San Antonio FC vs New Mexico United Πρόβλεψη 7 Σεπτέμβριος 2025

    🔈Πώς θα επηρεάσουν οι διαιτητικές αποφάσεις την πορεία και την έκβαση της συνάντησης; Όλα αυτά θα τα μάθουμε κατά τη διάρκεια των 90 λεπτών του αγώνα μεταξύ των ομάδων San Antonio και New Mexico United. Η αντιπαράθεση του τουρνουά USL Championship έχει προγραμματιστεί για τις 12:30 AM στις 7 Σεπτέμβριος. Μέχρι σήμερα, οι στοιχηματικές εταιρείες έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τις νίκες: και .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 27 Ιούλιος 2025 και έληξε με σκορ 2:2. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - San Antonio):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 34% vs 66%;
    • κόρνερ: 7 vs 7;
    • φάουλ: 12 vs 15;
    • κίτρινων καρτών: 5 vs 6;
    • σουτ εντός εστίας: 5 vs 4.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων San Antonio και New Mexico United:

    • έχουν παιχτεί 15 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 5, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 9, ισοπαλίες - 1;
    • αριθμός γκολ - 24 εναντίον 24;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.47, στο 2ο ημίχρονο - 1.73;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.2.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων San Antonio FC - New Mexico United

    37%
    7 Νίκες
    5%
    1 Ισοπαλία
    58%
    11 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    19
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.89
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    42%
    1.42
    Μ.Ο. γκολ
    1.47
    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    USL Championship
    New Mexico United
    New Mexico United
    San Antonio
    San Antonio
    -
    -
    1
    3
    13
    14
    8
    4
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    1
    3
    13
    14
    8
    4
    22.03.26
    USL Championship
    San Antonio
    San Antonio
    New Mexico United
    New Mexico United
    -
    -
    9
    1
    16
    16
    4
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    9
    1
    16
    16
    4
    3
    02.11.25
    USL Championship
    New Mexico United
    New Mexico United
    San Antonio
    San Antonio
    1.83
    0.43
    0
    3
    12
    19
    2
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.83
    0.43
    0
    3
    12
    19
    2
    1
    07.09.25
    USL Championship
    San Antonio
    San Antonio
    1
    New Mexico United
    New Mexico United
    0.54
    0.49
    6
    0
    14
    20
    3
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.54
    0.49
    6
    0
    14
    20
    3
    5
    27.07.25
    USA ULOC
    San Antonio
    San Antonio
    New Mexico United
    New Mexico United
    -
    -
    7
    7
    12
    15
    5
    6
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    3
    -
    -
    7
    7
    12
    15
    5
    6
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    San Antonio Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 30 Αύγουστος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά USL Championship (γηπεδούχοι - Detroit City, φιλοξενούμενοι - San Antonio). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (San Antonio vs Detroit City):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 43% vs 57%;
    • κόρνερ: 2 vs 6;
    • φάουλ: 22 vs 12;
    • κίτρινες κάρτες: 7 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 1 vs 3.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν USL Championship, η ομάδα San Antonio έχει συμμετάσχει σε συνολικά 21 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 8 νίκες,
    • 7 ήττες,
    • 6 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η San Antonio βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του USL Championship, με ποσοστό νίκης 38% και ποσοστό ήττας 33%.

    ⚽️Η San Antonio έχει σκοράρει συνολικά 26 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η San Antonio έχει δεχθεί συνολικά 27 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: San Antonio

    Τελευταίοι αγώνες
    11.10.26
    USL Championship
    Oakland Roots
    Oakland Roots
    San Antonio
    San Antonio
    -
    -
    6
    3
    12
    10
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    3
    12
    10
    1
    3
    Ι
    04.10.26
    USL Championship
    Las Vegas Lights
    Las Vegas Lights
    San Antonio
    San Antonio
    -
    -
    8
    2
    15
    12
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    8
    2
    15
    12
    2
    3
    Η
    30.09.26
    Club Friendlies
    San Antonio
    San Antonio
    Darmstadt
    Darmstadt
    0
    7
    0
    4
    0
    3
    Η
    27.09.26
    USL Championship
    San Antonio
    San Antonio
    Tampa Bay Rowdies
    Tampa Bay Rowdies
    -
    -
    6
    6
    16
    16
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    6
    16
    16
    1
    1
    Ι
    20.09.26
    USL Championship
    Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    San Antonio
    San Antonio
    -
    -
    12
    3
    17
    19
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    12
    3
    17
    19
    1
    2
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    New Mexico United Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 31 Αύγουστος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά USL Championship (γηπεδούχοι - New Mexico United, φιλοξενούμενοι - Sacramento Republic). Ο αγώνας έληξε με σκορ 0:2.

    Η στατιστική του αγώνα (New Mexico United vs Sacramento Republic) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 60% vs 40%;
    • κόρνερ: 2 vs 5;
    • φάουλ: 13 vs 20;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 4;
    • σουτ στον στόχο: 1 vs 6.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν USL Championship, η ομάδα New Mexico United έχει συμμετάσχει σε συνολικά 20 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 8 νίκες,
    • 9 ήττες,
    • 3 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η New Mexico United βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του USL Championship, με ποσοστό νίκης 40% και ποσοστό ήττας 45%.

    ⚽Η New Mexico United έχει σκοράρει συνολικά 26 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η New Mexico United έχει δεχθεί συνολικά 30 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: New Mexico United

    Τελευταίοι αγώνες
    11.10.26
    USL Championship
    New Mexico United
    New Mexico United
    Monterey Bay
    Monterey Bay
    -
    -
    7
    3
    12
    13
    1
    3
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    -
    -
    7
    3
    12
    13
    1
    3
    Ν
    04.10.26
    USL Championship
    New Mexico United
    New Mexico United
    Phoenix Rising
    Phoenix Rising
    -
    -
    4
    4
    21
    16
    4
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    4
    21
    16
    4
    4
    Ν
    01.10.26
    USL Championship
    Tulsa
    Tulsa
    New Mexico United
    New Mexico United
    1
    -
    -
    8
    5
    13
    10
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    8
    5
    13
    10
    3
    1
    Η
    27.09.26
    USL Championship
    New Mexico United
    New Mexico United
    Sacramento Republic
    Sacramento Republic
    -
    -
    4
    2
    13
    12
    3
    3
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    -
    -
    4
    2
    13
    12
    3
    3
    Η
    20.09.26
    USL Championship
    Colorado Springs Switchbacks
    Colorado Springs Switchbacks
    New Mexico United
    New Mexico United
    -
    -
    10
    3
    16
    8
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    3
    16
    8
    2
    1
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 15;
    • νίκες γηπεδούχων - 5, νίκες φιλοξενούμενων - 9, ισοπαλίες - 1.

    Στατιστικά: San Antonio vs New Mexico United

    • αγώνων στο τουρνουά: 21 vs 20;
    • νικών: 8 vs 8;
    • ποσοστό νικών: 38% vs 40%;
    • ηττών: 7 vs 9;
    • ισοπαλιών: 6 vs 3.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 3 vs 3;
    • ηττών: 4 vs 5;
    • ισοπαλιών: 3 vs 2.
    Τάσεις
    • New Mexico United κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια κατάb San Antonio.
    👉Πρόβλεψη: New Mexico United Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.22)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.6, οι φιλοξενούμενοι - 1.6;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.2;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 7; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 4.

    Στατιστικά: San Antonio vs New Mexico United

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.52 vs 2.8;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.24 vs 1.3;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.57 vs 0.55;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.67 vs 0.75;
    • San Antonio: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.36;
    • New Mexico United: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.27;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.9 (εντός - 0.83) vs 1.3 (εκτός - 0.8).
    Τάσεις
    • New Mexico United Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια κατάb San Antonio (USL Championship).
    👉Πρόβλεψη: New Mexico United Σύνολο γκολ Κάτω (1,5) (aποδόσεις: 1.41)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    San Antonio: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4; στο γήπεδο του σπιτιού - 4.64;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 3.9; στο γήπεδο του σπιτιού - 4.5.

    New Mexico United: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.6, εκτός - 5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.8; εκτός - 6.2.
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 9.5 γωνία σε 20 της τελευταίας 21 San Antonio παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 9.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία 15 San Antonio παιχνίδια (USL Championship).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (9,5) (aποδόσεις: 1.8)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 15;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 7 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 4 φορές.

    Στατιστικά: San Antonio εναντίον New Mexico United

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 21 vs 20;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 12 vs 9;
    • αριθμός OZ για την ομάδα San Antonio εντός έδρας - 6 (55%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα New Mexico United εκτός έδρας - 4 (36%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 5 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (San Antonio) - 2 (33%);
    • OZ εκτός έδρας (New Mexico United) - 2 (40%).
    Τάσεις
    • San Antonio Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb New Mexico United.
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι) (aποδόσεις: 1.65)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • San Antonio Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb New Mexico United.

    Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι)
    συντελεστής-159
    Δημοσιεύθηκε: 05/09/2025, 1:24 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: San Antonio - New Mexico United

    San Antonio δεν κερδίζει:
    san-antonio-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια.
    New Mexico United δεν θα χάσει
    -
    New Mexico United δεν κερδίζει:
    new-mexico-unitedσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια.
    new-mexico-unitedσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια.
    San Antonio δεν θα χάσει
    -
    San Antonio Αποτελέσματα:
    san-antonio-fcnew-mexico-unitedσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια κατάb New Mexico United.
    san-antonio-fcnew-mexico-unitedσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια κατάb New Mexico United (USL Championship).
    san-antonio-fcσε 21 της τελευταίας 23 σπίτι παιχνίδια.
    san-antonio-fcσε 19 της τελευταίας 20 σπίτι παιχνίδια (USL Championship).
    New Mexico United Χάνει:
    new-mexico-unitedσε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια.
    new-mexico-unitedσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (USL Championship).
    San Antonio θα κερδίσει γκολ
    -
    San Antonio Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    san-antonio-fcnew-mexico-unitedσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb New Mexico United.
    san-antonio-fcnew-mexico-unitedσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια κατάb New Mexico United (USL Championship).
    san-antonio-fcnew-mexico-unitedσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια κατάb New Mexico United.
    san-antonio-fcσε 20 της τελευταίας 22 σπίτι παιχνίδια (USL Championship).
    san-antonio-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια.
    San Antonio Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    -500
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    San Antonio - New Mexico United Θέση στον πίνακα

    League Group B
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    2.
    Sacramento Republic FC
    Sacramento Republic FC
    30139844-2748
    3.
    New Mexico United
    New Mexico United
    301461045-4148
    4.
    El Paso Locomotive FC
    El Paso Locomotive FC
    301011947-4541
    5.
    Phoenix Rising FC
    Phoenix Rising FC
    30913848-4840
    6.
    San Antonio FC
    San Antonio FC
    301171239-3840
    7.
    Orange County Fc
    Orange County Fc
    301091144-4539

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    1 - Νίκη
    5 - Ισοπαλίες
    4 - Ήττες
    Νίκες - 4
    Ισοπαλίες - 3
    Ήττες - 3
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 4
    Χάσει - 9
    -5
    +2
    18 - Φραγμένος
    16 - Χάσει
    1
    Νίκες
    4
    5
    Ισοπαλίες
    3
    4
    Ήττες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    4
    Φραγμένος
    18
    9
    Χάσει
    16
    1.3
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.4
    0.4
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.8
    0.9
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.6
    3
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    8
    225'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    50'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία