Torreense vs Leiria Πρόβλεψη 11 Ιανουάριος 2026

    🔊 Η Τορρένσε και η Λέιρια προετοιμάζονται για έναν συναρπαστικό αγώνα, όπου κάθε ομάδα θα προσπαθήσει να αποδείξει την υπεροχή της. Η Τορρένσε παρουσιάζει μέτρια φόρμα, με την άμυνά της να χρειάζεται βελτίωση. Από την άλλη πλευρά, η Λέιρια έχει δείξει σταθερή απόδοση εκτός έδρας και διατηρεί μια εντυπωσιακή αήττητη πορεία μακριά από το σπίτι της. Και οι δύο ομάδες έχουν τις δικές τους δυνατές πλευρές, γεγονός που καθιστά τον επερχόμενο αγώνα ιδιαίτερα συναρπαστικό.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων διεξήχθη στις 29 Αύγουστος 2025 και έληξε με σκορ 1-0. Ακολουθεί συγκριτική στατιστική από εκείνη την αναμέτρηση (οικοδεσπότες - Λεϊρία):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 41% έναντι 59%;
    • κόρνερ: 2 έναντι 12;
    • κίτρινες κάρτες: 4 έναντι 3.

    📊 Αναλυτική ανασκόπηση των προηγούμενων επίσημων αναμετρήσεων μεταξύ Τόρενσε και Λεϊρία:

    • έχουν διεξαχθεί 12 αγώνες;
    • νίκες για τους γηπεδούχους - 3, για τους φιλοξενούμενους - 6, ισοπαλίες - 3;
    • σύνολο τερμάτων (γηπεδούχοι/φιλοξενούμενοι) - 11 έναντι 15;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα - 2.17.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Torreense - Leiria

    36%
    5 Νίκες
    21%
    3 Ισοπαλίες
    43%
    6 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    14
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.43
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    64%
    1.21
    Μ.Ο. γκολ
    1.21
    1.07
    Κίτρινες κάρτες
    1.36
    Τελευταίοι αγώνες
    08.02.26
    Segunda Liga
    SCU Torreense
    SCU Torreense
    UD Leiria
    UD Leiria
    2
    -
    -
    5
    3
    16
    12
    2
    6
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    5
    3
    16
    12
    2
    6
    11.01.26
    Taca de Portugal
    SCU Torreense
    SCU Torreense
    UD Leiria
    UD Leiria
    1.96
    0.83
    3
    5
    16
    14
    0
    1
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    1.96
    0.83
    3
    5
    16
    14
    0
    1
    29.08.25
    Segunda Liga
    UD Leiria
    UD Leiria
    SCU Torreense
    SCU Torreense
    2
    -
    -
    2
    12
    -
    -
    4
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    12
    -
    -
    4
    3
    06.04.25
    Segunda Liga
    UD Leiria
    UD Leiria
    3
    SCU Torreense
    SCU Torreense
    -
    -
    2
    7
    0
    0
    3
    3
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    2
    7
    0
    0
    3
    3
    10.11.24
    Segunda Liga
    SCU Torreense
    SCU Torreense
    UD Leiria
    UD Leiria
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    SCU Torreense Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις στο πλαίσιο της Segunda (γηπεδούχοι ήταν η Vizela, φιλοξενούμενοι η Torrense). Ο αγώνας έληξε με σκορ 0:1.

    Η στατιστική του αγώνα είναι η εξής (Torrense vs Vizela):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 51% vs 49%;
    • κόρνερ: 2 vs 3;
    • φάουλ: 11 vs 12;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 4 vs 7.

    Ο Τόρρενσε συνεχίζει να παρουσιάζει μέτριες επιδόσεις, όπως φαίνεται από τα τελευταία πέντε παιχνίδια του: δύο νίκες και τρεις ήττες. Η επίθεσή του σκοράρει κατά μέσο όρο 1.75 γκολ ανά αγώνα, αλλά η άμυνα δέχεται περίπου 0.75 γκολ. Αυτό κάνει τον σύλλογο ευάλωτο απέναντι σε ομάδες με ισχυρή επίθεση. Στον τελευταίο αγώνα τους, έχασε από τη Λεϊρία με σκορ 0-1, δείχνοντας προβλήματα όταν αντιμετωπίζει πιο οργανωμένους αντιπάλους. Το παιχνίδι της ομάδας βασίζεται στον έλεγχο της μπάλας και στις προσπάθειες να βρουν αδυναμίες στην άμυνα του αντιπάλου μέσω του κέντρου, αλλά η ασταθής φόρμα αφήνει λίγα περιθώρια για λάθη.

    Αποτελέσματα αγώνων: SCU Torreense

    Τελευταίοι αγώνες
    31.10.26
    Segunda Liga
    Portimonense
    Portimonense
    SCU Torreense
    SCU Torreense
    -
    -
    4
    3
    10
    12
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    10
    12
    2
    2
    Ι
    26.10.26
    Segunda Liga
    SCU Torreense
    SCU Torreense
    Amarante
    Amarante
    -
    -
    3
    3
    9
    21
    3
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    9
    21
    3
    4
    Ν
    22.10.26
    UEL
    Ferencvarosi
    Ferencvarosi
    SCU Torreense
    SCU Torreense
    2.57
    0.82
    7
    4
    18
    11
    4
    2
    4
    1
    1
    1
    3
    0
    2.57
    0.82
    7
    4
    18
    11
    4
    2
    Η
    15.10.26
    UEL
    SCU Torreense
    SCU Torreense
    Sunderland
    Sunderland
    0.06
    1.89
    2
    9
    13
    19
    1
    3
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    0.06
    1.89
    2
    9
    13
    19
    1
    3
    Η
    10.10.26
    Segunda Liga
    Tondela
    Tondela
    1
    SCU Torreense
    SCU Torreense
    2
    -
    -
    8
    2
    15
    12
    4
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    8
    2
    15
    12
    4
    3
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    UD Leiria Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο της Σεγούντα (γηπεδούχοι - Φεϊρένσε, φιλοξενούμενοι - Λεϊρία). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2-2.

    Η στατιστική του παιχνιδιού έχει ως εξής (Λεϊρία vs Φεϊρένσε):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 52% vs 48%;
    • κόρνερ: 3 vs 5;
    • φάουλ: 11 vs 16;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 3;
    • σουτ εντός εστίας: 7 vs 5.

    Η Λεϊρία βρίσκεται σε καλή φόρμα, όπως αποδεικνύουν οι πρόσφατοι αγώνες της: δύο νίκες και μία ισοπαλία. Αυτό υπογραμμίζει την ικανότητά της να παίζει για το αποτέλεσμα ακόμα και εκτός έδρας. Η μέση επιθετική παραγωγικότητα της ομάδας είναι 2.5 γκολ ανά αγώνα, γεγονός που την καθιστά μία από τις πιο επιθετικές. Στον τελευταίο αγώνα με την Τορρένσε, η Λεϊρία κέρδισε με το ελάχιστο σκορ 1-0, δείχνοντας την τακτική της ευφυΐα και την αμυντική της σταθερότητα. Ωστόσο, αξίζει να σημειωθεί ότι δέχεται περίπου 1.25 γκολ ανά παιχνίδι - ένας παράγοντας που μπορεί να αποδειχθεί καθοριστικός απέναντι σε καλά οργανωμένες ομάδες.

    Αποτελέσματα αγώνων: UD Leiria

    Τελευταίοι αγώνες
    31.10.26
    Segunda Liga
    UD Leiria
    UD Leiria
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    -
    -
    6
    2
    14
    12
    2
    4
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    6
    2
    14
    12
    2
    4
    Ν
    25.10.26
    Segunda Liga
    Porto U23
    Porto U23
    UD Leiria
    UD Leiria
    -
    -
    7
    9
    15
    11
    3
    4
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    7
    9
    15
    11
    3
    4
    Ι
    17.10.26
    portugal cup
    UD Leiria
    UD Leiria
    Braganca
    Braganca
    -
    -
    9
    3
    14
    21
    3
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    9
    3
    14
    21
    3
    1
    Ν
    11.10.26
    Segunda Liga
    UD Leiria
    UD Leiria
    Academica Coimbra
    Academica Coimbra
    -
    -
    8
    5
    11
    16
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    8
    5
    11
    16
    2
    3
    Η
    19.09.26
    portugal cup
    O Elvas CAD
    O Elvas CAD
    1
    UD Leiria
    UD Leiria
    -
    -
    1
    1
    12
    16
    0
    3
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    1
    1
    12
    16
    0
    3
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 12;
    • νίκες γηπεδούχων - 3, νίκες φιλοξενούμενων - 6, ισοπαλίες - 3.
    Τάσεις
    • UD Leiria δεν χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 μακριά παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: UD Leiria δεν θα χάσει(aποδόσεις: 1.83)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.92, οι φιλοξενούμενοι - 1.25;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.17;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 7; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 3.

    Στατιστικά: SCU Torreense vs UD Leiria

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.5 vs 3.75;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.75 vs 2.5;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.75 vs 1.25;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1 vs 1.25;
    • SCU Torreense: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1;
    • UD Leiria: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 2.5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.8 (εντός - 1) vs 1.7 (εκτός - 1.57).
    Τάσεις
    • SCU Torreense Χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια κατάb UD Leiria.
    • UD Leiria Αποτελέσματα σε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια.
    • UD Leiria Αποτελέσματα σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: UD Leiria θα κερδίσει γκολ(aποδόσεις: 1.62)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    SCU Torreense: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 7.75; στο γήπεδο του σπιτιού - 20;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4; στο γήπεδο του σπιτιού - 3.75.

    UD Leiria: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.25, εκτός - 4;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.6; εκτός - 4.14.
    Τάσεις
    • SCU Torreense Εξυπηρετεί λιγότερο από 5.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - SCU Torreense Σύνολο λιγότερο από (5,5)(aποδόσεις: 1.93)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 12;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 7 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 3 φορές.
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Όχι)(aποδόσεις: 1.73)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:0 (16/141, 11.3%);
    • η SCU Torreense εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 1:1 (1/1, 100%);
    • η UD Leiria εκτός έδρας συνήθως παίζει: 0:1 , 2:4 (1/2, 50%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 12.59% (aποδόσεις 6.5)
    1:0 - 9.94% (aποδόσεις 6.5)
    0:0 - 8.34% (aποδόσεις 8)

    👉Πρόβλεψη: Ακριβές σκορ (1:1)(aποδόσεις: 6.5)

    ⭐ Προγνωστικά Συντακτών

    Σε αυτόν τον αγώνα, η άμυνα μπορεί να αποτελέσει τον καθοριστικό παράγοντα. Η Τόρενς παρουσιάζει τάση για αστάθεια, όπως φαίνεται από τα τελευταία της παιχνίδια: 2 νίκες και 3 ήττες. Η επιθετική της γραμμή σκοράρει κατά μέσο όρο 1.75 γκολ ανά παιχνίδι, αλλά η άμυνα κάνει λάθη. Από την άλλη πλευρά, η Λεϊρία δείχνει σταθερή απόδοση εκτός έδρας. Λαμβάνοντας υπόψη αυτούς τους παράγοντες και την τρέχουσα φόρμα, το στοίχημα στον διπλό ανοικτό για τους φιλοξενούμενους φαίνεται λογικό. Αυτό λαμβάνει υπόψη τα δυνατά σημεία της Λεϊρίας και τις αδυναμίες των γηπεδούχων.

    UD Leiria δεν θα χάσει
    Everygame
    Στοίχημα-112
    Δημοσιεύθηκε: 11/01/2026, 6:00 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: SCU Torreense - UD Leiria

    UD Leiria δεν χάνει:
    uniao-de-leiriaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 μακριά παιχνίδια.
    UD Leiria δεν θα χάσει
    Everygame
    -152
    SCU Torreense Χάνει:
    scu-torreenseuniao-de-leiriaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια κατάb UD Leiria.
    UD Leiria Αποτελέσματα:
    uniao-de-leiriaσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια.
    uniao-de-leiriaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια.
    UD Leiria θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -222
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    scu-torreenseuniao-de-leiriaσε 11 της τελευταίας 12 SCU Torreense παιχνίδια κατάb UD Leiria.
    scu-torreenseuniao-de-leiriaσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 SCU Torreense σπίτι παιχνίδια κατάb UD Leiria.
    scu-torreenseσε 10 της τελευταίας 11 SCU Torreense παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -455
    UD Leiria Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ:
    scu-torreenseuniao-de-leiriaσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb SCU Torreense.
    UD Leiria Σύνολο γκολ Κάτω (1,5)
    Everygame
    -333
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκες
    3 - Ισοπαλίες
    4 - Ήττες
    Νίκες - 6
    Ισοπαλίες - 2
    Ήττες - 2
    10 αγώνες
    Υπέρ - 11
    Κατά - 15
    -4
    +6
    17 - Υπέρ
    11 - Κατά
    3
    Νίκες
    6
    3
    Ισοπαλίες
    2
    4
    Ήττες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    11
    Υπέρ
    17
    15
    Κατά
    11
    2.6
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.8
    1.1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.7
    1.5
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.1
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    82'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    53'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία