Shanghai Shenhua vs Shandong Taishan Πρόβλεψη 12 Σεπτέμβριος 2025

    Στον επερχόμενο αγώνα μεταξύ Shanghai Shenhua και Shandong Taishan, αναμένεται μια συναρπαστική μάχη. Και οι δύο ομάδες παρουσιάζουν υψηλή αποτελεσματικότητα, σκοράροντας περισσότερα από 2 γκολ κατά μέσο όρο ανά αγώνα, γεγονός που αυξάνει την ένταση. Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στη δεύτερη θέση και επιδιώκουν να εδραιώσουν τη θέση τους για πρόκριση στα ασιατικά κύπελλα. Οι φιλοξενούμενοι είναι στην πέμπτη θέση, ελπίζοντας να πλησιάσουν τους πρωτοπόρους του πρωταθλήματος.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 26 Απρίλιος 2025 και έληξε με σκορ 0-1. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (γηπεδούχοι - Shandong Taishan):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 56% έναντι 44%;
    • κόρνερ: 8 έναντι 7;
    • φάουλ: 19 έναντι 15;
    • κίτρινες κάρτες: 4 έναντι 2;
    • σουτ εντός στόχου: 4 έναντι 4.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αναμετρήσεων μεταξύ των ομάδων Σανγκάη Σενχούα και Σαντόνγκ Ταϊσάν:

    • έχουν διεξαχθεί 38 αγώνες;
    • αριθμός νικών για τους γηπεδούχους - 15, για τους φιλοξενούμενους - 15, ισοπαλίες - 8;
    • αριθμός γκολ - 47 εναντίον 50;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.13, στο 2ο - 1.42;
    • μέσος όρος γκολ ανά αγώνα - 2.55.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Shanghai Shenhua - Shandong Taishan

    37%
    15 Νίκη
    22%
    9 Σχεδιάζω
    41%
    17 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    41
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.76
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    41%
    1.29
    Μέσο σύνολο
    1.46
    1.41
    Κίτρινες κάρτες
    1.12
    Τελευταίοι αγώνες
    28.08.26
    Chinese Super League
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    Shandong Luneng Taishan
    Shandong Luneng Taishan
    -
    -
    8
    6
    9
    9
    0
    3
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    -
    -
    8
    6
    9
    9
    0
    3
    05.05.26
    Chinese Super League
    Shandong Luneng Taishan
    Shandong Luneng Taishan
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    -
    -
    6
    3
    12
    12
    1
    2
    4
    1
    2
    0
    2
    1
    -
    -
    6
    3
    12
    12
    1
    2
    27.02.26
    Club Friendly Games
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    Shandong Luneng Taishan
    Shandong Luneng Taishan
    9
    2
    0
    0
    9
    2
    12.09.25
    Chinese Super League
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    Shandong Luneng Taishan
    Shandong Luneng Taishan
    2.49
    1.67
    7
    2
    12
    13
    3
    2
    3
    3
    2
    2
    1
    1
    2.49
    1.67
    7
    2
    12
    13
    3
    2
    26.04.25
    Chinese Super League
    Shandong Luneng Taishan
    Shandong Luneng Taishan
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    0.5
    1.87
    8
    7
    19
    15
    4
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.5
    1.87
    8
    7
    19
    15
    4
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Shanghai Shenhua Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις για τη Σούπερ Λιγκ (γηπεδούχοι - Wuhan Free Towns, φιλοξενούμενοι - Shanghai Shenhua). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1-0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Shanghai Shenhua vs Wuhan Free Towns):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 69% vs 31%;
    • κόρνερ: 5 vs 3;
    • φάουλ: 15 vs 11;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 2;
    • σουτ στην εστία: 5 vs 1.

    Η Σανγκάη Σενχούα, καταλαμβάνοντας τη δεύτερη θέση στον πίνακα, επιδεικνύει εντυπωσιακή φόρμα: 5 νίκες και μόλις 3 ήττες στα τελευταία 10 παιχνίδια. Η ομάδα αξιοποιεί ενεργά τον έλεγχο της μπάλας και τις γρήγορες επιθέσεις για να επιτύχει αποτελέσματα. Στην προηγούμενη αναμέτρηση με την Σαντόνγκ Τάισαν, ηττήθηκαν με σκορ 0-1, αλλά τώρα στοχεύουν να πάρουν εκδίκηση στην έδρα τους. Ο μέσος όρος των γκολ που σκοράρουν ξεπερνά τα 2 ανά αγώνα - ένας εξαιρετικός δείκτης για μια ομάδα αυτού του επιπέδου. Ωστόσο, η άμυνα μερικές φορές παρουσιάζει αδυναμίες, επιτρέποντας κατά μέσο όρο λίγο περισσότερα από ένα γκολ ανά αγώνα.

    Αποτελέσματα αγώνων: Shanghai Shenhua

    Τελευταίοι αγώνες
    01.09.26
    FA Cup
    Dalian Yingbo FC
    Dalian Yingbo FC
    1
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    1
    -
    -
    5
    6
    5
    13
    0
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    6
    5
    13
    0
    3
    Νικώ
    28.08.26
    Chinese Super League
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    Shandong Luneng Taishan
    Shandong Luneng Taishan
    -
    -
    8
    6
    9
    9
    0
    3
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    -
    -
    8
    6
    9
    9
    0
    3
    Νικώ
    22.08.26
    Chinese Super League
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    -
    -
    2
    8
    10
    12
    1
    2
    4
    5
    2
    1
    2
    4
    -
    -
    2
    8
    10
    12
    1
    2
    Γουόν
    18.08.26
    Chinese Super League
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    Beijing Guoan
    Beijing Guoan
    -
    -
    -
    -
    9
    11
    2
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    9
    11
    2
    4
    Νικώ
    15.08.26
    Chinese Super League
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    Henan Jianye
    Henan Jianye
    -
    -
    2
    4
    8
    15
    0
    2
    4
    1
    1
    1
    3
    0
    -
    -
    2
    4
    8
    15
    0
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Shandong Luneng Taishan Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των τωρινών φιλοξενούμενων διεξήχθη στις για το πρωτάθλημα Σούπερ Λιγκ (γηπεδούχοι - Shandong Taishan, φιλοξενούμενοι - Beijing Guoan). Ο αγώνας έληξε με σκορ 6-0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Shandong Taishan vs Beijing Guoan):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 37% vs 63%;
    • κόρνερ: 4 vs 5;
    • φάουλ: 12 vs 11;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 4;
    • σουτ στον στόχο: 10 vs 5.

    Η Shandong Taishan, μετά από τέσσερις συνεχόμενες νίκες, δείχνει να βρίσκεται σε άνοδο, αλλά η πρόσφατη ήττα τους φέρνει ερωτήματα σχετικά με τη σταθερότητα των αποτελεσμάτων τους. Αυτές οι "κύματα" από νίκες και ήττες δεν επιτρέπουν στην ομάδα να εδραιωθεί πάνω από την πέμπτη θέση στη βαθμολογία. Το στυλ παιχνιδιού των φιλοξενούμενων βασίζεται στις αντεπιθέσεις και στη γρήγορη κυκλοφορία της μπάλας στο επιθετικό τρίτο του γηπέδου. Η μέση παραγωγικότητά τους είναι 2,22 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, συμμετέχουν συχνά σε αγώνες με υψηλό σκορ, με την τάση "και οι δύο ομάδες θα σκοράρουν" να εμφανίζεται συχνά στα τελευταία τους παιχνίδια.

    Αποτελέσματα αγώνων: Shandong Luneng Taishan

    Τελευταίοι αγώνες
    01.09.26
    FA Cup
    Shandong Luneng Taishan
    Shandong Luneng Taishan
    Shanghai SIPG
    Shanghai SIPG
    -
    -
    10
    4
    6
    4
    1
    0
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    10
    4
    6
    4
    1
    0
    Νικώ
    28.08.26
    Chinese Super League
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    Shandong Luneng Taishan
    Shandong Luneng Taishan
    -
    -
    8
    6
    9
    9
    0
    3
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    -
    -
    8
    6
    9
    9
    0
    3
    Γουόν
    22.08.26
    Chinese Super League
    Qingdao Zhongchuang Hengtai
    Qingdao Zhongchuang Hengtai
    1
    Shandong Luneng Taishan
    Shandong Luneng Taishan
    1
    -
    -
    3
    4
    11
    14
    0
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    4
    11
    14
    0
    1
    Νικώ
    14.08.26
    Chinese Super League
    Shandong Luneng Taishan
    Shandong Luneng Taishan
    Qingdao Jonoon
    Qingdao Jonoon
    -
    -
    4
    4
    11
    6
    2
    1
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    11
    6
    2
    1
    Γουόν
    09.08.26
    Chinese Super League
    Shandong Luneng Taishan
    Shandong Luneng Taishan
    Tianjin Teda
    Tianjin Teda
    -
    -
    5
    1
    10
    6
    2
    2
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    5
    1
    10
    6
    2
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Τελευταία νέα

    Shanghai Shenhua

    Η ομάδα αντιμετωπίζει ξανά προβλήματα στο ρόστερ της. Ο μέσος Ντάι Βέιτζουν υπέστη ρήξη πρόσθιου χιαστού συνδέσμου τον Ιανουάριο και θα παραμείνει εκτός αγωνιστικής δράσης μέχρι τον Οκτώβριο.

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αγώνων - 38;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 3; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 3; ισοπαλίες - 12;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.13;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.55 γκολ, οι φιλοξενούμενοι - 0.58.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Σανγκάη Σενχούα (εντός) vs Σαντόνγκ Ταϊσάν (εκτός)

    • αγώνες στο τουρνουά: 10 vs 11;
    • νίκες: 6 (60%) vs 5 (45.45%);
    • ήττες: 2 (20%) vs 4 (36.36%);
    • ισοπαλίες: 2 (20%) vs 2 (18.18%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 2.1 vs 1.73;
    • μέσος όρος γκολ που δέχθηκαν: 0.7 vs 0.73.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • νίκες: 4 vs 6;
    • ήττες: 2 vs 2;
    • ισοπαλίες: 4 vs 2;
    • μέσος όρος στο 1ο ημίχρονο: 1.7 (γκολ - 1, δεχόμενα - 0.7) vs 1.5 (γκολ - 1.2, δεχόμενα - 0.3).
    Τάσεις
    • Η Σανγκάη Σενχούα σκοράρει στο 1ο ημίχρονο εντός έδρας σε 7 από τους τελευταίους 8 αγώνες.
    • Η Σανγκάη Σενχούα σκοράρει στο 1ο ημίχρονο εντός έδρας σε 6 από τους τελευταίους 7 αγώνες (Σούπερ Λιγκ).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Shanghai Shenhua θα κερδίσει γκολ(απόδοση: 1.47)

    Πρόβλεψη Αποτέλεσμα

    Αναμετρήσεις:

    • σύνολο αναμετρήσεων - 38;
    • νίκες γηπεδούχων - 15, φιλοξενούμενων - 15, ισοπαλίες - 8.

    Στατιστικά: Σανγκάη Σενχούα vs Σαντόνγκ Ταϊσάν

    • αγώνες στο τουρνουά: 23 vs 23;
    • νίκες: 15 vs 12;
    • ποσοστό νικών: 65% vs 52%;
    • ήττες: 4 vs 7;
    • ισοπαλίες: 4 vs 4.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νίκες: 5 vs 6;
    • ήττες: 3 vs 3;
    • ισοπαλίες: 2 vs 1.
    Τάσεις
    • Η Σαντόνγκ Ταϊσάν κερδίζει με χάντικαπ +1.5 εκτός έδρας σε 17 από τις τελευταίες 19 αναμετρήσεις αυτών των ομάδων.
    • Η Σαντόνγκ Ταϊσάν κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 14 από τους τελευταίους 15 αγώνες (Super League).
    • Η Σαντόνγκ Ταϊσάν κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 6 συνεχόμενους αγώνες.
    👉Πρόβλεψη: Shandong Luneng Taishan Χάντικαπ (+1,5)(απόδοση: 1.67)

    Πρόβλεψη Συνολικών Γκολ

    Αναμετρήσεις:

    • μέσος όρος γκολ γηπεδούχων - 1.24, φιλοξενούμενων - 1.32;
    • μέσος συνολικός αριθμός γκολ στις αναμετρήσεις - 2.55;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 14 φορές; στο γήπεδο των γηπεδούχων - 7 φορές.

    Στατιστικά: Σανγκάη Σενχούα vs Σαντόνγκ Ταϊσάν

    • μέσος όρος στο τουρνουά: 3.26 έναντι 3.74;
    • μέσος όρος γκολ που σκόραραν: 2.13 έναντι 2.22;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.96 έναντι 1.04;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1.17 έναντι 1.17;
    • Σανγκάη Σενχούα: μέσος όρος στο γήπεδό τους στο τουρνουά - 2.6;
    • Σαντόνγκ Ταϊσάν: μέσος όρος εκτός έδρας στο τουρνουά - 1.91;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 2.1 (εντός έδρας - 2.5) έναντι 2.4 (εκτός έδρας - 1.5).
    Τάσεις
    • Η Σαντόνγκ Ταϊσάν σκοράρει λιγότερα από 1.5 γκολ εκτός έδρας σε 6 από τις τελευταίες 7 αναμετρήσεις αυτών των ομάδων.
    👉Πρόβλεψη: Shandong Luneng Taishan Άντερ λιγότερος (1,5)(απόδοση: 1.35)

    Πρόβλεψη Κόρνερ

    Σανγκάη Σενχούα: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 8.09; στο γήπεδό τους - 9.3;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 7.8; στο γήπεδό τους - 10.25.

    Σαντόνγκ Ταϊσάν: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 5.22, εκτός έδρας - 4;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 4.6; εκτός έδρας - 2.5.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ 1x2 Shanghai Shenhua Νίκη(απόδοση: 1.33)

    Πρόβλεψη Κάρτες

    Αναμετρήσεις

    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στις αναμετρήσεις - 2.74 (1.37 για τους γηπεδούχους και 1.37 για τους φιλοξενούμενους);
    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στο γήπεδο των γηπεδούχων - 2.89 (1.61 για τους γηπεδούχους και 1.28 για τους φιλοξενούμενους).

    Σανγκάη Σενχούα: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 1.61; στο γήπεδό τους - 1.3;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 2.2; στο γήπεδό τους - 2.

    Σαντόνγκ Ταϊσάν: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 2.22, εκτός έδρας - 2.45;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 2.2; εκτός έδρας - 2.25.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (4,5)

    Πρόβλεψη για το αν θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες

    Αναμετρήσεις:

    • σύνολο αναμετρήσεων - 38;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 14 φορές;
    • στο γήπεδο των γηπεδούχων - 7 φορές.

    Στατιστικά: Σανγκάη Σενχούα vs Σαντόνγκ Ταϊσάν

    • αγώνες στο τουρνουά: 23 vs 23;
    • αγώνες στη σεζόν όπου σκόραραν και οι δύο ομάδες (ΟΖ): 14 vs 15;
    • ΟΖ για τη Σανγκάη Σενχούα στο γήπεδό τους - 7 (70%);
    • ΟΖ για τη Σαντόνγκ Ταϊσάν εκτός έδρας - 9 (82%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αγώνες με ΟΖ: 6 vs 7;
    • ΟΖ για τη Σανγκάη Σενχούα στο γήπεδό τους - 3 (75%);
    • ΟΖ για τη Σαντόνγκ Ταϊσάν εκτός έδρας - 3 (75%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)(απόδοση: 1.52)

    ⭐ Πρόβλεψη της Σύνταξης

    Λαμβάνοντας υπόψη τις τρέχουσες φόρμες των ομάδων και τα στυλ παιχνιδιού τους, είναι πολύ πιθανό να δούμε ενεργό ποδόσφαιρο και από τις δύο πλευρές. Με δεδομένες τις τάσεις των τελευταίων αγώνων και των δύο ομάδων για υψηλή παραγωγικότητα, ειδικά εκτός έδρας για τους φιλοξενούμενους (12 από τους 14 αγώνες), το στοίχημα στο να σκοράρουν και οι δύο φαίνεται πολύ εύλογο και ελπιδοφόρο.

    Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)
    Δημοσιεύθηκε: 10/09/2025, 10:02 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Shanghai Shenhua - Shandong Luneng Taishan

    Shanghai Shenhua Νίκες:
    fc-shanghai-shenhuaσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (Chinese Super League).
    Shanghai Shenhua Νίκη
    Everygame
    -200
    Shanghai Shenhua δεν χάνει:
    fc-shanghai-shenhuashandong-luneng-taishan-fcσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια κατάb Shandong Luneng Taishan (Chinese Super League).
    fc-shanghai-shenhuaσε 14 της τελευταίας 15 σπίτι παιχνίδια (Chinese Super League).
    fc-shanghai-shenhuaσε 12 της τελευταίας 13 σπίτι παιχνίδια.
    Shandong Luneng Taishan δεν κερδίζει:
    shandong-luneng-taishan-fcσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Chinese Super League).
    Shanghai Shenhua δεν θα χάσει
    Everygame
    -667
    Shanghai Shenhua Σκοράρει λιγότερο από 3.5 γκολ:
    fc-shanghai-shenhuashandong-luneng-taishan-fcσε 36 της τελευταίας 37 παιχνίδια κατάb Shandong Luneng Taishan.
    fc-shanghai-shenhuashandong-luneng-taishan-fcσε 29 της τελευταίας 30 παιχνίδια κατάb Shandong Luneng Taishan (Chinese Super League).
    fc-shanghai-shenhuashandong-luneng-taishan-fcσε 18 της τελευταίας 19 σπίτι παιχνίδια κατάb Shandong Luneng Taishan.
    fc-shanghai-shenhuaσε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια.
    fc-shanghai-shenhuaσε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια.
    fc-shanghai-shenhuaσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια (Chinese Super League).
    Shanghai Shenhua Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -625
    Shanghai Shenhua Αποτελέσματα:
    fc-shanghai-shenhuashandong-luneng-taishan-fcσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια κατάb Shandong Luneng Taishan.
    fc-shanghai-shenhuaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 22 σπίτι παιχνίδια.
    fc-shanghai-shenhuaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 15 σπίτι παιχνίδια (Chinese Super League).
    Shandong Luneng Taishan Χάνει:
    shandong-luneng-taishan-fcσε 18 της τελευταίας 19 μακριά παιχνίδια.
    shandong-luneng-taishan-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 15 μακριά παιχνίδια (Chinese Super League).
    Shanghai Shenhua θα κερδίσει γκολ
    -1667
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Shanghai Shenhua - Shandong Luneng Taishan Θέση στον πίνακα

    Chinese Super League 2025
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    Shanghai Port FC
    Shanghai Port FC
    30206472-4466
    2.
    Shanghai Shenhua
    Shanghai Shenhua
    30197467-3564
    3.
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    30179460-2860
    4.
    Beijing Guoan
    Beijing Guoan
    30176769-4657
    5.
    Shandong Taishan
    Shandong Taishan
    30158769-4653
    6.
    Tianjin Jinmen Tiger
    Tianjin Jinmen Tiger
    301281040-4144

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    0 - Σχεδιάζω
    6 - Βλάβες
    Νίκη - 6
    Σχεδιάζω - 0
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 17
    Χάσει - 20
    -3
    -2
    17 - Φραγμένος
    19 - Χάσει
    4
    Νίκη
    6
    0
    Σχεδιάζω
    0
    6
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    17
    Φραγμένος
    17
    20
    Χάσει
    19
    3.7
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.6
    1.7
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.7
    2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.9
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    53'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    55'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία