Wehen vs RW Essen Πρόβλεψη 15 Φεβρουάριος 2025

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων Wehen Wiesbaden και RW Essen. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 1:00 PM 15 Φεβρουάριος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Brita Arena στην πόλη Wiesbaden. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Οι ομάδες Wehen Wiesbaden και RW Essen έχουν παίξει τρεις επίσημους αγώνες. Τα στατιστικά είναι τα εξής:

    • γκολ: 9 για την ομάδα γηπεδούχων και 2 για την ομάδα φιλοξενούμενων;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.67.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Wehen - RW Essen

    43%
    3 Νίκη
    29%
    2 Σχεδιάζω
    29%
    2 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    7
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.43
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    71%
    2
    Μέσο σύνολο
    1.43
    2.14
    Κίτρινες κάρτες
    1.86
    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Germany 3rd liga
    Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    RW Essen
    RW Essen
    -
    -
    5
    5
    8
    7
    4
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    5
    8
    7
    4
    1
    01.02.26
    Germany 3rd liga
    RW Essen
    RW Essen
    Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    -
    -
    6
    3
    9
    6
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    6
    3
    9
    6
    2
    2
    22.08.25
    Germany 3rd liga
    Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    RW Essen
    RW Essen
    -
    -
    6
    6
    0
    0
    1
    2
    3
    4
    1
    0
    2
    4
    -
    -
    6
    6
    0
    0
    1
    2
    15.02.25
    Germany 3rd liga
    Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    RW Essen
    RW Essen
    0
    0
    5
    4
    0
    0
    1
    2
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    0
    0
    5
    4
    0
    0
    1
    2
    14.09.24
    Germany 3rd liga
    RW Essen
    RW Essen
    Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    3
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Wehen Wiesbaden Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν 3rd Liga, η ομάδα Wehen Wiesbaden έχει συμμετάσχει σε συνολικά 23 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 9 νίκες,
    • 7 ήττες,
    • 7 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Wehen Wiesbaden βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του 3rd Liga, με ποσοστό νίκης 39% και ποσοστό ήττας 30%.

    ⚽️Η Wehen Wiesbaden έχει σκοράρει συνολικά 37 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Wehen Wiesbaden έχει δεχθεί συνολικά 36 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Wehen Wiesbaden

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Germany 3rd liga
    Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    RW Essen
    RW Essen
    -
    -
    5
    5
    8
    7
    4
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    5
    8
    7
    4
    1
    Εφιστά
    22.08.26
    DFB Pokal
    Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    Bayer Leverkusen
    Bayer Leverkusen
    0.26
    2.12
    4
    3
    15
    12
    2
    0
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    0.26
    2.12
    4
    3
    15
    12
    2
    0
    Νικώ
    14.08.26
    Germany 3rd liga
    Wurzburger Kickers
    Wurzburger Kickers
    Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    -
    -
    3
    5
    10
    7
    2
    4
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    3
    5
    10
    7
    2
    4
    Νικώ
    08.08.26
    Germany 3rd liga
    Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    Preusen Munster
    Preusen Munster
    -
    -
    7
    2
    8
    8
    4
    3
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    7
    2
    8
    8
    4
    3
    Νικώ
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    Eintracht Frankfurt II
    Eintracht Frankfurt II
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    RW Essen Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν 3rd Liga, η ομάδα RW Essen έχει συμμετάσχει σε συνολικά 23 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 6 νίκες,
    • 11 ήττες,
    • 6 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η RW Essen βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του 3rd Liga, με ποσοστό νίκης 26% και ποσοστό ήττας 48%.

    ⚽Η RW Essen έχει σκοράρει συνολικά 31 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η RW Essen έχει δεχθεί συνολικά 39 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: RW Essen

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Germany 3rd liga
    Wehen Wiesbaden
    Wehen Wiesbaden
    RW Essen
    RW Essen
    -
    -
    5
    5
    8
    7
    4
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    5
    8
    7
    4
    1
    Εφιστά
    23.08.26
    DFB Pokal
    RW Essen
    RW Essen
    St. Pauli
    St. Pauli
    1.61
    1.13
    7
    1
    17
    17
    2
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.61
    1.13
    7
    1
    17
    17
    2
    2
    Γουόν
    15.08.26
    Germany 3rd liga
    RW Essen
    RW Essen
    Havelse
    Havelse
    -
    -
    10
    3
    6
    10
    3
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    10
    3
    6
    10
    3
    1
    Γουόν
    09.08.26
    Germany 3rd liga
    Saarbrucken
    Saarbrucken
    RW Essen
    RW Essen
    -
    -
    4
    3
    11
    15
    2
    5
    5
    2
    2
    2
    3
    0
    -
    -
    4
    3
    11
    15
    2
    5
    Νικώ
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Bayer Leverkusen
    Bayer Leverkusen
    RW Essen
    RW Essen
    -
    -
    5
    2
    13
    17
    2
    4
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    2
    13
    17
    2
    4
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 3;
    • νίκες γηπεδούχων - 3, νίκες φιλοξενούμενων - 0, ισοπαλίες - 0.

    Στατιστικά: Wehen Wiesbaden vs RW Essen

    • αγώνων στο τουρνουά: 23 vs 23;
    • νικών: 9 vs 6;
    • ποσοστό νικών: 39% vs 26%;
    • ηττών: 7 vs 11;
    • ισοπαλιών: 7 vs 6.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 3 vs 2;
    • ηττών: 4 vs 5;
    • ισοπαλιών: 3 vs 3.
    Τάσεις
    • RW Essen δεν κερδίζει σε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (3rd Liga).
    👉Πρόβλεψη: Wehen Wiesbaden δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.36)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 3, οι φιλοξενούμενοι - 0.67;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.67;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 2; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 1.

    Στατιστικά: Wehen Wiesbaden vs RW Essen

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3.17 vs 3.04;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.61 vs 1.35;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.7 vs 0.65;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.91 vs 0.7;
    • Wehen Wiesbaden: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.36;
    • RW Essen: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.6 (εντός - 1.75) vs 1.2 (εκτός - 0.6).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ πάνω από (2,5) (aποδόσεις: 1.7)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 3;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 2 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 1 φορές.

    Στατιστικά: Wehen Wiesbaden εναντίον RW Essen

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 23 vs 23;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 16 vs 13;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Wehen Wiesbaden εντός έδρας - 6 (55%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα RW Essen εκτός έδρας - 5 (45%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 7 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (Wehen Wiesbaden) - 2 (50%);
    • OZ εκτός έδρας (RW Essen) - 2 (40%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.59)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 RW Essen μακριά παιχνίδια (3rd Liga).

    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    Στοίχημα-250
    Δημοσιεύθηκε: 15/02/2025, 9:35 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Wehen Wiesbaden - RW Essen

    RW Essen δεν κερδίζει:
    rw-essenσε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (3rd Liga).
    Wehen Wiesbaden δεν θα χάσει
    Everygame
    -238
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    rw-essenσε 14 της τελευταίας 15 RW Essen παιχνίδια (3rd Liga).
    rw-essenσε 6 της τελευταίας 7 RW Essen μακριά παιχνίδια (3rd Liga).
    σε 10 της τελευταίας 11 Michael Nather παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -455
    RW Essen Χάνει:
    rw-essenσε 23 της τελευταίας 24 μακριά παιχνίδια (3rd Liga).
    rw-essenσε 19 της τελευταίας 20 παιχνίδια (3rd Liga).
    Wehen Wiesbaden θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -455
    Wehen Wiesbaden Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    sv-wehen-wiesbaden-1σε 14 της τελευταίας 15 σπίτι παιχνίδια.
    sv-wehen-wiesbaden-1σε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια (3rd Liga).
    sv-wehen-wiesbaden-1σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (3rd Liga).
    Wehen Wiesbaden Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Everygame
    -556
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Wehen Wiesbaden - RW Essen Θέση στον πίνακα

    3rd Liga 24/25
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    6.
    FC Viktoria Cologne
    FC Viktoria Cologne
    381851559-4859
    7.
    SC Verl
    SC Verl
    3815121162-5557
    8.
    Rot-Weiss Essen
    Rot-Weiss Essen
    381681455-5456
    9.
    SV Wehen Wiesbaden
    SV Wehen Wiesbaden
    3815101359-6055
    10.
    FC Ingolstadt 04
    FC Ingolstadt 04
    3814121272-6354
    11.
    TSV 1860 Munich
    TSV 1860 Munich
    381581557-6153

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    1 - Νίκη
    3 - Σχεδιάζω
    6 - Βλάβες
    Νίκη - 5
    Σχεδιάζω - 1
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 12
    Χάσει - 23
    -11
    -5
    12 - Φραγμένος
    17 - Χάσει
    1
    Νίκη
    5
    3
    Σχεδιάζω
    1
    6
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    12
    Φραγμένος
    12
    23
    Χάσει
    17
    3.5
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.9
    1.2
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.2
    2.3
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.7
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    75'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    75'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία