Gornik vs Termalica Πρόβλεψη 8 Αύγουστος 2025

    📢Ποιοι παίκτες μπορεί να γίνουν απρόσμενοι αστέρες του αγώνα; Η απάντηση σε αυτήν την ερώτηση θα γίνει γνωστή μετά το τέλος της αντιπαράθεσης μεταξύ των ομάδωων Gornik και Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Η συνάντηση ως μέρος του τουρνουά Ekstraklasa είναι προγραμματισμένη για τις 6:30 PM στις 8 Αύγουστος. Οι στοιχηματιστές έχουν ήδη αναγνωρίσει τον φαβορί ως την ομάδα Gornik. Οι αποδόσεις για τις νίκες είναι οι εξής - εναντίον .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Gornik και Bruk-Bet Termalica Nieciecza:

    • έχουν παιχτεί 7 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 2, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2, ισοπαλίες - 3;
    • αριθμός γκολ - 8 εναντίον 9;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1, στο 2ο ημίχρονο - 1.43;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.43.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Gornik - Termalica

    22%
    2 Νίκη
    44%
    4 Σχεδιάζω
    33%
    3 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    9
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.22
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    56%
    1
    Μέσο σύνολο
    1.22
    2.11
    Κίτρινες κάρτες
    2
    Τελευταίοι αγώνες
    16.02.26
    Ekstraklasa
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    Gornik
    Gornik
    -
    -
    2
    10
    12
    9
    1
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    10
    12
    9
    1
    0
    08.08.25
    Ekstraklasa
    Gornik
    Gornik
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    1.44
    0.44
    7
    2
    12
    15
    2
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.44
    0.44
    7
    2
    12
    15
    2
    3
    13.10.23
    Club Friendly Games
    Gornik
    Gornik
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    20.03.22
    Ekstraklasa
    Gornik
    Gornik
    1
    Termalica
    Termalica
    -
    -
    -
    -
    15
    13
    -
    -
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    15
    13
    -
    -
    26.09.21
    Ekstraklasa
    Termalica
    Termalica
    Gornik
    Gornik
    -
    -
    -
    -
    4
    10
    -
    -
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    -
    -
    -
    -
    4
    10
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Gornik Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 2 Αύγουστος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Ekstraklasa (γηπεδούχοι - Lech Poznan, φιλοξενούμενοι - Gornik). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Gornik vs Lech Poznan):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 44% vs 56%;
    • κόρνερ: 8 vs 6;
    • φάουλ: 5 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 1 vs 5.

    ✅Η ομάδα Gornik έχει ήδη ξεκινήσει την απόδοσή της στο πρωτάθλημα, αλλά είναι πολύ νωρίς για να μιλήσουμε για στατιστικά στοιχεία. Ας δούμε λοιπόν τα αποτελέσματα των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων (συμπεριλαμβανομένων των αγώνων της σεζόν).

    Σε αυτό το διάστημα, η ομάδα έχει κερδίσει 3 νίκες, έχει φέρει 4 ισοπαλίες και έχει υποστεί 3 ήττες. Κατάφερε να ευχαριστήσει το κοινό με 9 γκολ, με μέσο όρο 0.9 γκολ ανά αγώνα. Αξίζει να σημειωθεί ότι στην έδρα της, η ομάδα σημειώνει κατά μέσο όρο 1.25 γκολ ανά αγώνα. Όσον αφορά τα γκολ που δέχθηκε, ο μέσος όρος είναι 0.9 γκολ την ίδια περίοδο.

    Αποτελέσματα αγώνων: Gornik

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Ekstraklasa
    Gornik
    Gornik
    Katowice
    Katowice
    -
    -
    13
    4
    10
    9
    0
    1
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    -
    -
    13
    4
    10
    9
    0
    1
    Νικώ
    27.08.26
    UECL
    Monaco
    Monaco
    Gornik
    Gornik
    1.86
    0.97
    5
    2
    12
    11
    0
    2
    4
    1
    2
    0
    2
    1
    1.86
    0.97
    5
    2
    12
    11
    0
    2
    Νικώ
    20.08.26
    UECL
    Gornik
    Gornik
    Monaco
    Monaco
    1.34
    1.75
    7
    4
    13
    15
    2
    2
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    1.34
    1.75
    7
    4
    13
    15
    2
    2
    Νικώ
    16.08.26
    Ekstraklasa
    Gornik
    Gornik
    1
    Wisla
    Wisla
    -
    -
    6
    3
    16
    17
    1
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    3
    16
    17
    1
    4
    Γουόν
    13.08.26
    UEL
    Gornik
    Gornik
    Ferencvarosi
    Ferencvarosi
    2.17
    1.17
    9
    6
    11
    12
    0
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    2.17
    1.17
    9
    6
    11
    12
    0
    2
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Bruk-Bet Termalica Nieciecza Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 2 Αύγουστος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Ekstraklasa (γηπεδούχοι - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, φιλοξενούμενοι - Pogon Szczecin). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs Pogon Szczecin) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 47% vs 53%;
    • κόρνερ: 6 vs 9;
    • φάουλ: 8 vs 14;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 1;
    • σουτ στον στόχο: 7 vs 2.

    ⚠️Η φιλοξενούμενη ομάδα είναι η Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Δεν είχαν πολλούς αγώνες αυτή τη σεζόν, οπότε ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων.

    Κατά τη διάρκεια αυτού του χρόνου, η ομάδα είχε 5 νίκες και 3 ήττες, και 2 ισοπαλίες. Μέσος όρος γκολ: σκοράρουν κατά μέσο όρο 1.8 γκολ ανά αγώνα (εκτός έδρας - 2), και δέχονται κατά μέσο όρο 1.3 γκολ.

    Αποτελέσματα αγώνων: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    Τελευταίοι αγώνες
    01.09.26
    Cup
    Wigry Suwalki
    Wigry Suwalki
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    -
    -
    7
    6
    14
    9
    0
    0
    1
    5
    0
    3
    1
    2
    -
    -
    7
    6
    14
    9
    0
    0
    Γουόν
    28.08.26
    First Liga
    Pogon Grodzisk Mazowiecki
    Pogon Grodzisk Mazowiecki
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    -
    -
    7
    4
    5
    12
    1
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    7
    4
    5
    12
    1
    3
    Εφιστά
    22.08.26
    First Liga
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    Polonia Warszawa
    Polonia Warszawa
    -
    -
    4
    4
    16
    5
    2
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    4
    4
    16
    5
    2
    1
    Νικώ
    16.08.26
    First Liga
    LKS Lodz
    LKS Lodz
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    -
    -
    3
    8
    -
    -
    1
    2
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    8
    -
    -
    1
    2
    Νικώ
    09.08.26
    First Liga
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    Warta Poznan
    Warta Poznan
    -
    -
    4
    6
    17
    13
    1
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    4
    6
    17
    13
    1
    2
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 7;
    • νίκες γηπεδούχων - 2, νίκες φιλοξενούμενων - 2, ισοπαλίες - 3.

    Στατιστικά: Gornik vs Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    • αγώνων στο τουρνουά: 3 vs 3;
    • νικών: 2 vs 1;
    • ποσοστό νικών: 67% vs 33%;
    • ηττών: 1 vs 1;
    • ισοπαλιών: 0 vs 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 3 vs 5;
    • ηττών: 3 vs 3;
    • ισοπαλιών: 4 vs 2.
    Τάσεις
    • Bruk-Bet Termalica Nieciecza κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Gornik (Ekstraklasa).
    • Bruk-Bet Termalica Nieciecza κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
    • Bruk-Bet Termalica Nieciecza κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Bruk-Bet Termalica Nieciecza Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.38)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.14, οι φιλοξενούμενοι - 1.29;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.43;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 4; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 1.

    Στατιστικά: Gornik vs Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.33 vs 2.67;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.33 vs 1.67;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.33 vs 1.33;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1 vs 0.33;
    • Gornik: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 2;
    • Bruk-Bet Termalica Nieciecza: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.9 (εντός - 1.25) vs 1.8 (εκτός - 2).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Gornik παιχνίδια κατάb Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 12 Gornik παιχνίδια (Ekstraklasa).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Gornik σπίτι παιχνίδια (Ekstraklasa).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5) (aποδόσεις: 1.38)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Gornik: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.33; στο γήπεδο του σπιτιού - 6;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.7; στο γήπεδο του σπιτιού - 7.75.

    Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 6.67, εκτός - 7;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.7; εκτός - 6.
    Τάσεις
    • Bruk-Bet Termalica Nieciecza Εξυπηρετεί πάνω από 4.5 γωνία σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια.
    • Bruk-Bet Termalica Nieciecza Εξυπηρετεί πάνω από 4.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Bruk-Bet Termalica Nieciecza Σύνολο πάνω από (4,5) (aποδόσεις: 1.77)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 7;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 4 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 1 φορές.

    Στατιστικά: Gornik εναντίον Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 3 vs 3;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 2 vs 1;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Gornik εντός έδρας - 1 (100%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Bruk-Bet Termalica Nieciecza εκτός έδρας - 0 (0%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 5 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (Gornik) - 2 (50%);
    • OZ εκτός έδρας (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) - 2 (40%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.71)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Bruk-Bet Termalica Nieciecza Αποτελέσματα σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.

    Bruk-Bet Termalica Nieciecza θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    Στοίχημα-227
    Δημοσιεύθηκε: 06/08/2025, 7:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Gornik - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    ks-gornik-zabrzetermalica-bruk-bet-niecieczaσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Gornik παιχνίδια κατάb Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa).
    ks-gornik-zabrzeσε 6 της τελευταίας 7 Gornik παιχνίδια (Ekstraklasa).
    termalica-bruk-bet-niecieczaσε 18 της τελευταίας 19 Bruk-Bet Termalica Nieciecza παιχνίδια.
    termalica-bruk-bet-niecieczaσε 9 της τελευταίας 10 Bruk-Bet Termalica Nieciecza μακριά παιχνίδια.
    σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Karol Arys παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -455
    Gornik Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    ks-gornik-zabrzetermalica-bruk-bet-niecieczaσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa).
    ks-gornik-zabrzeσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 12 παιχνίδια (Ekstraklasa).
    ks-gornik-zabrzeσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια (Ekstraklasa).
    Gornik Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Everygame
    -357
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    ks-gornik-zabrzetermalica-bruk-bet-niecieczaσε 6 της τελευταίας 7 Gornik παιχνίδια κατάb Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa).
    ks-gornik-zabrzeσε κάθε ένα από τα τελευταία 12 Gornik παιχνίδια (Ekstraklasa).
    ks-gornik-zabrzeσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Gornik σπίτι παιχνίδια (Ekstraklasa).
    σε 6 της τελευταίας 7 Karol Arys παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -250
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza Χάνει:
    termalica-bruk-bet-niecieczaσε 17 της τελευταίας 19 παιχνίδια.
    Gornik θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -714
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Gornik - Bruk-Bet Termalica Nieciecza Θέση στον πίνακα

    Ekstraklasa 25/26
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    KKS Lech Poznan
    KKS Lech Poznan
    341612662-4560
    2.
    Gornik Zabrze
    Gornik Zabrze
    341681050-3856
    3.
    Jagiellonia Bialystok
    Jagiellonia Bialystok
    341511856-4156
    16.
    KS Lechia Gdansk
    KS Lechia Gdansk
    341271562-6538
    17.
    MKS Arka Gdynia
    MKS Arka Gdynia
    34991634-6136
    18.
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    34971843-6534

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκη
    2 - Σχεδιάζω
    5 - Βλάβες
    Νίκη - 5
    Σχεδιάζω - 1
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 14
    Χάσει - 17
    -3
    +4
    20 - Φραγμένος
    16 - Χάσει
    3
    Νίκη
    5
    2
    Σχεδιάζω
    1
    5
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    14
    Φραγμένος
    20
    17
    Χάσει
    16
    3.1
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.6
    1.4
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    2
    1.7
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.6
    8
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    8
    64'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    45'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία