Petrolul vs Otelul Πρόβλεψη 18 Μάιος 2026

    🔊Πώς θα επηρεάσουν οι καιρικές συνθήκες και η κατάσταση του γηπέδου το παιχνίδι; Σήμερα συναντιούνται οι ομάδες Petrolul Ploiesti και ASC Otelul Galati. Η έναρξη του αγώνα είναι προγραμματισμένη για τις 5:30 PM. Ο αγώνας του τουρνουά Liga I θα πραγματοποιηθεί στην πόλη Ploiesti στο γήπεδο Stadionul Ilie Oana. Οι πιθανότητες για τις νίκες των ομάδων έχουν καθοριστεί από τους στοιχηματιστές σε και αντίστοιχα, με την ομάδα Petrolul Ploiesti να είναι ο φαβορί του αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 08 Νοέμβριος 2025 και έληξε με σκορ 0:0. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Petrolul Ploiesti):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 48% vs 52%;
    • κόρνερ: 11 vs 4;
    • φάουλ: 12 vs 12;
    • κίτρινων καρτών: 2 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 3 vs 6.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Petrolul Ploiesti και ASC Otelul Galati:

    • έχουν παιχτεί 11 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 2, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2, ισοπαλίες - 7;
    • αριθμός γκολ - 10 εναντίον 9;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 0.73, στο 2ο ημίχρονο - 1;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 1.73.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Petrolul - Otelul

    23%
    3 Νίκη
    54%
    7 Σχεδιάζω
    23%
    3 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    13
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    46%
    0.92
    Μέσο σύνολο
    1.08
    1.31
    Κίτρινες κάρτες
    1.77
    Τελευταίοι αγώνες
    09.08.26
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    1
    -
    -
    4
    5
    14
    12
    3
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    5
    14
    12
    3
    2
    18.05.26
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    1
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    -
    -
    7
    5
    13
    10
    0
    4
    1
    5
    1
    3
    0
    2
    -
    -
    7
    5
    13
    10
    0
    4
    08.11.25
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    0.93
    0.45
    11
    4
    12
    12
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.93
    0.45
    11
    4
    12
    12
    2
    2
    13.07.25
    Liga I
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    1.32
    0.53
    4
    3
    9
    19
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.32
    0.53
    4
    3
    9
    19
    1
    1
    12.05.25
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    1.64
    2.04
    4
    7
    11
    11
    3
    3
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1.64
    2.04
    4
    7
    11
    11
    3
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Petrolul Ploiesti Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 10 Μάιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Liga I (γηπεδούχοι - Botosani, φιλοξενούμενοι - Petrolul Ploiesti). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Petrolul Ploiesti vs Botosani):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 35% vs 65%;
    • κόρνερ: 4 vs 6;
    • φάουλ: 15 vs 10;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 3 vs 6.

    📊Ωστόσο, για να κατανοήσουμε τη συνολική εικόνα, ας αξιολογήσουμε την επίδοση κατά τους τελευταίους δέκα αγώνες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η σημερινή ομάδα των γηπεδούχων ενθουσίασε τους οπαδούς της με 3 νίκες, ικανοποιήθηκε με ισοπαλία σε 4 αγώνες, και έχασε 3 φορές.

    ⚽Όσον αφορά τα γκολ σε παρόμοιο διάστημα 10 αγώνων, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώθηκαν είναι 1, ο μέσος όρος των γκολ στις τελευταίες 10 εντός έδρας εμφανίσεις είναι 1.25, και ο μέσος όρος των γκολ που δέχθηκε είναι 1.1.

    Αποτελέσματα αγώνων: Petrolul Ploiesti

    Τελευταίοι αγώνες
    01.09.26
    Romania Cup
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    2
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    7
    6
    3
    8
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    6
    3
    8
    1
    2
    Νικώ
    28.08.26
    Liga I
    Universitatea Cluj
    Universitatea Cluj
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    10
    4
    10
    10
    2
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    10
    4
    10
    10
    2
    2
    Γουόν
    21.08.26
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    Rapid Bucuresti 1923
    Rapid Bucuresti 1923
    -
    -
    7
    2
    8
    10
    0
    3
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    7
    2
    8
    10
    0
    3
    Νικώ
    18.08.26
    Romania Cup
    CSM Resita
    CSM Resita
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    10
    1
    13
    17
    2
    3
    2
    3
    0
    2
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    10
    1
    13
    17
    2
    3
    Γουόν
    14.08.26
    Liga I
    Voluntari
    Voluntari
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    -
    -
    3
    3
    17
    11
    5
    4
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    3
    3
    17
    11
    5
    4
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    ASC Otelul Galati Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 9 Μάιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Liga I (γηπεδούχοι - ASC Otelul Galati, φιλοξενούμενοι - Farul Constanta). Ο αγώνας έληξε με σκορ 3:2.

    Η στατιστική του αγώνα (ASC Otelul Galati vs Farul Constanta) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 45% vs 55%;
    • κόρνερ: 3 vs 6;
    • φάουλ: 17 vs 15;
    • κίτρινες κάρτες: 4 vs 4;
    • σουτ στον στόχο: 5 vs 4.

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα ASC Otelul Galati προσέφερε στους οπαδούς της 3 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 2 φορές και ολοκλήρωσε 5 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 12;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 1.2;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 2.

    Αποτελέσματα αγώνων: ASC Otelul Galati

    Τελευταίοι αγώνες
    28.08.26
    Liga I
    Voluntari
    Voluntari
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    -
    -
    7
    8
    8
    16
    1
    0
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    -
    -
    7
    8
    8
    16
    1
    0
    Εφιστά
    24.08.26
    Liga I
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    FC Arges
    FC Arges
    -
    -
    2
    3
    5
    12
    2
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    3
    5
    12
    2
    2
    Γουόν
    19.08.26
    Romania Cup
    Concordia Chiajna
    Concordia Chiajna
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    -
    -
    5
    5
    12
    9
    2
    2
    5
    1
    2
    0
    3
    1
    -
    -
    5
    5
    12
    9
    2
    2
    Νικώ
    16.08.26
    Liga I
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    Craiova
    Craiova
    1
    -
    -
    4
    1
    10
    14
    2
    4
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    1
    10
    14
    2
    4
    Εφιστά
    09.08.26
    Liga I
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    1
    -
    -
    4
    5
    14
    12
    3
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    5
    14
    12
    3
    2
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 11;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 1; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1; αριθμός ισοπαλιών - 4;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 0.73;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.45, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.27.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Petrolul Ploiesti (εντός) vs ASC Otelul Galati (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 18 vs 17;
    • νικών: 3 (16.67%) vs 4 (23.53%);
    • ηττών: 6 (33.33%) vs 4 (23.53%);
    • ισοπαλιών: 9 (50%) vs 9 (52.94%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 0.67 vs 1.06;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.44 vs 0.65.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 3 vs 3;
    • ηττών: 4 vs 3;
    • ισοπαλιών: 3 vs 4;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 0.8 (σκοράρισμα - 0.3, δεχθέντα - 0.5) vs 1.5 (σκοράρισμα - 0.5, δεχθέντα - 1).
    Τάσεις
    • Petrolul Ploiesti Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια κατάb ASC Otelul Galati (Liga I).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Σχεδιάζω (aποδόσεις: 2.06)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 11;
    • νίκες γηπεδούχων - 2, νίκες φιλοξενούμενων - 2, ισοπαλίες - 7.
    Τάσεις
    • ASC Otelul Galati κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 μακριά παιχνίδια κατάb Petrolul Ploiesti.
    • ASC Otelul Galati κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 12 της τελευταίας 14 μακριά παιχνίδια (Liga I).
    • ASC Otelul Galati κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Liga I).
    👉Πρόβλεψη: ASC Otelul Galati Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.31)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.91, οι φιλοξενούμενοι - 0.82;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 1.73;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 5; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 4.

    Στατιστικά: Petrolul Ploiesti vs ASC Otelul Galati

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 1.92 vs 2.55;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.84 vs 1.34;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.29 vs 0.68;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.55 vs 0.66;
    • Petrolul Ploiesti: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 0.83;
    • ASC Otelul Galati: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.88;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1 (εντός - 1.25) vs 1.2 (εκτός - 0.5).
    Τάσεις
    • Petrolul Ploiesti Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb ASC Otelul Galati (Liga I).
    👉Πρόβλεψη: Petrolul Ploiesti Άντερ γκολ λιγότερος (1,5) (aποδόσεις: 1.7)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Petrolul Ploiesti: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.89; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 6.5; στο γήπεδο του σπιτιού - 6.5.

    ASC Otelul Galati: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.34, εκτός - 4.29;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.3; εκτός - 4.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (10,5) (aποδόσεις: 2)

    Πρόβλεψη κίτρινων καρτών

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 2.36 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.18 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.18);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 4 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.67 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2.33).

    Petrolul Ploiesti: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2.18; στην έδρα - 1.94;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.9; στην έδρα - 2.75.

    ASC Otelul Galati: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.87, εκτός έδρας - 1.71;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.3; εκτός έδρας - 1.5.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (4,5) (aποδόσεις: 1.72)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 11;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 5 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 4 φορές.
    Τάσεις
    • Petrolul Ploiesti Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (Liga I).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 2.04)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:1 (39/302, 12.9%);
    • η Petrolul Ploiesti εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 0:1 , 1:1 (4/18, 22.2%);
    • η ASC Otelul Galati εκτός έδρας συνήθως παίζει: 0:0 , 1:0 (3/17, 17.6%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:0 - 14.71% (aποδόσεις 5.5)
    1:1 - 11.14% (aποδόσεις 6.5)
    2:0 - 10.64% (aποδόσεις 7)

    Τάσεις
    • Petrolul Ploiesti ισοπαλεί 0:0 σε 4 της τελευταίας 5 παιχνίδια κατάb ASC Otelul Galati (Liga I).

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Petrolul Ploiesti Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb ASC Otelul Galati (Liga I).

    Petrolul Ploiesti Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)
    Δημοσιεύθηκε: 16/05/2026, 6:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Petrolul Ploiesti - ASC Otelul Galati

    Petrolul Ploiesti Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    fc-petrolul-ploiestifc-otelul-galatiσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια κατάb ASC Otelul Galati (Liga I).
    1ο ημίχρονο Σχεδιάζω
    Bovada
    +110
    Petrolul Ploiesti δεν κερδίζει:
    fc-petrolul-ploiestifc-otelul-galatiσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb ASC Otelul Galati.
    fc-petrolul-ploiestifc-otelul-galatiσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb ASC Otelul Galati (Liga I).
    ASC Otelul Galati δεν θα χάσει
    Everygame
    -104
    Petrolul Ploiesti δεν χάνει:
    fc-petrolul-ploiestifc-otelul-galatiσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια κατάb ASC Otelul Galati.
    fc-petrolul-ploiestifc-otelul-galatiσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb ASC Otelul Galati (Liga I).
    fc-petrolul-ploiestiσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια (Liga I).
    ASC Otelul Galati δεν κερδίζει:
    fc-otelul-galatiσε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια.
    fc-otelul-galatiσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Liga I).
    Petrolul Ploiesti δεν θα χάσει
    Everygame
    -588
    Petrolul Ploiesti Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    fc-petrolul-ploiestifc-otelul-galatiσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια κατάb ASC Otelul Galati.
    fc-petrolul-ploiestifc-otelul-galatiσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια κατάb ASC Otelul Galati (Liga I).
    fc-petrolul-ploiestiσε 34 της τελευταίας 35 παιχνίδια (Liga I).
    fc-petrolul-ploiestiσε 21 της τελευταίας 22 παιχνίδια.
    fc-petrolul-ploiestiσε 20 της τελευταίας 21 σπίτι παιχνίδια.
    fc-petrolul-ploiestiσε 19 της τελευταίας 20 σπίτι παιχνίδια (Liga I).
    Petrolul Ploiesti Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Everygame
    -500
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Petrolul Ploiesti - ASC Otelul Galati Θέση στον πίνακα

    League
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    9.
    FC Botosani
    FC Botosani
    301191037-2942
    10.
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    301181139-3241
    11.
    FC Farul Constanta
    FC Farul Constanta
    301071339-3737
    12.
    FC Petrolul Ploiesti
    FC Petrolul Ploiesti
    307111224-3132
    13.
    FK Csikszereda Miercurea Ciuc
    FK Csikszereda Miercurea Ciuc
    30881430-5832

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    5 - Νίκη
    0 - Σχεδιάζω
    5 - Βλάβες
    Νίκη - 4
    Σχεδιάζω - 4
    Βλάβες - 2
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 11
    Χάσει - 18
    -7
    +2
    18 - Φραγμένος
    16 - Χάσει
    5
    Νίκη
    4
    0
    Σχεδιάζω
    4
    5
    Βλάβες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    11
    Φραγμένος
    18
    18
    Χάσει
    16
    2.9
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.4
    1.1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.8
    1.8
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.6
    4
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    8
    85'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    50'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία