Toulouse vs Monaco Πρόβλεψη 7 Μάρτιος 2025

    🔊 Στον επερχόμενο αγώνα της Ligue 1 μεταξύ Τουλούζ και Μονακό αναμένεται σκληρή μάχη. Και οι δύο ομάδες έχουν σαφείς αγωνιστικούς στόχους, οπότε καμία από αυτές δεν θα παίξει χαλαρά. Λαμβάνοντας υπόψη τη θέση στη βαθμολογία και την υπεροχή στις προσωπικές συναντήσεις, η Μονακό φαίνεται να είναι το φαβορί, ωστόσο η διαφορά στις αποδόσεις είναι μικρή. Το αποτέλεσμα της συνάντησης είναι απρόβλεπτο. 

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Toulouse και Monaco:

    • έχουν παιχτεί 31 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 6, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 15, ισοπαλίες - 10;
    • αριθμός γκολ - 32 εναντίον 48;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.03, στο 2ο ημίχρονο - 1.55;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.58.

    Ο τελευταίος αγώνας πραγματοποιήθηκε στις 07 Δεκέμβριος 2024 στο γήπεδο της ομάδας Monaco και έληξε με σκορ 2:0.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Toulouse - Monaco

    18%
    6 Νίκη
    35%
    12 Σχεδιάζω
    47%
    16 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    34
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.56
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    53%
    1.03
    Μέσο σύνολο
    1.53
    1.59
    Κίτρινες κάρτες
    1.82
    Τελευταίοι αγώνες
    25.04.26
    Ligue 1
    Toulouse
    Toulouse
    Monaco
    Monaco
    1.65
    0.91
    4
    2
    17
    10
    3
    2
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    1.65
    0.91
    4
    2
    17
    10
    3
    2
    25.10.25
    Ligue 1
    Monaco
    Monaco
    Toulouse
    Toulouse
    2.6
    1.12
    2
    5
    15
    18
    3
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    2.6
    1.12
    2
    5
    15
    18
    3
    4
    07.03.25
    LI1
    Toulouse FC
    Toulouse FC
    AS Monaco
    AS Monaco
    0.55
    2.18
    3
    5
    16
    17
    1
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.55
    2.18
    3
    5
    16
    17
    1
    3
    07.12.24
    Ligue 1
    Monaco
    Monaco
    Toulouse
    Toulouse
    3.2
    0.48
    2
    3
    12
    11
    2
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    3.2
    0.48
    2
    3
    12
    11
    2
    2
    18.02.24
    Ligue 1
    Monaco
    Monaco
    Toulouse
    Toulouse
    -
    -
    4
    6
    16
    11
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    4
    6
    16
    11
    1
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Toulouse FC Επισκόπηση ομάδας

    📝 Η Τουλούζ αυτή τη σεζόν δείχνει καλή απόδοση στο γήπεδό της, όπου σκοράρει σε 10 από τους 11 τελευταίους αγώνες. Ωστόσο, η φόρμα της στους τελευταίους δέκα αγώνες αφήνει περιθώρια βελτίωσης: τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Η ομάδα παρουσιάζει μέση αποτελεσματικότητα, σκοράροντας 1.5 γκολ ανά αγώνα, αλλά συχνά κάνει λάθη στην άμυνα, δεχόμενη 1.2 γκολ. 

    🔝 Οι "Βιολέτες" βρίσκονται σε μια σειρά από δύο μεγάλες νίκες, οι οποίες επιπλέον έγιναν ρεκόρ για αυτούς. Η Τουλούζ για πρώτη φορά στην ιστορία της πέτυχε 4+ γκολ σε δύο συνεχόμενους εκτός έδρας αγώνες της ανώτατης κατηγορίας.

    ❌ Οι γηπεδούχοι σίγουρα δεν μπορούν να υπολογίζουν μόνο σε έναν παίκτη - τον Νίκλας Σμιτ που αναρρώνει από ρήξη χιαστών. Ο αμυντικός Ράσμους Νικολάισεν και ο βασικός τερματοφύλακας Γκιγιόμ Ρεστές είναι κοντά στην ανάρρωση.

    Αποτελέσματα αγώνων: Toulouse FC

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Ligue 1
    Stade Brest
    Stade Brest
    Toulouse
    Toulouse
    2.93
    0.72
    7
    2
    19
    18
    2
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.93
    0.72
    7
    2
    19
    18
    2
    3
    Εφιστά
    22.08.26
    Ligue 1
    Toulouse
    Toulouse
    Olympique Lyon
    Olympique Lyon
    1.99
    1.06
    6
    5
    15
    15
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    1.99
    1.06
    6
    5
    15
    15
    1
    2
    Νικώ
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Toulouse
    Toulouse
    Hamburger
    Hamburger
    -
    -
    2
    4
    20
    13
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    4
    20
    13
    1
    3
    Νικώ
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Elche CF
    Elche CF
    Toulouse
    Toulouse
    -
    -
    0
    2
    -
    -
    1
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    0
    2
    -
    -
    1
    3
    Νικώ
    05.08.26
    Club Friendly Games
    Al Ain
    Al Ain
    Toulouse
    Toulouse
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    4
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    4
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    AS Monaco Επισκόπηση ομάδας

    📝 Η Μονακό συνεχίζει να μάχεται για μια θέση στη ζώνη του Champions League. Η επιθετική δύναμη της ομάδας είναι εντυπωσιακή: κατά μέσο όρο σκοράρει 2,3 γκολ ανά αγώνα. Ωστόσο, η άμυνα αφήνει κενά, δεχόμενη 1,8 γκολ ανά παιχνίδι. Στους εκτός έδρας αγώνες, η Μονακό συχνά παρουσιάζει ασταθή αποτελέσματα, αλλά το επιθετικό στυλ της επιτρέπει να αντισταθμίζει τις αδυναμίες στην άμυνα. 

    ⚡️ Ο Μίκα Μπιρέτ, που μεταγράφηκε στη Μονακό τον περασμένο χειμώνα, κυριολεκτικά σαρώνει τη Ligue 1. Το χατ-τρικ που σημείωσε στον αγώνα του προηγούμενου γύρου εναντίον της Ρεμς (3:0) ήταν το τρίτο του σε επτά αγώνες.

    ❌ Η Μονακό συνήθως δεν μπορεί να υπολογίζει στον τραυματισμένο Φολαρίν Μπαλογκούν, ενώ τον προσεχή αγώνα θα χάσει λόγω τιμωρίας ο Ντένις Ζακάρια. Η συμμετοχή τριών ακόμα παικτών είναι αμφίβολη. Στη λίστα αυτή βρίσκονται οι Γκολόβιν, Μαγκάσα και Τέζε.

    Αποτελέσματα αγώνων: AS Monaco

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Ligue 1
    Monaco
    Monaco
    Olympique Marseille
    Olympique Marseille
    1.14
    1.87
    5
    7
    9
    10
    4
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.14
    1.87
    5
    7
    9
    10
    4
    0
    Γουόν
    27.08.26
    UECL
    Monaco
    Monaco
    Gornik
    Gornik
    1.86
    0.97
    5
    2
    12
    11
    0
    2
    4
    1
    2
    0
    2
    1
    1.86
    0.97
    5
    2
    12
    11
    0
    2
    Γουόν
    23.08.26
    Ligue 1
    Havre
    Havre
    Monaco
    Monaco
    0.97
    1.47
    7
    4
    13
    12
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.97
    1.47
    7
    4
    13
    12
    3
    2
    Γουόν
    20.08.26
    UECL
    Gornik
    Gornik
    Monaco
    Monaco
    1.34
    1.75
    7
    4
    13
    15
    2
    2
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    1.34
    1.75
    7
    4
    13
    15
    2
    2
    Γουόν
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Coventry
    Coventry
    Monaco
    Monaco
    -
    -
    2
    3
    -
    -
    0
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    3
    -
    -
    0
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 31;
    • νίκες γηπεδούχων - 6, νίκες φιλοξενούμενων - 15, ισοπαλίες - 10.
    Τάσεις
    • Toulouse FC κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb AS Monaco.
    • Toulouse FC κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 σπίτι παιχνίδια.
    • Toulouse FC κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια.
    • Toulouse FC κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια.
    • Toulouse FC κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Toulouse FC Χάντικαπ (+1,5)(aποδόσεις: 1.23)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.03, οι φιλοξενούμενοι - 1.55;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.58;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 16; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 8.

    Στατιστικά: Toulouse vs Monaco

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.38 vs 3.29;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.29 vs 2;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.46 vs 0.83;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.83 vs 1.17;
    • Toulouse: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.08;
    • Monaco: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.55;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.5 (εντός - 0.83) vs 2.3 (εκτός - 1.25).
    Τάσεις
    • Toulouse FC δέχεται γκολ στο 2ο ημίχρονο σε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια κατάb AS Monaco.
    👉Πρόβλεψη: 2ο ημίχρονο, AS Monaco θα κερδίσει γκολ(aποδόσεις: 1.58)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Toulouse: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.75; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.33;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.2; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.

    Monaco: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.38, εκτός - 5.91;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.1; εκτός - 2.5.
    Τάσεις
    • AS Monaco Εξυπηρετεί πάνω από 3.5 γωνία σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Toulouse FC.
    • AS Monaco Εξυπηρετεί πάνω από 3.5 γωνία σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - AS Monaco Σύνολο πάνω από (3,5)(aποδόσεις: 1.46)

    Πρόβλεψη για τις κάρτες

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 2.9 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.45 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.45);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 2.73 (για την ομάδα του γηπεδούχου 0.8 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.93).

    Toulouse: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.58; στην έδρα - 1.5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.3; στην έδρα - 1.17.

    Monaco: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.54, εκτός έδρας - 1.45;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.3; εκτός έδρας - 0.75.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ περισσότερο (2,5)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 31;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 16 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 8 φορές.
    Τάσεις
    • Toulouse FC Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb AS Monaco.
    • AS Monaco Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια.
    • AS Monaco Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια.
    • AS Monaco Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)(aποδόσεις: 1.61)

    Προγνωστικά σύνταξης

    Λαμβάνοντας υπόψη τη σημερινή φόρμα των ομάδων και τις στατιστικές τους, ο αγώνας μεταξύ Τουλούζ και Μονακό υπόσχεται να είναι παραγωγικός σε γκολ. Παρά το γεγονός ότι η Μονακό δεν έχει κερδίσει εκτός έδρας για έξι συνεχόμενους αγώνες, η επιθετική της δυναμική παραμένει υψηλή. Την ίδια στιγμή, η Τουλούζ σκοράρει τακτικά εντός έδρας, αυξάνοντας τις πιθανότητες για ανταλλαγή γκολ. Βασισμένο στις τάσεις και τις στατιστικές των head-to-head συναντήσεων, το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι το στοίχημα στο και οι δύο θα σκοράρουν (ναι).
    Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)
    MyBookie
    Στοίχημα-172
    Δημοσιεύθηκε: 05/03/2025, 2:39 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Toulouse FC - AS Monaco

    Toulouse FC δεν κερδίζει:
    toulouse-fcas-monaco-1σε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια κατάb AS Monaco (Ligue 1).
    AS Monaco δεν θα χάσει
    Everygame
    -294
    AS Monaco δεν κερδίζει:
    as-monaco-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 μακριά παιχνίδια.
    as-monaco-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 μακριά παιχνίδια (Ligue 1).
    Toulouse FC δεν θα χάσει
    Everygame
    -156
    Toulouse FC Χάνει:
    toulouse-fcas-monaco-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 17 παιχνίδια κατάb AS Monaco (Ligue 1).
    toulouse-fcas-monaco-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 σπίτι παιχνίδια κατάb AS Monaco (Ligue 1).
    toulouse-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 σπίτι παιχνίδια.
    AS Monaco Αποτελέσματα:
    as-monaco-1σε 16 της τελευταίας 17 μακριά παιχνίδια (Ligue 1).
    as-monaco-1σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια (Ligue 1).
    AS Monaco θα κερδίσει γκολ
    MyBookie
    -500
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    toulouse-fcas-monaco-1σε κάθε ένα από τα τελευταία 17 Toulouse FC παιχνίδια κατάb AS Monaco (Ligue 1).
    toulouse-fcas-monaco-1σε κάθε ένα από τα τελευταία 10 Toulouse FC σπίτι παιχνίδια κατάb AS Monaco (Ligue 1).
    toulouse-fcσε 7 της τελευταίας 8 Toulouse FC σπίτι παιχνίδια.
    toulouse-fcσε 6 της τελευταίας 7 Toulouse FC παιχνίδια.
    σε 17 της τελευταίας 18 Marc Bollengier παιχνίδια.
    σε 12 της τελευταίας 13 Marc Bollengier παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -455
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Toulouse FC - AS Monaco Θέση στον πίνακα

    Ligue 1 24/25
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    2.
    Olympique Marseille
    Olympique Marseille
    34205974-4765
    3.
    AS Monaco
    AS Monaco
    34187963-4161
    4.
    OGC Nice
    OGC Nice
    34179866-4160
    9.
    Stade Brest 29
    Stade Brest 29
    341551452-5950
    10.
    Toulouse FC
    Toulouse FC
    341191444-4342
    11.
    AJ Auxerre
    AJ Auxerre
    341191448-5142

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    2 - Νίκη
    3 - Σχεδιάζω
    5 - Βλάβες
    Νίκη - 5
    Σχεδιάζω - 2
    Βλάβες - 3
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 12
    Χάσει - 22
    -10
    +3
    21 - Φραγμένος
    18 - Χάσει
    2
    Νίκη
    5
    3
    Σχεδιάζω
    2
    5
    Βλάβες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    12
    Φραγμένος
    21
    22
    Χάσει
    18
    3.4
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.9
    1.2
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    2.1
    2.2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.8
    7
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    75'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    43'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία