Dunkerque vs Guingamp Πρόβλεψη 14 Μάιος 2025

    🔊Μπροστά μας βρίσκεται ένας συναρπαστικός αγώνας μεταξύ της Δουνκέρκης και της Γκινγκάμπ. Και οι δύο ομάδες προσφέρουν εντυπωσιακό ποδόσφαιρο, και αυτός ο αγώνας υπόσχεται να είναι ένα πραγματικό ποδοσφαιρικό θέαμα. Η Δουνκέρκη αντιμετωπίζει κάποιες δυσκολίες στους πρόσφατους αγώνες, αλλά είναι ικανή για εκπλήξεις, ειδικά στην έδρα της. Από την άλλη, η Γκινγκάμπ βρίσκεται σε καλή κατάσταση, κάτι που επιβεβαιώνει την αποτελεσματικότητά της εκτός έδρας. Αναμένεται ένας δυναμικός αγώνας με πολλές ευκαιρίες για γκολ, χάρη στην επιθετική δυναμική και των δύο ομάδων.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων διεξήχθη στις 07 Απρίλιος 2025 και έληξε με σκορ 3-1. Ακολουθεί η συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (γηπεδούχοι - Δουνκέρκη):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 46% vs 54%;
    • κόρνερ: 2 vs 4;
    • φάουλ: 15 vs 12;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 2;
    • σουτ στο στόχο: 6 vs 3.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αναμετρήσεων μεταξύ Δουνκέρκης και Γκινγκάμπ:

    • έχουν διεξαχθεί 8 αγώνες;
    • οι νίκες των γηπεδούχων είναι 3, των φιλοξενούμενων επίσης 3, ενώ υπάρχουν 2 ισοπαλίες;
    • τα γκολ είναι 8 έναντι 8;
    • ο μέσος όρος γκολ στο πρώτο ημίχρονο είναι 0.38, ενώ στο δεύτερο 1.63;
    • ο μέσος όρος συνολικών γκολ ανά αγώνα είναι 2.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Dunkerque - Guingamp

    36%
    4 Νίκες
    27%
    3 Ισοπαλίες
    36%
    4 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    11
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    1.82
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    45%
    0.91
    Μ.Ο. γκολ
    0.91
    2.27
    Κόρνερ
    4.82
    2.45
    Κίτρινες κάρτες
    1.82
    14.36
    Φάουλ
    13.45
    Τελευταίοι αγώνες
    06.02.26
    Ligue 2
    Dunkerque
    Dunkerque
    1
    Guingamp
    Guingamp
    -
    -
    5
    4
    12
    10
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    12
    10
    1
    2
    23.09.25
    Ligue 2
    Guingamp
    Guingamp
    Dunkerque
    Dunkerque
    1.5
    0.99
    4
    4
    13
    15
    2
    3
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    1.5
    0.99
    4
    4
    13
    15
    2
    3
    14.05.25
    Ligue 2
    Dunkerque
    Dunkerque
    Guingamp
    Guingamp
    1.24
    0.41
    1
    1
    11
    12
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.24
    0.41
    1
    1
    11
    12
    1
    0
    07.04.25
    Ligue 2
    Dunkerque
    Dunkerque
    Guingamp
    Guingamp
    1
    1.63
    1.08
    2
    4
    15
    12
    2
    2
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    1.63
    1.08
    2
    4
    15
    12
    2
    2
    04.01.25
    Ligue 2
    Guingamp
    Guingamp
    Dunkerque
    Dunkerque
    0.44
    0.71
    3
    2
    13
    14
    1
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.44
    0.71
    3
    2
    13
    14
    1
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Dunkerque Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά Ligue 2 (γηπεδούχοι - Red Star, φιλοξενούμενοι - Dunkerque). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Dunkerque vs Red Star):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 46% vs 54%;
    • κόρνερ: 3 vs 1;
    • φάουλ: 15 vs 5;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 2 vs 4.

    Η Δουνκέρκη χαρακτηρίζεται από αστάθεια στη φόρμα της, έχοντας κερδίσει μόλις δύο από τους τελευταίους δέκα αγώνες. Παρά ταύτα, στην έδρα της αγωνίζεται παραδοσιακά με αυτοπεποίθηση και μπορεί να αποτελέσει απειλή για οποιονδήποτε αντίπαλο. Στην τελευταία τους αναμέτρηση με την Γκινγκάμπ, ο σύλλογος επικράτησε με σκορ 3-1, γεγονός που ενισχύει την αυτοπεποίθησή τους ενόψει της επερχόμενης συνάντησης. Ωστόσο, η αδύναμη άμυνα παραμένει η αχίλλειος πτέρνα της ομάδας, οδηγώντας συχνά σε γκολ από λιγότερο ισχυρούς αντιπάλους.

    Αποτελέσματα αγώνων: Dunkerque

    Τελευταίοι αγώνες
    30.10.26
    Ligue 2
    Rodez
    Rodez
    Dunkerque
    Dunkerque
    -
    -
    5
    4
    18
    13
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    18
    13
    1
    1
    Η
    23.10.26
    Ligue 2
    Dunkerque
    Dunkerque
    1
    Metz
    Metz
    1.52
    1.26
    2
    4
    11
    18
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.52
    1.26
    2
    4
    11
    18
    1
    2
    Ι
    17.10.26
    Ligue 2
    Nantes
    Nantes
    Dunkerque
    Dunkerque
    1.54
    1.50
    8
    7
    22
    13
    3
    3
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    1.54
    1.50
    8
    7
    22
    13
    3
    3
    Ν
    09.10.26
    Ligue 2
    Dunkerque
    Dunkerque
    Annecy
    Annecy
    0.78
    1.24
    5
    10
    10
    18
    2
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.78
    1.24
    5
    10
    10
    18
    2
    4
    Η
    02.10.26
    Club Friendlies
    Dunkerque
    Dunkerque
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Guingamp Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο της Ligue 2 (γηπεδούχοι: Πο, φιλοξενούμενοι: Γκινγκάμπ). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1-3.

    Η στατιστική του αγώνα ήταν η εξής (Γκινγκάμπ vs Πο):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 52% vs 48%;
    • κόρνερ: 5 vs 5;
    • φάουλ: 10 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 7 vs 2.

    Η Γκινγκάμπ βρίσκεται σε φόρμα - πέντε νίκες στα τελευταία δέκα παιχνίδια υποδεικνύουν τον ανταγωνιστικό τους χαρακτήρα. Η ομάδα είναι γνωστή για το επιθετικό της παιχνίδι και την παραγωγικότητά της εκτός έδρας, καθώς κατά μέσο όρο σκοράρει πάνω από ενάμιση γκολ ανά αγώνα αυτή τη σεζόν. Οι αντίπαλοι μπορούν να αναμένουν πολλές γρήγορες αντεπιθέσεις και προσπάθειες πίεσης από τον σύλλογο. Επιπλέον, η ομάδα συμμετέχει τακτικά σε αγώνες με υψηλό σκορ, όπως δείχνει η στατιστική του over 2.5 γκολ σε έξι συνεχόμενα παιχνίδια.

    Αποτελέσματα αγώνων: Guingamp

    Τελευταίοι αγώνες
    31.10.26
    Ligue 2
    Guingamp
    Guingamp
    Saint Etienne
    Saint Etienne
    1.41
    1.22
    5
    11
    5
    13
    2
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    1.41
    1.22
    5
    11
    5
    13
    2
    3
    Ν
    23.10.26
    Ligue 2
    Clermont
    Clermont
    Guingamp
    Guingamp
    0.58
    1.34
    2
    4
    16
    13
    0
    2
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0.58
    1.34
    2
    4
    16
    13
    0
    2
    Ν
    16.10.26
    Ligue 2
    Guingamp
    Guingamp
    Pau
    Pau
    1.69
    0.57
    5
    2
    14
    19
    2
    3
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    1.69
    0.57
    5
    2
    14
    19
    2
    3
    Η
    09.10.26
    Ligue 2
    Nancy
    Nancy
    1
    Guingamp
    Guingamp
    1
    2.35
    0.48
    4
    4
    22
    17
    1
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.35
    0.48
    4
    4
    22
    17
    1
    3
    Η
    02.10.26
    Club Friendlies
    Guingamp
    Guingamp
    Le Mans
    Le Mans
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Τελευταία νέα

    Dunkerque

    📝 Στιγμή αλήθειας για τον σύλλογο. Είναι πολύ πιθανό ότι η επόμενη ευκαιρία για άνοδο δεν θα έρθει σύντομα. Ο προϋπολογισμός δεν είναι τόσο μεγάλος ώστε να επαναλαμβάνουν την τέταρτη θέση κάθε φορά. Η ομάδα δεν είχε την καλύτερη απόδοση στο τέλος του πρωταθλήματος και έκανε πολλά λάθη. Αν δεν υπήρχε το πλεονέκτημα των βαθμών, η κατάσταση θα μπορούσε να ήταν πιο δύσκολη. Για την ώρα, μπροστά τους βρίσκεται μια καθοριστική αναμέτρηση.

    ⚽️ Ο Ναατάν Σκίττα παραμένει η κύρια ελπίδα της ομάδας. Ο μέσος σημείωσε τα περισσότερα γκολ στη σεζόν και χωρίς αυτόν, η οργάνωση του παιχνιδιού είναι δύσκολο να φανταστεί κανείς. 

    💊 Δεν υπάρχουν τραυματισμοί και αυτή είναι εξαιρετική είδηση.

    Guingamp

    📝 Η ομάδα κράτησε την πέμπτη θέση και τώρα είναι όλα ή τίποτα. Δεν τα κατάφερε πάντα τους τελευταίους μήνες, αλλά τα play-offs είναι μόνο ένας αγώνας. Είναι πιθανό ότι ο παράγοντας των φιλάθλων δεν θα παίξει σημαντικό ρόλο. Όλα θα κριθούν από τη διάθεση. Η Γκινγκάμπ μπορεί να επιτεθεί δυναμικά, γι' αυτό ο αντίπαλος πρέπει να είναι εξαιρετικά προσεκτικός. Όσο για την άμυνα, τα προβλήματα του συλλόγου παραμένουν άλυτα.

    ⚽️ Θα σκοράρει ο Ζακ Σιβέ το 12ο γκολ της σεζόν; Η απάντηση θα δοθεί πολύ σύντομα. Ο επιθετικός διανύει εξαιρετική σεζόν.

    💊 Δεν υπάρχουν τραυματίες, όπως και στον αντίπαλο.

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • Συνολικός αριθμός αγώνων - 8;
    • Νίκες στο πρώτο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 0; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1; αριθμός ισοπαλιών - 3;
    • Μέσος όρος συνολικών γκολ στο πρώτο ημίχρονο: 0.38;
    • Οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.38.
    Τάσεις
    • Dunkerque Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Guingamp (Ligue 2).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Ισοπαλία(aποδόσεις: 2.12)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 8;
    • νίκες γηπεδούχων - 3, νίκες φιλοξενούμενων - 3, ισοπαλίες - 2.
    👉Πρόβλεψη: Guingamp δεν θα χάσει(aποδόσεις: 1.55)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο - 1, οι φιλοξενούμενοι - 1;
    • μέσος όρος σύνολο γκολ σε απευθείας αγώνες - 2;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 4; στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2.
    Τάσεις
    • Dunkerque Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Guingamp (Ligue 2).
    👉Πρόβλεψη: Dunkerque Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)(aποδόσεις: 1.53)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    H2H
    • μέσος όρος συνολικών γκολ σε απευθείας αναμετρήσεις - 7.38 (1.88 - για την ομάδα φιλοξενίας και 5.5 - για την ομάδα εκτός έδρας);
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 6.75 (1.75 - για την ομάδα φιλοξενίας και 5 - για την ομάδα εκτός έδρας).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (10,5)

    Πρόβλεψη για τις κάρτες

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε απευθείας αναμετρήσεις - 5 (2.5 - για την ομάδα γηπεδούχων και 2.5 - για την ομάδα φιλοξενουμένων);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στο γήπεδο των γηπεδούχων - 3.5 (1.75 - για την ομάδα γηπεδούχων και 1.75 - για την ομάδα φιλοξενουμένων).
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ περισσότερο (2,5)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 8;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 4 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.
    Τάσεις
    • Guingamp Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι)(aποδόσεις: 1.77)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Πολύ σημαντική αναμέτρηση, με το διακύβευμα να είναι η ευκαιρία να συνεχιστεί η μάχη για την άνοδο στην κατηγορία. Οι αντίπαλοι οφείλουν να παίξουν προσεκτικά, παρόλο που δεν διαθέτουν ισχυρές άμυνες. Δεν περιμένουμε πολλά γκολ, και είναι πιθανό ο νικητής να καθοριστεί από ένα ακριβές χτύπημα. Η Δουνκέρκη σκοράρει σπάνια απέναντι στη Γκινγκάμπ, κάτι που ιστορικά ισχύει, με τον τελευταίο αγώνα να αποτελεί μάλλον εξαίρεση στον κανόνα. Η επίθεση των γηπεδούχων είναι ασταθής και είναι πιθανό να μην αντέξει την πίεση στην επερχόμενη αναμέτρηση. Η πρόβλεψή μας είναι το ατομικό σύνολο της Δουνκέρκης κάτω από 1,5 γκολ.
    Dunkerque Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)
    συντελεστής-192
    Δημοσιεύθηκε: 12/05/2025, 7:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Dunkerque - Guingamp

    Dunkerque Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    dunkerqueea-guingamp-1σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Guingamp (Ligue 2).
    1ο ημίχρονο Ισοπαλία
    Bovada
    +110
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    ea-guingamp-1σε 8 της τελευταίας 9 Guingamp μακριά παιχνίδια.
    ea-guingamp-1σε 6 της τελευταίας 7 Guingamp μακριά παιχνίδια (Ligue 2).
    σε 11 της τελευταίας 12 Abdelatif Kherradji παιχνίδια.
    σε 6 της τελευταίας 7 Abdelatif Kherradji παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -303
    Dunkerque Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ:
    dunkerqueea-guingamp-1σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Guingamp (Ligue 2).
    Dunkerque Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)
    Everygame
    -200
    Guingamp Αποτελέσματα:
    ea-guingamp-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 16 μακριά παιχνίδια.
    ea-guingamp-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 12 παιχνίδια.
    ea-guingamp-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 11 παιχνίδια (Ligue 2).
    Guingamp θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -278
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    2 - Νίκες
    3 - Ισοπαλίες
    5 - Ήττες
    Νίκες - 4
    Ισοπαλίες - 2
    Ήττες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 10
    Χάσει - 15
    -5
    +2
    15 - Φραγμένος
    13 - Χάσει
    2
    Νίκες
    4
    3
    Ισοπαλίες
    2
    5
    Ήττες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    10
    Φραγμένος
    15
    15
    Χάσει
    13
    2.5
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.8
    1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.5
    1.5
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.3
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    90'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    60'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία