Raith Rovers vs Inverness Πρόβλεψη 5 Απρίλιος 2026

    🔊Πώς θα επηρεάσουν οι καιρικές συνθήκες και η κατάσταση του γηπέδου το παιχνίδι; Σήμερα συναντιούνται οι ομάδες Raith Rovers και Inverness. Η έναρξη του αγώνα είναι προγραμματισμένη για τις 3:10 PM. Ο αγώνας του τουρνουά Challenge Cup θα πραγματοποιηθεί στην πόλη Kirkcaldy στο γήπεδο Stark's Park. Οι πιθανότητες για τις νίκες των ομάδων έχουν καθοριστεί από τους στοιχηματιστές σε και αντίστοιχα, με την ομάδα Raith Rovers να είναι ο φαβορί του αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 26 Ιούλιος 2025 και έληξε με σκορ 5:1. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Raith Rovers):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 48% vs 52%;
    • κόρνερ: 1 vs 4;
    • φάουλ: 10 vs 7;
    • κίτρινων καρτών: 0 vs 3;
    • σουτ εντός εστίας: 6 vs 1.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Raith Rovers και Inverness:

    • έχουν παιχτεί 30 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 6, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 19, ισοπαλίες - 5;
    • αριθμός γκολ - 28 εναντίον 52;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 0.93, στο 2ο ημίχρονο - 1.73;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.67.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Raith Rovers - Inverness

    25%
    8 Νίκες
    16%
    5 Ισοπαλίες
    59%
    19 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    32
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.72
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    47%
    1.06
    Μ.Ο. γκολ
    1.66
    Τελευταίοι αγώνες
    05.09.26
    Championship
    Inverness
    Inverness
    Raith Rovers
    Raith Rovers
    -
    -
    2
    4
    11
    17
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    2
    4
    11
    17
    1
    1
    05.04.26
    Challenge Cup
    Raith Rovers
    Raith Rovers
    Inverness
    Inverness
    -
    -
    3
    3
    10
    8
    2
    1
    4
    1
    1
    1
    3
    0
    -
    -
    3
    3
    10
    8
    2
    1
    26.07.25
    League Cup
    Raith Rovers
    Raith Rovers
    Inverness
    Inverness
    -
    -
    1
    4
    10
    7
    0
    3
    5
    1
    3
    0
    2
    1
    -
    -
    1
    4
    10
    7
    0
    3
    19.04.24
    Championship
    Inverness
    Inverness
    Raith Rovers
    Raith Rovers
    -
    -
    0
    0
    -
    -
    0
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    0
    0
    -
    -
    0
    2
    27.01.24
    Championship
    Raith Rovers
    Raith Rovers
    Inverness
    Inverness
    -
    -
    0
    0
    -
    -
    0
    2
    2
    3
    1
    3
    1
    0
    -
    -
    0
    0
    -
    -
    0
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Raith Rovers Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 27 Μάρτιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Championship (γηπεδούχοι - Raith Rovers, φιλοξενούμενοι - Ayr United). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 3:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Raith Rovers vs Ayr United):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 54% vs 46%;
    • κόρνερ: 6 vs 4;
    • φάουλ: 7 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 1;
    • σουτ εντός στόχου: 6 vs 1.

    📊Ωστόσο, για να κατανοήσουμε τη συνολική εικόνα, ας αξιολογήσουμε την επίδοση κατά τους τελευταίους δέκα αγώνες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η σημερινή ομάδα των γηπεδούχων ενθουσίασε τους οπαδούς της με 4 νίκες, ικανοποιήθηκε με ισοπαλία σε 2 αγώνες, και έχασε 4 φορές.

    ⚽Όσον αφορά τα γκολ σε παρόμοιο διάστημα 10 αγώνων, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώθηκαν είναι 0.9, ο μέσος όρος των γκολ στις τελευταίες 10 εντός έδρας εμφανίσεις είναι 1.5, και ο μέσος όρος των γκολ που δέχθηκε είναι 1.2.

    Αποτελέσματα αγώνων: Raith Rovers

    Τελευταίοι αγώνες
    17.10.26
    Championship
    Stenhousemuir
    Stenhousemuir
    Raith Rovers
    Raith Rovers
    -
    -
    8
    4
    14
    15
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    8
    4
    14
    15
    2
    1
    Ι
    10.10.26
    Championship
    Raith Rovers
    Raith Rovers
    Queens Park
    Queens Park
    -
    -
    4
    4
    18
    15
    3
    6
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    18
    15
    3
    6
    Ν
    03.10.26
    Championship
    Greenock Morton
    Greenock Morton
    Raith Rovers
    Raith Rovers
    -
    -
    5
    3
    6
    9
    1
    1
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    5
    3
    6
    9
    1
    1
    Ν
    25.09.26
    Championship
    Raith Rovers
    Raith Rovers
    Livingston
    Livingston
    -
    -
    4
    2
    18
    13
    3
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    4
    2
    18
    13
    3
    2
    Η
    19.09.26
    Championship
    Partick Thistle
    Partick Thistle
    Raith Rovers
    Raith Rovers
    -
    -
    9
    4
    10
    17
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    4
    10
    17
    1
    3
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Inverness Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 27 Μάρτιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά League 1 (γηπεδούχοι - Inverness, φιλοξενούμενοι - Queen of The South). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Inverness vs Queen of The South) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 60% vs 40%;
    • κόρνερ: 2 vs 2;
    • φάουλ: 7 vs 11;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 3;
    • σουτ στον στόχο: 5 vs 2.

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα Inverness προσέφερε στους οπαδούς της 5 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 5 φορές και ολοκλήρωσε 0 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 16;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 1.6;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 0.7.

    Αποτελέσματα αγώνων: Inverness

    Τελευταίοι αγώνες
    17.10.26
    Championship
    Inverness
    Inverness
    Arbroath
    Arbroath
    -
    -
    10
    2
    11
    11
    0
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    2
    11
    11
    0
    1
    Ν
    13.10.26
    Championship
    Queens Park
    Queens Park
    Inverness
    Inverness
    -
    -
    5
    11
    7
    12
    1
    1
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    11
    7
    12
    1
    1
    Η
    10.10.26
    Championship
    Inverness
    Inverness
    Stenhousemuir
    Stenhousemuir
    -
    -
    4
    6
    14
    15
    2
    4
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    6
    14
    15
    2
    4
    Ν
    25.09.26
    Championship
    Inverness
    Inverness
    Greenock Morton
    Greenock Morton
    -
    -
    7
    0
    9
    11
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    0
    9
    11
    1
    2
    Ν
    19.09.26
    Championship
    Livingston
    Livingston
    Inverness
    Inverness
    -
    -
    0
    4
    9
    18
    2
    1
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    0
    4
    9
    18
    2
    1
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 30;
    • νίκες γηπεδούχων - 6, νίκες φιλοξενούμενων - 19, ισοπαλίες - 5.
    Τάσεις
    • Inverness δεν χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 17 παιχνίδια.
    • Inverness δεν χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια (Challenge Cup).
    • Inverness δεν χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια.
    • Inverness δεν χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (Challenge Cup).
    👉Πρόβλεψη: Inverness δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.41)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.93, οι φιλοξενούμενοι - 1.73;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.67;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 14; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 7.

    Στατιστικά: Raith Rovers vs Inverness

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3 vs 4.9;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 2 vs 4.1;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.75 vs 1.8;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1.25 vs 2.3;
    • Raith Rovers: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 3;
    • Inverness: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 4.4;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.9 (εντός - 1.5) vs 1.6 (εκτός - 1).
    Τάσεις
    • Raith Rovers Χάνει σε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια κατάb Inverness.
    • Inverness Αποτελέσματα σε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια.
    • Inverness Αποτελέσματα σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια (Challenge Cup).
    👉Πρόβλεψη: Inverness θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.26)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 30;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 14 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 7 φορές.
    Τάσεις
    • Inverness Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι) (aποδόσεις: 1.72)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 2:1 (13/119, 10.9%);
    • η Raith Rovers εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 1:0 , 5:2 (1/2, 50%);
    • η Inverness εκτός έδρας συνήθως παίζει: 1:4 (2/5, 40%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 10.68% (aποδόσεις 7)
    2:1 - 8.4% (aποδόσεις 8.5)
    1:2 - 6.91% (aποδόσεις 13)

    Τάσεις
    • Inverness ισοπαλεί 1:1 σε 3 της τελευταίας 4 παιχνίδια.

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Inverness Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια.

    Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι)
    συντελεστής-145
    Δημοσιεύθηκε: 03/04/2026, 3:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Raith Rovers - Inverness

    Inverness Νίκες:
    inverness-caledonian-thistleσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (Challenge Cup).
    Inverness Νίκη
    Everygame
    +170
    Inverness Νίκες 2ου ημιχρόνου:
    inverness-caledonian-thistleσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (Challenge Cup).
    2ο ημίχρονο Inverness Νίκη
    Everygame
    +185
    Inverness Χάνει το 2ο ημίχρονο:
    raith-rovers-fcinverness-caledonian-thistleσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Raith Rovers.
    2ο ημίχρονο Raith Rovers Νίκη
    Everygame
    +185
    Inverness δεν χάνει:
    inverness-caledonian-thistleσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 17 παιχνίδια.
    inverness-caledonian-thistleσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια (Challenge Cup).
    inverness-caledonian-thistleσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια.
    inverness-caledonian-thistleσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (Challenge Cup).
    Inverness δεν θα χάσει
    Everygame
    -233
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Raith Rovers - Inverness Θέση στον πίνακα

    Challenge Cup 25/26
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    1.
    Inverness
    Inverness
    660026-418
    2.
    Stenhousemuir
    Stenhousemuir
    660018-218
    3.
    Montrose
    Montrose
    651018-916
    4.
    East Fife
    East Fife
    641117-913
    5.
    Stranraer
    Stranraer
    641112-613
    6.
    East Kilbride
    East Kilbride
    640213-1112

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    6 - Νίκες
    2 - Ισοπαλίες
    2 - Ήττες
    Νίκες - 4
    Ισοπαλίες - 2
    Ήττες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 15
    Χάσει - 6
    +9
    -1
    16 - Φραγμένος
    17 - Χάσει
    6
    Νίκες
    4
    2
    Ισοπαλίες
    2
    2
    Ήττες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    15
    Φραγμένος
    16
    6
    Χάσει
    17
    2.1
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    3.3
    1.5
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.6
    0.6
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.7
    3
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    60'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    56'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία