Guimaraes vs Braga Στατιστικά H2H

Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
46 Αγώνες
Braga
Braga
11 Νίκες
11 Ισοπαλίες
24 Νίκες
24%
24%
52%
Vitoria SC Guimaraes
1ο ημίχρονο
Braga
7 Νίκες
24 Ισοπαλίες
15 Νίκες
15%
52%
33%
Vitoria SC Guimaraes
2ο ημίχρονο
Braga
7 Νίκες
20 Ισοπαλίες
19 Νίκες
15%
43%
41%
31.08.26
liga portugal
Braga
Braga
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
0.77
0.19
2
2
11
18
2
3
1
0
0
0
1
0
0.77
0.19
2
2
11
18
2
3
21.02.26
Primeira Liga
Braga
Braga
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
2.02
0.98
0
2
17
11
2
3
3
2
2
1
1
1
2.02
0.98
0
2
17
11
2
3
10.01.26
League Cup
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
2
Braga
Braga
-
-
3
8
8
16
3
2
2
1
0
1
2
0
-
-
3
8
8
16
3
2
20.09.25
Primeira Liga
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
1
Braga
Braga
1.32
1.42
3
5
14
15
2
3
1
1
1
1
0
0
1.32
1.42
3
5
14
15
2
3
16.02.25
Primeira Liga
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
Braga
Braga
1.35
0.12
7
4
11
15
5
3
0
0
0
0
0
0
1.35
0.12
7
4
11
15
5
3

Γκολ

Συνολικά γκολ
111
StatisticsChartSlim-left
42
StatisticsChartSlim-left
69
Σύνολο αγώνων
22
Περισσότερο - 48%
24
52% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.41
StatisticsChartSlim-left
0.91
StatisticsChartSlim-left
1.5
Μέσος χρόνος ανά γκολ
37'
StatisticsChartSlim-left
99'
StatisticsChartSlim-left
60'
Vitoria SC Guimaraes
6
0-15'
7
16-30'
8
31-45'
6
0-15'
13
16-30'
13
31-45'
HT
7
46-60'
2
61-75'
10
76-90'
8
46-60'
10
61-75'
17
76-90'
Braga

Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων

Vitoria SC GuimaraesΠορτογαλία
BragaΠορτογαλία
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες

Vitoria SC Guimaraes - Braga Τελευταίοι αγώνες

Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
Αγώνες
17.10.26
portugal cup
Recreativa de Lamelas
Recreativa de Lamelas
1
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
-
-
5
6
12
17
2
4
0
1
0
0
0
1
-
-
5
6
12
17
2
4
Ν
11.10.26
Liga Portugal
Benfica Lisbon
Benfica Lisbon
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
2.09
0.65
11
6
9
23
2
5
2
0
1
0
1
0
2.09
0.65
11
6
9
23
2
5
Η
25.09.26
Club Friendlies
Chaves
Chaves
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
-
-
4
9
-
-
1
0
0
1
0
0
0
1
-
-
4
9
-
-
1
0
Ν
20.09.26
Liga Portugal
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
Moreirense
Moreirense
1.14
0.58
3
0
10
13
0
0
1
1
0
0
1
1
1.14
0.58
3
0
10
13
0
0
Ι
12.09.26
liga portugal
Academico Viseu
Academico Viseu
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
1
2.15
2.15
4
8
14
11
4
3
2
1
0
0
2
1
2.15
2.15
4
8
14
11
4
3
Η
06.09.26
liga portugal
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
Casa Pia
Casa Pia
2.45
0.25
17
4
15
6
2
2
0
0
0
0
0
0
2.45
0.25
17
4
15
6
2
2
Ι
31.08.26
liga portugal
Braga
Braga
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
0.77
0.19
2
2
11
18
2
3
1
0
0
0
1
0
0.77
0.19
2
2
11
18
2
3
Η
23.08.26
liga portugal
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
Nacional de Madeir
Nacional de Madeir
2.81
0.63
4
3
18
8
2
1
1
0
1
0
0
0
2.81
0.63
4
3
18
8
2
1
Ν
14.08.26
liga portugal
Sporting Lisbon
Sporting Lisbon
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
1.13
1.01
5
1
12
21
4
4
3
2
3
0
0
2
1.13
1.01
5
1
12
21
4
4
Η
08.08.26
liga portugal
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
Arouca
Arouca
1
2.38
0.31
5
2
9
7
2
3
0
1
0
0
0
1
2.38
0.31
5
2
9
7
2
3
Η
Προβολή όλων
Braga
Braga
Αγώνες
15.10.26
UECL
Copenhagen
Copenhagen
Braga
Braga
2.12
0.42
3
3
15
18
2
0
3
0
0
0
3
0
2.12
0.42
3
3
15
18
2
0
Η
09.10.26
Liga Portugal
Braga
Braga
Sporting Lisbon
Sporting Lisbon
1.37
1.04
5
2
11
10
1
1
1
3
1
0
0
3
1.37
1.04
5
2
11
10
1
1
Η
20.09.26
Liga Portugal
Santa Clara Azores
Santa Clara Azores
Braga
Braga
0.79
0.55
5
5
13
13
4
3
0
0
0
0
0
0
0.79
0.55
5
5
13
13
4
3
Ι
14.09.26
liga portugal
Braga
Braga
Estoril Praia
Estoril Praia
1
2.09
0.74
4
2
9
12
0
2
1
0
0
0
1
0
2.09
0.74
4
2
9
12
0
2
Ν
10.09.26
liga portugal
Estrela
Estrela
Braga
Braga
0.68
0.72
5
9
12
14
2
1
2
1
1
1
1
0
0.68
0.72
5
9
12
14
2
1
Η
05.09.26
liga portugal
Alverca
Alverca
Braga
Braga
1.17
2.11
2
2
11
12
1
4
1
2
1
0
0
2
1.17
2.11
2
2
11
12
1
4
Ν
31.08.26
liga portugal
Braga
Braga
Vitoria SC Guimaraes
Vitoria SC Guimaraes
0.77
0.19
2
2
11
18
2
3
1
0
0
0
1
0
0.77
0.19
2
2
11
18
2
3
Ν
27.08.26
UECL
Austria Wien
Austria Wien
Braga
Braga
0.75
0.45
2
5
17
17
3
2
0
0
0
0
0
0
0.75
0.45
2
5
17
17
3
2
Ι
20.08.26
UECL
Braga
Braga
Austria Wien
Austria Wien
3.18
0.59
5
4
12
18
2
0
2
0
1
0
1
0
3.18
0.59
5
4
12
18
2
0
Ν
13.08.26
UECL
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
Braga
Braga
-
-
3
5
11
10
3
2
0
0
0
0
0
0
-
-
3
5
11
10
3
2
Ι
Προβολή όλων

Αποτελέσματα αγώνων

Vitoria SC GuimaraesVitoria SC Guimaraes· 10 Αγώνες
2 Νίκες
2 Ισοπαλίες
6 Ήττες
20%
20%
60%
1 μισός
2 μισός
10%
20%
70%
30%
20%
Ήττες
50%
·10 Αγώνες ·BragaBraga
4 Νίκες
3 Ισοπαλίες
3 Ήττες
40%
30%
30%
1 μισός
2 μισός
20%
40%
70%
30%
10%
Ήττες
30%
Νίκες χωρίς παθητικό
2
3
Ήττες χωρίς γκολ
4
1
Νίκες με ανατροπή
0
1
Εκούσιες ήττες
0
2

Ρεκόρ γκολ

6
Φραγμένος
8
Φραγμένος
1
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
3
5
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
5
2
Σκόραρε πρώτος
5
5
Δεν σκόραρε
4
Vitoria SC Guimaraes
17%
1
0%
0
0%
0
0%
0
50%
3
33%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Braga
13%
1
13%
1
13%
1
25%
2
0%
0
38%
3
12
Χάσει
9
Χάσει
4
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
2
8
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
7
7
Χάθηκε πρώτα
2
3
Δεν έχασαν
6
Vitoria SC Guimaraes
8%
1
17%
2
8%
1
25%
3
42%
5
33%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Braga
11%
1
11%
1
11%
1
44%
4
22%
2
33%
3
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
1.8
1.7
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
3
3
Μέσος χρόνος ανά γκολ
150'
112'

Συνολικά γκολ στον αγώνα

Vitoria SC GuimaraesVitoria SC Guimaraes
Μ.Ο. γκολ
BragaBraga
1.8
Όλο το ματς
1.7
0.5
1ο ημίχρονο
0.5
1.3
2ο ημίχρονο
1.2

Σύνολα ομάδας

Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
5
50%
MiddleLogo
5
50%
0.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
0
0
MiddleLogo
10
100%
2.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Vitoria SC Guimaraes - Braga Στατιστικά αγώνα

Vitoria SC Guimaraes
Braga
55%
Κατοχή μπάλας
54.9%
Φάουλ
StatisticsChartSlim-left
155
StatisticsChartSlim-left
127
Κόρνερ
StatisticsChartSlim-left
58
StatisticsChartSlim-left
45
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
25
StatisticsChartSlim-left
17
Κόκκινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
0

Αποτελέσματα αγώνων

Vitoria SC Guimaraes
Ακριβές σκορ
Braga
0:1
2 ώρα
20%
1:0
2 ώρα
20%
2:0
2 ώρα
20%
0:0
1 ώρα
10%
1:1
1 ώρα
10%
0:0
3 ώρα
30%
1:0
2 ώρα
20%
1:2
1 ώρα
10%
1:3
1 ώρα
10%
2:0
1 ώρα
10%
Vitoria SC Guimaraes
Ακριβής αριθμός γκολ
Braga
1
4 ώρα
40%
2
3 ώρα
30%
3
1 ώρα
10%
5
1 ώρα
10%
1 Γκολ
2 Γκολ
3 Γκολ
4 Γκολ
5 Γκολ
1
2 ώρα
20%
2
1 ώρα
10%
3
3 ώρα
30%
4
1 ώρα
10%