Rhode Island vs Louisville Πρόβλεψη 6 Σεπτέμβριος 2025

    🔈Πώς θα επηρεάσουν οι διαιτητικές αποφάσεις την πορεία και την έκβαση της συνάντησης; Όλα αυτά θα τα μάθουμε κατά τη διάρκεια των 90 λεπτών του αγώνα μεταξύ των ομάδων Rhode Island FC και Louisville City. Η αντιπαράθεση του τουρνουά USL Championship έχει προγραμματιστεί για τις 11:55 PM στις 6 Σεπτέμβριος. Μέχρι σήμερα, οι στοιχηματικές εταιρείες έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τις νίκες: και .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 12 Ιούνιος 2025 και έληξε με σκορ 2:1. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Louisville City):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 43% vs 57%;
    • κόρνερ: 8 vs 0;
    • φάουλ: 11 vs 8;
    • κίτρινων καρτών: 2 vs 3;
    • σουτ εντός εστίας: 4 vs 2.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Rhode Island FC και Louisville City:

    • έχουν παιχτεί 4 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 2, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 1, ισοπαλίες - 1;
    • αριθμός γκολ - 9 εναντίον 4;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.25, στο 2ο ημίχρονο - 2;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.25.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Rhode Island - Louisville

    33%
    2 Νίκη
    17%
    1 Σχεδιάζω
    50%
    3 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.33
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    50%
    1.83
    Μέσο σύνολο
    1.5
    2
    Κίτρινες κάρτες
    0.67
    Τελευταίοι αγώνες
    21.03.26
    USL Championship
    Louisville City
    Louisville City
    Rhode Island FC
    Rhode Island FC
    2
    -
    -
    10
    3
    10
    11
    2
    3
    4
    2
    1
    1
    3
    1
    -
    -
    10
    3
    10
    11
    2
    3
    06.09.25
    USL Championship
    Rhode Island FC
    Rhode Island FC
    Louisville City
    Louisville City
    0.41
    0.11
    3
    6
    16
    9
    5
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.41
    0.11
    3
    6
    16
    9
    5
    0
    12.06.25
    USL Championship
    Louisville City
    Louisville City
    Rhode Island FC
    Rhode Island FC
    1
    0.77
    0.35
    8
    0
    11
    8
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0.77
    0.35
    8
    0
    11
    8
    2
    3
    10.11.24
    USL Championship
    Louisville City
    Louisville City
    Rhode Island FC
    Rhode Island FC
    0.8
    0.74
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.8
    0.74
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    23.06.24
    USL Championship
    Louisville City
    Louisville City
    Rhode Island FC
    Rhode Island FC
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    5
    0
    2
    2
    3
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Rhode Island FC Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 30 Αύγουστος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά USL Championship (γηπεδούχοι - Rhode Island FC, φιλοξενούμενοι - Charleston Battery). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Rhode Island FC vs Charleston Battery):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 33% vs 67%;
    • κόρνερ: 0 vs 2;
    • φάουλ: 19 vs 14;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 1;
    • σουτ εντός στόχου: 4 vs 2.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν USL Championship, η ομάδα Rhode Island FC έχει συμμετάσχει σε συνολικά 22 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 6 νίκες,
    • 10 ήττες,
    • 6 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Rhode Island FC βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του USL Championship, με ποσοστό νίκης 27% και ποσοστό ήττας 45%.

    ⚽️Η Rhode Island FC έχει σκοράρει συνολικά 16 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Rhode Island FC έχει δεχθεί συνολικά 23 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Rhode Island FC

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    USL Championship
    Tulsa
    Tulsa
    Rhode Island FC
    Rhode Island FC
    -
    -
    4
    6
    12
    15
    6
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    6
    12
    15
    6
    0
    Νικώ
    22.08.26
    USL Championship
    Rhode Island FC
    Rhode Island FC
    Monterey Bay
    Monterey Bay
    -
    -
    9
    3
    11
    17
    3
    5
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    9
    3
    11
    17
    3
    5
    Γουόν
    15.08.26
    USL Championship
    Tampa Bay Rowdies
    Tampa Bay Rowdies
    Rhode Island FC
    Rhode Island FC
    -
    -
    8
    3
    6
    14
    2
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    8
    3
    6
    14
    2
    2
    Νικώ
    08.08.26
    USL Championship
    Rhode Island FC
    Rhode Island FC
    Colorado Springs Switchbacks
    Colorado Springs Switchbacks
    -
    -
    2
    2
    23
    10
    6
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    2
    2
    23
    10
    6
    2
    Γουόν
    02.08.26
    USL Championship
    Birmingham Legion
    Birmingham Legion
    Rhode Island FC
    Rhode Island FC
    -
    -
    3
    13
    7
    15
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    13
    7
    15
    1
    2
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Louisville City Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 30 Αύγουστος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά USL Championship (γηπεδούχοι - Indy Eleven, φιλοξενούμενοι - Louisville City). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:3.

    Η στατιστική του αγώνα (Louisville City vs Indy Eleven) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 51% vs 49%;
    • κόρνερ: 3 vs 5;
    • φάουλ: 10 vs 17;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 1;
    • σουτ στον στόχο: 4 vs 7.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν USL Championship, η ομάδα Louisville City έχει συμμετάσχει σε συνολικά 22 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 15 νίκες,
    • 1 ήττες,
    • 6 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Louisville City βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του USL Championship, με ποσοστό νίκης 68% και ποσοστό ήττας 5%.

    ⚽Η Louisville City έχει σκοράρει συνολικά 45 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Louisville City έχει δεχθεί συνολικά 18 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Louisville City

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    USL Championship
    Louisville City
    Louisville City
    Detroit City
    Detroit City
    -
    -
    4
    5
    10
    7
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    5
    10
    7
    1
    2
    Εφιστά
    22.08.26
    USL Championship
    Indy Eleven
    Indy Eleven
    Louisville City
    Louisville City
    -
    -
    2
    11
    5
    14
    0
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    2
    11
    5
    14
    0
    1
    Νικώ
    16.08.26
    USL Championship
    Orange County Fc
    Orange County Fc
    Louisville City
    Louisville City
    -
    -
    5
    4
    10
    19
    0
    1
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    -
    -
    5
    4
    10
    19
    0
    1
    Γουόν
    09.08.26
    USL Championship
    Louisville City
    Louisville City
    San Antonio
    San Antonio
    -
    -
    2
    4
    12
    16
    0
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    4
    12
    16
    0
    3
    Εφιστά
    02.08.26
    USL Championship
    Tampa Bay Rowdies
    Tampa Bay Rowdies
    Louisville City
    Louisville City
    -
    -
    5
    2
    7
    13
    0
    1
    5
    4
    0
    3
    5
    1
    -
    -
    5
    2
    7
    13
    0
    1
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 4;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 0; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0; αριθμός ισοπαλιών - 1;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.25;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.25.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Rhode Island FC (εντός) vs Louisville City (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 11 vs 11;
    • νικών: 0 (0%) vs 3 (27.27%);
    • ηττών: 2 (18.18%) vs 1 (9.09%);
    • ισοπαλιών: 9 (81.82%) vs 7 (63.64%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 0.55 vs 1.27;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.36 vs 0.55.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 0 vs 3;
    • ηττών: 2 vs 0;
    • ισοπαλιών: 8 vs 7;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 0.4 (σκοράρισμα - 0.1, δεχθέντα - 0.3) vs 1.6 (σκοράρισμα - 1.1, δεχθέντα - 0.5).
    Τάσεις
    • Rhode Island FC Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια (USL Championship).
    • Rhode Island FC Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 σπίτι παιχνίδια (USL Championship).
    • Rhode Island FC Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    • Louisville City Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Σχεδιάζω (aποδόσεις: 2.11)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 4;
    • νίκες γηπεδούχων - 2, νίκες φιλοξενούμενων - 1, ισοπαλίες - 1.

    Στατιστικά: Rhode Island FC vs Louisville City

    • αγώνων στο τουρνουά: 22 vs 22;
    • νικών: 6 vs 15;
    • ποσοστό νικών: 27% vs 68%;
    • ηττών: 10 vs 1;
    • ισοπαλιών: 6 vs 6.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 3 vs 8;
    • ηττών: 3 vs 0;
    • ισοπαλιών: 4 vs 2.
    Τάσεις
    • Rhode Island FC κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 22 της τελευταίας 23 σπίτι παιχνίδια.
    • Rhode Island FC κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 18 της τελευταίας 19 σπίτι παιχνίδια (USL Championship).
    👉Πρόβλεψη: Rhode Island FC Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.18)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 2.25, οι φιλοξενούμενοι - 1;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.25;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 2; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 0.

    Στατιστικά: Rhode Island FC vs Louisville City

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 1.77 vs 2.86;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.73 vs 2.05;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.45 vs 0.95;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.27 vs 1.09;
    • Rhode Island FC: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 0.55;
    • Louisville City: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 2;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.6 (εντός - 0.86) vs 2.4 (εκτός - 2.8).
    Τάσεις
    • Rhode Island FC Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια (USL Championship).
    • Rhode Island FC Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια (USL Championship).
    • Rhode Island FC Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Rhode Island FC Άντερ γκολ λιγότερος (1,5) (aποδόσεις: 1.36)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Rhode Island FC: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 3.86; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.18;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 3.9; στο γήπεδο του σπιτιού - 4.

    Louisville City: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 6.09, εκτός - 5.64;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.8; εκτός - 5.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (9,5) (aποδόσεις: 1.9)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 4;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 2 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 0 φορές.

    Στατιστικά: Rhode Island FC εναντίον Louisville City

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 22 vs 22;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 5 vs 15;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Rhode Island FC εντός έδρας - 3 (27%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Louisville City εκτός έδρας - 9 (82%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 2 vs 7;
    • OZ εντός έδρας (Rhode Island FC) - 2 (29%);
    • OZ εκτός έδρας (Louisville City) - 4 (80%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι) (aποδόσεις: 2.02)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Τάσεις
    • Rhode Island FC κερδίζει 1:0 σε 3 της τελευταίας 4 σπίτι παιχνίδια.

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 20 Rhode Island FC παιχνίδια (USL Championship).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 9 της τελευταίας 10 Rhode Island FC παιχνίδια.

    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Δημοσιεύθηκε: 04/09/2025, 11:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Rhode Island FC - Louisville City

    Rhode Island FC Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    rhode-island-fcσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια (USL Championship).
    rhode-island-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 σπίτι παιχνίδια (USL Championship).
    rhode-island-fcσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    Louisville City Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    louisville-city-fcσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια.
    1ο ημίχρονο Σχεδιάζω
    Bovada
    +110
    Louisville City Νίκες:
    louisville-city-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια.
    louisville-city-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 4 μακριά παιχνίδια (USL Championship).
    Louisville City Νίκη
    Bovada
    +125
    Rhode Island FC δεν χάνει:
    rhode-island-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 σπίτι παιχνίδια.
    Rhode Island FC δεν θα χάσει
    -189
    Louisville City δεν χάνει:
    louisville-city-fcσε 21 της τελευταίας 22 παιχνίδια (USL Championship).
    louisville-city-fcσε 12 της τελευταίας 13 μακριά παιχνίδια (USL Championship).
    louisville-city-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια.
    louisville-city-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια.
    Louisville City δεν θα χάσει
    -312
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Rhode Island FC - Louisville City Θέση στον πίνακα

    League Group A
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    Louisville City FC
    Louisville City FC
    30227156-1973
    2.
    Charleston Battery
    Charleston Battery
    30195662-3262
    3.
    North Carolina FC
    North Carolina FC
    301361140-3945
    6.
    Loudoun United FC
    Loudoun United FC
    301261245-4842
    7.
    Rhode Island FC
    Rhode Island FC
    301081229-2938
    8.
    Detroit City FC
    Detroit City FC
    309101133-3537

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    5 - Νίκη
    1 - Σχεδιάζω
    4 - Βλάβες
    Νίκη - 4
    Σχεδιάζω - 3
    Βλάβες - 3
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 13
    Χάσει - 9
    +4
    +1
    17 - Φραγμένος
    16 - Χάσει
    5
    Νίκη
    4
    1
    Σχεδιάζω
    3
    4
    Βλάβες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    13
    Φραγμένος
    17
    9
    Χάσει
    16
    2.2
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.3
    1.3
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.7
    0.9
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.6
    4
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    69'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    53'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία