht) - 3 (60%);
    • OZ εκτός έδρας (Jong Utrecht) - 3 (60%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.56)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Jong Utrecht κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb Maastricht (Eerste Divisie).

    Jong Utrecht Χάντικαπ (+1,5)
    Δημοσιεύθηκε: 16/04/2025, 6:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Maastricht - Jong Utrecht

    Jong Utrecht Χάνει:
    jong-fc-utrechtσε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (Eerste Divisie).
    Maastricht Νίκη
    Bovada
    -115
    Maastricht Χάνει:
    mvv-maastrichtσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Eerste Divisie).
    mvv-maastrichtσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 4 σπίτι παιχνίδια (Eerste Divisie).
    Jong Utrecht Νίκη
    Everygame
    +275
    Maastricht δεν κερδίζει:
    mvv-maastrichtσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια (Eerste Divisie).
    Jong Utrecht δεν θα χάσει
    Everygame
    -106
    Jong Utrecht δεν κερδίζει:
    jong-fc-utrechtσε 21 της τελευταίας 22 μακριά παιχνίδια (Eerste Divisie).
    jong-fc-utrechtσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια (Eerste Divisie).
    Maastricht δεν θα χάσει
    Everygame
    -417
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Maastricht - Jong Utrecht Θέση στον πίνακα

    Eerste Divisie 24/25
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    14.
    VVV Venlo
    VVV Venlo
    381181944-6941
    15.
    MVV Maastricht
    MVV Maastricht
    3810101852-5940
    16.
    TOP Oss
    TOP Oss
    388141631-6138
    18.
    Jong PSV Eindhoven
    Jong PSV Eindhoven
    38862455-8630
    19.
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    384112331-8223
    20.
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    3811111654-735

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    2 - Σχεδιάζω
    4 - Βλάβες
    Νίκη - 2
    Σχεδιάζω - 1
    Βλάβες - 7
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 10
    Χάσει - 16
    -6
    -10
    12 - Φραγμένος
    22 - Χάσει
    4
    Νίκη
    2
    2
    Σχεδιάζω
    1
    4
    Βλάβες
    7
    Διαφορά τερμάτων
    10
    Φραγμένος
    12
    16
    Χάσει
    22
    2.6
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.4
    1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.2
    1.6
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    2.2
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    90'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    75'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία