Uwa Nedlands FC vs Subiaco Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
UWA-Nedlands FC
4 Αγώνες
Subiaco
2 Νίκη
1 Σχεδιάζω
1 Νίκη
50%
25%
25%
1ο ημίχρονο
2 Νίκη
2 Σχεδιάζω
0 Νίκη
50%
50%
2ο ημίχρονο
1 Νίκη
2 Σχεδιάζω
1 Νίκη
25%
50%
25%
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
11
6
5
Σύνολο αγώνων
2
Περισσότερο - 50%
2
50% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.75
1.5
1.25
Μέσος χρόνος ανά γκολ
32'
60'
72'
UWA-Nedlands FC
1
0-15'
2
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
HT
3
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
2
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
Subiaco
Στατιστικά αγώνα
UWA-Nedlands FC
Subiaco
50.5%
Κατοχή της μπάλας
49.5%
Φάουλ
Γενικά: -
-
-
-
Γωνία
Γενικά: 40
10
19
21
Οφσάιντ
Γενικά: -
-
-
-
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 5
1.25
2
3
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


UWA-Nedlands FCΑυστραλία
SubiacoΑυστραλία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
UWA-Nedlands FC - Subiaco Τελευταίοι αγώνες
UWA-Nedlands FC
Αγώνες
22.08.26
AUS-W State League 1Joondalup United
UWA-Nedlands FC
-
-
-
-
-
-
0
0
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
0
0
Γουόν
15.08.26
AUS-W State League 1UWA-Nedlands FC
Subiaco
-
-
4
3
-
-
4
0
0
2
0
0
0
2
-
-
4
3
-
-
4
0
Νικώ
08.08.26
AUS-W State League 1Murdoch University Melville
UWA-Nedlands FC
-
-
3
7
13
13
2
1
0
3
0
2
0
1
-
-
3
7
13
13
2
1
Γουόν
01.08.26
AUS-W State League 1UWA-Nedlands FC
Mandurah City
-
-
5
8
13
15
2
2
3
0
1
0
2
0
-
-
5
8
13
15
2
2
Γουόν
25.07.26
AUS-W State League 1UWA-Nedlands FC
Curtin University SC
-
-
8
3
16
5
2
0
2
1
1
0
1
1
-
-
8
3
16
5
2
0
Γουόν
18.07.26
AUS-W State League 1Inglewood United
UWA-Nedlands FC
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
3
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
11.07.26
AUS-W State League 1Quinns FC
UWA-Nedlands FC
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
04.07.26
AUS-W State League 1Kingsley
UWA-Nedlands FC
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
27.06.26
AUS-W State League 1UWA-Nedlands FC
Cockburn City
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
20.06.26
AUS-W State League 1UWA-Nedlands FC
Willip
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
Subiaco
Αγώνες
22.08.26
AUS-W State League 1Subiaco
Cockburn City
-
-
-
-
-
-
0
0
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
0
0
Γουόν
15.08.26
AUS-W State League 1UWA-Nedlands FC
Subiaco
-
-
4
3
-
-
4
0
0
2
0
0
0
2
-
-
4
3
-
-
4
0
Γουόν
08.08.26
AUS-W State League 1Curtin University SC
Subiaco
-
-
8
5
11
10
4
2
2
2
1
2
1
0
-
-
8
5
11
10
4
2
Εφιστά
01.08.26
AUS-W State League 1Willip
Subiaco
-
-
2
8
-
-
3
0
2
1
0
0
2
1
-
-
2
8
-
-
3
0
Νικώ
25.07.26
AUS-W State League 1Subiaco
Floreat Athena
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
18.07.26
AUS-W State League 1Subiaco
Kingsley
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
11.07.26
AUS-W State League 1Subiaco
Murdoch University Melville
-
-
6
6
-
-
0
0
1
1
0
1
1
0
-
-
6
6
-
-
0
0
Εφιστά
04.07.26
AUS-W State League 1Inglewood United
Subiaco
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
27.06.26
AUS-W State League 1Subiaco
Joondalup United
-
-
-
-
-
-
-
-
1
4
1
3
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
20.06.26
AUS-W State League 1Quinns FC
Subiaco
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
Αποτελέσματα αγώνων
6 Νίκη
0 Σχεδιάζω
4 Νικώ
60%
40%
1 μισός
2 μισός
30%
50%
40%
30%
30%
Νικώ
20%
·10 Αγώνες ·Subiaco
4 Νίκη
2 Σχεδιάζω
4 Βλάβες
40%
20%
40%
1 μισός
2 μισός
50%
30%
20%
20%
30%
Νικώ
50%
Στεγνός Νίκη
2
Στεγνός Νικώ
1
Νίκες με ισχυρή θέληση
0
Εκούσιες ήττες
1
Ρεκόρ γκολ
15
14
5
Γκολ στο 1ο ημίχρονο7
10
Γκολ στο 2ο ημίχρονο7
-
Σκόραρε πρώτος-
2
Δεν σκοράραμε1
UWA-Nedlands FC
13%
2
0%
0
20%
3
13%
2
0%
0
27%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Subiaco
21%
3
14%
2
0%
0
7%
1
14%
2
21%
3
12
15
5
Γκολ στο 1ο ημίχρονο6
7
Γκολ στο 2ο ημίχρονο9
-
Χάθηκε πρώτα-
4
Δεν έχασαν2
UWA-Nedlands FC
8%
1
8%
1
33%
4
8%
1
0%
0
25%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Subiaco
20%
3
0%
0
13%
2
27%
4
33%
5
13%
2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.9
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
4
Μέσος χρόνος ανά γκολ
64'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Subiaco
2.7
Όλο το ματς2.9
1
1ο ημίχρονο1.3
1.7
2ο ημίχρονο1.6
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
8
80%
2
20%
0.5
9
90%
1
10%
5
50%
5
50%
1.5
5
50%
5
50%
2
20%
8
80%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
UWA-Nedlands FC - Subiaco Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
5
2
Κόκκινες κάρτες
0
0
Αποτελέσματα αγώνων
2:1
3 ώρα30%
3:0
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
0:2
1 ώρα10%
0:3
1 ώρα10%
1:2
2 ώρα20%
2:0
2 ώρα20%
2:1
2 ώρα20%
0:2
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
3
6 ώρα60%
2
2 ώρα20%
4
1 ώρα10%
1
1 ώρα10%
3 Γκολ
2 Γκολ
4 Γκολ
1 Γκολ
5 Γκολ
3
4 ώρα40%
2
4 ώρα40%
4
1 ώρα10%
5
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Cup
Gornik Leczna
Stal Mielec
2 Σεπ
15:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Premier Division
St. Truidense VV
Union Saint-Gilloise
2 Σεπ
18:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
First Division
Astana B
Taraz
3 Σεπ
13:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Stars League
Al-Kahrbaa Club
Al Gharraf
3 Σεπ
18:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
K-League 2
Cheongju Fc
Seoul
4 Σεπ
10:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Premier League
Bandari
3K FC
4 Σεπ
12:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία