Union vs Heidenheim Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Union
18 Αγώνες
Heidenheim
4 Νίκη
3 Σχεδιάζω
11 Νίκη
22%
17%
61%
1ο ημίχρονο
7 Νίκη
6 Σχεδιάζω
5 Νίκη
39%
33%
28%
2ο ημίχρονο
3 Νίκη
5 Σχεδιάζω
10 Νίκη
17%
28%
56%
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
51
20
31
Σύνολο αγώνων
10
Περισσότερο - 56%
8
44% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.83
1.11
1.72
Μέσος χρόνος ανά γκολ
31'
81'
52'
Union
2
0-15'
4
16-30'
3
31-45'
4
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
HT
3
46-60'
5
61-75'
3
76-90'
9
46-60'
6
61-75'
5
76-90'
Heidenheim
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 60
3.33
37
23
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


UnionΓερμανία
HeidenheimΓερμανία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Union - Heidenheim Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
23.08.26
DFB PokalEintracht Braunschweig
Union
0.94
2.65
7
9
6
18
1
3
2
4
1
1
1
3
0.94
2.65
7
9
6
18
1
3
Γουόν
15.08.26
Club Friendly GamesUnion
Ipswich Town
-
-
3
6
8
6
0
1
2
4
1
3
1
1
-
-
3
6
8
6
0
1
Νικώ
09.08.26
Club Friendly GamesUnion
Aris Limassol
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
02.08.26
Club Friendly GamesUnion
Cagliari Calcio
-
-
9
4
14
7
0
0
2
2
0
0
2
2
-
-
9
4
14
7
0
0
Εφιστά
01.08.26
Club Friendly GamesDynamo Dresden
Union
-
-
4
14
7
15
0
1
2
1
1
1
1
0
-
-
4
14
7
15
0
1
Νικώ
18.07.26
Club Friendly GamesAarau
Union
-
-
4
9
4
9
0
0
2
1
1
1
1
0
-
-
4
9
4
9
0
0
Νικώ
17.07.26
Club Friendly GamesWinterthur
Union
-
-
3
5
3
11
0
1
1
1
0
0
1
1
-
-
3
5
3
11
0
1
Εφιστά
12.07.26
Club Friendly GamesCarl Zeiss Jena
Union
-
-
2
9
5
9
0
0
2
0
1
0
1
0
-
-
2
9
5
9
0
0
Νικώ
09.07.26
Club Friendly GamesChemnitzer
Union
-
-
5
3
9
12
0
0
1
1
0
1
1
0
-
-
5
3
9
12
0
0
Εφιστά
Αγώνες
23.08.26
DFB PokalSSV Jeddeloh II
Heidenheim
1.41
3.01
2
11
10
8
1
2
5
2
3
1
2
1
1.41
3.01
2
11
10
8
1
2
Νικώ
18.08.26
Club Friendly GamesHeidenheim
Bayern Munich
-
-
3
4
7
11
1
2
2
4
2
1
0
3
-
-
3
4
7
11
1
2
Νικώ
15.08.26
2nd BundesligaHertha BSC
1
Heidenheim
1.49
0.86
5
3
12
17
1
2
4
1
3
0
1
1
1.49
0.86
5
3
12
17
1
2
Νικώ
08.08.26
2nd BundesligaHeidenheim
VfL 1899 Osnabruck
2.49
2.09
4
6
6
6
1
2
4
3
3
2
1
1
2.49
2.09
4
6
6
6
1
2
Γουόν
01.08.26
Club Friendly GamesHeidenheim
Ingolstadt
-
-
5
3
-
-
0
0
4
1
2
0
2
1
-
-
5
3
-
-
0
0
Γουόν
25.07.26
Club Friendly GamesHeidenheim
Hamburger
-
-
6
2
-
-
1
0
1
3
0
1
1
2
-
-
6
2
-
-
1
0
Νικώ
22.07.26
Club Friendly GamesBologna
Heidenheim
-
-
9
4
9
13
0
1
1
1
1
1
0
0
-
-
9
4
9
13
0
1
Εφιστά
15.07.26
Club Friendly Games1861 Nordlingen
Heidenheim
-
-
-
-
-
-
-
-
0
9
0
5
0
4
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
10.07.26
Club Friendly GamesHeidenheim
Lugano
-
-
7
3
-
-
0
0
0
1
0
0
0
1
-
-
7
3
-
-
0
0
Νικώ
Αποτελέσματα αγώνων
3 Νίκη
3 Σχεδιάζω
4 Νικώ
30%
30%
40%
1 μισός
2 μισός
20%
60%
10%
30%
70%
Νικώ
10%
·10 Αγώνες ·Heidenheim
5 Νίκη
1 Σχεδιάζω
4 Βλάβες
50%
10%
40%
1 μισός
2 μισός
50%
30%
0%
50%
50%
Νικώ
20%
Στεγνός Νίκη
1
Στεγνός Νικώ
1
Νίκες με ισχυρή θέληση
1
Εκούσιες ήττες
1
Ρεκόρ γκολ
20
24
5
Γκολ στο 1ο ημίχρονο11
15
Γκολ στο 2ο ημίχρονο13
3
Σκόραρε πρώτος6
1
Δεν σκοράραμε1
Union
10%
2
0%
0
15%
3
10%
2
20%
4
45%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Heidenheim
21%
5
13%
3
13%
3
8%
2
8%
2
38%
9
21
24
12
Γκολ στο 1ο ημίχρονο14
9
Γκολ στο 2ο ημίχρονο10
7
Χάθηκε πρώτα4
1
Δεν έχασαν1
Union
24%
5
14%
3
29%
6
19%
4
33%
7
24%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Heidenheim
25%
6
33%
8
21%
5
13%
3
21%
5
29%
7
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
4.8
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
8
Μέσος χρόνος ανά γκολ
37'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Heidenheim
4.1
Όλο το ματς4.8
1.7
1ο ημίχρονο2.5
2.4
2ο ημίχρονο2.3
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
9
90%
1
10%
0.5
9
90%
1
10%
5
50%
5
50%
1.5
7
70%
3
30%
4
40%
6
60%
2.5
5
50%
5
50%
2
20%
8
80%
3.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Union - Heidenheim Στατιστικά αγώνα
Union
Heidenheim
46.1%
46.9%
Φάουλ
106
85
Γωνία
56
52
Οφσάιντ
16
29
Κίτρινες κάρτες
17
13
Κόκκινες κάρτες
0
0
Αποτελέσματα αγώνων
3:1
2 ώρα20%
4:0
2 ώρα20%
1:1
1 ώρα10%
1:2
1 ώρα10%
1:3
1 ώρα10%
0:2
1 ώρα10%
1:3
1 ώρα10%
2:0
1 ώρα10%
2:1
1 ώρα10%
3:1
1 ώρα10%
4
6 ώρα60%
2
1 ώρα10%
6
2 ώρα20%
3
1 ώρα10%
4 Γκολ
2 Γκολ
6 Γκολ
3 Γκολ
7 Γκολ
4
2 ώρα20%
2
2 ώρα20%
6
1 ώρα10%
3
1 ώρα10%
7
2 ώρα20%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Bundesliga
Stuttgart
Cologne
4 Σεπ
18:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Regionalliga
SSV Ulm 1846
SGV Freiberg
4 Σεπ
17:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Liga 2
CSA Steaua Bucuresti
Cetate Suceava
5 Σεπ
08:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
J3 League
Gifu
Zweigen Kanazawa
5 Σεπ
09:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Tercera Division
Pradejon
Casalarreina CF
5 Σεπ
16:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Nadeshiko League 2
Nankatsu (W)
Bunnys Gunma White Star (W)
6 Σεπ
04:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία