Atlanta Un. vs Red Bulls Πρόβλεψη 9 Μάρτιος 2025

    🔈Πώς θα επηρεάσουν οι διαιτητικές αποφάσεις την πορεία και την έκβαση της συνάντησης; Όλα αυτά θα τα μάθουμε κατά τη διάρκεια των 90 λεπτών του αγώνα μεταξύ των ομάδων Atlanta United και NY Red Bulls. Η αντιπαράθεση του τουρνουά MLS έχει προγραμματιστεί για τις 12:35 AM στις 9 Μάρτιος. Μέχρι σήμερα, οι στοιχηματικές εταιρείες έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τις νίκες: και .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Atlanta United και NY Red Bulls:

    • έχουν παιχτεί 18 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 3, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 10, ισοπαλίες - 5;
    • αριθμός γκολ - 15 εναντίον 25;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 0.83, στο 2ο ημίχρονο - 1.39;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.22.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Atlanta Un. - Red Bulls

    19%
    4 Νίκη
    29%
    6 Σχεδιάζω
    52%
    11 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    21
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.14
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    38%
    0.81
    Μέσο σύνολο
    1.33
    1.81
    Κίτρινες κάρτες
    2.19
    Τελευταίοι αγώνες
    15.08.26
    mls
    Atlanta United
    Atlanta United
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    1.66
    1.42
    3
    7
    14
    12
    3
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.66
    1.42
    3
    7
    14
    12
    3
    1
    11.02.26
    Club Friendly Games
    Atlanta United
    Atlanta United
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    3
    2
    0
    2
    3
    0
    31.05.25
    MLS
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    Atlanta United
    Atlanta United
    0.81
    1.07
    1
    8
    13
    11
    4
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    0.81
    1.07
    1
    8
    13
    11
    4
    2
    09.03.25
    Major League Soccer
    Atlanta United FC
    Atlanta United FC
    New York Red Bulls
    New York Red Bulls
    1.46
    0.35
    5
    2
    14
    7
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.46
    0.35
    5
    2
    14
    7
    2
    2
    05.10.24
    MLS
    Atlanta United
    Atlanta United
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    1
    -
    -
    9
    4
    7
    15
    1
    5
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    9
    4
    7
    15
    1
    5
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Atlanta United FC Επισκόπηση ομάδας

    ✅Η ομάδα Atlanta United έχει ήδη ξεκινήσει την απόδοσή της στο πρωτάθλημα, αλλά είναι πολύ νωρίς για να μιλήσουμε για στατιστικά στοιχεία. Ας δούμε λοιπόν τα αποτελέσματα των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων (συμπεριλαμβανομένων των αγώνων της σεζόν).

    Σε αυτό το διάστημα, η ομάδα έχει κερδίσει 6 νίκες, έχει φέρει 0 ισοπαλίες και έχει υποστεί 4 ήττες. Κατάφερε να ευχαριστήσει το κοινό με 16 γκολ, με μέσο όρο 1.6 γκολ ανά αγώνα. Αξίζει να σημειωθεί ότι στην έδρα της, η ομάδα σημειώνει κατά μέσο όρο 2 γκολ ανά αγώνα. Όσον αφορά τα γκολ που δέχθηκε, ο μέσος όρος είναι 1.6 γκολ την ίδια περίοδο.

    Αποτελέσματα αγώνων: Atlanta United FC

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    mls
    Atlanta United
    Atlanta United
    Charlotte
    Charlotte
    0.96
    1.84
    11
    7
    8
    5
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.96
    1.84
    11
    7
    8
    5
    1
    1
    Νικώ
    23.08.26
    mls
    Atlanta United
    Atlanta United
    Sporting Kansas-City
    Sporting Kansas-City
    1.57
    0.98
    2
    6
    8
    13
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    1.57
    0.98
    2
    6
    8
    13
    2
    1
    Γουόν
    20.08.26
    mls
    Minnesota United
    Minnesota United
    Atlanta United
    Atlanta United
    2.14
    0.64
    6
    4
    13
    13
    4
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    2.14
    0.64
    6
    4
    13
    13
    4
    3
    Γουόν
    15.08.26
    mls
    Atlanta United
    Atlanta United
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    1.66
    1.42
    3
    7
    14
    12
    3
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.66
    1.42
    3
    7
    14
    12
    3
    1
    Γουόν
    01.08.26
    mls
    Philadelphia Union
    Philadelphia Union
    Atlanta United
    Atlanta United
    1
    2.85
    0.69
    12
    2
    15
    5
    3
    2
    3
    2
    0
    1
    3
    1
    2.85
    0.69
    12
    2
    15
    5
    3
    2
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    New York Red Bulls Επισκόπηση ομάδας

    ⚠️Η φιλοξενούμενη ομάδα είναι η NY Red Bulls. Δεν είχαν πολλούς αγώνες αυτή τη σεζόν, οπότε ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων.

    Κατά τη διάρκεια αυτού του χρόνου, η ομάδα είχε 6 νίκες και 4 ήττες, και 0 ισοπαλίες. Μέσος όρος γκολ: σκοράρουν κατά μέσο όρο 1.6 γκολ ανά αγώνα (εκτός έδρας - 1.43), και δέχονται κατά μέσο όρο 1.1 γκολ.

    Αποτελέσματα αγώνων: New York Red Bulls

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    mls
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    Philadelphia Union
    Philadelphia Union
    1.49
    2.75
    4
    7
    12
    13
    1
    2
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    1.49
    2.75
    4
    7
    12
    13
    1
    2
    Νικώ
    22.08.26
    mls
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    0.73
    0.96
    3
    2
    10
    10
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.73
    0.96
    3
    2
    10
    10
    1
    2
    Εφιστά
    19.08.26
    mls
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    Nashville
    Nashville
    1.58
    1.1
    7
    10
    4
    12
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.58
    1.1
    7
    10
    4
    12
    1
    2
    Νικώ
    15.08.26
    mls
    Atlanta United
    Atlanta United
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    1.66
    1.42
    3
    7
    14
    12
    3
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.66
    1.42
    3
    7
    14
    12
    3
    1
    Νικώ
    01.08.26
    mls
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    Orlando City
    Orlando City
    3.5
    3.56
    5
    4
    10
    10
    3
    2
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    3.5
    3.56
    5
    4
    10
    10
    3
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 18;
    • νίκες γηπεδούχων - 3, νίκες φιλοξενούμενων - 10, ισοπαλίες - 5.

    Στατιστικά: Atlanta United vs NY Red Bulls

    • αγώνων στο τουρνουά: 2 vs 2;
    • νικών: 1 vs 1;
    • ποσοστό νικών: 50% vs 50%;
    • ηττών: 1 vs 1;
    • ισοπαλιών: 0 vs 0.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 6 vs 6;
    • ηττών: 4 vs 4;
    • ισοπαλιών: 0 vs 0.
    👉Πρόβλεψη: New York Red Bulls Χάντικαπ (+1) (aποδόσεις: 1.41)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο - 0.83, οι φιλοξενούμενοι - 1.39;
    • μέσος όρος σύνολο γκολ σε απευθείας αγώνες - 2.22;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 7; στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 5.
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε 10 της τελευταίας 11 Atlanta United FC σπίτι παιχνίδια (Major League Soccer).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ πάνω από (2,5) (aποδόσεις: 1.69)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Atlanta United: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 6; στο γήπεδο του σπιτιού - 7;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.9; στο γήπεδο του σπιτιού - 7.5.

    NY Red Bulls: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.5, εκτός - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 3.6; εκτός - 4.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ 1x2 Atlanta United FC Νίκη (aποδόσεις: 1.8)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 18;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 7 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 5 φορές.

    Στατιστικά: Atlanta United εναντίον NY Red Bulls

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 2 vs 2;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 1 vs 0;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Atlanta United εντός έδρας - 1 (100%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα NY Red Bulls εκτός έδρας - 0 (0%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 8 vs 5;
    • OZ εντός έδρας (Atlanta United) - 4 (100%);
    • OZ εκτός έδρας (NY Red Bulls) - 3 (43%).
    Τάσεις
    • Atlanta United FC Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια (Major League Soccer).
    • Atlanta United FC Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.61)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Atlanta United FC σπίτι παιχνίδια κατάb New York Red Bulls (Major League Soccer).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 11 της τελευταίας 12 New York Red Bulls μακριά παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 10 της τελευταίας 11 New York Red Bulls μακριά παιχνίδια (Major League Soccer).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 New York Red Bulls παιχνίδια (Major League Soccer).

    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    Στοίχημα-200
    Δημοσιεύθηκε: 07/03/2025, 1:24 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Atlanta United FC - New York Red Bulls

    Atlanta United FC Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    atlanta-united-fcny-red-bullsσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια κατάb New York Red Bulls (MLS).
    atlanta-united-fcny-red-bullsσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια κατάb New York Red Bulls (MLS).
    atlanta-united-fcσε 24 της τελευταίας 26 παιχνίδια (MLS).
    atlanta-united-fcσε 15 της τελευταίας 17 παιχνίδια.
    atlanta-united-fcσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    Atlanta United FC Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    MyBookie
    -345
    Atlanta United FC Χάνει:
    atlanta-united-fcσε 22 της τελευταίας 23 παιχνίδια (MLS).
    atlanta-united-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 16 σπίτι παιχνίδια (MLS).
    atlanta-united-fcσε 15 της τελευταίας 16 σπίτι παιχνίδια.
    atlanta-united-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 14 παιχνίδια.
    New York Red Bulls Αποτελέσματα:
    ny-red-bullsσε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια (MLS).
    ny-red-bullsσε 10 της τελευταίας 11 μακριά παιχνίδια.
    ny-red-bullsσε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (MLS).
    New York Red Bulls θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -278
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    atlanta-united-fcσε 13 της τελευταίας 14 Atlanta United FC παιχνίδια (MLS).
    σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Tori Penso παιχνίδια.
    σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Tori Penso παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -500
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    atlanta-united-fcny-red-bullsσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Atlanta United FC σπίτι παιχνίδια κατάb New York Red Bulls (MLS).
    ny-red-bullsσε 11 της τελευταίας 12 New York Red Bulls μακριά παιχνίδια.
    ny-red-bullsσε 10 της τελευταίας 11 New York Red Bulls μακριά παιχνίδια (MLS).
    ny-red-bullsσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 New York Red Bulls παιχνίδια (MLS).
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -227
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Atlanta United FC - New York Red Bulls Θέση στον πίνακα

    League Group A
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    9.
    Orlando City SC
    Orlando City SC
    341411963-5153
    10.
    New York Red Bulls
    New York Red Bulls
    341271548-4743
    11.
    New England Revolution
    New England Revolution
    34991644-5136
    13.
    CF Montreal
    CF Montreal
    346101834-6028
    14.
    Atlanta United FC
    Atlanta United FC
    345131638-6328
    15.
    DC United
    DC United
    345111830-6626

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκη
    1 - Σχεδιάζω
    6 - Βλάβες
    Νίκη - 3
    Σχεδιάζω - 2
    Βλάβες - 5
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 12
    Χάσει - 21
    -9
    -5
    13 - Φραγμένος
    18 - Χάσει
    3
    Νίκη
    3
    1
    Σχεδιάζω
    2
    6
    Βλάβες
    5
    Διαφορά τερμάτων
    12
    Φραγμένος
    13
    21
    Χάσει
    18
    3.3
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.1
    1.2
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.3
    2.1
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.8
    7
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    8
    75'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    69'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία