Zurich vs Servette Πρόβλεψη 9 Μάρτιος 2025

    🔈Πώς θα επηρεάσουν οι διαιτητικές αποφάσεις την πορεία και την έκβαση της συνάντησης; Όλα αυτά θα τα μάθουμε κατά τη διάρκεια των 90 λεπτών του αγώνα μεταξύ των ομάδων Zurich και Servette Geneva. Η αντιπαράθεση του τουρνουά Super League έχει προγραμματιστεί για τις 1:15 PM στις 9 Μάρτιος. Μέχρι σήμερα, οι στοιχηματικές εταιρείες έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τις νίκες: και .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Zurich και Servette Geneva:

    • έχουν παιχτεί 28 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 11, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 12, ισοπαλίες - 5;
    • αριθμός γκολ - 41 εναντίον 43;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1, στο 2ο ημίχρονο - 2;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Zurich - Servette

    38%
    13 Νίκη
    18%
    6 Σχεδιάζω
    44%
    15 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    34
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.97
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    62%
    1.41
    Μέσο σύνολο
    1.56
    1.97
    Κίτρινες κάρτες
    1.97
    Τελευταίοι αγώνες
    01.08.26
    Super League
    Zurich
    Zurich
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    1.59
    1.67
    4
    7
    16
    8
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.59
    1.67
    4
    7
    16
    8
    3
    2
    16.05.26
    Super League
    Zurich
    Zurich
    1
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    0.19
    2.04
    6
    8
    10
    13
    1
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.19
    2.04
    6
    8
    10
    13
    1
    2
    07.03.26
    Super League
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    Zurich
    Zurich
    0.95
    1.13
    5
    7
    15
    12
    4
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0.95
    1.13
    5
    7
    15
    12
    4
    0
    18.01.26
    Super League
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    Zurich
    Zurich
    1
    2.5
    1.35
    9
    2
    13
    17
    2
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    2.5
    1.35
    9
    2
    13
    17
    2
    0
    13.09.25
    Super League
    Zurich
    Zurich
    2
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    1.13
    2.43
    3
    14
    13
    8
    2
    2
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    1.13
    2.43
    3
    14
    13
    8
    2
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    FC Zurich Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Super League, η ομάδα Zurich έχει συμμετάσχει σε συνολικά 26 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 11 νίκες,
    • 9 ήττες,
    • 6 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Zurich βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Super League, με ποσοστό νίκης 42% και ποσοστό ήττας 35%.

    ⚽️Η Zurich έχει σκοράρει συνολικά 35 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Zurich έχει δεχθεί συνολικά 34 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: FC Zurich

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Super League
    Lausanne-Sport
    Lausanne-Sport
    Zurich
    Zurich
    1.29
    2.08
    6
    6
    17
    12
    2
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    1.29
    2.08
    6
    6
    17
    12
    2
    3
    Γουόν
    22.08.26
    Super League
    Zurich
    Zurich
    Basel 1893
    Basel 1893
    1.48
    1.79
    4
    6
    16
    15
    5
    6
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.48
    1.79
    4
    6
    16
    15
    5
    6
    Νικώ
    14.08.26
    Schweizer Cup
    Tuggen
    Tuggen
    Zurich
    Zurich
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    Γουόν
    09.08.26
    Super League
    Lugano
    Lugano
    Zurich
    Zurich
    2.34
    0.97
    5
    2
    12
    14
    0
    3
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    2.34
    0.97
    5
    2
    12
    14
    0
    3
    Νικώ
    01.08.26
    Super League
    Zurich
    Zurich
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    1.59
    1.67
    4
    7
    16
    8
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.59
    1.67
    4
    7
    16
    8
    3
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Servette Geneva Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Super League, η ομάδα Servette Geneva έχει συμμετάσχει σε συνολικά 26 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 12 νίκες,
    • 5 ήττες,
    • 9 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Servette Geneva βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Super League, με ποσοστό νίκης 46% και ποσοστό ήττας 19%.

    ⚽Η Servette Geneva έχει σκοράρει συνολικά 42 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Servette Geneva έχει δεχθεί συνολικά 35 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Servette Geneva

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Super League
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    Luzern
    Luzern
    1
    1.98
    1.17
    13
    1
    11
    10
    4
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.98
    1.17
    13
    1
    11
    10
    4
    0
    Εφιστά
    15.08.26
    Schweizer Cup
    Bavois
    Bavois
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    -
    -
    5
    7
    -
    -
    2
    1
    0
    7
    0
    5
    0
    2
    -
    -
    5
    7
    -
    -
    2
    1
    Γουόν
    08.08.26
    Super League
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    Grasshopper
    Grasshopper
    1
    1.9
    0.74
    7
    5
    11
    11
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.9
    0.74
    7
    5
    11
    11
    2
    3
    Γουόν
    01.08.26
    Super League
    Zurich
    Zurich
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    1.59
    1.67
    4
    7
    16
    8
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.59
    1.67
    4
    7
    16
    8
    3
    2
    Νικώ
    25.07.26
    Super League
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    Basel 1893
    Basel 1893
    1.19
    2
    11
    5
    12
    15
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.19
    2
    11
    5
    12
    15
    0
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 28;
    • νίκες γηπεδούχων - 11, νίκες φιλοξενούμενων - 12, ισοπαλίες - 5.

    Στατιστικά: Zurich vs Servette Geneva

    • αγώνων στο τουρνουά: 26 vs 26;
    • νικών: 11 vs 12;
    • ποσοστό νικών: 42% vs 46%;
    • ηττών: 9 vs 5;
    • ισοπαλιών: 6 vs 9.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 4 vs 4;
    • ηττών: 6 vs 1;
    • ισοπαλιών: 0 vs 5.
    Τάσεις
    • Servette Geneva δεν χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια (Super League).
    👉Πρόβλεψη: Servette Geneva δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.39)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.46, οι φιλοξενούμενοι - 1.54;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 16; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 7.

    Στατιστικά: Zurich vs Servette Geneva

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.65 vs 2.96;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.35 vs 1.62;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.65 vs 0.65;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.69 vs 0.96;
    • Zurich: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.15;
    • Servette Geneva: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.38;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.3 (εντός - 1) vs 1.5 (εκτός - 1.4).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (2,5) (aποδόσεις: 2.07)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Zurich: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.08; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.31;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 7; στο γήπεδο του σπιτιού - 7.5.

    Servette Geneva: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 6.31, εκτός - 5.31;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 6.9; εκτός - 4.2.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (11,5) (aποδόσεις: 2.68)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 28;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 16 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 7 φορές.

    Στατιστικά: Zurich εναντίον Servette Geneva

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 26 vs 26;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 14 vs 18;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Zurich εντός έδρας - 7 (54%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Servette Geneva εκτός έδρας - 9 (69%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 5 vs 8;
    • OZ εντός έδρας (Zurich) - 3 (50%);
    • OZ εκτός έδρας (Servette Geneva) - 3 (60%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.59)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • FC Zurich Σκορ στο 2ο ημίχρονο σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια κατάb Servette Geneva (Super League).

    2ο ημίχρονο, FC Zurich θα κερδίσει γκολ
    Δημοσιεύθηκε: 07/03/2025, 1:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: FC Zurich - Servette Geneva

    Servette Geneva δεν χάνει:
    servette-geneva-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια (Super League).
    Servette Geneva δεν θα χάσει
    Everygame
    -250
    FC Zurich Χάνει:
    fc-zurich-1servette-geneva-fcσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια κατάb Servette Geneva (Super League).
    fc-zurich-1servette-geneva-fcσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια κατάb Servette Geneva (Super League).
    Servette Geneva Αποτελέσματα:
    servette-geneva-fcσε 15 της τελευταίας 17 μακριά παιχνίδια (Super League).
    servette-geneva-fcσε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια (Super League).
    Servette Geneva θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -500
    FC Zurich Σκορ στο 2ο ημίχρονο:
    fc-zurich-1servette-geneva-fcσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια κατάb Servette Geneva (Super League).
    2ο ημίχρονο, FC Zurich θα κερδίσει γκολ
    -130
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    fc-zurich-1σε 11 της τελευταίας 12 FC Zurich σπίτι παιχνίδια (Super League).
    fc-zurich-1σε 10 της τελευταίας 11 FC Zurich παιχνίδια (Super League).
    fc-zurich-1σε 7 της τελευταίας 8 FC Zurich σπίτι παιχνίδια.
    fc-zurich-1σε 6 της τελευταίας 7 FC Zurich παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -250
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    FC Zurich - Servette Geneva Θέση στον πίνακα

    Championship Group
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    FC Basel 1893
    FC Basel 1893
    540119-1173
    2.
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    522112-1263
    3.
    Young Boys Bern
    Young Boys Bern
    522111-761
    4.
    FC Lugano
    FC Lugano
    51227-1154
    5.
    Lausanne-Sport
    Lausanne-Sport
    513110-1053
    6.
    FC Luzern
    FC Luzern
    50145-1352

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    1 - Σχεδιάζω
    5 - Βλάβες
    Νίκη - 6
    Σχεδιάζω - 2
    Βλάβες - 2
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 13
    Χάσει - 19
    -6
    +14
    25 - Φραγμένος
    11 - Χάσει
    4
    Νίκη
    6
    1
    Σχεδιάζω
    2
    5
    Βλάβες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    13
    Φραγμένος
    25
    19
    Χάσει
    11
    3.2
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.6
    1.3
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    2.5
    1.9
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.1
    7
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    69'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    36'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία