El Paso Locomotive vs San Antonio FC Πρόβλεψη 5 Ιούλιος 2025

    🔈Πώς θα επηρεάσουν οι διαιτητικές αποφάσεις την πορεία και την έκβαση της συνάντησης; Όλα αυτά θα τα μάθουμε κατά τη διάρκεια των 90 λεπτών του αγώνα μεταξύ των ομάδων El Paso Locomotive Fc και San Antonio. Η αντιπαράθεση του τουρνουά USL Championship έχει προγραμματιστεί για τις 1:05 AM στις 5 Ιούλιος. Μέχρι σήμερα, οι στοιχηματικές εταιρείες έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τις νίκες: και .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων El Paso Locomotive Fc και San Antonio:

    • έχουν παιχτεί 13 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 4, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 5, ισοπαλίες - 4;
    • αριθμός γκολ - 17 εναντίον 18;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.15, στο 2ο ημίχρονο - 1.54;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.69.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων El Paso Locomotive - San Antonio FC

    29%
    5 Νίκη
    24%
    4 Σχεδιάζω
    47%
    8 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    17
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.12
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    65%
    1.47
    Μέσο σύνολο
    1.65
    0.71
    Κίτρινες κάρτες
    0.88
    Τελευταίοι αγώνες
    16.08.26
    USL Championship
    San Antonio
    San Antonio
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    -
    -
    2
    4
    16
    21
    3
    3
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    16
    21
    3
    3
    19.04.26
    USL Championship
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    San Antonio
    San Antonio
    -
    -
    8
    5
    14
    5
    2
    1
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    8
    5
    14
    5
    2
    1
    26.10.25
    USL Championship
    San Antonio
    San Antonio
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    0.58
    0.72
    4
    4
    20
    19
    3
    3
    5
    2
    3
    1
    2
    1
    0.58
    0.72
    4
    4
    20
    19
    3
    3
    05.07.25
    USL Championship
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    1
    San Antonio
    San Antonio
    1.97
    0.49
    5
    2
    5
    18
    4
    8
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    1.97
    0.49
    5
    2
    5
    18
    4
    8
    22.02.25
    Club Friendly Games
    San Antonio FC
    San Antonio FC
    El Paso Locomotive FC
    El Paso Locomotive FC
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    El Paso Locomotive Fc Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 22 Ιούνιος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά USL Championship (γηπεδούχοι - Monterey Bay, φιλοξενούμενοι - El Paso Locomotive Fc). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:2.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (El Paso Locomotive Fc vs Monterey Bay):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 54% vs 46%;
    • κόρνερ: 2 vs 6;
    • φάουλ: 12 vs 16;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 1;
    • σουτ εντός στόχου: 4 vs 5.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν USL Championship, η ομάδα El Paso Locomotive Fc έχει συμμετάσχει σε συνολικά 14 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 6 νίκες,
    • 3 ήττες,
    • 5 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η El Paso Locomotive Fc βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του USL Championship, με ποσοστό νίκης 43% και ποσοστό ήττας 21%.

    ⚽️Η El Paso Locomotive Fc έχει σκοράρει συνολικά 23 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η El Paso Locomotive Fc έχει δεχθεί συνολικά 20 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: El Paso Locomotive Fc

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    USL Championship
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    Loudoun United
    Loudoun United
    -
    -
    7
    7
    8
    7
    2
    0
    4
    1
    3
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    7
    8
    7
    2
    0
    Γουόν
    27.08.26
    USL Championship
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    Pittsburgh Riverhounds
    Pittsburgh Riverhounds
    -
    -
    3
    2
    7
    8
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    3
    2
    7
    8
    0
    1
    Γουόν
    23.08.26
    USL Championship
    Colorado Springs Switchbacks
    Colorado Springs Switchbacks
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    -
    -
    7
    3
    7
    12
    2
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    7
    3
    7
    12
    2
    2
    Γουόν
    16.08.26
    USL Championship
    San Antonio
    San Antonio
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    -
    -
    2
    4
    16
    21
    3
    3
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    16
    21
    3
    3
    Γουόν
    09.08.26
    USL Championship
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    Oakland Roots
    Oakland Roots
    -
    -
    4
    6
    12
    11
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    6
    12
    11
    2
    0
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    San Antonio Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 29 Ιούνιος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά USA ULOC (γηπεδούχοι - San Antonio, φιλοξενούμενοι - Union Omaha). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:0.

    Η στατιστική του αγώνα (San Antonio vs Union Omaha) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 53% vs 47%;
    • κόρνερ: 2 vs 6;
    • φάουλ: 7 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 7;
    • σουτ στον στόχο: 6 vs 3.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν USL Championship, η ομάδα San Antonio έχει συμμετάσχει σε συνολικά 14 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 6 νίκες,
    • 5 ήττες,
    • 3 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η San Antonio βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του USL Championship, με ποσοστό νίκης 43% και ποσοστό ήττας 36%.

    ⚽Η San Antonio έχει σκοράρει συνολικά 20 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η San Antonio έχει δεχθεί συνολικά 20 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: San Antonio

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    USL Championship
    New Mexico United
    New Mexico United
    San Antonio
    San Antonio
    -
    -
    1
    3
    13
    14
    8
    4
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    1
    3
    13
    14
    8
    4
    Γουόν
    23.08.26
    USL Championship
    San Antonio
    San Antonio
    1
    Oakland Roots
    Oakland Roots
    -
    -
    3
    6
    13
    10
    3
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    6
    13
    10
    3
    2
    Νικώ
    16.08.26
    USL Championship
    San Antonio
    San Antonio
    El Paso Locomotive Fc
    El Paso Locomotive Fc
    -
    -
    2
    4
    16
    21
    3
    3
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    16
    21
    3
    3
    Νικώ
    09.08.26
    USL Championship
    Louisville City
    Louisville City
    San Antonio
    San Antonio
    -
    -
    2
    4
    12
    16
    0
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    4
    12
    16
    0
    3
    Εφιστά
    01.08.26
    USL Championship
    San Antonio
    San Antonio
    Indy Eleven
    Indy Eleven
    -
    -
    5
    6
    10
    8
    1
    2
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    5
    6
    10
    8
    1
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 13;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 2; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 2; αριθμός ισοπαλιών - 3;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.15;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.54, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.62.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: El Paso Locomotive Fc (εντός) vs San Antonio (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 6 vs 6;
    • νικών: 4 (66.67%) vs 0 (0%);
    • ηττών: 1 (16.67%) vs 2 (33.33%);
    • ισοπαλιών: 1 (16.67%) vs 4 (66.67%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 2.17 vs 1.5;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.83 vs 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 5 vs 3;
    • ηττών: 2 vs 2;
    • ισοπαλιών: 3 vs 5;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.3 (σκοράρισμα - 0.8, δεχθέντα - 0.5) vs 0.9 (σκοράρισμα - 0.5, δεχθέντα - 0.4).
    Τάσεις
    • El Paso Locomotive Fc Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (USL Championship).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, El Paso Locomotive Fc θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.83)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 13;
    • νίκες γηπεδούχων - 4, νίκες φιλοξενούμενων - 5, ισοπαλίες - 4.

    Στατιστικά: El Paso Locomotive Fc vs San Antonio

    • αγώνων στο τουρνουά: 14 vs 14;
    • νικών: 6 vs 6;
    • ποσοστό νικών: 43% vs 43%;
    • ηττών: 3 vs 5;
    • ισοπαλιών: 5 vs 3.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 5 vs 4;
    • ηττών: 3 vs 3;
    • ισοπαλιών: 2 vs 3.
    Τάσεις
    • San Antonio κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια κατάb El Paso Locomotive Fc (USL Championship).
    • San Antonio κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 16 της τελευταίας 18 παιχνίδια.
    • San Antonio κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 12 της τελευταίας 14 παιχνίδια (USL Championship).
    👉Πρόβλεψη: San Antonio Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.25)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.31, οι φιλοξενούμενοι - 1.38;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.69;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 8; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 5.

    Στατιστικά: El Paso Locomotive Fc vs San Antonio

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3.07 vs 2.86;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.64 vs 1.43;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 1 vs 0.57;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.64 vs 0.86;
    • El Paso Locomotive Fc: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 2.33;
    • San Antonio: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.17;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.3 (εντός - 1.5) vs 1.1 (εκτός - 0.83).
    Τάσεις
    • El Paso Locomotive Fc Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (USL Championship).
    👉Πρόβλεψη: El Paso Locomotive Fc Άντερ γκολ πάνω από (1,5) (aποδόσεις: 2.04)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    El Paso Locomotive Fc: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4; στο γήπεδο του σπιτιού - 4.33;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 3.9; στο γήπεδο του σπιτιού - 3.25.

    San Antonio: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.21, εκτός - 3.5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 3.1; εκτός - 2.83.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο λιγότερο από (7,5) (aποδόσεις: 1.73)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 13;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 8 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 5 φορές.

    Στατιστικά: El Paso Locomotive Fc εναντίον San Antonio

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 14 vs 14;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 10 vs 8;
    • αριθμός OZ για την ομάδα El Paso Locomotive Fc εντός έδρας - 4 (67%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα San Antonio εκτός έδρας - 3 (50%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 5 vs 3;
    • OZ εντός έδρας (El Paso Locomotive Fc) - 1 (25%);
    • OZ εκτός έδρας (San Antonio) - 1 (17%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.53)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • El Paso Locomotive Fc δέχεται γκολ στο 2ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 4 σπίτι παιχνίδια κατάb San Antonio (USL Championship).

    2ο ημίχρονο, San Antonio θα κερδίσει γκολ
    Δημοσιεύθηκε: 03/07/2025, 1:24 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: El Paso Locomotive Fc - San Antonio

    El Paso Locomotive Fc δεν κερδίζει:
    el-paso-locomotive-fcsan-antonio-fcσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb San Antonio (USL Championship).
    San Antonio δεν θα χάσει
    -455
    El Paso Locomotive Fc δεν χάνει:
    el-paso-locomotive-fcσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (USL Championship).
    El Paso Locomotive Fc δεν θα χάσει
    -120
    El Paso Locomotive Fc Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    el-paso-locomotive-fcsan-antonio-fcσε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια κατάb San Antonio (USL Championship).
    el-paso-locomotive-fcsan-antonio-fcσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb San Antonio (USL Championship).
    el-paso-locomotive-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια.
    El Paso Locomotive Fc Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    -526
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    el-paso-locomotive-fcsan-antonio-fcσε 6 της τελευταίας 7 El Paso Locomotive Fc σπίτι παιχνίδια κατάb San Antonio (USL Championship).
    el-paso-locomotive-fcσε 10 της τελευταίας 11 El Paso Locomotive Fc παιχνίδια (USL Championship).
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    -345
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    El Paso Locomotive Fc - San Antonio Θέση στον πίνακα

    League Group B
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    3.
    New Mexico United
    New Mexico United
    301461045-4148
    4.
    El Paso Locomotive FC
    El Paso Locomotive FC
    301011947-4541
    5.
    Phoenix Rising FC
    Phoenix Rising FC
    30913848-4840
    6.
    San Antonio FC
    San Antonio FC
    301171239-3840
    7.
    Orange County Fc
    Orange County Fc
    301091144-4539

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    8 - Νίκη
    0 - Σχεδιάζω
    2 - Βλάβες
    Νίκη - 4
    Σχεδιάζω - 2
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 16
    Χάσει - 6
    +10
    -2
    10 - Φραγμένος
    12 - Χάσει
    8
    Νίκη
    4
    0
    Σχεδιάζω
    2
    2
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    16
    Φραγμένος
    10
    6
    Χάσει
    12
    2.2
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.2
    1.6
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1
    0.6
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.2
    3
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    56'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    90'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία