Jubilo vs Shonan Πρόβλεψη 8 Ιούνιος 2025

    Στον επερχόμενο αγώνα μεταξύ των Jubilo Iwata και Shonan Bellmare, θα γίνουμε μάρτυρες μιας συναρπαστικής αναμέτρησης δύο ομάδων που βρίσκονται σε καλή φόρμα. Οι Jubilo Iwata παρουσιάζουν σίγουρη απόδοση στην έδρα τους, έχοντας κερδίσει δύο από τους τελευταίους τρεις αγώνες. Από την άλλη πλευρά, οι Shonan Bellmare έχουν κατακτήσει νίκες στους τρεις τελευταίους αγώνες τους, παρουσιάζοντας αξιόπιστη άμυνα και επιθετική διάθεση. Είναι σημαντικό να σημειωθεί ότι στην τελευταία τους αναμέτρηση, οι φιλοξενούμενοι επικράτησαν με σκορ 2-0. Αναμένεται ένα ανοιχτό παιχνίδι με έμφαση στην επίθεση και ενεργές ενέργειες και από τις δύο ομάδες.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 04 Ιούνιος 2025 και έληξε με σκορ 2-0. Ακολουθεί η συγκριτική στατιστική αυτής της συνάντησης (γηπεδούχοι ήταν οι Σενάν Μπελμάρε):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 50% vs 50%;
    • κόρνερ: 10 vs 2;
    • φάουλ: 0 vs 0;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 0;
    • σουτ εντός εστίας: 4 vs 1.

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αναμετρήσεων μεταξύ των ομάδων Jubilo Iwata και Shonan Bellmare:

    • 24 αγώνες έχουν διεξαχθεί;
    • οι νίκες των γηπεδούχων είναι 10, των φιλοξενούμενων 8, ισοπαλίες - 6;
    • ο αριθμός των γκολ - 27 έναντι 24;
    • μέσος όρος τερμάτων στο 1ο ημίχρονο - 0.96, στο 2ο - 1.17;
    • μέσος όρος τερμάτων ανά αγώνα - 2.13.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Jubilo - Shonan

    44%
    11 Νίκες
    24%
    6 Ισοπαλίες
    32%
    8 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    25
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.08
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    32%
    1.12
    Μ.Ο. γκολ
    0.96
    1.64
    Κίτρινες κάρτες
    0.96
    Τελευταίοι αγώνες
    08.06.25
    J. League Cup
    Jubilo Iwata
    Jubilo Iwata
    Shonan Bellmare
    Shonan Bellmare
    -
    -
    10
    4
    0
    0
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    10
    4
    0
    0
    3
    2
    04.06.25
    J. League Cup
    Shonan Bellmare
    Shonan Bellmare
    Jubilo Iwata
    Jubilo Iwata
    1
    -
    -
    10
    2
    0
    0
    0
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    2
    0
    0
    0
    0
    14.07.24
    J1 League
    Shonan Bellmare
    Shonan Bellmare
    Jubilo Iwata
    Jubilo Iwata
    1
    -
    -
    12
    3
    9
    7
    1
    1
    5
    0
    3
    0
    2
    0
    -
    -
    12
    3
    9
    7
    1
    1
    25.05.24
    J1 League
    Jubilo Iwata
    Jubilo Iwata
    Shonan Bellmare
    Shonan Bellmare
    -
    -
    2
    6
    13
    27
    3
    1
    3
    2
    1
    2
    2
    0
    -
    -
    2
    6
    13
    27
    3
    1
    30.07.22
    J.League
    Jubilo Iwata
    Jubilo Iwata
    Shonan Bellmare
    Shonan Bellmare
    -
    -
    -
    -
    15
    10
    -
    -
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    15
    10
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Jubilo Iwata Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας πραγματοποιήθηκε στις στο πλαίσιο του Κυπέλλου Ιαπωνικής Λίγκας (γηπεδούχοι ήταν οι Shonan Bellmare, φιλοξενούμενοι οι Júbilo Iwata). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2-0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Júbilo Iwata vs Shonan Bellmare):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 50% vs 50%;
    • κόρνερ: 2 vs 10;
    • φάουλ: 0 vs 0;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 0;
    • σουτ εντός εστίας: 1 vs 4.

    Η Jubilo Iwata βρίσκεται σε καλή φόρμα με δύο νίκες από τρεις εντός έδρας αγώνες. Η ομάδα είναι γνωστή για την επιθυμία της να ελέγχει την κατοχή και να αναπτύσσει επιθέσεις από τα άκρα. Η μέση αποδοτικότητα τους είναι 1.33 γκολ ανά αγώνα, με τον ίδιο αριθμό γκολ να δέχονται, γεγονός που υποδηλώνει ισορροπημένο παιχνίδι τόσο στην επίθεση όσο και στην άμυνα. Ωστόσο, η έλλειψη σταθερότητας μπορεί να αποτελέσει πρόβλημα για την ομάδα: τα πρόσφατα αποτελέσματα δείχνουν εναλλαγή νικών με ήττες.

    Αποτελέσματα αγώνων: Jubilo Iwata

    Τελευταίοι αγώνες
    03.11.26
    J2 League
    Fujieda
    Fujieda
    Jubilo Iwata
    Jubilo Iwata
    -
    -
    6
    6
    14
    10
    3
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    6
    6
    14
    10
    3
    3
    Ν
    31.10.26
    J2 League
    Jubilo Iwata
    Jubilo Iwata
    Sagan Tosu
    Sagan Tosu
    -
    -
    7
    7
    15
    10
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    7
    7
    15
    10
    1
    0
    Ν
    25.10.26
    J2 League
    Iwaki
    Iwaki
    Jubilo Iwata
    Jubilo Iwata
    1
    -
    -
    4
    5
    16
    14
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    5
    16
    14
    2
    2
    Ι
    21.10.26
    J2 League
    Jubilo Iwata
    Jubilo Iwata
    Oita Trinita
    Oita Trinita
    -
    -
    5
    4
    14
    10
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    14
    10
    1
    2
    Ι
    17.10.26
    J2 League
    Tegevajaro Miyazaki
    Tegevajaro Miyazaki
    Jubilo Iwata
    Jubilo Iwata
    -
    -
    6
    4
    10
    11
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    6
    4
    10
    11
    2
    1
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Shonan Bellmare Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις για το Κύπελλο Ιαπωνικής Λίγκας (γηπεδούχοι - Σενάν Μπελμάρε, φιλοξενούμενοι - Τζούμπιλο Ιβάτα). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2-0.

    Η στατιστική του αγώνα ήταν η εξής (Σενάν Μπελμάρε vs Τζούμπιλο Ιβάτα):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 50% vs 50%;
    • κόρνερ: 10 vs 2;
    • φάουλ: 0 vs 0;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 0;
    • σουτ στην εστία: 4 vs 1.

    Η Σενάν Μπελμάρε συνεχίζει να εντυπωσιάζει με την αμυντική της οργάνωση και την αποτελεσματικότητα στην επίθεση. Οι τελευταίοι τρεις αγώνες ολοκληρώθηκαν με νίκες - ένα θετικό σημάδι για την ομάδα των φιλοξενούμενων πριν από αυτό το κρίσιμο εκτός έδρας παιχνίδι. Ο μέσος όρος των γκολ που σκοράρουν οι φιλοξενούμενοι είναι 1.33 ανά αγώνα, αλλά ιδιαίτερα αξιοσημείωτο είναι το χαμηλό ποσοστό των γκολ που δέχονται. Αυτός ο παράγοντας θα είναι καθοριστικός στη συνάντησή τους με την Τζουμπίλο Ιβάτα.

    Αποτελέσματα αγώνων: Shonan Bellmare

    Τελευταίοι αγώνες
    03.11.26
    J2 League
    Shonan Bellmare
    Shonan Bellmare
    Sagan Tosu
    Sagan Tosu
    -
    -
    8
    7
    8
    9
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    8
    7
    8
    9
    1
    2
    Η
    31.10.26
    J2 League
    Consadole Sapporo
    Consadole Sapporo
    Shonan Bellmare
    Shonan Bellmare
    -
    -
    2
    9
    10
    10
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    9
    10
    10
    2
    0
    Η
    25.10.26
    J2 League
    Shonan Bellmare
    Shonan Bellmare
    Tochigi City
    Tochigi City
    1
    -
    -
    12
    4
    17
    11
    2
    3
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    12
    4
    17
    11
    2
    3
    Ν
    21.10.26
    J2 League
    Shonan Bellmare
    Shonan Bellmare
    Iwaki
    Iwaki
    -
    -
    3
    4
    13
    15
    0
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    4
    13
    15
    0
    3
    Ι
    17.10.26
    J2 League
    Kataller Toyama
    Kataller Toyama
    Shonan Bellmare
    Shonan Bellmare
    -
    -
    7
    6
    5
    3
    1
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    7
    6
    5
    3
    1
    0
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη Αποτελέσματος

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αντιπαραθέσεων - 24;
    • νίκες γηπεδούχων - 10, φιλοξενούμενων - 8, ισοπαλίες - 6.
    👉Πρόβλεψη: Shonan Bellmare δεν θα χάσει(απόδοση: 1.42)

    Πρόβλεψη Συνολικών Γκολ

    Αναμετρήσεις:

    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο - 1.13, οι φιλοξενούμενοι - 1;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στις αναμετρήσεις - 2.13;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 8 φορές; στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 5 φορές.

    Στατιστικά: Jubilo Iwata vs Shonan Bellmare

    • μέσος όρος συνολικών γκολ στο πρωτάθλημα: 2.67 έναντι 1.33;
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.33 έναντι 1.33;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.33 έναντι 0.67;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1 έναντι 0.67;
    • Jubilo Iwata: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα - 2;
    • Shonan Bellmare: μέσος όρος εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.5 (εντός - 1) έναντι 0.8 (εκτός - 1).
    👉Πρόβλεψη: Σύνολο γκολ Κάτω (2,5)(απόδοση: 1.83)

    Πρόβλεψη Κόρνερ

    Jubilo Iwata: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο πρωτάθλημα - 2.67; εντός έδρας - 4;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 4.4; εντός έδρας - 4.8.

    Shonan Bellmare: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο πρωτάθλημα - 7, εκτός έδρας - 5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 4.4; εκτός έδρας - 3.75.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (9,5)

    Πρόβλεψη Κάρτες

    Αναμετρήσεις

    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στις αναμετρήσεις - 3.16 (1.58 για τους γηπεδούχους και 1.58 για τους φιλοξενούμενους);
    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στο γήπεδο των γηπεδούχων - 2.82 (2.09 για τους γηπεδούχους και 0.73 για τους φιλοξενούμενους).

    Jubilo Iwata: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο πρωτάθλημα - 2; εντός έδρας - 3;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 1.3; εντός έδρας - 1.

    Shonan Bellmare: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο πρωτάθλημα - 0.67, εκτός έδρας - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 0.9; εκτός έδρας - 0.75.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (2,5)

    Πρόβλεψη και οι Δύο Ομάδες να Σκοράρουν

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αντιπαραθέσεων - 24;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 8 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 5 φορές.
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Όχι)(απόδοση: 2.05)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Ο αγώνας υπόσχεται να είναι ενδιαφέρων χάρη στο υψηλό επίπεδο παιχνιδιού και των δύο ομάδων τις τελευταίες εβδομάδες, καθώς έχουν δείξει εξίσου ισχυρά στοιχεία: οι γηπεδούχοι διαθέτουν μια εντυπωσιακή επιθετική γραμμή που δημιουργεί πολλές ευκαιρίες, ενώ οι φιλοξενούμενοι έχουν εξαιρετική αμυντική οργάνωση και έχουν καταφέρει να διατηρήσουν ανέπαφη την εστία τους αρκετές φορές. Λαμβάνοντας υπόψη όλες τις πτυχές, συμπεριλαμβανομένης της προηγούμενης εμπειρίας από τις αναμετρήσεις αυτών των αντιπάλων, μπορεί να εξαχθεί το συμπέρασμα ότι η πρόβλεψη για και οι δύο να σκοράρουν φαίνεται εύλογη, δεδομένης της υψηλής πιθανότητας ανταλλαγής τερμάτων με βάση τις τρέχουσες τάσεις.
    Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι)
    συντελεστής-143
    Δημοσιεύθηκε: 04/06/2025, 7:58 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Jubilo Iwata - Shonan Bellmare

    Jubilo Iwata δεν χάνει:
    jubilo-iwataσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    Jubilo Iwata δεν θα χάσει
    Everygame
    -213
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    jubilo-iwataσε κάθε ένα από τα τελευταία 10 Jubilo Iwata σπίτι παιχνίδια.
    shonan-bellmareσε 14 της τελευταίας 15 Shonan Bellmare μακριά παιχνίδια.
    shonan-bellmareσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Shonan Bellmare παιχνίδια.
    σε 8 της τελευταίας 9 Hayato Shimizu παιχνίδια.
    Σύνολο γκολ Κάτω (3,5)
    Everygame
    -303
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    jubilo-iwataσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Jubilo Iwata παιχνίδια.
    shonan-bellmareσε 7 της τελευταίας 8 Shonan Bellmare μακριά παιχνίδια.
    Σύνολο γκολ Πάνω (1,5)
    Everygame
    -357
    Jubilo Iwata κερδίζει 2:1:
    jubilo-iwataσε 3 της τελευταίας 4 παιχνίδια (J. League Cup).
    Ακριβές σκορ (2:1)
    Everygame
    +800
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκες
    3 - Ισοπαλίες
    3 - Ήττες
    Νίκες - 2
    Ισοπαλίες - 5
    Ήττες - 3
    10 αγώνες
    Υπέρ - 13
    Κατά - 13
    0
    -4
    9 - Υπέρ
    13 - Κατά
    4
    Νίκες
    2
    3
    Ισοπαλίες
    5
    3
    Ήττες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    13
    Υπέρ
    9
    13
    Κατά
    13
    2.6
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.2
    1.3
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    0.9
    1.3
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.3
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    69'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    100'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία