Guimaraes vs Academico Viseu Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Vitoria Guimaraes U19
4 Αγώνες
Academico Viseu U19
1 Νίκη
2 Ισοπαλίες
1 Νίκη
25%
50%
25%
Γκολ
Συνολικά γκολ
6
3
3
Σύνολο αγώνων
1
Περισσότερο - 25%
3
75% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
1.5
0.75
0.75
Μέσος χρόνος ανά γκολ
60'
120'
120'
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Vitoria Guimaraes U19Πορτογαλία
Academico Viseu U19Πορτογαλία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Vitoria Guimaraes U19 - Academico Viseu U19 Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
26.09.26
U19 ChampionshipFamalicao U19
Vitoria Guimaraes U19
1
-
-
5
6
-
-
4
2
3
1
2
0
1
1
-
-
5
6
-
-
4
2
Η
19.09.26
U19 ChampionshipVitoria Guimaraes U19
Braga U19
-
-
5
2
-
-
1
3
1
2
1
1
0
1
-
-
5
2
-
-
1
3
Η
12.09.26
U19 ChampionshipRio Ave U19
Vitoria Guimaraes U19
1
-
-
7
2
-
-
4
3
2
0
0
0
2
0
-
-
7
2
-
-
4
3
Η
05.09.26
U19 ChampionshipVitoria Guimaraes U19
Porto U19
-
-
1
5
-
-
2
2
1
0
0
0
1
0
-
-
1
5
-
-
2
2
Ν
22.08.26
U19 ChampionshipVitoria Guimaraes U19
Famalicao U19
-
-
9
3
-
-
3
3
1
1
1
1
0
0
-
-
9
3
-
-
3
3
Ι
15.08.26
U19 ChampionshipMoreirense U19
Vitoria Guimaraes U19
-
-
6
2
-
-
1
0
1
2
0
1
1
1
-
-
6
2
-
-
1
0
Ν
08.08.26
U19 ChampionshipVitoria Guimaraes U19
Vizela U19
1
-
-
6
1
-
-
3
5
1
0
1
0
0
0
-
-
6
1
-
-
3
5
Ν
18.04.26
U19 ChampionshipVitoria Guimaraes U19
1
Braga U19
1
-
-
6
2
-
-
1
3
2
4
0
4
2
0
-
-
6
2
-
-
1
3
Η
11.04.26
U19 ChampionshipVizela U19
Vitoria Guimaraes U19
-
-
2
6
-
-
3
5
2
1
0
0
2
1
-
-
2
6
-
-
3
5
Η
Αγώνες
26.09.26
U19 ChampionshipVizela U19
Academico Viseu U19
-
-
-
-
-
-
-
-
1
7
1
5
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Ν
12.09.26
U19 ChampionshipAcademico Viseu U19
Feirense U19
-
-
5
4
-
-
1
5
0
1
0
0
0
1
-
-
5
4
-
-
1
5
Η
05.09.26
U19 ChampionshipAcademico Viseu U19
Famalicao U19
-
-
6
5
-
-
4
3
1
0
0
0
1
0
-
-
6
5
-
-
4
3
Ν
22.08.26
U19 ChampionshipGil Vicente U19
Academico Viseu U19
-
-
8
5
-
-
1
2
1
0
1
0
0
0
-
-
8
5
-
-
1
2
Η
15.08.26
U19 ChampionshipAcademico Viseu U19
Braga U19
-
-
1
5
-
-
2
2
0
2
0
1
0
1
-
-
1
5
-
-
2
2
Η
08.08.26
U19 ChampionshipRio Ave U19
Academico Viseu U19
-
-
7
4
-
-
1
3
1
1
0
0
1
1
-
-
7
4
-
-
1
3
Ι
25.04.26
U19 ChampionshipCD Mafra U19
Academico Viseu U19
-
-
9
2
-
-
0
4
3
0
1
0
2
0
-
-
9
2
-
-
0
4
Η
11.04.26
U19 ChampionshipAcademico Viseu U19
Uniao Torreense U19
-
-
4
4
-
-
3
1
0
0
0
0
0
0
-
-
4
4
-
-
3
1
Ι
04.04.26
U19 ChampionshipBelenenses U19
Academico Viseu U19
-
-
3
6
-
-
1
0
0
3
0
2
0
1
-
-
3
6
-
-
1
0
Ν
Αποτελέσματα αγώνων
4 Νίκες
1 Ισοπαλία
5 Ήττες
40%
10%
50%
1 μισός
2 μισός
20%
30%
60%
40%
20%
Ήττες
30%
·10 Αγώνες ·Academico Viseu U19
4 Νίκες
2 Ισοπαλίες
4 Ήττες
40%
20%
40%
1 μισός
2 μισός
30%
30%
40%
40%
30%
Ήττες
30%
Νίκες χωρίς παθητικό
3
Ήττες χωρίς γκολ
4
Νίκες με ανατροπή
0
Εκούσιες ήττες
0
Ρεκόρ γκολ
11
13
4
Γκολ στο 1ο ημίχρονο8
7
Γκολ στο 2ο ημίχρονο5
7
Σκόραρε πρώτος5
1
Δεν σκόραρε5
Vitoria Guimaraes U19
36%
4
0%
0
0%
0
18%
2
27%
3
18%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Academico Viseu U19
15%
2
31%
4
15%
2
0%
0
23%
3
15%
2
15
9
8
Γκολ στο 1ο ημίχρονο4
7
Γκολ στο 2ο ημίχρονο5
3
Χάθηκε πρώτα4
3
Δεν έχασαν4
Vitoria Guimaraes U19
20%
3
13%
2
27%
4
13%
2
7%
1
53%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Academico Viseu U19
56%
5
33%
3
33%
3
11%
1
67%
6
22%
2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.2
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
6
Μέσος χρόνος ανά γκολ
69'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Academico Viseu U19
2.6
Όλο το ματς2.2
1.2
1ο ημίχρονο1.2
1.4
2ο ημίχρονο1
Σύνολα ομάδας
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
9
90%
1
10%
0.5
5
50%
5
50%
2
20%
8
80%
1.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Vitoria Guimaraes U19 - Academico Viseu U19 Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
0
0
Κόκκινες κάρτες
0
0
Αποτελέσματα αγώνων
1:0
2 ώρα20%
1:2
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
2:0
1 ώρα10%
1:0
3 ώρα30%
0:0
1 ώρα10%
0:1
1 ώρα10%
0:2
1 ώρα10%
0:3
1 ώρα10%
1
3 ώρα30%
3
3 ώρα30%
2
2 ώρα20%
4
1 ώρα10%
6
1 ώρα10%
1 Γκολ
3 Γκολ
2 Γκολ
4 Γκολ
6 Γκολ
1
4 ώρα40%
3
2 ώρα20%
2
2 ώρα20%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
China League 2
Wenzhou Professional
Changchun Xidu
12 Οκτ
11:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Premier League
Olympic Azzaweya
Assabah
12 Οκτ
13:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Ligue 2
JSM Skikda
Magra
13 Οκτ
14:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
AFC Champions League
Al-Ittihad Jeddah
Shabab Al-Ahli Dubai
13 Οκτ
18:15
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Southern Football League, Premier Division South
Havant & Waterlooville
Basingstoke Town
13 Οκτ
18:45
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Botola
FUS Rabat
Raja Casablanca
13 Οκτ
20:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία