Luzern vs Young Boys Στατιστικά H2H

Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

Luzern
Luzern
57 Αγώνες
Young Boys
Young Boys
9 Νίκες
13 Ισοπαλίες
35 Νίκες
16%
23%
61%
Luzern
1ο ημίχρονο
Young Boys
16 Νίκες
14 Ισοπαλίες
27 Νίκες
28%
25%
47%
Luzern
2ο ημίχρονο
Young Boys
16 Νίκες
14 Ισοπαλίες
27 Νίκες
28%
25%
47%
05.09.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Luzern
Luzern
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
3
3
1
0
2
3
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
04.03.26
Super League
Luzern
Luzern
1
Young Boys
Young Boys
1.64
1.59
6
9
11
5
0
2
1
2
0
0
1
2
1.64
1.59
6
9
11
5
0
2
14.12.25
Super League
Young Boys
Young Boys
Luzern
Luzern
1.74
1.58
3
4
5
12
0
1
2
0
1
0
1
0
1.74
1.58
3
4
5
12
0
1
14.09.25
Super League
Luzern
Luzern
Young Boys
Young Boys
0.63
0.88
1
6
15
10
3
2
1
2
0
0
1
2
0.63
0.88
1
6
15
10
3
2
15.05.25
Super League
Young Boys
Young Boys
Luzern
Luzern
2.04
0.98
4
2
20
6
3
2
2
1
1
0
1
1
2.04
0.98
4
2
20
6
3
2

Γκολ

Συνολικά γκολ
210
StatisticsChartSlim-left
86
StatisticsChartSlim-left
124
Σύνολο αγώνων
43
Περισσότερο - 75%
14
25% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.68
StatisticsChartSlim-left
1.51
StatisticsChartSlim-left
2.18
Μέσος χρόνος ανά γκολ
24'
StatisticsChartSlim-left
60'
StatisticsChartSlim-left
41'
Luzern
8
0-15'
12
16-30'
13
31-45'
14
0-15'
16
16-30'
23
31-45'
HT
16
46-60'
17
61-75'
13
76-90'
22
46-60'
23
61-75'
21
76-90'
Young Boys

Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων

LuzernΕλβετία
Young BoysΕλβετία
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες

Luzern - Young Boys Τελευταίοι αγώνες

Luzern
Luzern
Αγώνες
31.10.26
Super League
Luzern
Luzern
Sion
Sion
0.69
2.89
3
4
23
7
2
1
1
1
0
0
1
1
0.69
2.89
3
4
23
7
2
1
Ι
24.10.26
Super League
Zurich
Zurich
Luzern
Luzern
1.71
2.91
2
9
7
13
2
1
2
1
1
0
1
1
1.71
2.91
2
9
7
13
2
1
Η
17.10.26
Schweizer Cup
Winterthur
Winterthur
Luzern
Luzern
-
-
5
15
12
17
2
6
0
1
0
0
0
1
-
-
5
15
12
17
2
6
Ν
10.10.26
Super League
Lugano
Lugano
Luzern
Luzern
2.14
1.15
8
7
11
9
3
2
4
0
1
0
3
0
2.14
1.15
8
7
11
9
3
2
Η
03.10.26
Club Friendlies
Freiburg
Freiburg
Luzern
Luzern
-
-
-
-
-
-
-
-
4
2
3
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Η
19.09.26
Super League
Luzern
Luzern
Grasshopper
Grasshopper
4.07
1.83
5
9
13
5
2
2
5
1
2
0
3
1
4.07
1.83
5
9
13
5
2
2
Ν
13.09.26
Super League
Luzern
Luzern
Basel 1893
Basel 1893
1.54
1.31
6
3
13
14
1
2
2
4
1
2
1
2
1.54
1.31
6
3
13
14
1
2
Η
05.09.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Luzern
Luzern
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
3
3
1
0
2
3
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
Ι
02.09.26
Super League
Luzern
Luzern
Vaduz
Vaduz
2.28
1.11
3
4
14
13
5
4
2
1
0
0
2
1
2.28
1.11
3
4
14
13
5
4
Ν
29.08.26
Super League
Servette Geneva
Servette Geneva
Luzern
Luzern
1
1.98
1.17
13
1
11
10
4
0
1
1
1
1
0
0
1.98
1.17
13
1
11
10
4
0
Ι
Προβολή όλων
Young Boys
Young Boys
Αγώνες
01.11.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Zurich
Zurich
2.33
2.54
8
6
16
5
2
2
3
5
3
2
0
3
2.33
2.54
8
6
16
5
2
2
Η
24.10.26
Super League
Young Boys
Young Boys
1
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
1.72
0.95
8
3
13
14
1
1
2
0
0
0
2
0
1.72
0.95
8
3
13
14
1
1
Ν
18.10.26
Schweizer Cup
Taverne
Taverne
Young Boys
Young Boys
-
-
3
3
5
10
0
0
0
5
0
5
0
0
-
-
3
3
5
10
0
0
Ν
11.10.26
Super League
Grasshopper
Grasshopper
Young Boys
Young Boys
0.48
2.48
3
5
12
13
1
4
0
2
0
0
0
2
0.48
2.48
3
5
12
13
1
4
Ν
02.10.26
Club Friendlies
Aarau
Aarau
Young Boys
Young Boys
-
-
4
4
8
9
0
0
1
2
0
1
1
1
-
-
4
4
8
9
0
0
Ν
19.09.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Servette Geneva
Servette Geneva
2.64
0.67
10
6
13
11
1
2
3
2
1
2
2
0
2.64
0.67
10
6
13
11
1
2
Ν
12.09.26
Super League
Lugano
Lugano
Young Boys
Young Boys
1.74
2.53
4
4
8
13
3
1
2
2
1
2
1
0
1.74
2.53
4
4
8
13
3
1
Ι
05.09.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Luzern
Luzern
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
3
3
1
0
2
3
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
Ι
01.09.26
Super League
Zurich
Zurich
Young Boys
Young Boys
2.26
1.58
3
3
6
13
1
3
2
4
1
2
1
2
2.26
1.58
3
3
6
13
1
3
Ν
29.08.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Basel 1893
Basel 1893
2.11
1.32
9
3
14
7
3
2
3
3
3
2
0
1
2.11
1.32
9
3
14
7
3
2
Ι
Προβολή όλων

Αποτελέσματα αγώνων

LuzernLuzern· 10 Αγώνες
4 Νίκες
3 Ισοπαλίες
3 Ήττες
40%
30%
30%
1 μισός
2 μισός
20%
40%
40%
40%
40%
Ήττες
20%
·10 Αγώνες ·Young BoysYoung Boys
6 Νίκες
3 Ισοπαλίες
1 Ήττα
60%
30%
10%
1 μισός
2 μισός
60%
50%
30%
10%
10%
Ήττες
40%
Νίκες χωρίς παθητικό
2
3
Ήττες χωρίς γκολ
1
0
Νίκες με ανατροπή
1
2
Εκούσιες ήττες
1
1

Ρεκόρ γκολ

17
Φραγμένος
31
Φραγμένος
5
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
19
12
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
12
5
Σκόραρε πρώτος
6
1
Δεν σκόραρε
0
Luzern
24%
4
0%
0
6%
1
24%
4
24%
4
24%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Young Boys
13%
4
23%
7
26%
8
19%
6
10%
3
10%
3
17
Χάσει
19
Χάσει
6
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
10
11
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
9
5
Χάθηκε πρώτα
4
2
Δεν έχασαν
3
Luzern
24%
4
6%
1
12%
2
35%
6
24%
4
35%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Young Boys
21%
4
42%
8
37%
7
32%
6
16%
3
21%
4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.4
5
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
1'
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
7
7
Μέσος χρόνος ανά γκολ
53'
29'

Συνολικά γκολ στον αγώνα

LuzernLuzern
Μ.Ο. γκολ
Young BoysYoung Boys
3.4
Όλο το ματς
5
1.1
1ο ημίχρονο
2.9
2.3
2ο ημίχρονο
2.1

Σύνολα ομάδας

Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
10
100%
MiddleLogo
0
0%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
10
100%
MiddleLogo
0
0%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%

Luzern - Young Boys Στατιστικά αγώνα

Luzern
Young Boys
48.1%
Κατοχή μπάλας
51.4%
Φάουλ
StatisticsChartSlim-left
136
StatisticsChartSlim-left
128
Κόρνερ
StatisticsChartSlim-left
58
StatisticsChartSlim-left
64
Οφσάιντ
StatisticsChartSlim-left
21
StatisticsChartSlim-left
19
Κίτρινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
26
StatisticsChartSlim-left
20
Κόκκινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
1

Αποτελέσματα αγώνων

Luzern
Ακριβές σκορ
Young Boys
1:1
2 ώρα
20%
2:1
2 ώρα
20%
0:1
1 ώρα
10%
1:0
1 ώρα
10%
2:4
1 ώρα
10%
3:3
2 ώρα
20%
0:2
1 ώρα
10%
0:5
1 ώρα
10%
2:0
1 ώρα
10%
2:2
1 ώρα
10%
Luzern
Ακριβής αριθμός γκολ
Young Boys
6
3 ώρα
30%
2
2 ώρα
20%
4
1 ώρα
10%
1
2 ώρα
20%
3
2 ώρα
20%
6 Γκολ
2 Γκολ
4 Γκολ
1 Γκολ
3 Γκολ
6
4 ώρα
40%
2
2 ώρα
20%
4
1 ώρα
10%