St Gallen vs Young Boys Στατιστικά H2H

Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
57 Αγώνες
Young Boys
Young Boys
11 Νίκες
14 Ισοπαλίες
32 Νίκες
19%
25%
56%
St. Gallen 1879
1ο ημίχρονο
Young Boys
8 Νίκες
25 Ισοπαλίες
24 Νίκες
14%
44%
42%
St. Gallen 1879
2ο ημίχρονο
Young Boys
15 Νίκες
17 Ισοπαλίες
25 Νίκες
26%
30%
44%
26.04.26
Super League
Young Boys
Young Boys
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
2.74
1.84
8
4
22
13
2
3
1
2
0
0
1
2
2.74
1.84
8
4
22
13
2
3
11.02.26
Super League
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
Young Boys
Young Boys
2.04
0.53
6
5
15
9
4
2
2
1
2
0
0
1
2.04
0.53
6
5
15
9
4
2
09.11.25
Super League
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
Young Boys
Young Boys
2.01
1.31
9
3
10
9
1
1
1
4
1
2
0
2
2.01
1.31
9
3
10
9
1
1
19.10.25
Super League
Young Boys
Young Boys
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
2.16
1.82
7
9
12
12
2
5
1
2
0
0
1
2
2.16
1.82
7
9
12
12
2
5
29.03.25
Super League
Young Boys
Young Boys
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
0.99
0.82
9
2
18
19
3
2
1
0
0
0
1
0
0.99
0.82
9
2
18
19
3
2

Γκολ

Συνολικά γκολ
201
StatisticsChartSlim-left
81
StatisticsChartSlim-left
120
Σύνολο αγώνων
41
Περισσότερο - 72%
16
28% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.53
StatisticsChartSlim-left
1.42
StatisticsChartSlim-left
2.11
Μέσος χρόνος ανά γκολ
25'
StatisticsChartSlim-left
63'
StatisticsChartSlim-left
42'
St. Gallen 1879
15
0-15'
4
16-30'
10
31-45'
13
0-15'
17
16-30'
17
31-45'
HT
19
46-60'
13
61-75'
16
76-90'
18
46-60'
20
61-75'
29
76-90'
Young Boys

Στατιστικά αγώνα

Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 243
4.26
StatisticsChartSlim-left
123
StatisticsChartSlim-left
120
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 11
0.19
StatisticsChartSlim-left
5
StatisticsChartSlim-left
6

Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων

St. Gallen 1879Ελβετία
Young BoysΕλβετία
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες

St. Gallen 1879 - Young Boys Τελευταίοι αγώνες

St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
Αγώνες
16.10.26
Schweizer Cup
Rapperswil-Jona
Rapperswil-Jona
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
-
-
2
8
-
-
3
1
0
2
0
1
0
1
-
-
2
8
-
-
3
1
Ν
11.10.26
Super League
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
Lausanne-Sport
Lausanne-Sport
1.57
0.68
6
8
19
16
3
4
1
0
1
0
0
0
1.57
0.68
6
8
19
16
3
4
Ν
03.10.26
Club Friendlies
Bruhl St Gallen
Bruhl St Gallen
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
-
-
-
-
-
-
-
-
3
3
1
1
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Ι
20.09.26
Super League
Basel 1893
Basel 1893
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
1.44
1.79
5
7
13
21
4
1
1
3
1
1
0
2
1.44
1.79
5
7
13
21
4
1
Ν
16.09.26
Super League
Lugano
Lugano
1
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
1.34
1.28
2
8
11
14
3
3
4
1
4
0
0
1
1.34
1.28
2
8
11
14
3
3
Η
12.09.26
Super League
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
Sion
Sion
1.48
1.09
10
2
10
10
2
1
0
3
0
2
0
1
1.48
1.09
10
2
10
10
2
1
Η
06.09.26
Super League
Servette Geneva
Servette Geneva
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
1.89
1.6
2
4
16
33
2
2
0
2
0
1
0
1
1.89
1.6
2
4
16
33
2
2
Ν
02.09.26
Super League
Grasshopper
Grasshopper
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
2.25
3.29
7
14
10
8
1
2
2
0
1
0
1
0
2.25
3.29
7
14
10
8
1
2
Η
30.08.26
Super League
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
Thun
Thun
2.5
1.06
6
1
13
17
2
2
3
4
0
1
3
3
2.5
1.06
6
1
13
17
2
2
Η
27.08.26
UECL
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
1
Nordsjaelland
Nordsjaelland
3.25
2.04
2
5
2
1
5
3
2
3
2
2
0
1
3.25
2.04
2
5
2
1
5
3
Η
Προβολή όλων
Young Boys
Young Boys
Αγώνες
18.10.26
Schweizer Cup
Taverne
Taverne
Young Boys
Young Boys
-
-
3
3
5
10
0
0
0
5
0
5
0
0
-
-
3
3
5
10
0
0
Ν
11.10.26
Super League
Grasshopper
Grasshopper
Young Boys
Young Boys
0.48
2.48
3
5
12
13
1
4
0
2
0
0
0
2
0.48
2.48
3
5
12
13
1
4
Ν
02.10.26
Club Friendlies
Aarau
Aarau
Young Boys
Young Boys
-
-
4
4
8
9
0
0
1
2
0
1
1
1
-
-
4
4
8
9
0
0
Ν
19.09.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Servette Geneva
Servette Geneva
2.64
0.67
10
6
13
11
1
2
3
2
1
2
2
0
2.64
0.67
10
6
13
11
1
2
Ν
12.09.26
Super League
Lugano
Lugano
Young Boys
Young Boys
1.74
2.53
4
4
8
13
3
1
2
2
1
2
1
0
1.74
2.53
4
4
8
13
3
1
Ι
05.09.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Luzern
Luzern
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
3
3
1
0
2
3
4.63
2.64
8
2
11
13
4
5
Ι
01.09.26
Super League
Zurich
Zurich
Young Boys
Young Boys
2.26
1.58
3
3
6
13
1
3
2
4
1
2
1
2
2.26
1.58
3
3
6
13
1
3
Ν
29.08.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Basel 1893
Basel 1893
2.11
1.32
9
3
14
7
3
2
3
3
3
2
0
1
2.11
1.32
9
3
14
7
3
2
Ι
23.08.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Vaduz
Vaduz
2.09
1.69
6
4
12
11
0
4
4
2
2
2
2
0
2.09
1.69
6
4
12
11
0
4
Ν
15.08.26
Schweizer Cup
Littau
Littau
Young Boys
Young Boys
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
Ν
Προβολή όλων

Αποτελέσματα αγώνων

St. Gallen 1879St. Gallen 1879· 10 Αγώνες
4 Νίκες
0 Ισοπαλίες
6 Ήττες
40%
60%
1 μισός
2 μισός
30%
40%
20%
30%
50%
Ήττες
30%
·10 Αγώνες ·Young BoysYoung Boys
6 Νίκες
4 Ισοπαλίες
0 Ήττες
60%
40%
1 μισός
2 μισός
60%
50%
30%
20%
10%
Ήττες
30%
Νίκες χωρίς παθητικό
3
3
Ήττες χωρίς γκολ
3
0
Νίκες με ανατροπή
0
2
Εκούσιες ήττες
0
0

Ρεκόρ γκολ

14
Φραγμένος
32
Φραγμένος
6
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
17
8
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
15
4
Σκόραρε πρώτος
7
3
Δεν σκόραρε
0
St. Gallen 1879
14%
2
29%
4
0%
0
14%
2
21%
3
21%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Young Boys
16%
5
16%
5
22%
7
19%
6
16%
5
13%
4
18
Χάσει
16
Χάσει
12
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
8
6
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
8
6
Χάθηκε πρώτα
3
3
Δεν έχασαν
3
St. Gallen 1879
39%
7
17%
3
28%
5
28%
5
17%
3
17%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Young Boys
25%
4
44%
7
44%
7
38%
6
38%
6
31%
5
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.2
4.8
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
7
4
Μέσος χρόνος ανά γκολ
64'
28'

Συνολικά γκολ στον αγώνα

St. Gallen 1879St. Gallen 1879
Μ.Ο. γκολ
Young BoysYoung Boys
3.2
Όλο το ματς
4.8
1.8
1ο ημίχρονο
2.5
1.4
2ο ημίχρονο
2.3

Σύνολα ομάδας

Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0.5
10
100%
MiddleLogo
0
0%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1.5
10
100%
MiddleLogo
0
0%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%

St. Gallen 1879 - Young Boys Στατιστικά αγώνα

St. Gallen 1879
Young Boys
51.3%
Κατοχή μπάλας
50%
Κίτρινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
24
StatisticsChartSlim-left
20
Κόκκινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
1

Αποτελέσματα αγώνων

St. Gallen 1879
Ακριβές σκορ
Young Boys
0:2
2 ώρα
20%
1:0
2 ώρα
20%
0:3
1 ώρα
10%
1:3
1 ώρα
10%
2:0
1 ώρα
10%
2:2
2 ώρα
20%
3:3
2 ώρα
20%
0:2
1 ώρα
10%
0:4
1 ώρα
10%
0:5
1 ώρα
10%
St. Gallen 1879
Ακριβής αριθμός γκολ
Young Boys
2
3 ώρα
30%
4
1 ώρα
10%
5
2 ώρα
20%
1
2 ώρα
20%
2 Γκολ
4 Γκολ
5 Γκολ
6 Γκολ
1 Γκολ
2
1 ώρα
10%
4
3 ώρα
30%
5
2 ώρα
20%
6
4 ώρα
40%