Newport vs Walsall Πρόβλεψη 8 Νοέμβριος 2025

    🔊Πώς θα επηρεάσουν οι καιρικές συνθήκες και η κατάσταση του γηπέδου το παιχνίδι; Σήμερα συναντιούνται οι ομάδες Newport και Walsall. Η έναρξη του αγώνα είναι προγραμματισμένη για τις 3:00 PM. Ο αγώνας του τουρνουά EFL League Two θα πραγματοποιηθεί στην πόλη Newport στο γήπεδο Rodney Parade. Οι πιθανότητες για τις νίκες των ομάδων έχουν καθοριστεί από τους στοιχηματιστές σε και αντίστοιχα, με την ομάδα Walsall να είναι ο φαβορί του αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 21 Απρίλιος 2025 και έληξε με σκορ 0:0. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Newport):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 35% vs 65%;
    • κόρνερ: 5 vs 6;
    • φάουλ: 7 vs 11;
    • κίτρινων καρτών: 0 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 3 vs 3.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Newport και Walsall:

    • έχουν παιχτεί 13 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 4, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2, ισοπαλίες - 7;
    • αριθμός γκολ - 16 εναντίον 13;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1, στο 2ο ημίχρονο - 1.23;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.23.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Newport - Walsall

    27%
    4 Νίκες
    47%
    7 Ισοπαλίες
    27%
    4 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    15
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.53
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    53%
    1.27
    Μ.Ο. γκολ
    1.27
    1.4
    Κίτρινες κάρτες
    1.6
    Τελευταίοι αγώνες
    21.03.26
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Newport
    Newport
    1.76
    0.89
    7
    5
    15
    9
    4
    3
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.76
    0.89
    7
    5
    15
    9
    4
    3
    08.11.25
    EFL League Two
    Newport
    Newport
    Walsall
    Walsall
    1.2
    2.79
    4
    5
    10
    14
    4
    2
    2
    4
    2
    3
    0
    1
    1.2
    2.79
    4
    5
    10
    14
    4
    2
    21.04.25
    EFL League Two
    Newport
    Newport
    1
    Walsall
    Walsall
    0.45
    1.73
    5
    6
    7
    11
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.45
    1.73
    5
    6
    7
    11
    0
    1
    29.12.24
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Newport
    Newport
    1.69
    0.59
    6
    2
    12
    6
    3
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.69
    0.59
    6
    2
    12
    6
    3
    1
    10.02.24
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    2
    Newport
    Newport
    -
    -
    0
    0
    -
    -
    0
    0
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    -
    -
    0
    0
    -
    -
    0
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Newport Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 1 Νοέμβριος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά FA Cup (γηπεδούχοι - Newport, φιλοξενούμενοι - Gillingham). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:2.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Newport vs Gillingham):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 54% vs 46%;
    • κόρνερ: 8 vs 8;
    • φάουλ: 9 vs 13;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 5 vs 3.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν EFL League Two, η ομάδα Newport έχει συμμετάσχει σε συνολικά 14 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 3 νίκες,
    • 9 ήττες,
    • 2 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Newport βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του EFL League Two, με ποσοστό νίκης 21% και ποσοστό ήττας 64%.

    ⚽️Η Newport έχει σκοράρει συνολικά 14 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Newport έχει δεχθεί συνολικά 23 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Newport

    Τελευταίοι αγώνες
    30.10.26
    EFL League Two
    Newport
    Newport
    Chesterfield
    Chesterfield
    1
    1.66
    1.39
    6
    4
    12
    12
    2
    4
    4
    1
    4
    0
    0
    1
    1.66
    1.39
    6
    4
    12
    12
    2
    4
    Ν
    24.10.26
    EFL League Two
    Cheltenham Town
    Cheltenham Town
    Newport
    Newport
    1.12
    1.53
    1
    5
    12
    18
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.12
    1.53
    1
    5
    12
    18
    2
    3
    Η
    20.10.26
    EFL League Two
    Rotherham
    Rotherham
    Newport
    Newport
    1.55
    2.27
    2
    2
    18
    16
    3
    1
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    1.55
    2.27
    2
    2
    18
    16
    3
    1
    Ι
    17.10.26
    EFL League Two
    Newport
    Newport
    York City
    York City
    1
    0.95
    1.22
    6
    0
    12
    10
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.95
    1.22
    6
    0
    12
    10
    3
    2
    Ι
    10.10.26
    EFL League Two
    Newport
    Newport
    Colchester
    Colchester
    1.58
    0.79
    5
    4
    14
    21
    0
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.58
    0.79
    5
    4
    14
    21
    0
    3
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Walsall Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 2 Νοέμβριος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά FA Cup (γηπεδούχοι - Eastleigh, φιλοξενούμενοι - Walsall). Ο αγώνας έληξε με σκορ 0:3.

    Η στατιστική του αγώνα (Walsall vs Eastleigh) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 36% vs 64%;
    • κόρνερ: 4 vs 7;
    • φάουλ: 12 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 1;
    • σουτ στον στόχο: 3 vs 5.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν EFL League Two, η ομάδα Walsall έχει συμμετάσχει σε συνολικά 14 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 8 νίκες,
    • 4 ήττες,
    • 2 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Walsall βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του EFL League Two, με ποσοστό νίκης 57% και ποσοστό ήττας 29%.

    ⚽Η Walsall έχει σκοράρει συνολικά 19 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Walsall έχει δεχθεί συνολικά 13 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Walsall

    Τελευταίοι αγώνες
    31.10.26
    EFL League Two
    Colchester
    Colchester
    Walsall
    Walsall
    0.16
    0.52
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    0.16
    0.52
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    Ν
    26.10.26
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Salford City
    Salford City
    1.64
    1.92
    6
    6
    15
    8
    1
    0
    2
    4
    0
    1
    2
    3
    1.64
    1.92
    6
    6
    15
    8
    1
    0
    Η
    20.10.26
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    1
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    2.19
    1.32
    8
    1
    13
    21
    3
    3
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    2.19
    1.32
    8
    1
    13
    21
    3
    3
    Ν
    17.10.26
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Walsall
    Walsall
    1.73
    1.88
    2
    10
    5
    9
    1
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.73
    1.88
    2
    10
    5
    9
    1
    0
    Ι
    13.10.26
    Football League Trophy
    Walsall
    Walsall
    Fulham U21
    Fulham U21
    2.76
    1.31
    2
    5
    5
    9
    0
    2
    3
    2
    3
    0
    0
    2
    2.76
    1.31
    2
    5
    5
    9
    0
    2
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 13;
    • νίκες γηπεδούχων - 4, νίκες φιλοξενούμενων - 2, ισοπαλίες - 7.

    Στατιστικά: Newport vs Walsall

    • αγώνων στο τουρνουά: 14 vs 14;
    • νικών: 3 vs 8;
    • ποσοστό νικών: 21% vs 57%;
    • ηττών: 9 vs 4;
    • ισοπαλιών: 2 vs 2.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 3 vs 5;
    • ηττών: 6 vs 3;
    • ισοπαλιών: 1 vs 2.
    Τάσεις
    • Newport Χάνει σε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια.
    • Newport Χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    👉Πρόβλεψη: Walsall Νίκη (aποδόσεις: 1.86)

    Πρόβλεψη συνολικών γκολ

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.23, οι φιλοξενούμενοι - 1;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.23;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 6; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 4.

    Στατιστικά: Newport vs Walsall

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.64 vs 2.29;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1 vs 1.36;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.29 vs 0.57;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.71 vs 0.79;
    • Newport: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 0.71;
    • Walsall: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.14;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.1 (εντός - 0.8) vs 1.5 (εκτός - 1.6).
    Τάσεις
    • Walsall Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια κατάb Newport.
    👉Πρόβλεψη: Walsall Σύνολο γκολ Κάτω (1,5) (aποδόσεις: 1.73)

    Πρόβλεψη για κόρνερ

    Newport: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 3; στο γήπεδο του σπιτιού - 3.43;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.6; στο γήπεδο του σπιτιού - 3.

    Walsall: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.86, εκτός - 3.71;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.4; εκτός - 4.8.
    Τάσεις
    • Walsall Εξυπηρετεί λιγότερο από 6.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Newport (EFL League Two).
    • Walsall Εξυπηρετεί λιγότερο από 6.5 γωνία σε 12 της τελευταίας 13 μακριά παιχνίδια.
    • Walsall Εξυπηρετεί λιγότερο από 6.5 γωνία σε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (EFL League Two).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Walsall Σύνολο λιγότερο από (6,5) (aποδόσεις: 1.44)

    Πρόβλεψη να σκοράρουν και οι δύο ομάδες

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 13;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 6 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 4 φορές.

    Στατιστικά: Newport εναντίον Walsall

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 14 vs 14;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 8 vs 8;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Newport εντός έδρας - 4 (57%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Walsall εκτός έδρας - 4 (57%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 5 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (Newport) - 3 (60%);
    • OZ εκτός έδρας (Walsall) - 3 (60%).
    Τάσεις
    • Walsall Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (EFL League Two).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι) (aποδόσεις: 1.83)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Walsall Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια κατάb Newport.

    Walsall Σύνολο γκολ Κάτω (1,5)
    συντελεστής-137
    Δημοσιεύθηκε: 06/11/2025, 3:25 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Newport - Walsall

    Newport Χάνει:
    newport-countyσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια.
    newport-countyσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    Walsall Νίκη
    Bovada
    -118
    Newport δεν κερδίζει:
    newport-countyσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 15 σπίτι παιχνίδια.
    newport-countyσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 12 σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    Walsall δεν χάνει:
    walsall-fcσε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια.
    Walsall δεν θα χάσει
    Everygame
    -400
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    newport-countywalsall-fcσε 6 της τελευταίας 7 Newport σπίτι παιχνίδια κατάb Walsall.
    walsall-fcσε 18 της τελευταίας 20 Walsall παιχνίδια (EFL League Two).
    walsall-fcσε 12 της τελευταίας 14 Walsall μακριά παιχνίδια.
    walsall-fcσε 10 της τελευταίας 11 Walsall μακριά παιχνίδια (EFL League Two).
    walsall-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Walsall παιχνίδια.
    σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Ben Atkinson παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -400
    Newport Χάνει:
    newport-countyσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 11 σπίτι παιχνίδια.
    newport-countyσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 σπίτι παιχνίδια (EFL League Two).
    Walsall Αποτελέσματα:
    walsall-fcσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (EFL League Two).
    walsall-fcσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια.
    Walsall θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -500
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Newport - Walsall Θέση στον πίνακα

    League Two 25/26
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    12.
    Colchester United
    Colchester United
    4618121662-4966
    13.
    Walsall
    Walsall
    4618111756-5665
    14.
    Bristol Rovers
    Bristol Rovers
    461952256-6562
    19.
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    4613102342-6949
    20.
    Newport County
    Newport County
    461272748-7743
    21.
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    4610112554-7941

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκες
    4 - Ισοπαλίες
    2 - Ήττες
    Νίκες - 4
    Ισοπαλίες - 4
    Ήττες - 2
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 14
    Χάσει - 8
    +6
    +1
    17 - Φραγμένος
    16 - Χάσει
    4
    Νίκες
    4
    4
    Ισοπαλίες
    4
    2
    Ήττες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    14
    Φραγμένος
    17
    8
    Χάσει
    16
    2.2
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.3
    1.4
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.7
    0.8
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.6
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    64'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    53'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία