AIK vs Hacken Πρόβλεψη 9 Μάρτιος 2026

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων AIK και BK Hacken. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 6:00 PM 9 Μάρτιος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Friends Arena στην πόλη Solna. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 26 Οκτώβριος 2025 και έληξε με σκορ 2:2. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - AIK):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 39% vs 61%;
    • κόρνερ: 8 vs 9;
    • φάουλ: 15 vs 7;
    • κίτρινων καρτών: 4 vs 0;
    • σουτ εντός εστίας: 5 vs 6.

    📊 Αναλυτική επισκόπηση των προηγούμενων επίσημων παιχνιδιών μεταξύ των ομάδων AIK και BK Hacken:

    • παίχτηκαν 41 παιχνίδια;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 21, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 12, ισοπαλίες - 8;
    • αριθμός γκολ (γηπεδούχοι/φιλοξενούμενοι) - 67 εναντίον 57;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.02.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων AIK - Hacken

    51%
    22 Νίκες
    21%
    9 Ισοπαλίες
    28%
    12 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    43
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.98
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    53%
    1.65
    Μ.Ο. γκολ
    1.33
    2.05
    Κίτρινες κάρτες
    1.35
    Τελευταίοι αγώνες
    27.07.26
    Allsvenskan
    Hacken
    Hacken
    AIK
    AIK
    2.32
    0.22
    5
    1
    16
    11
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    2.32
    0.22
    5
    1
    16
    11
    1
    2
    09.03.26
    Svenska Cup
    AIK
    AIK
    Hacken
    Hacken
    1
    -
    -
    11
    1
    -
    -
    3
    3
    4
    0
    0
    0
    4
    0
    -
    -
    11
    1
    -
    -
    3
    3
    26.10.25
    Allsvenskan
    AIK
    AIK
    Hacken
    Hacken
    1.59
    2.35
    8
    9
    15
    7
    4
    0
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    1.59
    2.35
    8
    9
    15
    7
    4
    0
    14.05.25
    Allsvenskan
    Hacken
    Hacken
    AIK
    AIK
    0.79
    0.89
    4
    2
    9
    15
    3
    2
    3
    3
    0
    1
    3
    2
    0.79
    0.89
    4
    2
    9
    15
    3
    2
    06.10.24
    Allsvenskan
    AIK
    AIK
    Hacken
    Hacken
    -
    -
    5
    6
    15
    12
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    5
    6
    15
    12
    2
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    AIK Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 28 Φεβρουάριος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Svenska Cup (γηπεδούχοι - IK Oddevold, φιλοξενούμενοι - AIK). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 0:3.

    Η στατιστική της αναμέτρησης ήταν η εξής (AIK vs IK Oddevold):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 64% vs 36%;
    • κόρνερ: 4 vs 1;
    • κίτρινες κάρτες: 4 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 3 vs 1.

    ✅Η ομάδα AIK έχει ήδη ξεκινήσει την απόδοσή της στο πρωτάθλημα, αλλά είναι πολύ νωρίς για να μιλήσουμε για στατιστικά στοιχεία. Ας δούμε λοιπόν τα αποτελέσματα των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων (συμπεριλαμβανομένων των αγώνων της σεζόν).

    Σε αυτό το διάστημα, η ομάδα έχει κερδίσει 3 νίκες, έχει φέρει 2 ισοπαλίες και έχει υποστεί 5 ήττες. Κατάφερε να ευχαριστήσει το κοινό με 15 γκολ, με μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα. Αξίζει να σημειωθεί ότι στην έδρα της, η ομάδα σημειώνει κατά μέσο όρο 1.17 γκολ ανά αγώνα. Όσον αφορά τα γκολ που δέχθηκε, ο μέσος όρος είναι 1.6 γκολ την ίδια περίοδο.

    Αποτελέσματα αγώνων: AIK

    Τελευταίοι αγώνες
    02.11.26
    Allsvenskan
    GAIS
    GAIS
    AIK
    AIK
    0.96
    0.79
    3
    9
    19
    9
    2
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0.96
    0.79
    3
    9
    19
    9
    2
    3
    Η
    27.10.26
    Allsvenskan
    AIK
    AIK
    Elfsborg
    Elfsborg
    0.97
    2.02
    2
    10
    15
    5
    2
    1
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0.97
    2.02
    2
    10
    15
    5
    2
    1
    Ι
    24.10.26
    Allsvenskan
    IK Sirius
    IK Sirius
    AIK
    AIK
    2.52
    1.94
    12
    1
    11
    14
    1
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    2.52
    1.94
    12
    1
    11
    14
    1
    2
    Ν
    17.10.26
    Allsvenskan
    AIK
    AIK
    Göteborg
    Göteborg
    2.01
    1.24
    3
    4
    10
    16
    0
    1
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.01
    1.24
    3
    4
    10
    16
    0
    1
    Ι
    10.10.26
    Allsvenskan
    AIK
    AIK
    Brommapojkarna
    Brommapojkarna
    3.44
    3.66
    11
    0
    11
    13
    1
    2
    5
    6
    0
    0
    5
    6
    3.44
    3.66
    11
    0
    11
    13
    1
    2
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Hacken Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 1 Μάρτιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Svenska Cup (γηπεδούχοι - Hacken, φιλοξενούμενοι - Vasteras). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 4:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (BK Hacken vs Vasteras):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 54% vs 46%;
    • κόρνερ: 5 vs 4;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 4;
    • σουτ εντός στόχου: 10 vs 3.

    ⚠️Η φιλοξενούμενη ομάδα είναι η BK Hacken. Δεν είχαν πολλούς αγώνες αυτή τη σεζόν, οπότε ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων.

    Κατά τη διάρκεια αυτού του χρόνου, η ομάδα είχε 2 νίκες και 4 ήττες, και 4 ισοπαλίες. Μέσος όρος γκολ: σκοράρουν κατά μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα (εκτός έδρας - 0.75), και δέχονται κατά μέσο όρο 1.4 γκολ.

    Αποτελέσματα αγώνων: Hacken

    Τελευταίοι αγώνες
    01.11.26
    Allsvenskan
    Hacken
    Hacken
    Göteborg
    Göteborg
    0.87
    0.5
    5
    3
    11
    3
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.87
    0.5
    5
    3
    11
    3
    0
    1
    Ν
    28.10.26
    Allsvenskan
    Brommapojkarna
    Brommapojkarna
    Hacken
    Hacken
    1.03
    1.35
    5
    12
    10
    12
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.03
    1.35
    5
    12
    10
    12
    2
    2
    Ι
    24.10.26
    Allsvenskan
    Hacken
    Hacken
    Degerfors
    Degerfors
    3.14
    1
    3
    6
    8
    11
    1
    1
    4
    0
    4
    0
    0
    0
    3.14
    1
    3
    6
    8
    11
    1
    1
    Ν
    18.10.26
    Allsvenskan
    Malmo
    Malmo
    Hacken
    Hacken
    1.92
    1.57
    13
    5
    17
    8
    2
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.92
    1.57
    13
    5
    17
    8
    2
    3
    Ν
    11.10.26
    Allsvenskan
    Hacken
    Hacken
    Orgryte IS
    Orgryte IS
    2.79
    0.14
    9
    2
    11
    10
    0
    4
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    2.79
    0.14
    9
    2
    11
    10
    0
    4
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 41;
    • νίκες γηπεδούχων - 21, νίκες φιλοξενούμενων - 12, ισοπαλίες - 8.

    Στατιστικά: AIK vs BK Hacken

    • αγώνων στο τουρνουά: 2 vs 2;
    • νικών: 2 vs 3;
    • ποσοστό νικών: 67% vs 100%;
    • ηττών: 1 vs 0;
    • ισοπαλιών: 0 vs 0.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 3 vs 2;
    • ηττών: 5 vs 4;
    • ισοπαλιών: 2 vs 4.
    Τάσεις
    • AIK δεν κερδίζει σε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια κατάb Hacken.
    • AIK δεν κερδίζει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια.
    • Hacken δεν χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια (Svenska Cup).
    👉Πρόβλεψη: Hacken δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.34)

    Πρόβλεψη συνολικών γκολ

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.63, οι φιλοξενούμενοι - 1.39;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.02;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 23; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 10.

    Στατιστικά: AIK vs BK Hacken

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 4 vs 5.33;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 3.33 vs 4.67;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.67 vs 2.33;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 2.67 vs 2.33;
    • AIK: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 0;
    • BK Hacken: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 8;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.5 (εντός - 1.17) vs 1.4 (εκτός - 0.75).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 12 της τελευταίας 13 AIK σπίτι παιχνίδια κατάb Hacken.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Hacken παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Σύνολο γκολ Κάτω (3,5) (aποδόσεις: 1.43)

    Πρόβλεψη για κόρνερ

    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 12.5 γωνία σε 8 της τελευταίας 9 AIK σπίτι παιχνίδια κατάb Hacken.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 12.5 γωνία σε 6 της τελευταίας 7 AIK παιχνίδια κατάb Hacken.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 12.5 γωνία σε 13 της τελευταίας 14 AIK σπίτι παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 12.5 γωνία σε 7 της τελευταίας 8 AIK παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 12.5 γωνία σε 7 της τελευταίας 8 Hacken παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (12,5) (aποδόσεις: 1.37)

    Πρόβλεψη να σκοράρουν και οι δύο ομάδες

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 41;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 23 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 10 φορές.

    Στατιστικά: AIK εναντίον BK Hacken

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 2 vs 2;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 0 vs 2;
    • αριθμός OZ για την ομάδα AIK εντός έδρας - 0 (0%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα BK Hacken εκτός έδρας - 0 (0%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 8;
    • OZ εντός έδρας (AIK) - 4 (67%);
    • OZ εκτός έδρας (BK Hacken) - 2 (50%).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι) (aποδόσεις: 1.62)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 0:3 (9/104, 8.7%);
    • η AIK εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 0:2 (1/1, 100%);
    • η BK Hacken εκτός έδρας συνήθως παίζει: 0:8 (1/1, 100%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 8.76% (aποδόσεις 7)
    1:2 - 8.08% (aποδόσεις 9)
    1:3 - 7.1% (aποδόσεις 19)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • AIK δέχεται γκολ στο 2ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 14 παιχνίδια κατάb Hacken.
    • AIK δέχεται γκολ στο 2ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια κατάb Hacken.

    2ο ημίχρονο, Hacken θα κερδίσει γκολ
    συντελεστής-154
    Δημοσιεύθηκε: 07/03/2026, 6:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: AIK - Hacken

    AIK Χάνει το 2ο ημίχρονο:
    aik-1bk-hacken-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια κατάb Hacken.
    2ο ημίχρονο Hacken Νίκη
    +138
    AIK δεν κερδίζει:
    aik-1bk-hacken-2σε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια κατάb Hacken.
    aik-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια.
    Hacken δεν χάνει:
    bk-hacken-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια (Svenska Cup).
    Hacken δεν θα χάσει
    Everygame
    -303
    Hacken Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    aik-1bk-hacken-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 20 μακριά παιχνίδια κατάb AIK.
    bk-hacken-2σε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια.
    bk-hacken-2σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια.
    Hacken Σύνολο γκολ Κάτω (2,5)
    Everygame
    -455
    AIK δέχεται γκολ στο 2ο ημίχρονο:
    aik-1bk-hacken-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 14 παιχνίδια κατάb Hacken.
    aik-1bk-hacken-2σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια κατάb Hacken.
    2ο ημίχρονο, Hacken θα κερδίσει γκολ
    -
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    AIK - Hacken Θέση στον πίνακα

    Group stage Group G
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    1.
    AIK
    AIK
    32017-26
    2.
    Hacken Gothenburg
    Hacken Gothenburg
    32016-66
    3.
    Vasteras SK
    Vasteras SK
    31023-53
    4.
    IK Oddevold
    IK Oddevold
    31022-53

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    2 - Νίκες
    4 - Ισοπαλίες
    4 - Ήττες
    Νίκες - 6
    Ισοπαλίες - 3
    Ήττα - 1
    10 αγώνες
    Υπέρ - 18
    Κατά - 22
    -4
    +13
    18 - Υπέρ
    5 - Κατά
    2
    Νίκες
    6
    4
    Ισοπαλίες
    3
    4
    Ήττες
    1
    Διαφορά τερμάτων
    18
    Υπέρ
    18
    22
    Κατά
    5
    4
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.3
    1.8
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.8
    2.2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    0.5
    9
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    3
    50'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    50'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία