FK Zeleznicar Pancevo vs Vojvodina Πρόβλεψη 17 Φεβρουάριος 2025

    🔈Πώς θα επηρεάσουν οι διαιτητικές αποφάσεις την πορεία και την έκβαση της συνάντησης; Όλα αυτά θα τα μάθουμε κατά τη διάρκεια των 90 λεπτών του αγώνα μεταξύ των ομάδων FK Zeleznicar Pancevo και Vojvodina Novi Sad. Η αντιπαράθεση του τουρνουά Superliga έχει προγραμματιστεί για τις 4:00 PM στις 17 Φεβρουάριος. Μέχρι σήμερα, οι στοιχηματικές εταιρείες έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τις νίκες: και .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Οι ομάδες FK Zeleznicar Pancevo και Vojvodina Novi Sad έχουν παίξει τρεις επίσημους αγώνες. Τα στατιστικά είναι τα εξής:

    • γκολ: 2 για την ομάδα γηπεδούχων και 7 για την ομάδα φιλοξενούμενων;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων FK Zeleznicar Pancevo - Vojvodina

    13%
    1 Νίκη
    50%
    4 Σχεδιάζω
    38%
    3 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    8
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    38%
    0.75
    Μέσο σύνολο
    1.25
    2
    Κίτρινες κάρτες
    0.75
    Τελευταίοι αγώνες
    23.08.26
    Superliga
    Vojvodina Novi Sad
    Vojvodina Novi Sad
    Zeleznicar Pancevo
    Zeleznicar Pancevo
    2
    -
    -
    4
    4
    20
    13
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    20
    13
    3
    2
    26.04.26
    Superliga
    Vojvodina Novi Sad
    Vojvodina Novi Sad
    Zeleznicar Pancevo
    Zeleznicar Pancevo
    -
    -
    4
    3
    10
    16
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    10
    16
    1
    3
    28.02.26
    Superliga
    Zeleznicar Pancevo
    Zeleznicar Pancevo
    Vojvodina Novi Sad
    Vojvodina Novi Sad
    -
    -
    7
    9
    12
    12
    3
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    9
    12
    12
    3
    1
    27.09.25
    Superliga
    Vojvodina Novi Sad
    Vojvodina Novi Sad
    Zeleznicar Pancevo
    Zeleznicar Pancevo
    0.8
    0.41
    4
    2
    13
    17
    1
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.8
    0.41
    4
    2
    13
    17
    1
    3
    17.02.25
    Superliga
    Zeleznicar Pancevo
    Zeleznicar Pancevo
    Vojvodina Novi Sad
    Vojvodina Novi Sad
    1.2
    0.71
    1
    1
    12
    16
    2
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.2
    0.71
    1
    1
    12
    16
    2
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Zeleznicar Pancevo Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Superliga, η ομάδα FK Zeleznicar Pancevo έχει συμμετάσχει σε συνολικά 22 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 7 νίκες,
    • 9 ήττες,
    • 6 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η FK Zeleznicar Pancevo βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Superliga, με ποσοστό νίκης 32% και ποσοστό ήττας 41%.

    ⚽️Η FK Zeleznicar Pancevo έχει σκοράρει συνολικά 27 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η FK Zeleznicar Pancevo έχει δεχθεί συνολικά 25 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Zeleznicar Pancevo

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Superliga
    Zeleznicar Pancevo
    Zeleznicar Pancevo
    Radnik Surdulica
    Radnik Surdulica
    -
    -
    6
    1
    17
    16
    3
    3
    5
    1
    0
    1
    5
    0
    -
    -
    6
    1
    17
    16
    3
    3
    Γουόν
    23.08.26
    Superliga
    Vojvodina Novi Sad
    Vojvodina Novi Sad
    Zeleznicar Pancevo
    Zeleznicar Pancevo
    2
    -
    -
    4
    4
    20
    13
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    20
    13
    3
    2
    Νικώ
    09.08.26
    Superliga
    Belgrade
    Belgrade
    Zeleznicar Pancevo
    Zeleznicar Pancevo
    1
    -
    -
    2
    2
    21
    12
    5
    1
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    2
    2
    21
    12
    5
    1
    Εφιστά
    03.08.26
    Superliga
    Zeleznicar Pancevo
    Zeleznicar Pancevo
    Mladost Lucani
    Mladost Lucani
    -
    -
    9
    0
    10
    16
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    0
    10
    16
    2
    2
    Εφιστά
    30.07.26
    UECL
    Braga
    Braga
    Zeleznicar Pancevo
    Zeleznicar Pancevo
    -
    -
    2
    4
    11
    26
    1
    7
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    2
    4
    11
    26
    1
    7
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Vojvodina Novi Sad Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Superliga, η ομάδα Vojvodina Novi Sad έχει συμμετάσχει σε συνολικά 22 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 8 νίκες,
    • 6 ήττες,
    • 8 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Vojvodina Novi Sad βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Superliga, με ποσοστό νίκης 35% και ποσοστό ήττας 26%.

    ⚽Η Vojvodina Novi Sad έχει σκοράρει συνολικά 34 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Vojvodina Novi Sad έχει δεχθεί συνολικά 25 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Vojvodina Novi Sad

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Superliga
    Cukaricki
    Cukaricki
    Vojvodina Novi Sad
    Vojvodina Novi Sad
    -
    -
    12
    4
    10
    16
    2
    2
    0
    5
    0
    2
    0
    3
    -
    -
    12
    4
    10
    16
    2
    2
    Γουόν
    23.08.26
    Superliga
    Vojvodina Novi Sad
    Vojvodina Novi Sad
    Zeleznicar Pancevo
    Zeleznicar Pancevo
    2
    -
    -
    4
    4
    20
    13
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    20
    13
    3
    2
    Γουόν
    17.08.26
    Superliga
    Novi Pazar
    Novi Pazar
    1
    Vojvodina Novi Sad
    Vojvodina Novi Sad
    -
    -
    3
    9
    12
    11
    3
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    9
    12
    11
    3
    1
    Νικώ
    09.08.26
    Superliga
    Vojvodina Novi Sad
    Vojvodina Novi Sad
    Radnik Surdulica
    Radnik Surdulica
    -
    -
    8
    3
    21
    12
    1
    2
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    8
    3
    21
    12
    1
    2
    Γουόν
    03.08.26
    Superliga
    Vojvodina Novi Sad
    Vojvodina Novi Sad
    Macva Sabac
    Macva Sabac
    -
    -
    4
    4
    16
    14
    5
    4
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    4
    4
    16
    14
    5
    4
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 3;
    • νίκες γηπεδούχων - 0, νίκες φιλοξενούμενων - 2, ισοπαλίες - 1.

    Στατιστικά: FK Zeleznicar Pancevo vs Vojvodina Novi Sad

    • αγώνων στο τουρνουά: 22 vs 22;
    • νικών: 7 vs 8;
    • ποσοστό νικών: 32% vs 35%;
    • ηττών: 9 vs 6;
    • ισοπαλιών: 6 vs 9.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 2 vs 4;
    • ηττών: 3 vs 1;
    • ισοπαλιών: 5 vs 5.
    Τάσεις
    • Zeleznicar Pancevo κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 23 της τελευταίας 24 σπίτι παιχνίδια (Superliga).
    • Zeleznicar Pancevo κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια.
    • Zeleznicar Pancevo κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια (Superliga).
    👉Πρόβλεψη: Zeleznicar Pancevo Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.23)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.67, οι φιλοξενούμενοι - 2.33;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 1; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 0.

    Στατιστικά: FK Zeleznicar Pancevo vs Vojvodina Novi Sad

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.36 vs 2.57;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.23 vs 1.48;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.59 vs 0.61;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.64 vs 0.87;
    • FK Zeleznicar Pancevo: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.45;
    • Vojvodina Novi Sad: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.83;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.4 (εντός - 2) vs 1.4 (εκτός - 2).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (2,5) (aποδόσεις: 1.54)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 9.5 γωνία σε 6 της τελευταίας 7 Vojvodina Novi Sad παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (9,5) (aποδόσεις: 1.45)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 3;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 1 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 0 φορές.

    Στατιστικά: FK Zeleznicar Pancevo εναντίον Vojvodina Novi Sad

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 22 vs 22;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 10 vs 11;
    • αριθμός OZ για την ομάδα FK Zeleznicar Pancevo εντός έδρας - 5 (45%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Vojvodina Novi Sad εκτός έδρας - 6 (50%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 5 vs 4;
    • OZ εντός έδρας (FK Zeleznicar Pancevo) - 2 (40%);
    • OZ εκτός έδρας (Vojvodina Novi Sad) - 2 (50%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι) (aποδόσεις: 1.69)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Vojvodina Novi Sad μακριά παιχνίδια (Superliga).

    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Δημοσιεύθηκε: 15/02/2025, 1:25 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Zeleznicar Pancevo - Vojvodina Novi Sad

    Zeleznicar Pancevo δεν χάνει:
    fk-zeleznicar-pancevoσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Superliga).
    Zeleznicar Pancevo δεν θα χάσει
    Everygame
    -137
    Zeleznicar Pancevo δεν κερδίζει:
    fk-zeleznicar-pancevoσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (Superliga).
    Vojvodina Novi Sad δεν χάνει:
    fk-vojvodinaσε 10 της τελευταίας 11 μακριά παιχνίδια.
    fk-vojvodinaσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια.
    fk-vojvodinaσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Superliga).
    Vojvodina Novi Sad δεν θα χάσει
    Everygame
    -400
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    fk-vojvodinaσε 7 της τελευταίας 8 Vojvodina Novi Sad μακριά παιχνίδια (Superliga).
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -278
    Zeleznicar Pancevo κερδίζει με χάντικαπ +1.5:
    fk-zeleznicar-pancevoσε 23 της τελευταίας 24 σπίτι παιχνίδια (Superliga).
    fk-zeleznicar-pancevoσε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια.
    fk-zeleznicar-pancevoσε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια (Superliga).
    Zeleznicar Pancevo Χάντικαπ (+1,5)
    -435
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Zeleznicar Pancevo - Vojvodina Novi Sad Θέση στον πίνακα

    Championship Group
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    FK Crvena Zvezda Belgrade
    FK Crvena Zvezda Belgrade
    742117-13100
    2.
    FK Partizan Belgrade
    FK Partizan Belgrade
    731315-1173
    3.
    FK Novi Pazar
    FK Novi Pazar
    742114-1154
    4.
    FK Radnicki 1923 Kragujevac
    FK Radnicki 1923 Kragujevac
    722313-1353
    5.
    FK Vojvodina Novi Sad
    FK Vojvodina Novi Sad
    73229-953
    6.
    OFK Belgrade
    OFK Belgrade
    721413-1553

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    2 - Νίκη
    5 - Σχεδιάζω
    3 - Βλάβες
    Νίκη - 5
    Σχεδιάζω - 0
    Βλάβες - 5
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 12
    Χάσει - 13
    -1
    0
    17 - Φραγμένος
    17 - Χάσει
    2
    Νίκη
    5
    5
    Σχεδιάζω
    0
    3
    Βλάβες
    5
    Διαφορά τερμάτων
    12
    Φραγμένος
    17
    13
    Χάσει
    17
    2.5
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.4
    1.2
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.7
    1.3
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.7
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    75'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    53'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία