CA Talleres de Cordoba U20 vs Barracas Central U20 Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
1
1
0
Σύνολο αγώνων
0
Περισσότερο - 0%
1
100% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
1
1
0
Μέσος χρόνος ανά γκολ
90'
90'
0
Στατιστικά αγώνα
CA Talleres de Cordoba U20
Barracas Central U20
58%
Κατοχή της μπάλας
42%
Φάουλ
Γενικά: -
-
-
-
Γωνία
Γενικά: 12
12
4
8
Οφσάιντ
Γενικά: -
-
-
-
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 9
9
5
4
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


CA Talleres de Cordoba U20Αργεντινή
Barracas Central U20Αργεντινή

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
CA Talleres de Cordoba U20 - Barracas Central U20 Τελευταίοι αγώνες
CA Talleres de Cordoba U20
Αγώνες
15.08.26
Youth LeagueCA Talleres de Cordoba U20
Barracas Central U20
-
-
4
8
-
-
5
4
1
0
1
0
0
0
-
-
4
8
-
-
5
4
Γουόν
11.07.26
Youth LeagueCA Talleres de Cordoba U20
Instituto AC Cordoba U20
-
-
2
10
-
-
2
4
1
0
0
0
1
0
-
-
2
10
-
-
2
4
Γουόν
04.07.26
Youth LeagueArgentinos Jrs U20
CA Talleres de Cordoba U20
-
-
1
2
-
-
4
2
1
0
1
0
0
0
-
-
1
2
-
-
4
2
Νικώ
27.06.26
Youth LeagueCA Talleres de Cordoba U20
San Martin de San Juan U20
-
-
8
1
-
-
0
2
2
1
2
1
0
0
-
-
8
1
-
-
0
2
Γουόν
20.06.26
Youth LeagueNewells U20
CA Talleres de Cordoba U20
-
-
7
3
-
-
1
1
1
2
1
1
0
1
-
-
7
3
-
-
1
1
Γουόν
13.06.26
Youth LeagueCA Talleres de Cordoba U20
1
Club Atletico Independiente (Arg) U20
-
-
5
5
-
-
2
2
2
1
2
1
0
0
-
-
5
5
-
-
2
2
Γουόν
06.06.26
Youth LeagueLanus U20
1
CA Talleres de Cordoba U20
-
-
0
8
-
-
3
1
1
0
0
0
1
0
-
-
0
8
-
-
3
1
Νικώ
02.04.26
Youth LeagueCA Talleres de Cordoba U20
CA Aldosivi U20
-
-
7
9
-
-
2
1
3
1
2
0
1
1
-
-
7
9
-
-
2
1
Γουόν
28.03.26
Youth LeagueDeportivo Riestra U20
2
CA Talleres de Cordoba U20
-
-
3
8
-
-
1
2
0
0
0
0
0
0
-
-
3
8
-
-
1
2
Εφιστά
13.02.26
Int. Friendly GamesCA Talleres de Cordoba U20
Venezuela U17
1
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Εφιστά
Barracas Central U20
Αγώνες
15.08.26
Youth LeagueCA Talleres de Cordoba U20
Barracas Central U20
-
-
4
8
-
-
5
4
1
0
1
0
0
0
-
-
4
8
-
-
5
4
Νικώ
11.07.26
Youth LeagueBarracas Central U20
San Martin de San Juan U20
-
-
2
2
-
-
3
1
1
1
1
0
0
1
-
-
2
2
-
-
3
1
Εφιστά
04.07.26
Youth LeagueNewells U20
Barracas Central U20
-
-
9
1
-
-
3
4
0
0
0
0
0
0
-
-
9
1
-
-
3
4
Εφιστά
27.06.26
Youth LeagueBarracas Central U20
Club Atletico Independiente (Arg) U20
-
-
0
8
-
-
2
3
4
2
1
1
3
1
-
-
0
8
-
-
2
3
Γουόν
20.06.26
Youth LeagueLanus U20
Barracas Central U20
1
-
-
6
1
-
-
2
1
5
0
1
0
4
0
-
-
6
1
-
-
2
1
Νικώ
13.06.26
Youth LeagueBarracas Central U20
Ferro Carril Oeste General Pico U20
-
-
5
2
-
-
1
2
0
2
0
0
0
2
-
-
5
2
-
-
1
2
Νικώ
06.06.26
Youth LeagueIndependiente Rivadavia U20
Barracas Central U20
-
-
2
3
-
-
2
3
0
0
0
0
0
0
-
-
2
3
-
-
2
3
Εφιστά
02.04.26
Youth LeagueBarracas Central U20
Atletico Rafaela U20
-
-
10
4
-
-
4
1
2
1
0
0
2
1
-
-
10
4
-
-
4
1
Γουόν
28.03.26
Youth LeagueBelgrano U20
Barracas Central U20
-
-
6
2
-
-
1
2
3
0
1
0
2
0
-
-
6
2
-
-
1
2
Νικώ
04.10.25
Youth LeagueBarracas Central U20
Velez Sarsfield U20
-
-
2
5
-
-
3
3
3
0
0
0
3
0
-
-
2
5
-
-
3
3
Γουόν
Αποτελέσματα αγώνων
6 Νίκη
2 Σχεδιάζω
2 Νικώ
60%
20%
20%
1 μισός
2 μισός
40%
30%
40%
60%
20%
Νικώ
10%
·10 Αγώνες ·Barracas Central U20
3 Νίκη
3 Σχεδιάζω
4 Βλάβες
30%
30%
40%
1 μισός
2 μισός
10%
30%
60%
30%
30%
Νικώ
40%
Στεγνός Νίκη
1
Στεγνός Νικώ
4
Νίκες με ισχυρή θέληση
1
Εκούσιες ήττες
0
Ρεκόρ γκολ
13
10
9
Γκολ στο 1ο ημίχρονο2
4
Γκολ στο 2ο ημίχρονο8
-
Σκόραρε πρώτος-
3
Δεν σκοράραμε6
CA Talleres de Cordoba U20
23%
3
15%
2
31%
4
0%
0
8%
1
15%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Barracas Central U20
0%
0
0%
0
0%
0
10%
1
10%
1
30%
3
8
15
6
Γκολ στο 1ο ημίχρονο4
2
Γκολ στο 2ο ημίχρονο11
-
Χάθηκε πρώτα-
3
Δεν έχασαν3
CA Talleres de Cordoba U20
25%
2
38%
3
25%
2
25%
2
13%
1
13%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Barracas Central U20
0%
0
13%
2
7%
1
13%
2
20%
3
27%
4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.5
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
5
Μέσος χρόνος ανά γκολ
90'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Barracas Central U20
2.1
Όλο το ματς2.5
1.5
1ο ημίχρονο0.6
0.6
2ο ημίχρονο1.9
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
7
70%
3
30%
0.5
4
40%
6
60%
5
50%
5
50%
1.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
CA Talleres de Cordoba U20 - Barracas Central U20 Στατιστικά αγώνα
CA Talleres de Cordoba U20
Barracas Central U20
54.8%
45.2%
Φάουλ
-
-
Γωνία
52
34
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
15
18
Κόκκινες κάρτες
1
1
Αποτελέσματα αγώνων
1:0
4 ώρα40%
2:1
2 ώρα20%
0:0
1 ώρα10%
1:2
1 ώρα10%
2:2
1 ώρα10%
0:0
2 ώρα20%
3:0
2 ώρα20%
0:2
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
3
3 ώρα30%
1
4 ώρα40%
4
2 ώρα20%
3 Γκολ
1 Γκολ
2 Γκολ
4 Γκολ
5 Γκολ
3
3 ώρα30%
1
1 ώρα10%
2
2 ώρα20%
5
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Premier League
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Haifa
2 Σεπ
17:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Challenge League
Kriens
Stade Lausanne Ouchy
4 Σεπ
17:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
1st Division
AB Gladsaxe
Aalborg
5 Σεπ
12:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
CFL
Vsetin
Havirov
5 Σεπ
12:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Premier League
Rayong
Prachuap
5 Σεπ
12:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
League One
Barnsley
Stevenage
5 Σεπ
14:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία