Truidense vs Dender Στατιστικά H2H

Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

St. Truidense VV
St. Truidense VV
4 Αγώνες
Dender
Dender
2 Νίκη
1 Σχεδιάζω
1 Νίκη
50%
25%
25%
St. Truidense VV
1ο ημίχρονο
Dender
3 Νίκη
0 Σχεδιάζω
1 Νίκη
75%
25%
St. Truidense VV
2ο ημίχρονο
Dender
2 Νίκη
1 Σχεδιάζω
1 Νίκη
50%
25%
25%
21.02.26
Premier Division
Dender
Dender
St. Truidense VV
St. Truidense VV
0.36
0.06
4
9
0
1
3
0
1
4
1
2
0
2
0.36
0.06
4
9
0
1
3
0
08.08.25
Premier Division
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Dender
Dender
1
2.67
0.48
4
2
18
7
3
0
2
0
1
0
1
0
2.67
0.48
4
2
18
7
3
0
08.02.25
Premier Division
Dender
Dender
St. Truidense VV
St. Truidense VV
1.75
1.58
3
5
14
13
1
2
2
1
1
0
1
1
1.75
1.58
3
5
14
13
1
2
17.08.24
Premier Division
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Dender
Dender
-
-
3
7
9
7
1
1
3
3
2
1
1
2
-
-
3
7
9
7
1
1

Γκολ

Συνολικοί στόχοι
16
StatisticsChartSlim-left
10
StatisticsChartSlim-left
6
Σύνολο αγώνων
3
Περισσότερο - 75%
1
25% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
4
StatisticsChartSlim-left
2.5
StatisticsChartSlim-left
1.5
Μέσος χρόνος ανά γκολ
22'
StatisticsChartSlim-left
36'
StatisticsChartSlim-left
60'
St. Truidense VV
0
0-15'
4
16-30'
1
31-45'
2
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
3
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
2
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Dender

Στατιστικά αγώνα

St. Truidense VV
Dender
54.75%
Κατοχή της μπάλας
45.25%
Φάουλ
Γενικά: 69
17.25
StatisticsChartSlim-left
41
StatisticsChartSlim-left
28
Γωνία
Γενικά: 37
9.25
StatisticsChartSlim-left
21
StatisticsChartSlim-left
16
Οφσάιντ
Γενικά: 20
5
StatisticsChartSlim-left
11
StatisticsChartSlim-left
9
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 12
3
StatisticsChartSlim-left
7
StatisticsChartSlim-left
5
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 1
0.25
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1

Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων

St. Truidense VVΒέλγιο
DenderΒέλγιο
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες

St. Truidense VV - Dender Τελευταίοι αγώνες

St. Truidense VV
St. Truidense VV
Αγώνες
30.08.26
Premier Division
Royal Antwerp
Royal Antwerp
St. Truidense VV
St. Truidense VV
0.99
2.95
6
1
15
8
1
3
1
4
0
1
1
3
0.99
2.95
6
1
15
8
1
3
Γουόν
27.08.26
UEL
Omonia Nicosia
Omonia Nicosia
St. Truidense VV
St. Truidense VV
2.55
2.01
5
6
10
12
1
5
4
2
2
1
2
1
2.55
2.01
5
6
10
12
1
5
Νικώ
20.08.26
UEL
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Omonia Nicosia
Omonia Nicosia
1.81
0.94
6
1
13
9
1
2
1
0
0
0
1
0
1.81
0.94
6
1
13
9
1
2
Γουόν
14.08.26
Premier Division
Cercle Brugge
Cercle Brugge
St. Truidense VV
St. Truidense VV
3.21
1.48
10
3
7
9
0
3
3
3
1
2
2
1
3.21
1.48
10
3
7
9
0
3
Εφιστά
08.08.26
Premier Division
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Lommel
Lommel
3.1
1.56
6
2
13
7
1
0
1
1
0
1
1
0
3.1
1.56
6
2
13
7
1
0
Εφιστά
02.08.26
Club Friendly Games
AEK Athens
AEK Athens
St. Truidense VV
St. Truidense VV
-
-
2
7
7
15
0
0
3
0
3
0
0
0
-
-
2
7
7
15
0
0
Νικώ
01.08.26
Club Friendly Games
Helmond Sport
Helmond Sport
St. Truidense VV
St. Truidense VV
-
-
3
5
16
6
1
0
1
0
0
0
1
0
-
-
3
5
16
6
1
0
Νικώ
25.07.26
Club Friendly Games
St. Truidense VV
St. Truidense VV
Al Jazira (UAE)
Al Jazira (UAE)
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Εφιστά
22.07.26
Club Friendly Games
Liege
Liege
St. Truidense VV
St. Truidense VV
-
-
7
4
12
16
1
2
0
1
0
0
0
1
-
-
7
4
12
16
1
2
Γουόν
18.07.26
Club Friendly Games
Luzern
Luzern
St. Truidense VV
St. Truidense VV
-
-
11
2
-
-
0
0
1
2
1
1
0
1
-
-
11
2
-
-
0
0
Γουόν
Προβολή όλων
Dender
Dender
Αγώνες
29.08.26
First Division B
Liege
Liege
Dender
Dender
-
-
4
9
11
19
1
2
1
2
1
1
0
1
-
-
4
9
11
19
1
2
Γουόν
22.08.26
First Division B
Dender
Dender
K Beerschot VA
K Beerschot VA
-
-
9
4
16
8
0
2
2
0
1
0
1
0
-
-
9
4
16
8
0
2
Γουόν
14.08.26
First Division B
Kermt-Hasselt
Kermt-Hasselt
Dender
Dender
-
-
4
9
9
11
3
1
1
0
1
0
0
0
-
-
4
9
9
11
3
1
Νικώ
02.08.26
Club Friendly Games
Oudenaarde
Oudenaarde
Dender
Dender
-
-
-
-
-
-
0
0
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
0
0
Νικώ
01.08.26
Club Friendly Games
KSC Lokeren Temse
KSC Lokeren Temse
Dender
Dender
-
-
3
6
-
-
0
0
3
0
2
0
1
0
-
-
3
6
-
-
0
0
Νικώ
23.05.26
Premier Division
Dender
Dender
Lommel United
Lommel United
1.96
0.18
8
2
10
10
2
3
0
0
0
0
0
0
1.96
0.18
8
2
10
10
2
3
Εφιστά
17.05.26
Premier Division
Lommel United
Lommel United
Dender
Dender
1.48
1.38
6
7
6
19
1
3
3
2
0
1
3
1
1.48
1.38
6
7
6
19
1
3
Νικώ
09.05.26
Premier Division
Zulte Waregem
Zulte Waregem
Dender
Dender
2.54
1.29
9
2
8
12
1
5
2
1
2
1
0
0
2.54
1.29
9
2
8
12
1
5
Νικώ
03.05.26
Premier Division
Dender
Dender
1
Raal La Louviere
Raal La Louviere
1.56
1.88
4
5
20
10
1
1
2
1
2
1
0
0
1.56
1.88
4
5
20
10
1
1
Γουόν
24.04.26
Premier Division
Cercle Brugge
Cercle Brugge
Dender
Dender
-
-
6
3
8
9
0
2
2
1
1
0
1
1
-
-
6
3
8
9
0
2
Νικώ
Προβολή όλων

Αποτελέσματα αγώνων

St. Truidense VVSt. Truidense VV· 10 Αγώνες
4 Νίκη
3 Σχεδιάζω
3 Νικώ
40%
30%
30%
1 μισός
2 μισός
30%
60%
20%
10%
50%
Νικώ
30%
·10 Αγώνες ·DenderDender
3 Νίκη
1 Σχεδιάζω
6 Βλάβες
30%
10%
60%
1 μισός
2 μισός
30%
20%
40%
50%
30%
Νικώ
30%
Στεγνός Νίκη
2
1
Στεγνός Νικώ
1
1
Νίκες με ισχυρή θέληση
0
2
Εκούσιες ήττες
0
3

Ρεκόρ γκολ

18
Φραγμένος
12
Φραγμένος
6
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
7
12
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
5
5
Σκόραρε πρώτος
-
1
Δεν σκοράραμε
2
St. Truidense VV
11%
2
6%
1
17%
3
6%
1
22%
4
39%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Dender
8%
1
8%
1
42%
5
8%
1
0%
0
25%
3
16
Χάσει
16
Χάσει
8
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
7
8
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
9
5
Χάθηκε πρώτα
-
2
Δεν έχασαν
2
St. Truidense VV
19%
3
31%
5
25%
4
25%
4
6%
1
56%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Dender
13%
2
6%
1
38%
6
25%
4
13%
2
25%
4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.4
2.8
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
7
7
Μέσος χρόνος ανά γκολ
50'
75'

Συνολικά γκολ στον αγώνα

St. Truidense VVSt. Truidense VV
Μέσο σύνολο
DenderDender
3.4
Όλο το ματς
2.8
1.4
1ο ημίχρονο
1.4
2
2ο ημίχρονο
1.4

Μεμονωμένα σύνολα

Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

St. Truidense VV - Dender Στατιστικά αγώνα

St. Truidense VV
Dender
55.6%
Κατοχή της μπάλας
50.5%
Φάουλ
StatisticsChartSlim-left
98
StatisticsChartSlim-left
140
Γωνία
StatisticsChartSlim-left
47
StatisticsChartSlim-left
57
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
20
StatisticsChartSlim-left
21
Κόκκινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
1

Αποτελέσματα αγώνων

St. Truidense VV
Ακριβές σκορ
Dender
1:1
2 ώρα
20%
1:0
1 ώρα
10%
1:4
1 ώρα
10%
2:0
1 ώρα
10%
2:1
1 ώρα
10%
2:1
3 ώρα
30%
1:2
2 ώρα
20%
0:0
1 ώρα
10%
1:0
1 ώρα
10%
1:4
1 ώρα
10%
St. Truidense VV
Ακριβής αριθμός γκολ
Dender
3
2 ώρα
20%
2
3 ώρα
30%
5
1 ώρα
10%
1
1 ώρα
10%
6
2 ώρα
20%
3 Γκολ
2 Γκολ
5 Γκολ
1 Γκολ
6 Γκολ
3
5 ώρα
50%
2
1 ώρα
10%
5
2 ώρα
20%
1
1 ώρα
10%