Emelec vs Manta FC Πρόβλεψη 6 Απρίλιος 2025

    📢Ποιοι παίκτες μπορεί να γίνουν απρόσμενοι αστέρες του αγώνα; Η απάντηση σε αυτήν την ερώτηση θα γίνει γνωστή μετά το τέλος της αντιπαράθεσης μεταξύ των ομάδωων Emelec και Manta. Η συνάντηση ως μέρος του τουρνουά Serie A είναι προγραμματισμένη για τις 11:00 PM στις 6 Απρίλιος. Οι στοιχηματιστές έχουν ήδη αναγνωρίσει τον φαβορί ως την ομάδα Emelec. Οι αποδόσεις για τις νίκες είναι οι εξής - εναντίον .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Οι ομάδες Emelec και Manta έχουν παίξει τρεις επίσημους αγώνες. Τα στατιστικά είναι τα εξής:

    • γκολ: 10 για την ομάδα γηπεδούχων και 1 για την ομάδα φιλοξενούμενων;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.67.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Emelec - Manta FC

    67%
    4 Νίκη
    33%
    2 Σχεδιάζω
    0%
    0 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.17
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    50%
    2.5
    Μέσο σύνολο
    0.67
    Τελευταίοι αγώνες
    17.05.26
    Serie A
    Manta
    Manta
    Emelec
    Emelec
    -
    -
    6
    6
    13
    12
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    6
    13
    12
    2
    0
    26.07.25
    Serie A
    Manta
    Manta
    Emelec
    Emelec
    1.43
    1.77
    3
    5
    -
    -
    5
    2
    2
    4
    0
    4
    2
    0
    1.43
    1.77
    3
    5
    -
    -
    5
    2
    06.04.25
    Serie A
    Emelec
    Emelec
    Manta
    Manta
    0.57
    0.51
    3
    4
    10
    8
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.57
    0.51
    3
    4
    10
    8
    2
    3
    28.11.21
    Serie A
    Emelec
    Emelec
    Manta
    Manta
    -
    -
    -
    -
    9
    14
    -
    -
    4
    0
    0
    0
    4
    0
    -
    -
    -
    -
    9
    14
    -
    -
    18.07.21
    Serie A
    Manta
    Manta
    Emelec
    Emelec
    -
    -
    -
    -
    16
    22
    -
    -
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    16
    22
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Emelec Επισκόπηση ομάδας

    📊Ωστόσο, για να κατανοήσουμε τη συνολική εικόνα, ας αξιολογήσουμε την επίδοση κατά τους τελευταίους δέκα αγώνες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η σημερινή ομάδα των γηπεδούχων ενθουσίασε τους οπαδούς της με 1 νίκες, ικανοποιήθηκε με ισοπαλία σε 4 αγώνες, και έχασε 5 φορές.

    ⚽Όσον αφορά τα γκολ σε παρόμοιο διάστημα 10 αγώνων, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώθηκαν είναι 0.7, ο μέσος όρος των γκολ στις τελευταίες 10 εντός έδρας εμφανίσεις είναι 0.6, και ο μέσος όρος των γκολ που δέχθηκε είναι 1.5.

    Αποτελέσματα αγώνων: Emelec

    Τελευταίοι αγώνες
    04.09.26
    Serie A
    Libertad Loja
    Libertad Loja
    Emelec
    Emelec
    -
    -
    6
    5
    10
    12
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    6
    5
    10
    12
    2
    1
    Εφιστά
    30.08.26
    Serie A
    Emelec
    Emelec
    Leones Del Norte
    Leones Del Norte
    -
    -
    4
    4
    15
    14
    2
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    15
    14
    2
    1
    Γουόν
    24.08.26
    Serie A
    LDU Quito
    LDU Quito
    1
    Emelec
    Emelec
    -
    -
    10
    3
    10
    9
    0
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    3
    10
    9
    0
    2
    Νικώ
    16.08.26
    Serie A
    Emelec
    Emelec
    Tecnico Universitario
    Tecnico Universitario
    -
    -
    4
    8
    7
    12
    0
    2
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    8
    7
    12
    0
    2
    Γουόν
    10.08.26
    Serie A
    Guayaquil City
    Guayaquil City
    Emelec
    Emelec
    -
    -
    5
    1
    10
    17
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    10
    17
    0
    1
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Manta Επισκόπηση ομάδας

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα Manta προσέφερε στους οπαδούς της 3 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 3 φορές και ολοκλήρωσε 4 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 19;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 1.9;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 2.

    Αποτελέσματα αγώνων: Manta

    Τελευταίοι αγώνες
    02.09.26
    Serie A
    Macara
    Macara
    1
    Manta
    Manta
    -
    -
    3
    2
    8
    13
    2
    1
    4
    3
    1
    1
    3
    2
    -
    -
    3
    2
    8
    13
    2
    1
    Νικώ
    30.08.26
    Serie A
    Manta
    Manta
    Barcelona Guayaquil
    Barcelona Guayaquil
    -
    -
    2
    5
    14
    11
    3
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    5
    14
    11
    3
    3
    Γουόν
    22.08.26
    Serie A
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    Manta
    Manta
    -
    -
    6
    1
    11
    5
    1
    2
    5
    1
    3
    1
    2
    0
    -
    -
    6
    1
    11
    5
    1
    2
    Νικώ
    15.08.26
    Serie A
    Manta
    Manta
    Leones Del Norte
    Leones Del Norte
    -
    -
    6
    3
    8
    17
    1
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    6
    3
    8
    17
    1
    2
    Νικώ
    11.08.26
    Serie A
    Cuenca
    Cuenca
    Manta
    Manta
    -
    -
    9
    1
    8
    11
    0
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    9
    1
    8
    11
    0
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 3;
    • νίκες γηπεδούχων - 3, νίκες φιλοξενούμενων - 0, ισοπαλίες - 0.
    👉Πρόβλεψη: Emelec Νίκη (aποδόσεις: 1.65)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 3.33, οι φιλοξενούμενοι - 0.33;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.67;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 0; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 0.

    Στατιστικά: Emelec vs Manta

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2 vs 4;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.5 vs 1.67;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.17 vs 0.83;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.33 vs 0.83;
    • Emelec: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 0.33;
    • Manta: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.7 (εντός - 0.6) vs 1.9 (εκτός - 0.75).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (2,5) (aποδόσεις: 1.64)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Emelec: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.17; στο γήπεδο του σπιτιού - 5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.7; στο γήπεδο του σπιτιού - 7.

    Manta: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 3.83, εκτός - 5.5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.4; εκτός - 3.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (8,5) (aποδόσεις: 1.61)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 3;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 0 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 0 φορές.
    Τάσεις
    • Manta Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 2.04)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Manta κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια.

    Manta Χάντικαπ (+1,5)
    Δημοσιεύθηκε: 04/04/2025, 11:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Emelec - Manta

    Manta δεν κερδίζει:
    manta-fcσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    Emelec δεν θα χάσει
    Everygame
    -909
    Emelec δεν κερδίζει:
    club-sport-emelecσε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια (Serie A).
    Manta δεν θα χάσει
    Everygame
    +144
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    club-sport-emelecσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Emelec παιχνίδια (Serie A).
    manta-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία 10 Manta μακριά παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -357
    Emelec Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    club-sport-emelecσε 21 της τελευταίας 22 σπίτι παιχνίδια.
    club-sport-emelecσε 20 της τελευταίας 21 σπίτι παιχνίδια (Serie A).
    Emelec Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    -333
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Emelec - Manta Θέση στον πίνακα

    League
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    7.
    CD Cuenca
    CD Cuenca
    301371035-2946
    8.
    CS Emelec
    CS Emelec
    301191030-3442
    9.
    SD Aucas
    SD Aucas
    301181138-4141
    14.
    Cuniburo FC
    Cuniburo FC
    30761734-4327
    15.
    Mushuc Runa SC
    Mushuc Runa SC
    30761738-5027
    16.
    Manta FC
    Manta FC
    305111434-5326

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκη
    3 - Σχεδιάζω
    4 - Βλάβες
    Νίκη - 2
    Σχεδιάζω - 1
    Βλάβες - 7
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 10
    Χάσει - 16
    -6
    -8
    10 - Φραγμένος
    18 - Χάσει
    3
    Νίκη
    2
    3
    Σχεδιάζω
    1
    4
    Βλάβες
    7
    Διαφορά τερμάτων
    10
    Φραγμένος
    10
    16
    Χάσει
    18
    2.6
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.8
    1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1
    1.6
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.8
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    90'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    90'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία